M ČR - krátká trať (finále)

Startovní listina po kategoriích


18.06.2006

Kategorie D12

délka trati  2.20 km, převýšení    50 m,  7 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 30 = 10:00:00 331321 Kuchťáková Klára SJH 9452 C 32 = 10:02:00 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 C 34 = 10:04:00 232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 36 = 10:06:00 51177 Procházková Marie DCE 9550 B 38 = 10:08:00 331334 Romanovská Františka SJH 9453 C 40 = 10:10:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 42 = 10:12:00 ......................... VAK C 44 = 10:14:00 ? Odstrčilová Šárka XXX 0001 C 46 = 10:16:00 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 C 48 = 10:18:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 50 = 10:20:00 ......................... VAK C 52 = 10:22:00 331630 Kubičková Bára SJH 9551 C 54 = 10:24:00 410790 Novotná Klára PHK 9751 C 56 = 10:26:00 416087 Končáková Klára HLV 9557 C 58 = 10:28:00 ......................... VAK C 60 = 10:30:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 C 62 = 10:32:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 C 64 = 10:34:00 336780 Benešová Jana SJH 9451 C 66 = 10:36:00 ......................... VAK C 68 = 10:38:00

Kategorie D14

délka trati  2.60 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 31 = 10:01:00 515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 B 33 = 10:03:00 331767 Šrámková Michaela SJH 9352 C 35 = 10:05:00 ......................... VAK C 37 = 10:07:00 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 39 = 10:09:00 53844 Žaludková Petra TZL 9251 B 41 = 10:11:00 ......................... VAK C 43 = 10:13:00 09830 Novotná Markéta PHK 9451 A 45 = 10:15:00 51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 47 = 10:17:00 ......................... VAK C 49 = 10:19:00 09199 Teplá Karolína SHK 9251 B 51 = 10:21:00 301313 Mrázová Pavla DCE 9350 B 53 = 10:23:00 416265 Procházková Klára LPU 9451 A 55 = 10:25:00 ......................... VAK C 57 = 10:27:00 53009 Kožinová Anna PGP 9350 B 59 = 10:29:00 336772 Benešová Iveta SJH 9351 C 61 = 10:31:00 ......................... VAK C 63 = 10:33:00

Kategorie D16A

délka trati  3.60 km, převýšení    90 m, 15 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09839 Lamichová Martina PHK 9152 B 145 = 11:55:00 09473 Mervartová Kristýna SHK 9155 B 147 = 11:57:00 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 149 = 11:59:00 51474 Sedláčková Anna KRL 9051 A 151 = 12:01:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 153 = 12:03:00 00116 Klusáčková Zuzana TTR 9151 A 155 = 12:05:00 416007 Siněňkaja Táňa TAP 9057 A 157 = 12:07:00 301408 Procházková Monika BSO 9150 A 159 = 12:09:00 08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 B 161 = 12:11:00 52541 Březinová Marie SSU 9191 A 163 = 12:13:00 515425 Mechlová Lenka JIL 9051 A 165 = 12:15:00 0.14050 09711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 167 = 12:17:00 51359 Müllerová Věra SRK 9053 A 169 = 12:19:00 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 171 = 12:21:00 09423 Novotná Tereza PHK 9255 A 173 = 12:23:00 09197 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 175 = 12:25:00 515151 Mezníková Lucie LBE 9150 A 177 = 12:27:00 0.71360 08991 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 179 = 12:29:00

Kategorie D16B

délka trati  3.50 km, převýšení   110 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
08479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 B 51 = 10:21:00 232355 Šulerová Pavlína TBM 9151 A 53 = 10:23:00 232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B 55 = 10:25:00 232158 Tihonová Hana TAP 9052 B 57 = 10:27:00 232209 Benáková Denisa PTK 9152 A 59 = 10:29:00 52727 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 61 = 10:31:00 410745 Vytinová Monika TUR 9150 A 63 = 10:33:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 A 65 = 10:35:00 301368 Svobodná Madla DKP 9154 A 67 = 10:37:00 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 69 = 10:39:00 51104 Bolechová Anežka LPU 9051 B 71 = 10:41:00 232238 Beranová Barbora BSO 9152 A 73 = 10:43:00 08494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 75 = 10:45:00 0.02810 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 77 = 10:47:00 0.19570 09894 Polzerová Lenka LTU 9051 A 79 = 10:49:00 08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 81 = 10:51:00 301714 Doležalová Zuzana LPM 9052 B 83 = 10:53:00 09471 Kosová Denisa SRK 9151 A 85 = 10:55:00

Kategorie D16C

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 12 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49401 Kociánová Michaela OOP 9050 A 0 = 09:30:00 232237 Brožová Eliška BSO 9250 B 2 = 09:32:00 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 4 = 09:34:00 53452 Řezníčková Tereza SJI 9056 B 6 = 09:36:00 53360 Vintrová Iva TZL 9151 B 8 = 09:38:00 53315 Hoferková Petra TZL 9054 B 10 = 09:40:00 09804 Říčařová Žaneta SRK 9152 B 12 = 09:42:00 49896 Němcová Lucie DKP 9153 B 14 = 09:44:00 51538 Dlouhá Tereza TUR 9151 C 16 = 09:46:00 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 18 = 09:48:00 232239 Beranová Jana BSO 9153 B 20 = 09:50:00 53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B 22 = 09:52:00 51225 Horáková Aneta TUR 9051 B 24 = 09:54:00 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 26 = 09:56:00 219291 Seifertová Magda DKP 9155 B 28 = 09:58:00 416008 Mücková Tereza TAP 9159 B 30 = 10:00:00 53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B 32 = 10:02:00 232236 Uhlíková Tereza BSO 9151 A 34 = 10:04:00 53334 Maliňáková Barbora VIZ 9051 B 36 = 10:06:00 08190 Valešová Jana CHA 9152 A 38 = 10:08:00 0.20990 416004 Jiříková Dana TAP 9055 B 40 = 10:10:00 301283 Petráčková Klára SJI 9251 A 42 = 10:12:00 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 44 = 10:14:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 46 = 10:16:00 301310 Králová Michaela VRB 9092 B 48 = 10:18:00

Kategorie D18A

délka trati  3.90 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
515171 Bochenková Ivana DKP 8950 A 155 = 12:05:00 0.72970 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 A 157 = 12:07:00 0.21090 232123 Veličková Monika VRB 8951 A 159 = 12:09:00 515036 Procházková Michaela LPU 8960 A 161 = 12:11:00 0.05780 07877 Kuncová Eliška MLA 8951 A 163 = 12:13:00 09353 Azebová Nina PHK 8855 A 165 = 12:15:00 0.13140 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 A 167 = 12:17:00 0.13920 08898 Hlavová Hana KON 8888 A 169 = 12:19:00 0.29640 232409 Doležalová Monika DKP 8857 A 171 = 12:21:00 0.52970 52934 Klečková Lucie HAV 8852 A 173 = 12:23:00 0.25780 08899 Hlavová Jindra KON 8989 A 175 = 12:25:00 0.07710 09191 Mádlová Věra SHK 8951 A 177 = 12:27:00 301640 Petrželová Tereza JIL 8953 A 179 = 12:29:00 51787 Karochová Simona DKP 8853 A 181 = 12:31:00 0.52720 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 A 183 = 12:33:00 0.12470 09466 Vaculíková Jana PHK 8853 A 185 = 12:35:00 49618 Freyová Andrea JIL 8955 A 187 = 12:37:00 0.14710 09415 Machútová Lucie PHK 8851 A 189 = 12:39:00 0.07190

Kategorie D18B

délka trati  3.70 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09186 Teplá Tereza SHK 8851 A 60 = 10:30:00 416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 62 = 10:32:00 09187 Hypiusová Tereza SHK 8853 A 64 = 10:34:00 09989 Soukupová Lucie SJC 8951 A 66 = 10:36:00 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 A 68 = 10:38:00 0.05330 09475 Jirčáková Martina SRK 8951 A 70 = 10:40:00 52746 Pilcová Barbora UOL 8977 A 72 = 10:42:00 0.21220 07719 Svobodová Barbora TJN 8952 A 74 = 10:44:00 0.28930 09249 Nádvorníková Tereza LPU 8953 B 76 = 10:46:00 08481 Šákrová Michaela BOR 8850 B 78 = 10:48:00 52064 Štěpánská Adéla ZBM 8870 A 80 = 10:50:00 0.28020 52941 Weissová Lucie AOV 8952 A 82 = 10:52:00 0.42830 51819 Papežová Anna TUR 8951 B 84 = 10:54:00 0.05680 53324 Polášková Tereza TZL 8851 A 86 = 10:56:00 0.05270 52335 Kafková Tereza SJI 8956 B 88 = 10:58:00 08691 Slavíková Renata BSO 8950 B 90 = 11:00:00 51814 Knoblochová Jana TUR 8851 A 92 = 11:02:00 0.12930 515189 Vozdová Klára KSU 8964 A 94 = 11:04:00 0.05730

