M ČR - krátká trať (semifinále)

Startovní listina po kategoriích


17.06.2006

Kategorie D12


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 13:30:00 331334 Romanovská Františka SJH 9453 C 92 = 13:32:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 C 94 = 13:34:00 ? Odstrčilová Šárka XXX 0001 C 96 = 13:36:00 51177 Procházková Marie DCE 9550 B 98 = 13:38:00 ......................... VAK C 100 = 13:40:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 102 = 13:42:00 331321 Kuchťáková Klára SJH 9452 C 104 = 13:44:00 ......................... VAK C 106 = 13:46:00 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 C 108 = 13:48:00 232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 114 = 13:54:00 331630 Kubičková Bára SJH 9551 C 116 = 13:56:00 416087 Končáková Klára HLV 9557 C 118 = 13:58:00 410790 Novotná Klára PHK 9751 C 120 = 14:00:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 C 122 = 14:02:00 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 C 124 = 14:04:00 336780 Benešová Jana SJH 9451 C 126 = 14:06:00 ......................... VAK C 128 = 14:08:00

Kategorie D14


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 130 = 14:10:00 53009 Kožinová Anna PGP 9350 B 132 = 14:12:00 303923 Křečková Lenka ZPV 9271 C 134 = 14:14:00 09199 Teplá Karolína SHK 9251 B 136 = 14:16:00 ......................... VAK C 138 = 14:18:00 336772 Benešová Iveta SJH 9351 C 140 = 14:20:00 301313 Mrázová Pavla DCE 9350 B 142 = 14:22:00 53844 Žaludková Petra TZL 9251 B 144 = 14:24:00 ......................... VAK C 146 = 14:26:00 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 148 = 14:28:00 416265 Procházková Klára LPU 9451 A 150 = 14:30:00 09830 Novotná Markéta PHK 9451 A 152 = 14:32:00 ......................... VAK C 154 = 14:34:00 51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 156 = 14:36:00 515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 B 158 = 14:38:00 331767 Šrámková Michaela SJH 9352 C 160 = 14:40:00 ......................... VAK C 162 = 14:42:00

Kategorie D16


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 9 = 12:09:00 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 9 = 12:09:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 A 9 = 12:09:00 219295 Dřínková Mirka DKP 9055 B 11 = 12:11:00 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 11 = 12:11:00 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 11 = 12:11:00 08479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 B 13 = 12:13:00 09804 Říčařová Žaneta SRK 9152 B 13 = 12:13:00 232236 Uhlíková Tereza BSO 9151 A 13 = 12:13:00 232237 Brožová Eliška BSO 9250 B 15 = 12:15:00 51538 Dlouhá Tereza TUR 9151 C 15 = 12:15:00 416007 Siněňkaja Táňa TAP 9057 A 15 = 12:15:00 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 17 = 12:17:00 51359 Müllerová Věra SRK 9053 A 17 = 12:17:00 301283 Petráčková Klára SJI 9251 A 17 = 12:17:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 19 = 12:19:00 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 19 = 12:19:00 49896 Němcová Lucie DKP 9153 B 19 = 12:19:00 09894 Polzerová Lenka LTU 9051 A 21 = 12:21:00 232355 Šulerová Pavlína TBM 9151 A 21 = 12:21:00 410745 Vytinová Monika TUR 9150 A 21 = 12:21:00 53315 Hoferková Petra TZL 9054 B 23 = 12:23:00 00116 Klusáčková Zuzana TTR 9151 A 23 = 12:23:00 08190 Valešová Jana CHA 9152 A 23 = 12:23:00 09197 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 25 = 12:25:00 416004 Jiříková Dana TAP 9055 B 25 = 12:25:00 09711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 25 = 12:25:00 232239 Beranová Jana BSO 9153 B 27 = 12:27:00 301714 Doležalová Zuzana LPM 9052 B 27 = 12:27:00 08991 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 27 = 12:27:00 52572 Králová Michaela VRB 9092 B 29 = 12:29:00 53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B 29 = 12:29:00 301406 Mechlová Lenka JIL 9051 A 29 = 12:29:00 232209 Benáková Denisa PTK 9152 A 31 = 12:31:00 52727 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 31 = 12:31:00 53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 31 = 12:31:00 08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 33 = 12:33:00 51225 Horáková Aneta TUR 9051 B 33 = 12:33:00 53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B 33 = 12:33:00 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 35 = 12:35:00 53334 Maliňáková Barbora VIZ 9051 B 35 = 12:35:00 09473 Mervartová Kristýna SHK 9155 B 35 = 12:35:00 08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 B 37 = 12:37:00 09332 Knapová Jana LPU 9053 A 37 = 12:37:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 A 37 = 12:37:00 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 39 = 12:39:00 515151 Mezníková Lucie LBE 9150 A 39 = 12:39:00 09423 Novotná Tereza PHK 9255 A 39 = 12:39:00 09839 Lamichová Martina PHK 9152 B 41 = 12:41:00 301368 Svobodná Madla DKP 9154 A 41 = 12:41:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 41 = 12:41:00 52541 Březinová Marie SSU 9191 A 43 = 12:43:00 416008 Mücková Tereza TAP 9159 B 43 = 12:43:00 51474 Sedláčková Anna KRL 9051 A 43 = 12:43:00 301266 Boudová Zuzana SJI 9055 A 45 = 12:45:00 09471 Kosová Denisa SRK 9151 A 45 = 12:45:00 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 45 = 12:45:00 232238 Beranová Barbora BSO 9152 A 47 = 12:47:00 51104 Bolechová Anežka LPU 9051 B 47 = 12:47:00 08494 Doškářová Tereza BOR 9150 A 47 = 12:47:00 53452 Řezníčková Tereza SJI 9056 B 49 = 12:49:00 219291 Seifertová Magda DKP 9155 B 49 = 12:49:00 232158 Tihonová Hana TAP 9052 B 49 = 12:49:00 232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B 51 = 12:51:00 301408 Procházková Monika BSO 9150 A 51 = 12:51:00 53360 Vintrová Iva TZL 9151 B 51 = 12:51:00

