Vytvořeno 05.06.2019 14:13
05.06.2019 Celostátní finále přeboru škol
D7      2.60 km, 90 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Holasová Barbora          OPV0651 C ZŠ Englišova Opava              19.58         
 2. Neumannová Alžběta        GHK0652 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  20.35   + 0.37
 3. Malečková Hana            OPT0551 C Gymnázium Opatov                20.47   + 0.49
 4. Gallo Natálie             OPV0652 C ZŠ Englišova Opava              21.52   + 1.54
 5. Haasová Klára             PAR0651 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   23.06   + 3.08
 6. Bambousková Julie         DOB0651 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    23.27   + 3.29
 7. Kosobudová Anna           TAB0551 C Gymnázium Pierra de Coubertina  23.48   + 3.50
 8. Novotná Vendula           GHK0751 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  24.03   + 4.05
 9. Píšová Adéla              GLC0555 C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  24.14   + 4.16
10. Čečková Karolína          GHK0653 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  24.18   + 4.20
11. Pekařová Nela             TAB0552 C Gymnázium Pierra de Coubertina  24.23   + 4.25
12. Novotná Barbora           TUR0551 C Gymnázium Turnov                24.27   + 4.29
13. Švíglerová Kateřina       PCE0751 C Gamnázium Pardubice             24.39   + 4.41
14. Tichá Alexandra           PAR0752 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   24.45   + 4.47
14. Skořepová Lucie           PCE0652 C Gamnázium Pardubice             24.45   + 4.47
16. Chrtková Anežka           GHK0651 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  25.30   + 5.32
17. Kusákovvá Valentina       GLC0650 C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  25.51   + 5.53
18. Jindřichová Eliška        JIH0551 C Gymnázium Jihlava               27.03   + 7.05
19. Havlová Tereza            KCL0751 C ZŠ Kostelec nad Černými lesy    27.40   + 7.42
20. Šáchová Magda             DOB0652 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    27.49   + 7.51
21. Pazderníková Zdeňka       ZAB0652 C ZŠ Zábřeh na Moravě             28.31   + 8.33
22. Hrbáčková Michaela        LUH0751 C ZŠ Luhačovice                   28.38   + 8.40
23. Dvořáková Natálie         OPT0553 C Gymnázium Opatov                29.10   + 9.12
24. Králová Denisa            BLA0551 C ZŠ Blažkova Brno                29.28   + 9.30
25. Kašparová Alžběta         DOB0751 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    29.32   + 9.34
26. Housková Barbora          DOB0653 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    29.33   + 9.35
27. Tynková Kateřina          TUR0652 C Gymnázium Turnov                31.52   +11.54
28. Heřmanová Aino            KPH0651 C Gymnázium Jana Keplera Praha    34.38   +14.40
29. Cetlová Karolína          OPV0753 C ZŠ Englišova Opava              34.49   +14.51
30. Bartášková Karolína       ZAB0753 C ZŠ Zábřeh na Moravě             35.12   +15.14
31. Polanková Markéta         PLZ0652 C Masarykovo gymnázium Plzeň      37.19   +17.21
32. Alexová Veronika          PLZ0754 C Masarykovo gymnázium Plzeň      40.22   +20.24
33. Havlová Natálie           SVO0554 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  41.30   +21.32
34. Zemanová Nikola           TAB0653 C Gymnázium Pierra de Coubertina  42.42   +22.44
35. Kubíčková Marie           SVO0655 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  44.00   +24.02
36. Janáčková Michaela        PCE0753 C Gamnázium Pardubice             44.33   +24.35
37. Romová Magda              DOB0752 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    45.32   +25.34
38. Helštýnová Nikol          LUH0553 C ZŠ Luhačovice                   46.38   +26.40
39. boudová Klára             BLA0655 C ZŠ Blažkova Brno                48.40   +28.42
40. Zelená Kateřina           TUR0753 C Gymnázium Turnov                48.43   +28.45
41. Třísková Tereza           PLZ0653 C Masarykovo gymnázium Plzeň      49.44   +29.46
42. Hájková Johanka           VRC0651 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  50.06   +30.08
43. Bohun Kristina            BLA0554 C ZŠ Blažkova Brno                50.41   +30.43
44. Jirásková Františka       MLA0552 C Gymnázium Mariánské Lázně       51.20   +31.22
45. Blahová Karolína          OPT0752 C Gymnázium Opatov                51.58   +32.00
46. Štoudková Kateřina        ZAB0751 C ZŠ Zábřeh na Moravě             52.46   +32.48
47. Botková Josefína          KCL0552 C ZŠ Kostelec nad Černými lesy    52.49   +32.51
48. Place Michaela            VRC0752 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  52.51   +32.53