Kategorie D18C

délka trati  3.60 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53615 Králová Iveta JHB 8952 B 1 = 09:31:00 09345 Kiacová Zuzana LPU 8954 B 3 = 09:33:00 09110 Vlosinská Barbora SHK 8854 B 5 = 09:35:00 09885 Rousková Tereza LPU 8957 A 7 = 09:37:00 51464 Domčíková Tereza MOV 8953 B 9 = 09:39:00 09278 Lennerová Hana LPU 8952 B 11 = 09:41:00 416834 Fólová Martina TJN 8853 A 13 = 09:43:00 0.06690 405959 Marešová Michaela LPU 8959 A 15 = 09:45:00 09673 Bednářová Michaela VAM 8951 B 17 = 09:47:00 416002 Řehořová Magdaléna TAP 8955 C 19 = 09:49:00 411772 Rossmanithová Kateřina AOP 8951 B 21 = 09:51:00 08564 Přecechtělová Tereza DKP 8951 A 23 = 09:53:00 09355 Balcarová Jana PHK 8852 B 25 = 09:55:00 08115 Neradová Eva LIT 8951 B 27 = 09:57:00 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 B 29 = 09:59:00 08995 Doležalová Hana VRL 8851 A 31 = 10:01:00 45240 Szerencsi Dóra HUN 0003 C 33 = 10:03:00 08778 Žabková Markéta TRC 8850 A 35 = 10:05:00 0.13270

Kategorie D20A

délka trati  4.70 km, převýšení   105 m, 20 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49815 Dlouhá Marie DKP 8756 A 161 = 12:11:00 0.21670 52356 Hrstková Vladěna JHB 8753 A 163 = 12:13:00 0.27700 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 R 165 = 12:15:00 0.68710 416287 Prchalová Ivana JIL 8754 A 167 = 12:17:00 0.54350 51473 Sedláčková Oldřiška KRL 8751 A 169 = 12:19:00 0.31880 51292 Bochenková Martina DKP 8758 A 171 = 12:21:00 0.59980 09674 Smutná Pavla VAM 8651 A 173 = 12:23:00 0.63360 52330 Palátová Petra ZBM 8658 R 175 = 12:25:00 0.79310 09082 Uvizlová Martina SJC 8665 R 177 = 12:27:00 0.72870 51689 Tichovská Martina PGP 8658 R 179 = 12:29:00 0.84140 09088 Kynčlová Martina JIL 8651 A 181 = 12:31:00 0.71820 07785 Horáková Veronika TUR 8751 A 183 = 12:33:00 0.58570 08537 Krafková Lucie BOR 8650 E 185 = 12:35:00 0.87390 09182 Doležalová Veronika SHK 8753 A 187 = 12:37:00 0.35930 49898 Mališová Barbora DKP 8654 R 189 = 12:39:00 0.81530 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 191 = 12:41:00 0.86110 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 A 193 = 12:43:00 0.20120 08776 Žabková Marie TRC 8753 A 195 = 12:45:00 0.46510

Kategorie D20B

délka trati  4.00 km, převýšení   105 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49966 Kopalová Markéta VLI 8750 B 1 = 09:31:00 0.05520 07791 Hradilová Jana TUR 8651 B 3 = 09:33:00 0.54380 09064 Králová Tereza JIL 8751 B 5 = 09:35:00 0.13290 09971 Špicarová Michaela SJC 8754 B 7 = 09:37:00 0.02830 301587 Pavlíková Barbora ZLH 8750 B 9 = 09:39:00 0.18040 53501 Frýdlová Lenka UOL 8659 B 11 = 09:41:00 0.48110 09170 Kohoutová Martina SHK 8651 B 13 = 09:43:00 0.48580 52636 Bohunská Jana KRN 8651 A 15 = 09:45:00 0.65430 07853 Bucká Martina ABR 8651 B 17 = 09:47:00 0.61690 09172 Gazdačková Michala SHK 8653 B 19 = 09:49:00 0.53770 301629 Mrštíková Květa LPU 8753 A 21 = 09:51:00 0.64960 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 A 23 = 09:53:00 0.21490 09309 Sůvová Barbora LPU 8751 B 25 = 09:55:00 0.13910 09235 Juračková Jana LPU 8653 R 27 = 09:57:00 0.77310 09412 Kyclová Jana PHK 8652 B 29 = 09:59:00 0.20740 52675 Vlažná Lucie LCE 8762 A 31 = 10:01:00 0.44840 232755 Gyurkó Fanni HUN 0015 C 33 = 10:03:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 A 35 = 10:05:00 0.19940

Kategorie D20C

délka trati  3.70 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09976 Kakrdová Iva SJC 8757 B 67 = 10:37:00 0.10020 53293 Martynková Aneta TRI 8657 A 69 = 10:39:00 0.65510 08886 Viková Michaela JIL 8652 B 71 = 10:41:00 0.45990 51798 Plochová Dominika DKP 8651 A 73 = 10:43:00 0.71610

Kategorie D21A

délka trati  5.50 km, převýšení   145 m, 21 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
05176 Kašková Kateřina CHA 7850 R 151 = 12:01:00 0.82130 09557 Škodová Petra LPU 8359 R 153 = 12:03:00 0.83750 229780 Zatloukalová Lenka JPV 8577 R 155 = 12:05:00 0.81950 09785 Waldová Lucie DKP 8154 E 157 = 12:07:00 0.87070 51568 Hrazdírová Iva SCP 8152 E 159 = 12:09:00 0.88500 09142 Fejlková Martina SHK 8152 E 161 = 12:11:00 0.87760 49367 Smičková Eva KON 8277 E 163 = 12:13:00 0.85030 52142 Hrušková Lenka DKP 8555 E 165 = 12:15:00 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 167 = 12:17:00 0.87740 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 169 = 12:19:00 0.74780 52223 Pekárková Eva TZL 7653 E 171 = 12:21:00 0.15140 515167 Krčálová Veronika LPU 8557 E 173 = 12:23:00 0.86920 51599 Paseková Vladimíra VRL 7752 R 175 = 12:25:00 0.79000 09077 Malá Věra JIL 7752 R 177 = 12:27:00 0.73490 51676 Tichovská Hana PGP 6652 R 179 = 12:29:00 0.78530 09784 Baldrianová Barbora VSP 7850 E 181 = 12:31:00 0.86330 08807 Topinková Monika BOR 8054 R 183 = 12:33:00 0.87000 09203 Klimplová Lenka LPU 7951 R 185 = 12:35:00 0.77440 04146 Novotná Petra PHK 6651 E 187 = 12:37:00 0.91320 52298 Chudíková Barbora SJI 7850 E 189 = 12:39:00 0.90550 07770 Nováková Kateřina PHK 8252 R 191 = 12:41:00 0.83300 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 193 = 12:43:00 0.88610 515006 Stará Zdenka TBM 7952 E 195 = 12:45:00 0.96120 51781 Stehnová Zuzana SHK 8150 E 197 = 12:47:00 0.90940

Kategorie D21B

délka trati  5.00 km, převýšení   115 m, 17 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416340 Zurynková Jana EKP 7053 C 0 = 09:30:00 0.73090 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 2 = 09:32:00 0.73070 52474 Bednářová Dana UOL 7951 C 4 = 09:34:00 0.76330 51619 Fialová Pavla VSP 7750 R 6 = 09:36:00 0.81510 08114 Neradová Alena LIT 8551 R 8 = 09:38:00 0.78000 08952 Knoblochová Kamila VRL 8353 C 10 = 09:40:00 0.68730 08204 Kvapilová Věra TUR 7650 R 12 = 09:42:00 0.77130 09482 Hrobařová Lenka JIL 7754 C 14 = 09:44:00 0.73520 45984 Domján Zsuzsa HUN 0012 C 16 = 09:46:00 51175 Dytrtová Dagmar SRK 7952 C 18 = 09:48:00 0.74800 09941 Volfová Martina EKP 8051 C 20 = 09:50:00 0.44080 301173 Vlčovská Marta LPU 7667 R 22 = 09:52:00 0.80430 49639 Haluzová Jana SCP 8051 E 24 = 09:54:00 0.85960 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 R 26 = 09:56:00 0.72000 09448 Šolínová Lucie PHK 8055 R 28 = 09:58:00 0.76510 51718 Ryšavá Vendula PGP 8153 E 30 = 10:00:00 0.80960 46114 Fekete Zsuzsa HUN 0011 C 32 = 10:02:00 232324 Bořánková Kristýna VSP 7054 R 34 = 10:04:00 0.78580 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 36 = 10:06:00 0.78440 500556 Kalenská Romana SJC 8351 R 38 = 10:08:00 0.82900 09499 Kuncová Jana SRK 7553 R 40 = 10:10:00 0.78040 51765 Tvarůžková Petra SJI 8452 R 42 = 10:12:00 0.79100 09212 Fukátková Pavla LPU 8552 R 44 = 10:14:00 0.78050 515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 46 = 10:16:00 0.76290

Kategorie D21C

délka trati  4.70 km, převýšení   120 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416325 Bernátková Markéta PVP 7751 C 1 = 09:31:00 0.63780 51138 Jirků Kamila CTB 8151 R 3 = 09:33:00 0.76660 52268 Horová Lenka PGP 7951 C 5 = 09:35:00 0.71450 08909 Borovičková Lenka FSP 7350 C 7 = 09:37:00 0.57070 49983 Žďárská Romana STB 8196 C 9 = 09:39:00 0.58020 51278 Spurná Martina PGP 8556 R 11 = 09:41:00 0.83330 232198 Pavlů Veronika PGP 6950 C 13 = 09:43:00 0.59590 08532 Krafková Ita BOR 8156 C 15 = 09:45:00 0.76370 09148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 17 = 09:47:00 0.65380 51180 Mezníková Lenka PGP 8453 C 19 = 09:49:00 0.68610 08008 Fučíková Hana VBM 7751 C 21 = 09:51:00 0.71360 09236 Juračková Kateřina LPU 8353 C 23 = 09:53:00 0.65280 09333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 25 = 09:55:00 0.65010 51739 Boumová Irena VSP 7751 C 27 = 09:57:00 0.65070 09697 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 29 = 09:59:00 0.70400 46037 Zsigmond Száva HUN 0013 C 31 = 10:01:00 49987 Bernášková Petra STB 8297 C 33 = 10:03:00 0.61720 53635 Kuchařová Markéta TAP 8463 C 35 = 10:05:00 0.62890 51567 Langpaulová Anna SCP 8257 R 37 = 10:07:00 0.65200 51270 Maunová Romana EKP 8350 C 39 = 10:09:00 0.71390 05177 Hlubučková Dominika CHA 7750 C 41 = 10:11:00 0.72810 336701 Jedličková Radka STB 8199 C 43 = 10:13:00 0.71500 08113 Bakovská Jitka LIT 8352 C 45 = 10:15:00 0.64100 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 47 = 10:17:00 0.70420 04211 Šaffková Kateřina VLI 8150 C 49 = 10:19:00 0.66100 51848 Znamenáčková Helena TAP 8153 C 51 = 10:21:00 0.62720 53252 Cigošová Kateřina VPM 7995 C 53 = 10:23:00 0.73650 45982 Sebök Éva HUN 0014 C 55 = 10:25:00 51638 Pokorná Magdalena PGP 7562 C 57 = 10:27:00 0.61840 49546 Městková Lucie TEP 7850 C 59 = 10:29:00 0.65470 09416 Melounková Lucie PHK 8054 C 61 = 10:31:00 0.72420 51553 Lomáková Iveta TAP 8152 C 63 = 10:33:00 0.75810 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 65 = 10:35:00 0.64420 502089 Kožinová Jana PGP 6651 R 67 = 10:37:00 0.76460 53546 Horáková Marie VSP 7551 C 69 = 10:39:00 0.62930 09067 Zlesáková Daniela JIL 8451 C 71 = 10:41:00 0.64340 09207 Víchová Šárka LPU 8352 C 73 = 10:43:00 0.60260 253155 Sikorová Miroslava VIZ 7658 C 75 = 10:45:00 0.64080 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 77 = 10:47:00 0.72740 07768 Hradecká Petra DOK 6850 C 79 = 10:49:00 0.72920

Kategorie D21D

délka trati  3.70 km, převýšení   105 m, 15 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53129 Kurfürstová Irena TZL 8052 C 41 = 10:11:00 0.56530 410727 Tahalová Lenka MFP 6850 C 43 = 10:13:00 0.59210 09480 Klíchová Jana VSP 8152 C 45 = 10:15:00 0.56230 51354 Hendrychová Jana TJH 7451 C 47 = 10:17:00 0.57730 51594 Kunová Dagmar EKP 6550 C 49 = 10:19:00 0.64050 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 51 = 10:21:00 0.57070 211303 Bohatá Jana VSP 7455 C 53 = 10:23:00

Kategorie D35A

délka trati  3.90 km, převýšení   100 m, 15 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09556 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 71 = 10:41:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 73 = 10:43:00 416258 Procházková Alexandra LPU 7051 C 75 = 10:45:00 0.51480 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 77 = 10:47:00 0.68570 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 79 = 10:49:00 0.62670 07726 Rydlová Magda TJN 6850 C 81 = 10:51:00 0.06820 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 83 = 10:53:00 0.34820 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 85 = 10:55:00 0.78330

Kategorie D35B

délka trati  3.50 km, převýšení   110 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 50 = 10:20:00 0.10490 08810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 52 = 10:22:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 54 = 10:24:00 0.26590 00109 Benešová Iva SJH 7051 C 56 = 10:26:00 0.00530 08700 Bulvová Hana CHT 6655 C 58 = 10:28:00 0.55170 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 60 = 10:30:00 0.49540 53193 Čechová Zuzana SJI 6951 C 62 = 10:32:00 07868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 64 = 10:34:00

Kategorie D40A

délka trati  3.70 km, převýšení    90 m, 15 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 30 = 10:00:00 09122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 32 = 10:02:00 51269 Vejvodová Mirka VIK 5751 C 34 = 10:04:00 0.18390 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 36 = 10:06:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 38 = 10:08:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 40 = 10:10:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 42 = 10:12:00 53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C 44 = 10:14:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 46 = 10:16:00 09125 Teplá Hana SHK 6561 C 48 = 10:18:00 0.15680 09676 Smutná Jana VAM 6251 C 50 = 10:20:00 0.71280 09681 Klapalová Jana VAM 6451 C 52 = 10:22:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 54 = 10:24:00 0.23180 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 56 = 10:26:00

Kategorie D40B

délka trati  3.30 km, převýšení   105 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53342 Cetkovská Alena TZL 6263 C 60 = 10:30:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 62 = 10:32:00 232387 Kábrtová Iva PEN 6350 C 64 = 10:34:00 51660 Ježková Regina MKP 6350 C 66 = 10:36:00 0.10200 405972 Petrželová Alena LTU 6351 C 68 = 10:38:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 70 = 10:40:00 51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C 72 = 10:42:00 09609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 74 = 10:44:00 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 76 = 10:46:00 52307 Kučerová Vladimíra PZR 6460 C 78 = 10:48:00 51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 80 = 10:50:00 51902 Dohnalová Jindra OSN 6251 C 82 = 10:52:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 84 = 10:54:00 52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C 86 = 10:56:00

Kategorie D45A

délka trati  3.40 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52358 Hrstková Dana JHB 6051 C 51 = 10:21:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 53 = 10:23:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 55 = 10:25:00 0.40110 51604 Šedivá Miroslava EKP 5750 C 57 = 10:27:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 59 = 10:29:00 08913 Vilnerová Eva LPU 6054 C 61 = 10:31:00 52540 Březinová Dana SSU 5896 C 63 = 10:33:00 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 65 = 10:35:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 67 = 10:37:00 09211 Víchová Ladislava LPU 5851 C 69 = 10:39:00 0.09310 52560 Strachotová Eva SSU 6099 C 71 = 10:41:00 53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C 73 = 10:43:00 08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C 75 = 10:45:00 0.38750 09237 Juračková Jana LPU 6051 C 77 = 10:47:00 0.35370 09485 Mikulecká Nataša SRK 4751 C 79 = 10:49:00 0.65870 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 81 = 10:51:00

Kategorie D45B

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
502090 Buzková Hana PGP 6150 C 61 = 10:31:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 63 = 10:33:00 08207 Holasová Jaroslava TUR 5750 C 65 = 10:35:00 09311 Hermanová Dana LPU 6151 C 67 = 10:37:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 69 = 10:39:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 71 = 10:41:00 09118 Bláhová Luba SHK 5852 C 73 = 10:43:00 09117 Gazdačková Jana SHK 5851 C 75 = 10:45:00 51152 Šilhavá Jana LPM 5951 C 77 = 10:47:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 79 = 10:49:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 81 = 10:51:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 83 = 10:53:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 85 = 10:55:00 232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 87 = 10:57:00 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 89 = 10:59:00 0.06200

Kategorie D50A

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 70 = 10:40:00 52760 Jahnová Helena SCP 5550 C 72 = 10:42:00 09371 Jiranová Alena PHK 5351 C 74 = 10:44:00 52226 Brumková Vladimíra DKL 5350 C 76 = 10:46:00 52095 Doležalová Vlasta PGP 5550 C 78 = 10:48:00 09401 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 80 = 10:50:00 51795 Mrázková Ivana DKP 5650 C 82 = 10:52:00 08303 Škodová Zuzana VLI 5650 C 84 = 10:54:00 0.50560 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 86 = 10:56:00 0.60620

Kategorie D50B

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 12 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52092 Henková Svatava RBK 5454 C 0 = 09:30:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 2 = 09:32:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 4 = 09:34:00 07870 Štrossová Jiřina DCE 5650 C 6 = 09:36:00 08208 Konopáčová Jana TUR 5650 C 8 = 09:38:00 09202 Klimplová Alena LPU 5551 C 10 = 09:40:00 416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 12 = 09:42:00 09290 Dočkalová Jiřina LPU 5654 C 14 = 09:44:00 51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 16 = 09:46:00 0.18790

Kategorie D55A

délka trati  2.80 km, převýšení    75 m, 11 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
05991 Nedvídková Jitka DLT 5151 C 31 = 10:01:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 33 = 10:03:00 515012 Omová Jana TUR 5150 C 35 = 10:05:00 0.06840 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 37 = 10:07:00 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 39 = 10:09:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 41 = 10:11:00 08110 Neradová Alena LIT 5051 C 43 = 10:13:00