49. Kohoutová Kamila          PAR0553 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   54.06   +34.08
50. Herrová Eliška            MLA0551 C Gymnázium Mariánské Lázně       55.25   +35.27
51. Riessová Klaudie          MLA0553 C Gymnázium Mariánské Lázně       55.37   +35.39
51. Štinglová Kateřina        SVO0653 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  55.37   +35.39
53. Tomanová Karolína         VRC0654 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  56.02   +36.04
54. Buchtová Hana             BLA0653 C ZŠ Blažkova Brno                57.27   +37.29
55. Krčálová Magdalena        PLZ0655 C Masarykovo gymnázium Plzeň      57.34   +37.36
56. Nosková Simona            PLZ0551 C Masarykovo gymnázium Plzeň      58.16   +38.18
57. Rychtecká Ema             SVO0751 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  58.49   +38.51
58. Doležalová Eliška         SVO0652 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  59.25   +39.27
59. Rousová Kateřina          VRC0655 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  63.01   +43.03
    Huberová Viktorie         VRC0653 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc   DISK         
    Hamšíková Linda           LUH0652 C ZŠ Luhačovice                    DISK         
    Semonská Andrea           PAR0554 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.06.2019 14:13
05.06.2019 Celostátní finále přeboru škol
D9      2.90 km, 110 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Metelková Michaela        GHK0552 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  19.35         
 2. Srbová Michaela           JIH0552 C Gymnázium Jihlava               21.01   + 1.26
 3. Tichá Dorotea             KPH0353 C Gymnázium Jana Keplera Praha    21.53   + 2.18
 4. Batani Valentina          GLC0560 C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  21.55   + 2.20
 5. Hanušová Kateřina         VRC0456 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  23.14   + 3.39
 6. Zamouřilová Anežka        GHK0351 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  24.26   + 4.51
 7. Mellanová Judita          TUR0554 C Gymnázium Turnov                26.02   + 6.27
 8. Čapková Anna              GHK0451 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  26.58   + 7.23
 9. Mrkvičková Ema            GLC0470 C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  27.06   + 7.31
10. Hudská Štěpánka           TUR0455 C Gymnázium Turnov                27.09   + 7.34
11. Cetlová Magdaléna         OPV0555 C ZŠ Englišova Opava              27.36   + 8.01
12. Doudová Alžběta           GHK0551 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  28.09   + 8.34
13. Bartošová Marie           MLA0454 C Gymnázium Mariánské Lázně       28.59   + 9.24
14. Plachá Zita               TAB0554 C Gymnázium Pierra de Coubertina  29.01   + 9.26
15. Hájková Tereza            TUR0556 C Gymnázium Turnov                29.07   + 9.32
16. Víšková Veronika          OPT0456 C Gymnázium Opatov                29.43   +10.08
17. Knobová Agáta             VRC0460 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  30.03   +10.28
18. Brancuská Monika          PCE0455 C Gamnázium Pardubice             30.21   +10.46
19. Klechová Karolína         OPV0454 C ZŠ Englišova Opava              31.05   +11.30
20. Šauli Kateřina            PLZ0459 C Masarykovo gymnázium Plzeň      31.09   +11.34
21. Arnoštová Veronika        DOB0453 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    31.28   +11.53
22. Kotenová Barbora          OPT0454 C Gymnázium Opatov                31.55   +12.20
23. Kadaníková Tereza         PCE0556 C Gamnázium Pardubice             31.57   +12.22
24. Jirasová Anežka           DOB0351 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    32.27   +12.52
25. Matějková Yvona           OPT0357 C Gymnázium Opatov                32.59   +13.24
26. Králová Jolana            BLA0356 C ZŠ Blažkova Brno                33.10   +13.35
27. Sádovská Anežka           PAR0555 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   34.27   +14.52
28. Dobešová Marie            KCL0453 C ZŠ Kostelec nad Černými lesy    35.29   +15.54
29. Bártová Alžběta           PCE0557 C Gamnázium Pardubice             36.22   +16.47
30. Batani Valeria            GLC0480 C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  36.25   +16.50
31. Čarková Hana              JIH0351 C Gymnázium Jihlava               36.54   +17.19
32. Čápová Eliška             TAB0455 C Gymnázium Pierra de Coubertina  38.00   +18.25
33. Pražanová Julie           BLA0559 C ZŠ Blažkova Brno                38.30   +18.55
34. Rubešová Michaela         OPT0555 C Gymnázium Opatov                39.21   +19.46
35. Drozdová Anna             ZAB0454 C ZŠ Zábřeh na Moravě             41.03   +21.28
36. Vlková Dorota             SVO0356 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  41.54   +22.19
37. Janáčková Tereza          PCE0554 C Gamnázium Pardubice             42.14   +22.39
38. Mališková Eliška          LUH0354 C ZŠ Luhačovice                   43.43   +24.08
39. Egrová Nikola             PLZ0460 C Masarykovo gymnázium Plzeň      44.02   +24.27
40. Puchernová Tereza         PAR0457 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   44.28   +24.53
41. Blažková Simona           ZAB0456 C ZŠ Zábřeh na Moravě             46.52   +27.17
42. Kořínková Pavla           DOB0452 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    47.08   +27.33
43. Nimrichterová Natálie     BLA0558 C ZŠ Blažkova Brno                48.08   +28.33
44. Mališková Kristýna        LUH0556 C ZŠ Luhačovice                   48.36   +29.01
45. Faflíková Julie           TAB     C Gymnázium Pierra de Coubertina  49.07   +29.32
46. Nakano Elisa              JIH0451 C Gymnázium Jihlava               49.37   +30.02
47. Dostálová Barbora         VRC0557 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  49.43   +30.08
48. Horáková Lucie            SVO0559 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  50.55   +31.20
49. Bohůnková Kateřina        PLZ0557 C Masarykovo gymnázium Plzeň      52.58   +33.23
50. Palečková Ema             SVO0358 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  54.38   +35.03
51. Cislerová Magdalena       PLZ0358 C Masarykovo gymnázium Plzeň      55.26   +35.51
52. Bláhová Veronika          PAR0458 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   55.38   +36.03
53. Moravcová Barbora         PAR0359 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   57.38   +38.03
54. Hellmayerová Magdalena    PLZ0556 C Masarykovo gymnázium Plzeň      59.27   +39.52
55. Kubelková Pavlína         PAR0456 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   63.47   +44.12
56. Novotková Andrea          SVO0460 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  63.49   +44.14
57. Vybíralová Anna           TAB0456 C Gymnázium Pierra de Coubertina  65.44   +46.09
58. Buďárková Eliška          VRC0558 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  69.29   +49.54
59. Zahradníčková Marie       TAB0457 C Gymnázium Pierra de Coubertina  74.36   +55.01
60. Pajerová Markéta          MLA0455 C Gymnázium Mariánské Lázně       83.48   +64.13
    Kulhánková Barbora        DOB0551 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš     DISK         
    Messnerová Lucie          VRC0459 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc   DISK         
    Pobucká Eliška            ZAB0555 C ZŠ Zábřeh na Moravě              DISK         
    Zichová Amálie            LUH0455 C ZŠ Luhačovice                    DISK         
    Zbranková Jana            BLA0357 C ZŠ Blažkova Brno                 DISK         
    Přikrylová Vanda          BLA0460 C ZŠ Blažkova Brno                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.06.2019 14:13
05.06.2019 Celostátní finále přeboru škol
DS      3.30 km, 120 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fejfarová Tereza          PCE0358 C Gamnázium Pardubice             22.59         
 2. Nechanická Klára          ZNS0051 C Gymnázium Žďár nad Sázavou      23.26   + 0.27
 2. Pekařová Jana             TUR0257 C Gymnázium Turnov                23.28   + 0.29
 3. Koberová Kateřina         PCE0359 C Gamnázium Pardubice             25.06   + 2.07
 4. Holečková Petra           GHK0251 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  24.31   + 1.32
 4. Poborská Eliška           APH0351 C Gymnázium Praha, Arabská 14     25.17   + 2.18
 5. Thořová Markéta           TUR9958 C Gymnázium Turnov                26.13   + 3.14
 6. Semrádová Jana            VYS9952 C Gymnázium Vysoké Mýto           26.27   + 3.28
 7. Chrástová Tereza          VRC0261 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  27.07   + 4.08
 8. Vávrová Vanda             GHK0352 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  26.17   + 3.18
 8. Kejmarová Jana            VRC0262 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  27.10   + 4.11
 9. Randáková Alžběta         VRC0264 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  27.13   + 4.14
10. Tereza Kinštová           JHR0253 C Gymnázium V. Nováka Jindřichův  27.44   + 4.45
11. Shánělová Štěpánka        VYS0151 C Gymnázium Vysoké Mýto           28.00   + 5.01
12. Marková Ema               STE0251 C Gymnázium Šternberk             29.36   + 6.37
13. Chaloupková Kateřina      VYS0053 C Gymnázium Vysoké Mýto           32.28   + 9.29