Kategorie D60A

délka trati  2.80 km, převýšení    85 m, 10 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 31 = 10:01:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 33 = 10:03:00 52096 Dvořáková Ladislava PGP 4451 C 35 = 10:05:00 0.04200 09576 Stará Pavla BOV 4251 C 37 = 10:07:00

Kategorie D65A

délka trati  2.50 km, převýšení    85 m,  8 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
08542 Langrová Marie BOR 3750 C 31 = 10:01:00

Kategorie H12

délka trati  2.20 km, převýšení    55 m,  7 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
219331 Ptáček Patrik BBM 9800 C 31 = 10:01:00 08850 Holinka Matouš PTE 9222 C 33 = 10:03:00 ......................... VAK C 35 = 10:05:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 37 = 10:07:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 39 = 10:09:00 ......................... VAK C 41 = 10:11:00 232250 Bořil Jan OSN 9700 C 43 = 10:13:00 ......................... VAK C 45 = 10:15:00 232322 Čech Jan SJI 9601 C 47 = 10:17:00 ......................... VAK C 49 = 10:19:00 416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 51 = 10:21:00 410320 Jordanov Alexandr VBM 9501 C 53 = 10:23:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 C 55 = 10:25:00 51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 C 57 = 10:27:00 ......................... VAK C 59 = 10:29:00

Kategorie H14

délka trati  2.90 km, převýšení    70 m, 11 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 60 = 10:30:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 62 = 10:32:00 08799 Hadač Filip AOP 9301 A 64 = 10:34:00 301278 Suchý Jiří SJI 9201 B 66 = 10:36:00 53565 Ludvík Vojtěch STB 9301 B 68 = 10:38:00 08851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 70 = 10:40:00 ......................... VAK C 72 = 10:42:00 53880 Hubáček Michal LCE 9301 B 74 = 10:44:00 04647 Német Kryštof STE 9308 A 76 = 10:46:00 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 B 78 = 10:48:00 09664 Smutný Šimon VAM 9301 B 80 = 10:50:00 ......................... VAK C 82 = 10:52:00 224907 Koutný Tomáš TTR 9302 B 84 = 10:54:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 C 86 = 10:56:00 301293 Jakoubek Jakub SJI 9303 B 88 = 10:58:00 52519 Skyva Petr STE 9307 B 90 = 11:00:00 ......................... VAK C 92 = 11:02:00

Kategorie H16A

délka trati  4.30 km, převýšení    85 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301405 Kovář Tomáš BSO 9101 A 150 = 12:00:00 219205 Nožka Radek LPU 9005 A 152 = 12:02:00 0.06790 52703 Slezák Jiří LCE 9001 A 154 = 12:04:00 52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 156 = 12:06:00 51990 Kamenický Matěj OSN 9036 A 158 = 12:08:00 0.44320 515162 Procházka David LPU 9113 A 160 = 12:10:00 51109 Exner Jan JIL 9001 B 162 = 12:12:00 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 164 = 12:14:00 0.06940 301385 Stránský Vojtěch DKP 9005 A 166 = 12:16:00 515150 Vozda Vojtěch KSU 9043 B 168 = 12:18:00 09870 Brož Petr CHA 9106 A 170 = 12:20:00 0.26350 53836 Kolárik Jan TZL 9013 A 172 = 12:22:00 09789 Klapal Jan LPU 9006 A 174 = 12:24:00 0.13290 09491 Ptáček Jiří SRK 9002 B 176 = 12:26:00 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 178 = 12:28:00 51512 Bednařík Antonín VIZ 9001 A 180 = 12:30:00 49438 Melecký Martin OOP 9000 A 182 = 12:32:00 0.03760 09196 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 184 = 12:34:00

Kategorie H16B

délka trati  3.60 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52161 Krejsa Martin CHT 9001 A 1 = 09:31:00 0.22600 232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 3 = 09:33:00 246837 Popelka Lukáš TZL 9015 B 5 = 09:35:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 B 7 = 09:37:00 416274 Tichý Ondřej LPU 9120 B 9 = 09:39:00 301422 Švirák Ondřej BSO 9102 A 11 = 09:41:00 51502 Valenta Jan LCE 9003 A 13 = 09:43:00 53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 15 = 09:45:00 49315 Legerski Martin TRI 9003 B 17 = 09:47:00 410363 Procházka Pavel LBE 9000 A 19 = 09:49:00 0.61950 52656 Strečko Marek ZLH 9101 A 21 = 09:51:00 08470 Čech Ladislav BOR 9000 B 23 = 09:53:00 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 25 = 09:55:00 0.11920 53489 Jemelík Hynek ZBM 9102 A 27 = 09:57:00 53576 Bravený Vít VBM 9102 A 29 = 09:59:00 09049 Klouček Tomáš JIL 9007 B 31 = 10:01:00 515133 Henych Tomáš VLI 9002 A 33 = 10:03:00 0.60760 515131 Henych Ondřej VLI 9001 A 35 = 10:05:00 0.24370

Kategorie H16C

délka trati  3.50 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09865 Seidl Jakub LPU 9104 B 1 = 09:31:00 52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 3 = 09:33:00 416056 Semela Jakub LCE 9103 B 5 = 09:35:00 09831 Kamenický Jakub PHK 9104 A 7 = 09:37:00 410746 Hyka Jan TUR 9002 B 9 = 09:39:00 09198 Mikulecký Jan PHK 9202 A 11 = 09:41:00 51822 Franců Adam TUR 9004 B 13 = 09:43:00 51301 Hubáček Jan LCE 9101 B 15 = 09:45:00 405976 Zemaník Jan SRK 9111 B 17 = 09:47:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 19 = 09:49:00 416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 B 21 = 09:51:00 0.02810 09091 Černý Vojtěch JIL 9006 B 23 = 09:53:00 301583 Seitler Milan ZLH 9102 B 25 = 09:55:00 09458 Kubát Pavel PHK 9101 B 27 = 09:57:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 29 = 09:59:00 08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 31 = 10:01:00 09193 Šabatka Jan SHK 9001 B 33 = 10:03:00 51355 Tichý Tomáš TJH 9201 A 35 = 10:05:00 0.03290 53354 Krajča Martin TZL 9012 B 37 = 10:07:00 52343 Schäfer Martin TZL 9009 B 39 = 10:09:00 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 B 41 = 10:11:00 405973 Petržela Jan LTU 9201 A 43 = 10:13:00 09866 Hovorka Lukáš LPU 9001 A 45 = 10:15:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 B 47 = 10:17:00 301218 Šnobr Michal SJI 9102 B 49 = 10:19:00 53857 Pavelka Tomáš VIZ 9020 B 51 = 10:21:00 08226 Wolf Daniel TUR 9100 B 53 = 10:23:00 09195 Stulík Matěj SHK 9101 A 55 = 10:25:00 232170 Řepka Jakub TAP 9103 B 57 = 10:27:00 04671 Tesař Jan VRB 9000 B 59 = 10:29:00

Kategorie H16D

délka trati  2.80 km, převýšení    85 m, 11 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
303960 Růžička Adam TTR 9006 B 70 = 10:40:00 04682 Kaser Dan JHB 9103 B 72 = 10:42:00 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 B 74 = 10:44:00 0.12810 416282 Lazák Tomáš LTU 9102 B 76 = 10:46:00 416173 Bína Martin MLA 9102 A 78 = 10:48:00 246835 Matuš Martin TZL 9102 B 80 = 10:50:00 416840 Picek Jan TJN 9101 B 82 = 10:52:00 51501 Benroth Jakub LCE 9002 B 84 = 10:54:00 49353 Kobrle Aleš JIL 9101 A 86 = 10:56:00

Kategorie H18A

délka trati  4.50 km, převýšení    80 m, 18 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
515176 Kodeda Štěpán SSU 8808 A 160 = 12:10:00 0.39770 51675 Lejsek Tadeáš PGP 8903 A 162 = 12:12:00 0.10720 52706 Cahel Marek LCE 8803 A 164 = 12:14:00 0.13230 52705 Perůtka Jan JIL 8808 A 166 = 12:16:00 04130 Hradec Pavel CHA 8801 A 168 = 12:18:00 0.76740 08305 Škoda Jakub VLI 8800 A 170 = 12:20:00 0.33310 52085 Hájek Daniel ZBM 8919 A 172 = 12:22:00 09188 Jirásek Michal SHK 8901 A 174 = 12:24:00 09504 Dusílek Adam SRK 8902 A 176 = 12:26:00 0.26330 52450 Poklop Martin SSU 8802 A 178 = 12:28:00 0.70180 09385 Kubát Jan PHK 8902 A 180 = 12:30:00 0.26660 09498 Pátek Lukáš SRK 8905 A 182 = 12:32:00 49686 Zimmermann Jakub ZBM 8928 A 184 = 12:34:00 0.07880 07878 Kunc Petr MLA 8801 A 186 = 12:36:00 0.06330 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 A 188 = 12:38:00 0.43630 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 A 190 = 12:40:00 0.42270 52551 Král Vojtěch SSU 8841 A 192 = 12:42:00 0.38900 08555 Mališ Jiří JIL 8806 A 194 = 12:44:00 0.21680