14. Ondráčková Eliška         CTB0151 C Gymnázium Chotěboř              32.30   + 9.31
15. Bednaříková Sára          ZLI0253 C Gymnázium a Jazyková škola s p  28.04   + 5.05
15. Eliška Hojná              JHR0052 C Gymnázium V. Nováka Jindřichův  32.35   + 9.36
16. Barbora Kašparová         KLD0251 C Gymnázium Kladno                32.41   + 9.42
17. Bednaříková Emma          ZNO0351 C Gymnázium Dr. Karla Polesného   30.08   + 7.09
17. Pachmannová Bára          OPM0151 C Mendlovo gymnásium, Opava       32.49   + 9.50
18. Slovenčíková Eliška       ZLI9954 C Gymnázium a Jazyková škola s p  30.23   + 7.24
18. Bártová Adéla             PCE0360 C Gamnázium Pardubice             33.26   +10.27
19. Polanská Nelly            ZNS0152 C Gymnázium Žďár nad Sázavou      32.25   + 9.26
19. Horáková Veronika         GHK0353 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  33.37   +10.38
20. Štrosová Jana             OST0051 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      33.44   +10.45
21. Barbora Vítková           KLD0255 C Gymnázium Kladno                33.55   +10.56
22. Golová Tereza             ZLI0151 C Gymnázium a Jazyková škola s p  32.35   + 9.36
22. Matoušová Gábina          VRC0365 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  34.22   +11.23
23. Nekovářová Soňa           CTB0352 C Gymnázium Chotěboř              36.05   +13.06
24. Máša Pelikánová           KLD0053 C Gymnázium Kladno                36.33   +13.34
25. Novotná Annie             SUS0251 C Gymnázium Sušice                37.03   +14.04
26. Sedláčková Linda          APH0053 C Gymnázium Praha, Arabská 14     37.18   +14.19
27. Aneta Veselá              JHR0351 C Gymnázium V. Nováka Jindřichův  38.02   +15.03
28. Krčková Helena            OPM0252 C Mendlovo gymnásium, Opava       38.03   +15.04
29. Musilová Markéta          MLA0256 C Gymnázium Mariánské Lázně       38.06   +15.07
30. Chladová Martina          MLA0257 C Gymnázium Mariánské Lázně       38.09   +15.10
31. Bártková Anna             OST0252 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      38.52   +15.53
32. Pospíšilová Helena        STE0254 C Gymnázium Šternberk             39.40   +16.41
33. Hápová Petra              GHK0051 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  36.56   +13.57
33. Matějková Veronika        OST0253 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      41.18   +18.19
34. Bujná Natálie             UST0351 C Gymnázium Ústí nad Labem        41.47   +18.48
35. Kurendová Karolína        UST0252 C Gymnázium Ústí nad Labem        43.23   +20.24
36. Smolková Sabina           STE0253 C Gymnázium Šternberk             47.06   +24.07
37. Juráková Karolína         STE0355 C Gymnázium Šternberk             47.36   +24.37
38. Černá Aneta               APH0352 C Gymnázium Praha, Arabská 14     53.50   +30.51
39. Teclová Linda             CTB0351 C Gymnázium Chotěboř              57.06   +34.07
40. Oudová Martina            SUS0252 C Gymnázium Sušice                62.08   +39.09
41. Míčková Michaela          SUS0353 C Gymnázium Sušice                66.13   +43.14
42. Šabršulová Natálie        ZLI0052 C Gymnázium a Jazyková škola s p  40.15   +17.16
42. Šmejdová Karolína         MLA0258 C Gymnázium Mariánské Lázně       68.44   +45.45
43. Koloničná Markéta         OST0254 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      70.30   +47.31
44. Janáčková Veronika        OST0055 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      72.40   +49.41
45. Křížová Michaela          ZNS0253 C Gymnázium Žďár nad Sázavou      42.30   +19.31
46. Kundratová Lucie          ZLI0055 C Gymnázium a Jazyková škola s p  43.08   +20.09
    Václavková Jolana         ZNO0252 C Gymnázium Dr. Karla Polesného    DISK         
    Skoupá Vendula            STE0152 C Gymnázium Šternberk              DISK         
    Paříková Iva              TUR0059 C Gymnázium Turnov                 DISK         
    Hamáčková Eliška          VRC0163 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc   DISK         
    Barbora Pinčáková         KLD0054 C Gymnázium Kladno                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.06.2019 14:13
05.06.2019 Celostátní finále přeboru škol
H7      3.00 km, 110 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Srb Vladimír              JIH0701 C Gymnázium Jihlava               20.33         
 2. Sláma Šimon               LUH0503 C ZŠ Luhačovice                   22.08   + 1.35
 3. Hanuš Filip               VRC0601 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  22.31   + 1.58
 4. Vítek Matěj               JIH0503 C Gymnázium Jihlava               22.32   + 1.59
 5. Vališ Vojtěch             PCE0501 C Gamnázium Pardubice             22.44   + 2.11