Kategorie H18B

délka trati  4.20 km, převýšení    90 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09507 Jirčák Ondřej SRK 8805 A 1 = 09:31:00 0.30680 52935 Sochor Jan HAV 8801 B 3 = 09:33:00 49459 Petr Jiří BFM 8901 A 5 = 09:35:00 0.45690 08988 Krajíček Vojtěch VRL 8803 B 7 = 09:37:00 0.14550 04628 Ondrusz Martin VRB 8801 B 9 = 09:39:00 0.07180 09189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 A 11 = 09:41:00 09508 Petras Tomáš VAM 8801 A 13 = 09:43:00 0.23110 52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 A 15 = 09:45:00 0.17550 08989 Daněk Jáchym VRL 8901 A 17 = 09:47:00 0.20140 07865 Maliňák Štěpán KVS 8801 A 19 = 09:49:00 0.11120 09464 Panchártek Jan PHK 8802 A 21 = 09:51:00 0.19580 52707 Vlažný Jan LCE 8901 A 23 = 09:53:00 0.11650 51820 Kučera Petr TUR 8902 A 25 = 09:55:00 0.51910 301547 Bravený Adam VBM 8801 A 27 = 09:57:00 0.46140 09670 Klapal Michal VAM 8802 B 29 = 09:59:00 405952 Müller Martin PHK 8903 A 31 = 10:01:00 08766 Sedláček Michal TRC 8901 A 33 = 10:03:00 09972 Špicar Petr SJC 8801 B 35 = 10:05:00 0.20570

Kategorie H18C

délka trati  3.90 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
236982 Popule Tomáš LPM 8803 B 0 = 09:30:00 352306 Přikryl Jan SSU 8945 B 2 = 09:32:00 52462 Špacír Jan UOL 8805 B 4 = 09:34:00 09847 Havlas Jan SHK 8908 B 6 = 09:36:00 232102 Válek Filip VRB 8906 B 8 = 09:38:00 09707 Horák Jan NPA 8902 B 10 = 09:40:00 53318 Nečas Tomáš TZL 8801 A 12 = 09:42:00 0.06100 52470 Zdráhal Tomáš UOL 8801 B 14 = 09:44:00 53594 Modrý Marek SCP 8807 B 16 = 09:46:00 52905 Srb Tomáš BOR 8801 B 18 = 09:48:00 0.42190 52550 Benc Tomáš SSU 8943 B 20 = 09:50:00 53690 Zbranek Roman KVS 8802 B 22 = 09:52:00 0.05430 515502 Fiala Martin TTR 8801 B 24 = 09:54:00 0.44800 08970 Šafránek Michal VRL 8804 B 26 = 09:56:00 0.09950 52349 Panovec Jan OTK 8931 B 28 = 09:58:00 08967 Mejznar Radek VRL 8802 B 30 = 10:00:00 0.17260 53839 Žaludek Jindřich TZL 8904 B 32 = 10:02:00 232039 Pavlů Ondřej PGP 8904 A 34 = 10:04:00 0.25720 52856 Navrátil Tomáš JPV 8817 B 36 = 10:06:00 0.15730 52316 Štemberk Adam LBE 8904 B 38 = 10:08:00 0.09030 53644 Hodek Michal TAP 8808 B 40 = 10:10:00 08938 Hladík Jiří VIZ 8901 A 42 = 10:12:00 0.12850 49824 Hladílek Jan PZR 8814 B 44 = 10:14:00 303917 Tůma Marek JIL 8803 B 46 = 10:16:00 52125 Hruška Ondřej OSN 8935 B 48 = 10:18:00 0.12140 51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A 50 = 10:20:00 0.06960 49499 Konůpka Petr BFM 8902 A 52 = 10:22:00 0.34310 09510 Klícha Martin SRK 8801 A 54 = 10:24:00 0.58610 52702 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 56 = 10:26:00 0.12230 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 B 58 = 10:28:00

Kategorie H20A

délka trati  5.20 km, převýšení   125 m, 22 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
08754 Sedláček Tomáš TRC 8601 A 166 = 12:16:00 0.75650 09373 Justa Pavel PHK 8701 A 168 = 12:18:00 0.69390 53699 Kočí Martin VBM 8702 A 170 = 12:20:00 0.19000 09281 Kafka Miloš LPU 8608 A 172 = 12:22:00 0.61600 515193 Henek Michal RBK 8605 R 174 = 12:24:00 0.80000 515047 Vlček Martin TUR 8702 R 176 = 12:26:00 0.78280 53357 Cetkovský Petr TZL 8711 A 178 = 12:28:00 0.11130 09354 Balcar Aleš PHK 8602 R 180 = 12:30:00 0.79750 08759 Bialožyt Michal TRC 8700 A 182 = 12:32:00 0.62580 09987 Holas Štěpán SJC 8702 R 184 = 12:34:00 0.81850 09099 Malý Aleš JIL 8702 A 186 = 12:36:00 0.23560 09909 Beneš Jan SJC 8703 A 188 = 12:38:00 0.83870 515130 Henych Martin VLI 8601 E 190 = 12:40:00 0.87800 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 192 = 12:42:00 0.84720 416042 Krajča Tomáš TZL 8714 A 194 = 12:44:00 0.36980 53534 Žaloudík Jiří VRB 8602 A 196 = 12:46:00 0.77720 09844 Šmehlík Eduard SHK 8702 A 198 = 12:48:00 0.65790 53361 Hradil Jiří TZL 8604 A 200 = 12:50:00 0.78420

Kategorie H20B

délka trati  5.00 km, převýšení    95 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49616 Flašar Jan VSP 8612 R 1 = 09:31:00 0.78870 09274 Fiala Petr LPU 8701 A 3 = 09:33:00 0.39750 301426 Budín Václav JIL 8705 A 5 = 09:35:00 0.28950 45986 Kovács Róbert HUN 0009 C 7 = 09:37:00 232140 Zajíc Vítězslav TAP 8610 B 9 = 09:39:00 0.56350 51290 Fliegl Ondřej PGP 8703 A 11 = 09:41:00 0.59700 52353 Stupal František JPV 8603 A 13 = 09:43:00 0.73820 232095 Tóth Ádám HUN 0010 C 15 = 09:45:00 52175 Krejsa Jan CHT 8701 A 17 = 09:47:00 0.67660 09862 Kopecký Ondřej LPU 8704 B 19 = 09:49:00 0.11650 09515 Andrš Jiří VAM 8601 B 21 = 09:51:00 0.47910 49869 Schmid Vladimír ADA 8701 B 23 = 09:53:00 0.05540 09903 Drobník Michal SJC 8709 A 25 = 09:55:00 0.36890 51807 Vlach Martin DKP 8605 B 27 = 09:57:00 0.57840 09558 Pátek Michal CHC 8603 B 29 = 09:59:00 0.59180 307292 Kvaka Ondrej KSU 8701 C 31 = 10:01:00 0.07310 08022 Černík Pavel OSN 8732 B 33 = 10:03:00 0.12430 51821 Kučera Jiří TUR 8701 B 35 = 10:05:00 0.58450

Kategorie H20C

délka trati  4.60 km, převýšení   100 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49839 Axmann Šimon DKP 8700 B 30 = 10:00:00 0.16370 51792 Jůzek Martin DKP 8604 B 32 = 10:02:00 0.52260 51828 Hájek Jakub CTB 8701 B 34 = 10:04:00 0.23770 52355 Hrstka Daniel JHB 8604 B 36 = 10:06:00 0.55290 232321 Hojsák Ondřej VBM 8603 A 38 = 10:08:00 0.55710 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 B 40 = 10:10:00 0.61980 49634 Bolech Filip LPU 8602 B 42 = 10:12:00 0.66610 232148 Purkyt Jan TAP 8705 B 44 = 10:14:00 0.18430

Kategorie H21A

délka trati  6.50 km, převýšení   145 m, 23 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52221 Žemlík Pavel TZL 7135 C 140 = 11:50:00 0.84290 53769 Váňa Petr TUR 8103 R 142 = 11:52:00 0.89480 08277 Janata Martin DKP 8306 E 144 = 11:54:00 0.92120 51650 Kučera Jan VSP 7302 C 146 = 11:56:00 0.85680 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 148 = 11:58:00 0.84190 515048 Holas Ondřej TUR 8501 R 150 = 12:00:00 0.85110 08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 152 = 12:02:00 0.87870 515087 Oma Jakub TUR 8002 R 154 = 12:04:00 0.86770 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 156 = 12:06:00 0.95780 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 158 = 12:08:00 0.82380 51772 Lauerman Jan SJI 7419 E 160 = 12:10:00 0.91860 09399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 162 = 12:12:00 0.78720 49674 Fučík Karel VBM 7246 E 164 = 12:14:00 0.87470 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C 166 = 12:16:00 0.78520 09982 Kazda Ondřej SJC 8202 E 168 = 12:18:00 0.91020 08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 170 = 12:20:00 0.80740 515122 Henek Vladan JPV 8002 R 172 = 12:22:00 0.87980 52290 Besta Michal JAM 7600 C 174 = 12:24:00 0.82680 08513 Kolařík Tomáš BOR 7809 R 176 = 12:26:00 0.91120 500580 Prášil Marek SJI 7313 E 178 = 12:28:00 0.92060 09133 Hepner David SHK 7601 E 180 = 12:30:00 0.91230 51745 Matějů Luboš PGP 7601 E 182 = 12:32:00 0.93620 51611 Princl Pavel FSP 7800 R 184 = 12:34:00 0.85970 51791 Mrázek Jan SCP 8102 E 186 = 12:36:00 0.93440 51230 Horáček Michal VLI 7700 E 188 = 12:38:00 0.94850 09337 Hovorka Jan LPU 7907 R 190 = 12:40:00 0.88790 52296 Košárek Pavel JAM 7100 R 192 = 12:42:00 0.88530 09151 Komanec Václav SHK 8406 E 194 = 12:44:00 0.82290 09410 Novotný Tomáš PHK 8101 R 196 = 12:46:00 0.87430 29744 Novotny Radek PHK 7402 R 198 = 12:48:00 0.85790 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 200 = 12:50:00 0.92090 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 202 = 12:52:00 0.83300

Kategorie H21B

délka trati  6.10 km, převýšení   130 m, 20 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416195 Čech Jan FSP 7900 C 1 = 09:31:00 0.73030 08931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 3 = 09:33:00 0.85550 09000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 5 = 09:35:00 0.77350 08301 Hora Vojtěch PGP 8301 C 7 = 09:37:00 0.79840 08560 Margold Martin DKP 8106 C 9 = 09:39:00 0.72820 51733 Kozák Petr VSP 6501 R 11 = 09:41:00 0.88820 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 13 = 09:43:00 0.78540 08300 Přinda Lukáš VLI 7701 E 15 = 09:45:00 0.87200 08529 Vobr Marek BOR 7801 C 17 = 09:47:00 0.81800 51443 Zvěřina Petr PHK 8204 R 19 = 09:49:00 0.89280 51596 Lebeda Dušan EKP 7301 C 21 = 09:51:00 0.78790 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 23 = 09:53:00 0.81460 51797 Mrázek Jiří DKP 7911 R 25 = 09:55:00 0.89060 301233 Velička Jan VRB 8504 C 27 = 09:57:00 0.79240 07872 Rambousek Karel BSO 7907 C 29 = 09:59:00 0.84090 51748 Laciga Radek PGP 8202 C 31 = 10:01:00 0.80060 45486 Lévai Ferenc HUN 0005 C 33 = 10:03:00 09135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 35 = 10:05:00 0.76630 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 37 = 10:07:00 0.83000 51636 Janovský Tomáš PGP 6401 C 39 = 10:09:00 0.82130 08940 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 41 = 10:11:00 0.85120 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 43 = 10:13:00 0.77620 04214 Horáček Ondřej VLI 8236 C 45 = 10:15:00 0.76500 51614 Šafka Jan SLP 7704 C 47 = 10:17:00 0.74650 515132 Henych Petr VLI 6001 R 49 = 10:19:00 0.85640 09797 Vítek Petr PHK 7601 C 51 = 10:21:00 0.85920 53335 Vyoral Jan VIZ 7615 R 53 = 10:23:00 0.86520 02913 Dénes Zoltán HUN 0006 C 55 = 10:25:00 51726 Zakouřil Tomáš VSP 7500 C 57 = 10:27:00 0.41520 53759 Váňa Martin TUR 8401 C 59 = 10:29:00 0.81610 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 61 = 10:31:00 0.82990 51896 Jansa Jiří CHT 8402 C 63 = 10:33:00 0.85390

Kategorie H21C

délka trati  5.90 km, převýšení   115 m, 18 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52505 Budík Radek NOB 7201 R 0 = 09:30:00 0.80680 09119 Netuka Martin SHK 7302 C 2 = 09:32:00 0.72020 04455 Pilař Karel MAS 5501 C 4 = 09:34:00 0.76830 51592 Blahuta Marek MFP 7301 C 6 = 09:36:00 0.73820 51802 Procházka Jan DKP 8201 C 8 = 09:38:00 0.75410 09694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 10 = 09:40:00 0.78410 09275 Krčál Jaroslav LPU 8407 C 12 = 09:42:00 0.72670 09693 Novák Jiří NPA 7502 C 14 = 09:44:00 0.85510 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 16 = 09:46:00 0.78840 51831 Král Michal CTB 8201 C 18 = 09:48:00 0.73120 09669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 20 = 09:50:00 0.74490 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 22 = 09:52:00 0.78830 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 24 = 09:54:00 0.68860 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 26 = 09:56:00 0.62260 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 28 = 09:58:00 0.79640 09626 Doucha Jiří SNA 7105 C 30 = 10:00:00 0.73030 09325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 32 = 10:02:00 0.77140 52482 Otruba Marek PLU 7417 C 34 = 10:04:00 0.73190 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 36 = 10:06:00 0.72500 51139 Jirků Libor EKP 8302 C 38 = 10:08:00 0.77890 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 40 = 10:10:00 0.76400 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 42 = 10:12:00 0.74960 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 44 = 10:14:00 0.75290 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 46 = 10:16:00 0.74370 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 48 = 10:18:00 0.77330 05633 Harkányi Zoltán HUN 0004 C 50 = 10:20:00 09698 Antoš Filip NPA 8001 C 52 = 10:22:00 0.80050 52300 Pašek František DKP 7600 C 54 = 10:24:00 0.78720 09525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 56 = 10:26:00 0.76850 07981 Matějů Michal VSP 7700 R 58 = 10:28:00 0.90690 04352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 60 = 10:30:00 0.80250 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 62 = 10:32:00 0.74150 51770 Venhoda Milan SJI 7104 C 64 = 10:34:00 0.82200 52377 Vodrážka Ondřej VPM 7702 C 66 = 10:36:00 0.86690 02460 Baldrian Petr PGP 7203 C 68 = 10:38:00 0.73070 501888 Hanák Pavel STE 7101 R 70 = 10:40:00 0.89040 515111 Halama Jakub KSU 7940 R 72 = 10:42:00 0.81660 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 74 = 10:44:00 0.88830 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 76 = 10:46:00 0.79130 51783 Žaloudek Petr DKP 8304 C 78 = 10:48:00 0.88080

Kategorie H21D

délka trati  5.30 km, převýšení   105 m, 18 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52520 Skyva Petr STE 6501 C 0 = 09:30:00 0.72960 52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 2 = 09:32:00 0.72910 51786 Hošek Václav DKP 8000 C 4 = 09:34:00 0.84720 51287 Fišer Jiří SLP 8503 R 6 = 09:36:00 0.76580 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 8 = 09:38:00 0.76120 52684 Hanslian David LCE 7835 C 10 = 09:40:00 0.84290 00974 Kiss Gábor HUN 0007 C 12 = 09:42:00 04351 Svoboda Petr SHK 8508 R 14 = 09:44:00 0.64630 500576 Scultéty Márton HUN 0001 C 16 = 09:46:00 08298 Pachner Pavel VLI 7503 C 18 = 09:48:00 0.79910 232099 Brož Marek TUR 8402 C 20 = 09:50:00 0.78180 515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 22 = 09:52:00 0.80250 45315 Szundi Attila HUN 0008 C 24 = 09:54:00 09154 Chmelař Tomáš SHK 8501 C 26 = 09:56:00 0.73010 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 28 = 09:58:00 0.75950 09360 Černý Michal PHK 8005 C 30 = 10:00:00 0.85370 52555 Král Václav SSU 8243 R 32 = 10:02:00 0.84820 09153 Stulík Jakub SHK 8212 C 34 = 10:04:00 0.78190 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 36 = 10:06:00 0.78260 09140 Weiner Jakub SHK 7911 C 38 = 10:08:00 0.81140 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 40 = 10:10:00 0.70150 00953 Koprivanacz Imre HUN 0018 C 42 = 10:12:00

Kategorie H35A

délka trati  5.00 km, převýšení   105 m, 22 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51140 Parkán Jiří SJH 6801 C 84 = 10:54:00 07750 Rydl Jiří TJN 7000 C 86 = 10:56:00 0.47910 52508 Skoupý Jan STE 7001 C 88 = 10:58:00 0.06110 352313 Grulich Pavel JPV 7117 C 90 = 11:00:00 0.51390 09849 Hanovec Petr SHK 7101 C 92 = 11:02:00 0.55920 09230 Fencl Petr LPU 6901 C 94 = 11:04:00 0.71350 52345 Kunz Martin BBM 7101 C 96 = 11:06:00 0.71490 53735 Hrouda Petr VBM 6900 C 98 = 11:08:00 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 100 = 11:10:00 232327 Petřivalský Marek STE 6907 C 102 = 11:12:00 0.07630 09962 Zlámal Petr SJC 7010 C 104 = 11:14:00 0.69260 09967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 106 = 11:16:00 0.86690

Kategorie H35B

délka trati  4.80 km, převýšení    85 m, 17 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 30 = 10:00:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 32 = 10:02:00 0.01700 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 34 = 10:04:00 51600 Pecka Jan EKP 6800 C 36 = 10:06:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 38 = 10:08:00 0.10910 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 40 = 10:10:00 08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 42 = 10:12:00 0.05090 08292 Urbaník Robert VLI 7002 C 44 = 10:14:00 0.08320 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 46 = 10:16:00 09531 Langr Jan SHK 6701 C 48 = 10:18:00 09579 Zrník Tomáš TZL 7118 C 50 = 10:20:00 0.71460