 6. Černý Jonáš               MLA0501 C Gymnázium Mariánské Lázně       22.47   + 2.14
 7. Stehlík Jakub             PLZ0702 C Masarykovo gymnázium Plzeň      22.50   + 2.17
 8. Pivec Jan                 MLA0502 C Gymnázium Mariánské Lázně       23.00   + 2.27
 9. Drahoňovský Tomáš         TUR0701 C Gymnázium Turnov                23.02   + 2.29
10. Šípek Ondřej              PCE0502 C Gamnázium Pardubice             23.24   + 2.51
11. Čivrný Jan                VRC0503 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  24.27   + 3.54
12. Hrbáček Filip             LUH0504 C ZŠ Luhačovice                   25.15   + 4.42
13. Heřmánek Petr             TUR0503 C Gymnázium Turnov                25.28   + 4.55
14. Tichý Hubert              KPH0601 C Gymnázium Jana Keplera Praha    25.43   + 5.10
15. Kohoutek Vojtěch          KPH0502 C Gymnázium Jana Keplera Praha    25.54   + 5.21
16. Borunský Matěj            OPV0601 C ZŠ Englišova Opava              25.56   + 5.23
17. Štichhauer Adam           PCE0603 C Gamnázium Pardubice             27.13   + 6.40
18. Pavlík Jan                ZAB0601 C ZŠ Zábřeh na Moravě             27.16   + 6.43
19. Mudrák Šimon              LUH0602 C ZŠ Luhačovice                   27.19   + 6.46
20. Prášil Jakub              JIH0702 C Gymnázium Jihlava               27.22   + 6.49
21. Buďárek Šimon             VRC0702 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  27.32   + 6.59
22. Hladík Martin             SVO0704 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  27.42   + 7.09
23. Blažíček Jan              SVO0605 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  28.14   + 7.41
24. Veselý Václav             TUR0602 C Gymnázium Turnov                29.11   + 8.38
25. Navrátil Pavel            ZAB0702 C ZŠ Zábřeh na Moravě             29.42   + 9.09
26. Jelínek Jakub             OPV0602 C ZŠ Englišova Opava              29.46   + 9.13
27. Vlk Jáchym                SVO0603 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  30.32   + 9.59
28. Hladík Marek              SVO0502 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  32.46   +12.13
29. Houžvička David           TUR0504 C Gymnázium Turnov                32.56   +12.23
30. Petruš Ondřej             MLA0705 C Gymnázium Mariánské Lázně       33.16   +12.43
31. Hájek Radim               LUH0701 C ZŠ Luhačovice                   34.05   +13.32
32. Voborník Karel            TAB0504 C Gymnázium Pierra de Coubertina  35.46   +15.13
33. Macek Andrej              OPT0601 C Gymnázium Opatov                37.04   +16.31
34. Sekanina Ondřej           ZAB0703 C ZŠ Zábřeh na Moravě             37.32   +16.59
35. Cintula Jan               BLA0501 C ZŠ Blažkova Brno                38.17   +17.44
36. Borl Filip                KCL0701 C ZŠ Kostelec nad Černými lesy    38.58   +18.25
37. Kopp Alexander            BLA0602 C ZŠ Blažkova Brno                39.03   +18.30
38. Tomeček Robin             BLA0505 C ZŠ Blažkova Brno                40.30   +19.57
39. Doležálek Viktor          TAB0602 C Gymnázium Pierra de Coubertina  40.54   +20.21
40. Ledvina Martin            BLA0504 C ZŠ Blažkova Brno                41.09   +20.36
41. Dennison Jakub            MLA0503 C Gymnázium Mariánské Lázně       41.44   +21.11
42. Vřešťál Antonín           TUR0605 C Gymnázium Turnov                42.32   +21.59
43. Kovařík Adam              BLA0603 C ZŠ Blažkova Brno                44.33   +24.00
44. Novák Matyáš              DOB0603 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    46.31   +25.58
45. Vokoun Ondřej             TAB0601 C Gymnázium Pierra de Coubertina  46.50   +26.17
46. Micák Ondřej              GHK0601 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  48.14   +27.41
47. Kühnel Adam               VRC0504 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  50.34   +30.01
48. Fortelka Jiří             KCL0702 C ZŠ Kostelec nad Černými lesy    51.08   +30.35
49. Novák Ondřej              TAB0603 C Gymnázium Pierra de Coubertina  53.14   +32.41
50. Čerevko Tichon            GHK0602 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  54.06   +33.33
51. Kořínek Vít               DOB0602 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    54.48   +34.15
52. Šedivý Vojtěch            PLZ0601 C Masarykovo gymnázium Plzeň      55.18   +34.45
53. Němec Jiří                PLZ0703 C Masarykovo gymnázium Plzeň      58.39   +38.06
54. Helma Michal              PLZ0604 C Masarykovo gymnázium Plzeň      61.08   +40.35
55. Setunský Jan              VRC0605 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  65.27   +44.54
56. Gerža Adam                GLC05   C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  73.23   +52.50
57. Beránek Jonáš             MLA0706 C Gymnázium Mariánské Lázně       85.46   +65.13
58. Benedikt Jáchym           OPT0602 C Gymnázium Opatov                87.02   +66.29
    Španěl Benedikt           DOB0501 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš     DISK         
    Jiras Antonín             DOB0601 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš     DISK         
    Graulich Petr             MLA0504 C Gymnázium Mariánské Lázně        DISK         
    Sýkora Vojtěch            PLZ0505 C Masarykovo gymnázium Plzeň       DISK         
    Vydra Jáchym              GHK0603 C Biskupské gymnázium Hradec Krá   DISK         
    Volek Robin               KCL0703 C ZŠ Kostelec nad Černými lesy     DISK         
    Chudomel Radek            PAR0501 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice    DISK         
    Zálešák Filip             SVO0501 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti   DISK         
    Červenka Tomáš            OPT0603 C Gymnázium Opatov                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.06.2019 14:13
05.06.2019 Celostátní finále přeboru škol
H9      3.40 km, 125 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Stehlík Šimon             PLZ0507 C Masarykovo gymnázium Plzeň      22.35         
 2. Janda Jakub               DOB0402 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    22.40   + 0.05
 3. Neumann Matěj             GHK0401 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  22.41   + 0.06
 4. Waněk Hubert              VRC0306 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  22.56   + 0.21
 5. Haas Filip                PAR0402 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   23.17   + 0.42
 6. Pekárek Tobias            GLC05   C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  23.28   + 0.53
 7. Kučera Jáchym             DOB0301 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    23.46   + 1.11
 8. Venhoda Matěj             JIH0304 C Gymnázium Jihlava               24.55   + 2.20
 9. Zabořil Ondřej            TUR0407 C Gymnázium Turnov                24.59   + 2.24
10. Krpata Michal             PCE0604 C Gamnázium Pardubice             25.00   + 2.25
11. Dohnálek Tomáš            GHK0403 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  25.34   + 2.59
12. Hoetzel Hugo              TUR0506 C Gymnázium Turnov                26.17   + 3.42
13. Snížek Ondřej             DOB0404 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    26.52   + 4.17
14. Eichler Vít               GLC04   C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  27.44   + 5.09
15. Němec David               PLZ0509 C Masarykovo gymnázium Plzeň      28.55   + 6.20
16. Janoch Samuel             MLA0507 C Gymnázium Mariánské Lázně       30.06   + 7.31
17. Hybeš Michal              PAR0404 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   30.32   + 7.57
18. Šácha Václav              DOB0401 C Gymnázium Karla Čapka Dobříš    30.44   + 8.09
19. Oberreiter Matyáš         PCE0406 C Gamnázium Pardubice             31.39   + 9.04
20. Černík Adam               GHK0402 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  32.08   + 9.33
21. Král Adam                 KPH0504 C Gymnázium Jana Keplera Praha    32.42   +10.07
22. Duchoň Jonáš              TUR0308 C Gymnázium Turnov                33.06   +10.31
23. Krčál Marek               PLZ0408 C Masarykovo gymnázium Plzeň      33.13   +10.38
24. Kozadajev Adam            KCL0304 C ZŠ Kostelec nad Černými lesy    33.31   +10.56
25. Rek Adam                  KPH0503 C Gymnázium Jana Keplera Praha    33.37   +11.02
26. Šiler Martin              OPT0504 C Gymnázium Opatov                33.51   +11.16
27. Rychtecký Matěj           SVO0406 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  34.05   +11.30
28. Venhauer Vojtěch          JIH0505 C Gymnázium Jihlava               34.59   +12.24
29. Kuhn Vojtěch              PCE0405 C Gamnázium Pardubice             35.01   +12.26
30. Stránský Ondřej           VRC0310 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  36.30   +13.55
31. Sádovský Jáchym           PAR0503 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   37.00   +14.25
32. Bednařík Sebastián        LUH0407 C ZŠ Luhačovice                   38.02   +15.27
33. Humeník David             LUH0406 C ZŠ Luhačovice                   38.58   +16.23
34. Kroul Jiří                ZAB0405 C ZŠ Zábřeh na Moravě             40.18   +17.43
35. Němec Filip               GLC05   C Gymnázium Lesní čtvrť 1364, Zl  40.20   +17.45
36. Hohn Matěj                ZAB0506 C ZŠ Zábřeh na Moravě             41.04   +18.29
37. Klimeš Jakub              BLA0410 C ZŠ Blažkova Brno                41.18   +18.43