Kategorie H40A

délka trati  4.70 km, převýšení   115 m, 17 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 30 = 10:00:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 32 = 10:02:00 09124 Chmelař Pavel SHK 6402 C 34 = 10:04:00 09424 Novotný Milan PHK 6502 C 36 = 10:06:00 0.72340 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 38 = 10:08:00 52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 40 = 10:10:00 0.50480 219293 Seifert Jan DKP 6501 C 42 = 10:12:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 44 = 10:14:00 09672 Smutný Michal VAM 6201 C 46 = 10:16:00 08485 Karvánek Petr BOR 6600 C 48 = 10:18:00 0.52560 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 50 = 10:20:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 52 = 10:22:00 09123 Teplý Jiří SHK 6401 C 54 = 10:24:00 07762 Kořínek Zdeněk DOK 6200 C 56 = 10:26:00 0.49630 53259 Brlica Pavel TBM 6517 C 58 = 10:28:00 0.63580 53143 Vrubel Karel TZL 6401 C 60 = 10:30:00 08185 Vydra Ivan PEN 6600 C 62 = 10:32:00 0.59670 08512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 64 = 10:34:00 0.66930 09231 Kaplan Jan LPU 6401 C 66 = 10:36:00 0.73040 07763 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 68 = 10:38:00 0.44370 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 70 = 10:40:00 08218 Stárek Filip TUR 6602 C 72 = 10:42:00 0.69370 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 74 = 10:44:00 0.71020 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 76 = 10:46:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 78 = 10:48:00 0.73770

Kategorie H40B

délka trati  4.00 km, převýšení    95 m, 13 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
07879 Kunc Petr MLA 6601 C 0 = 09:30:00 51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 2 = 09:32:00 52012 Greguš Miloš LBM 6212 C 4 = 09:34:00 416321 Šimek Miroslav MFP 6302 C 6 = 09:36:00 0.29810 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 8 = 09:38:00 09369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 10 = 09:40:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 12 = 09:42:00 08478 Janás Jiří BOR 6201 C 14 = 09:44:00 0.32290 49818 Betlach Miroslav DKP 6300 C 16 = 09:46:00 49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 18 = 09:48:00 09685 Hostaš Zdeněk VAM 6403 C 20 = 09:50:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 22 = 09:52:00 0.46390 09388 Kubíček Radek PHK 6501 C 24 = 09:54:00 09327 Cinkan Zdeněk LPU 6201 C 26 = 09:56:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 28 = 09:58:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 30 = 10:00:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 32 = 10:02:00 232612 Korčák Marian HAV 6508 C 34 = 10:04:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 36 = 10:06:00 0.03330 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 38 = 10:08:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6356 C 40 = 10:10:00 06607 Bořil Petr OSN 6207 C 42 = 10:12:00 53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 44 = 10:14:00 09270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 46 = 10:16:00

Kategorie H45A

délka trati  4.30 km, převýšení    85 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52529 Zdráhal Robert STE 5707 C 60 = 10:30:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 62 = 10:32:00 0.38100 07880 Milota Josef MLA 5801 C 64 = 10:34:00 0.62280 09071 Král Martin JIL 6101 C 66 = 10:36:00 08910 Borovička Milan FSP 6104 C 68 = 10:38:00 0.55850 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 70 = 10:40:00 232722 Horký Milan PGP 6101 C 72 = 10:42:00 0.03830 09402 Dušatko Petr PHK 5702 C 74 = 10:44:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 76 = 10:46:00 0.47190 53370 Krajča Pavel TZL 5705 C 78 = 10:48:00 52534 Višňa Milan STE 5904 C 80 = 10:50:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 82 = 10:52:00 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 84 = 10:54:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 86 = 10:56:00 0.57820 08220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 88 = 10:58:00 52372 Kodeda Oldřich VPM 5901 C 90 = 11:00:00 52248 Nešpor Jan TTR 6101 C 92 = 11:02:00 0.28040 09400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 94 = 11:04:00 09070 Malý Evžen JIL 6102 C 96 = 11:06:00 52275 Škorpil Martin VSP 5700 C 98 = 11:08:00 0.61540 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 100 = 11:10:00 0.17950 08902 Grepl Ladislav KON 6111 C 102 = 11:12:00 0.65420 53247 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 104 = 11:14:00 0.72530 51153 Šilhavý Miroslav LPM 5800 C 106 = 11:16:00 0.58980 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 108 = 11:18:00 0.72440

Kategorie H45B

délka trati  3.70 km, převýšení    85 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51465 Kula Jiří VAM 6102 C 0 = 09:30:00 301300 Dokulil Miroslav SJI 6101 C 2 = 09:32:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 4 = 09:34:00 09228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 6 = 09:36:00 52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 8 = 09:38:00 52501 Albert František STE 5804 C 10 = 09:40:00 301246 Beneš Vladimír SJI 5801 C 12 = 09:42:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 14 = 09:44:00 08643 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 16 = 09:46:00 51691 Tomaščin Jaroslav MKP 5800 C 18 = 09:48:00 0.20800 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 20 = 09:50:00 0.05610 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 22 = 09:52:00 301295 Kafka Václav SJI 6001 C 24 = 09:54:00 207811 Šváb Jan FSP 5801 C 26 = 09:56:00 0.06470 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 28 = 09:58:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 30 = 10:00:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 32 = 10:02:00 07854 Bucký Josef ABR 6001 C 34 = 10:04:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 36 = 10:06:00 0.07150 51515 Kršák Karel VIZ 5902 C 38 = 10:08:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 40 = 10:10:00 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 42 = 10:12:00 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 44 = 10:14:00 52701 Plášek Martin LCE 6118 C 46 = 10:16:00 07881 Michalec Jan MLA 5701 C 48 = 10:18:00 0.30410 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 50 = 10:20:00 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 52 = 10:22:00 09599 Tupec Jiří VAM 5801 C 54 = 10:24:00 08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 56 = 10:26:00

Kategorie H50A

délka trati  4.10 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09201 Klimpl Petr LPU 5401 C 31 = 10:01:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 33 = 10:03:00 0.05050 07886 Chotětický Václav MAS 5200 C 35 = 10:05:00 0.02910 07885 Hájek Jan MAS 5401 C 37 = 10:07:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 39 = 10:09:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 41 = 10:11:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 43 = 10:13:00 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 45 = 10:15:00 0.56500 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 47 = 10:17:00 09301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 49 = 10:19:00 08219 Holas Vladimír TUR 5601 C 51 = 10:21:00 09234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 53 = 10:23:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 55 = 10:25:00 0.40990 52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 57 = 10:27:00 09260 Farář Václav LPU 5201 C 59 = 10:29:00 08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 61 = 10:31:00 08302 Škoda Přemek VLI 5301 C 63 = 10:33:00 0.53530 51816 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 65 = 10:35:00 0.09490 51605 Šedivý Jiří EKP 5500 C 67 = 10:37:00 0.52420

Kategorie H50B

délka trati  3.50 km, převýšení   105 m, 16 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
45417 Hegedüs Zoltán HUN 0017 C 0 = 09:30:00 52759 Jahn Pavel SCP 5500 C 2 = 09:32:00 308939 Berg Soren DEN 5610 C 4 = 09:34:00 09331 Herman Jan LPU 5407 C 6 = 09:36:00 52194 Korecký Miroslav TEM 5501 C 8 = 09:38:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 10 = 09:40:00 07887 Chotětický Jan MAS 5400 C 12 = 09:42:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 14 = 09:44:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 16 = 09:46:00 0.04410 52156 Šámal Václav PGP 5601 C 18 = 09:48:00 51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 20 = 09:50:00 52421 Dosoudil Miroslav LOL 5502 C 22 = 09:52:00 09774 Erlebach Josef JIL 5201 C 24 = 09:54:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 26 = 09:56:00 52662 Poklop Lubomír LOL 5601 C 28 = 09:58:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 30 = 10:00:00 09257 Třasák Milan LPU 5206 C 32 = 10:02:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 34 = 10:04:00 0.21480

Kategorie H55A

délka trati  3.40 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
07751 Rančák Josef DOK 5000 C 51 = 10:21:00 0.12560 09686 Novák Karel NPA 5001 C 53 = 10:23:00 09948 Bílek Vratislav SJC 4801 C 55 = 10:25:00 09798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 57 = 10:27:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 59 = 10:29:00 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 61 = 10:31:00 0.38740 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 63 = 10:33:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 65 = 10:35:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 67 = 10:37:00 08890 Babický Tomáš DLT 5001 C 69 = 10:39:00 08861 Peterka František TJP 4900 C 71 = 10:41:00 0.53660 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 73 = 10:43:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 75 = 10:45:00 0.50100 08299 Přinda Oldřich VLI 5101 C 77 = 10:47:00 0.59250