38. Šenk Dominik              SVO0409 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  41.51   +19.16
39. Macháček Patrik           BLA0409 C ZŠ Blažkova Brno                42.01   +19.26
40. Horák Lukláš              SVO0507 C ZŠ Náměstí Svorností svornosti  42.36   +20.01
41. Trča Tadeáš               TAB0405 C Gymnázium Pierra de Coubertina  43.00   +20.25
42. Adam Tomáš                TAB0307 C Gymnázium Pierra de Coubertina  43.12   +20.37
43. Sýkora Ondřej             PLZ0310 C Masarykovo gymnázium Plzeň      44.31   +21.56
44. Kovařík Šimon             LUH0305 C ZŠ Luhačovice                   45.01   +22.26
45. Mazur Denis               OPT0407 C Gymnázium Opatov                45.36   +23.01
46. Mandys Daniel             PAR0504 C ZŠ Benešovo náměstí Pardubice   46.30   +23.55
47. Zábranský Vilém           VRC0407 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  46.49   +24.14
48. Šedivý Jakub              PLZ0406 C Masarykovo gymnázium Plzeň      47.28   +24.53
49. Šustr Antonín             TAB0406 C Gymnázium Pierra de Coubertina  54.10   +31.35
50. Pašek Martin              MLA0509 C Gymnázium Mariánské Lázně       57.09   +34.34
51. Greschner Adam            ZAB0504 C ZŠ Zábřeh na Moravě             57.15   +34.40
52. Moore Matěj               OPV0504 C ZŠ Englišova Opava              58.11   +35.36
53. Blovský Robert            MLA0508 C Gymnázium Mariánské Lázně       58.28   +35.53
54. Verhulst Adam             OPT0406 C Gymnázium Opatov                59.36   +37.01
55. Vondra Tomáš              OPT0408 C Gymnázium Opatov                63.25   +40.50
56. Mazanec Vojtěch           TAB0308 C Gymnázium Pierra de Coubertina  64.56   +42.21
57. Vlček Michal              MLA0510 C Gymnázium Mariánské Lázně       69.59   +47.24
58. Juřeník Martin            BLA0508 C ZŠ Blažkova Brno                71.03   +48.28
59. Michálko Matouš           VRC0409 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  72.42   +50.07
    Zamouřil Jáchym           GHK0301 C Biskupské gymnázium Hradec Krá   DISK         
    Buchta David              BLA0406 C ZŠ Blažkova Brno                 DISK         
    Dlouhý Jakub              BLA0507 C ZŠ Blažkova Brno                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.06.2019 14:13
05.06.2019 Celostátní finále přeboru škol
HS      3.90 km, 130 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Thoř Tomáš                TUR9909 C Gymnázium Turnov                21.58         
 2. Hájek Kryštof             TUR0211 C Gymnázium Turnov                22.28   + 0.30
 3. Kostka Jiří               OPM0204 C Mendlovo gymnásium, Opava       22.37   + 0.39
 4. Valík Adam                OPM0303 C Mendlovo gymnásium, Opava       22.42   + 0.44
 5. Metelka Ondřej            GHK0101 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  22.45   + 0.47
 6. Doležal Matyáš            STE0201 C Gymnázium Šternberk             23.21   + 1.23
 7. Nechanický Jan            ZNS0201 C Gymnázium Žďár nad Sázavou      23.22   + 1.24
 8. Bílý Jakub                UST0101 C Gymnázium Ústí nad Labem        23.46   + 1.48
 9. Čech Vít                  OPM0301 C Mendlovo gymnásium, Opava       24.11   + 2.13
10. Pipek Ondřej              PCE0208 C Gamnázium Pardubice             24.16   + 2.18
11. Švadlena Michal           VYS0101 C Gymnázium Vysoké Mýto           24.25   + 2.27
12. Janda Přemysl             ZLI0201 C Gymnázium a Jazyková škola s p  24.27   + 2.29
13. Karel Vítek               KLD9904 C Gymnázium Kladno                25.10   + 3.12
13. Valík Tomáš               OPM0002 C Mendlovo gymnásium, Opava       25.10   + 3.12
15. Dostál Jakub              VRC0112 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  25.38   + 3.40
16. Zabořil Vojtěch           TUR0110 C Gymnázium Turnov                25.56   + 3.58
17. Mühlbach Aleš             VRC0111 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  26.45   + 4.47
18. Světnický František       STE0202 C Gymnázium Šternberk             27.14   + 5.16
19. Kundrata Jan              ZLI0202 C Gymnázium a Jazyková škola s p  27.17   + 5.19
20. Vojtěch Pobuda            JHR0304 C Gymnázium V. Nováka Jindřichův  27.46   + 5.48
21. Vavřík Tomáš              OST0003 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      28.46   + 6.48
22. Vojtěch Veselý            JHR0002 C Gymnázium V. Nováka Jindřichův  29.09   + 7.11
23. Šimek Jakub               VYS0303 C Gymnázium Vysoké Mýto           29.26   + 7.28
24. Ušák Jan                  ZNS0102 C Gymnázium Žďár nad Sázavou      30.27   + 8.29
24. Škrle Jan                 APH0101 C Gymnázium Praha, Arabská 14     30.27   + 8.29
26. Melichna Matěj            APH0202 C Gymnázium Praha, Arabská 14     30.47   + 8.49
27. Bitto Maxim               ZLI0003 C Gymnázium a Jazyková škola s p  30.56   + 8.58
28. Hnízdil Matěj             UST0302 C Gymnázium Ústí nad Labem        31.01   + 9.03
29. Urban Dominik             VRC0213 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  32.14   +10.16
30. Nejman Marek              GHK0001 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  32.23   +10.25
31. Žanda Jan                 CTB9901 C Gymnázium Chotěboř              33.04   +11.06
32. Krampera Tomáš            VRC0115 C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  34.19   +12.21
33. Milota Břetislav          MLA0315 C Gymnázium Mariánské Lázně       34.34   +12.36
34. Vojtěch Svoboda           KLD9903 C Gymnázium Kladno                34.46   +12.48
35. Adámek Martin             OST0005 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      35.20   +13.22
36. Jakub Nosek               JHR0001 C Gymnázium V. Nováka Jindřichův  35.29   +13.31
37. Vališ Jan                 PCE0209 C Gamnázium Pardubice             35.36   +13.38
38. Pavlas Michal             CTB0301 C Gymnázium Chotěboř              35.49   +13.51
39. Šustr Antonín             SUS0201 C Gymnázium Sušice                35.53   +13.55
40. Černocký Štěpán           ZLI0205 C Gymnázium a Jazyková škola s p  36.26   +14.28
41. Neděla Jakub              OST0101 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      36.40   +14.42
42. Rákos Adam                MLA0312 C Gymnázium Mariánské Lázně       37.15   +15.17
43. Holaň Dominik             OST0102 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      37.18   +15.20
44. Ruman David               ZLI0204 C Gymnázium a Jazyková škola s p  38.17   +16.19
45. Luděk Svoboda             KLD0202 C Gymnázium Kladno                38.18   +16.20
46. Kucharik Denis            MLA0313 C Gymnázium Mariánské Lázně       41.38   +19.40
47. Holub Daniel              CTB0301 C Gymnázium Chotěboř              41.47   +19.49
48. Novák Ondřej              SUS0304 C Gymnázium Sušice                42.35   +20.37
49. Skalka Josef              ZNO0203 C Gymnázium Dr. Karla Polesného   42.45   +20.47
50. Hobza Vladimír            GHK0102 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  42.52   +20.54
51. Václav Kohout             KLD0101 C Gymnázium Kladno                43.03   +21.05
52. Pařízek Jan               ZNS0003 C Gymnázium Žďár nad Sázavou      43.45   +21.47
53. Stádník Petr              OST0004 C Gymnázium Ostrava-Hrabůvka      45.45   +23.47
54. Krouský Michal            SUS0103 C Gymnázium Sušice                46.45   +24.47
55. Zdařil Matěj              STE0004 C Gymnázium Šternberk             48.14   +26.16
56. Míka Tomáš                SUS0102 C Gymnázium Sušice                52.16   +30.18
57. Blaha Daniel              ZNO0201 C Gymnázium Dr. Karla Polesného   54.29   +32.31
58. Rychlý Jakub              GHK0002 C Biskupské gymnázium Hradec Krá  56.55   +34.57
59. Tomi Adam                 MLA0314 C Gymnázium Mariánské Lázně       61.20   +39.22
60. Koudela Vojtěch           ZNO0202 C Gymnázium Dr. Karla Polesného   68.04   +46.06
    Aušprunk Pavel            SUS0205 C Gymnázium Sušice                 DISK         
    Vaněk Martin              VYS9902 C Gymnázium Vysoké Mýto            DISK         
    Váňa Vojtěch              PCE0207 C Gamnázium Pardubice              DISK         
    Sobotka Vojtěch           APH0203 C Gymnázium Praha, Arabská 14      DISK         
    Jáchym Hojný              JHR0303 C Gymnázium V. Nováka Jindřichův   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 05.06.2019 14:13
05.06.2019 Celostátní finále přeboru škol
VIP      2.80 km, 110 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šimšová Jana              OPT     C Gymnázium Opatov                23.26         
2. Bartoš Luděk              MLA     C Gymnázium Mariánské Lázně       24.40   + 1.14
3. Johnová Lenka             UST     C Gymnázium Ústí nad Labem        28.05   + 4.39
4. Bartošová Jana            MLA     C Gymnázium Mariánské Lázně       28.46   + 5.20
5. Hanuš Vladimír            VRC     C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  35.20   +11.54
6. Jiranová Barbora          VRC     C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  38.50   +15.24
7. Hauptmann Jakub           OPT     C Gymnázium Opatov                54.13   +30.47
8. Hájková Marie             VRC     C Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrc  55.07   +31.41
9. Řezníčková Hana           JIH6051 C Gymnázium Jihlava               61.56   +38.30
-------------------------------------------------------------------------------------