Kategorie H55B

délka trati  2.90 km, převýšení    85 m, 12 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
07890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 1 = 09:31:00 53813 Wiedermann Jaroslav SKM 4905 C 3 = 09:33:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 5 = 09:35:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 7 = 09:37:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 9 = 09:39:00 51693 Liberský Mirko MKP 5100 C 11 = 09:41:00 411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 13 = 09:43:00 53848 Jelínek Petr TZL 4902 C 15 = 09:45:00 0.10270 06645 Valter Petr KBP 4500 C 17 = 09:47:00 0.02310 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 19 = 09:49:00 53414 Ferdan Jiří DAE 4701 C 21 = 09:51:00 08323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 23 = 09:53:00 51283 Tvrdek Vojtěch LBE 4900 C 25 = 09:55:00 51813 Kubíček Zdeněk TUR 4802 C 27 = 09:57:00 0.23050

Kategorie H60A

délka trati  2.90 km, převýšení    80 m, 14 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 30 = 10:00:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 32 = 10:02:00 301487 Sklenář Jan MLA 4201 C 34 = 10:04:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 36 = 10:06:00 09256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 38 = 10:08:00 09554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 40 = 10:10:00

Kategorie H60B

délka trati  2.70 km, převýšení    85 m, 10 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 0 = 09:30:00 51215 Novotný František PUL 4200 C 2 = 09:32:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 4 = 09:34:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 6 = 09:36:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 8 = 09:38:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 10 = 09:40:00

Kategorie H65A

délka trati  2.80 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 1 = 09:31:00 51918 Šmrha František SJI 4138 C 3 = 09:33:00 09460 Weber Petr PHK 3901 C 5 = 09:35:00 09347 Koudelka Karel LPU 4001 C 7 = 09:37:00 09455 Vykysalý František PHK 3002 C 9 = 09:39:00 09103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 11 = 09:41:00 04131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 13 = 09:43:00 09102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 15 = 09:45:00 500268 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 17 = 09:47:00 51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 19 = 09:49:00

Kategorie H70A

délka trati  2.60 km, převýšení    70 m, 11 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 31 = 10:01:00 416215 Kruml František TTR 3601 C 33 = 10:03:00 53375 Láznička Alois TZL 3613 C 35 = 10:05:00 53531 Balcar Miroslav CHA 3200 C 37 = 10:07:00 51964 Hanák Milan FSP 3400 C 39 = 10:09:00 08541 Langr Jan BOR 3601 C 41 = 10:11:00 08963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 43 = 10:13:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 45 = 10:15:00 04132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 47 = 10:17:00

Kategorie T3

délka trati  2.90 km, převýšení    70 m, 10 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416339 Hudeček Jaroslav KTA 6501 C 0 = 09:30:00 52245 Věžníková Helena TTR 8153 C 2 = 09:32:00 09126 Netuka Jan SHK 7001 C 4 = 09:34:00 336712 Koutný Vladimír TTR 6301 C 6 = 09:36:00 352332 Sklenářová Lenka SBR 6851 C 8 = 09:38:00 232359 Zemanová Alena KTA 6351 C 10 = 09:40:00 0.01060 ? Zháňal Jan TTR 8701 C 12 = 09:42:00 301647 Hudečková Helena KTA 6951 C 14 = 09:44:00 0.01300 09802 Langrová Monika SHK 7251 C 16 = 09:46:00 0.18770 410750 Hudeček Petr KTA 9201 C 18 = 09:48:00 49617 Flašarová Kristýna KCK 9054 C 20 = 09:50:00 08483 Doškářová Sofie BOR 8851 C 22 = 09:52:00 0.11560 416338 Hudečková Alena KTA 4351 C 24 = 09:54:00 52637 Bohunská Monika KRN 9151 C 26 = 09:56:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 28 = 09:58:00 ? Zemanová Petra KTA 9051 C 30 = 10:00:00 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 32 = 10:02:00 301216 Petráčková Zuzana SJI 6552 C 34 = 10:04:00 232351 Zemanová Lenka KTA 8851 C 36 = 10:06:00 49336 Šumšalová Kristýna ODR 8550 C 38 = 10:08:00 0.38330 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 40 = 10:10:00 0.36620 ......................... VAK C 42 = 10:12:00 ......................... VAK C 44 = 10:14:00 ......................... VAK C 46 = 10:16:00 ......................... VAK C 48 = 10:18:00 ......................... VAK C 50 = 10:20:00 ......................... VAK C 52 = 10:22:00 ......................... VAK C 54 = 10:24:00 ......................... VAK C 56 = 10:26:00 ......................... VAK C 58 = 10:28:00 ......................... VAK C 60 = 10:30:00 ......................... VAK C 62 = 10:32:00 ......................... VAK C 64 = 10:34:00 ......................... VAK C 66 = 10:36:00 ......................... VAK C 68 = 10:38:00 ......................... VAK C 70 = 10:40:00 ......................... VAK C 72 = 10:42:00 ......................... VAK C 74 = 10:44:00 ......................... VAK C 76 = 10:46:00 ......................... VAK C 78 = 10:48:00 ......................... VAK C 80 = 10:50:00 ......................... VAK C 82 = 10:52:00 ......................... VAK C 84 = 10:54:00 ......................... VAK C 86 = 10:56:00 ......................... VAK C 88 = 10:58:00 ......................... VAK C 90 = 11:00:00 ......................... VAK C 92 = 11:02:00 ......................... VAK C 94 = 11:04:00 ......................... VAK C 96 = 11:06:00 ......................... VAK C 98 = 11:08:00

Kategorie T5

délka trati  4.80 km, převýšení    90 m, 18 kontrol           tištěno 17.06.2006   22:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
09701 Dytrych Martin NPA 8501 C 0 = 09:30:00 0.41730 53726 Hulec Jakub VSP 8401 C 2 = 09:32:00 0.45750 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 4 = 09:34:00 0.33670 08581 Nešporová Barbora TZL 7652 C 6 = 09:36:00 0.45050 49842 Dlasková Anna DKP 5350 C 8 = 09:38:00 08118 Kučerka Jan LIT 8002 C 10 = 09:40:00 0.58670 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 12 = 09:42:00 0.52070 08635 Dlasková Zuzana DKP 7900 C 14 = 09:44:00 416107 Liščinský Tomáš TBM 8411 C 16 = 09:46:00 0.53950 09827 Silný Ondřej PHK 7906 C 18 = 09:48:00 0.05800 09079 Rychtářová Martina JIL 8653 C 20 = 09:50:00 0.21160 232648 Nedbal Dalibor MFP 8003 C 22 = 09:52:00 0.16490 09559 Pešek Ondřej CHC 8502 C 24 = 09:54:00 0.71100 515160 Odstrčilová Hana XXX 0002 C 26 = 09:56:00 05599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 28 = 09:58:00 0.34470 515037 Starosta Pavel VIZ 7938 C 30 = 10:00:00 0.69530 336783 Matějová Kateřina VSP 8054 C 32 = 10:02:00 0.54140 301642 Izák Petr PVP 7802 C 34 = 10:04:00 0.25030 49999 Duda Antonín TJN 8705 C 36 = 10:06:00 0.34990 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 38 = 10:08:00 0.41890 08982 Kutlvašr Rudolf VRL 7601 C 40 = 10:10:00 0.39960 52278 Píchalová Růžena VSP 8850 C 42 = 10:12:00 08765 Trojek Pavel TRC 8803 C 44 = 10:14:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 46 = 10:16:00 0.21030 416290 Kult Martin LTU 9002 C 48 = 10:18:00 08119 Pavlík Bronislav LIT 8201 C 50 = 10:20:00 0.41300 08582 Skácel Václav TZL 7702 C 52 = 10:22:00 232020 Křivánek Martin ABM 7312 C 54 = 10:24:00 0.40590 ......................... VAK C 56 = 10:26:00 ......................... VAK C 58 = 10:28:00 ......................... VAK C 60 = 10:30:00 ......................... VAK C 62 = 10:32:00 ......................... VAK C 64 = 10:34:00 ......................... VAK C 66 = 10:36:00 ......................... VAK C 68 = 10:38:00 ......................... VAK C 70 = 10:40:00 ......................... VAK C 72 = 10:42:00 ......................... VAK C 74 = 10:44:00 ......................... VAK C 76 = 10:46:00 ......................... VAK C 78 = 10:48:00 ......................... VAK C 80 = 10:50:00 ......................... VAK C 82 = 10:52:00 ......................... VAK C 84 = 10:54:00 ......................... VAK C 86 = 10:56:00 ......................... VAK C 88 = 10:58:00 ......................... VAK C 90 = 11:00:00 ......................... VAK C 92 = 11:02:00 ......................... VAK C 94 = 11:04:00 ......................... VAK C 96 = 11:06:00 ......................... VAK C 98 = 11:08:00 ......................... VAK C 100 = 11:10:00 ......................... VAK C 102 = 11:12:00 ......................... VAK C 104 = 11:14:00 ......................... VAK C 106 = 11:16:00 04537 Kratochvíl Martin SJI 8304 C 108 = 11:18:00 0.39920 ......................... VAK C 110 = 11:20:00 ......................... VAK C 112 = 11:22:00 ......................... VAK C 114 = 11:24:00 ......................... VAK C 116 = 11:26:00 ......................... VAK C 118 = 11:28:00