Kategorie D18


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 09353 Azebová Nina PHK 8855 A 6 = 12:06:00 09345 Kiacová Zuzana LPU 8954 B 6 = 12:06:00 405959 Marešová Michaela LPU 8959 A 6 = 12:06:00 09355 Balcarová Jana PHK 8852 B 8 = 12:08:00 09278 Lennerová Hana LPU 8952 B 8 = 12:08:00 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 A 8 = 12:08:00 08899 Hlavová Jindra KON 8989 A 10 = 12:10:00 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 A 10 = 12:10:00 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 A 10 = 12:10:00 09989 Soukupová Lucie SJC 8951 A 12 = 12:12:00 07719 Svobodová Barbora TJN 8952 A 12 = 12:12:00 09110 Vlosinská Barbora SHK 8854 B 12 = 12:12:00 51819 Papežová Anna TUR 8951 B 14 = 12:14:00 08564 Přecechtělová Tereza DKP 8951 A 14 = 12:14:00 301146 Staňková Štěpánka SSU 8992 A 14 = 12:14:00 08926 Hančíková Hana OSN 8852 A 16 = 12:16:00 53615 Králová Iveta JHB 8952 B 16 = 12:16:00 52064 Štěpánská Adéla ZBM 8870 A 16 = 12:16:00 09673 Bednářová Michaela VAM 8951 B 18 = 12:18:00 515171 Bochenková Ivana DKP 8950 A 18 = 12:18:00 411772 Rossmanithová Kateřina AOP 8951 B 18 = 12:18:00 08995 Doležalová Hana VRL 8851 A 20 = 12:20:00 53324 Polášková Tereza TZL 8851 A 20 = 12:20:00 08778 Žabková Markéta TRC 8850 A 20 = 12:20:00 08481 Šákrová Michaela BOR 8850 B 22 = 12:22:00 416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 22 = 12:22:00 515189 Vozdová Klára KSU 8964 A 22 = 12:22:00 09475 Jirčáková Martina SRK 8951 A 24 = 12:24:00 07877 Kuncová Eliška MLA 8951 A 24 = 12:24:00 09885 Rousková Tereza LPU 8957 A 24 = 12:24:00 49618 Freyová Andrea JIL 8955 A 26 = 12:26:00 416002 Řehořová Magdaléna TAP 8955 C 26 = 12:26:00 232123 Veličková Monika VRB 8951 A 26 = 12:26:00 416834 Fólová Martina TJN 8853 A 28 = 12:28:00 09191 Mádlová Věra SHK 8951 A 28 = 12:28:00 08115 Neradová Eva LIT 8951 B 28 = 12:28:00 51464 Domčíková Tereza MOV 8953 B 30 = 12:30:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 A 30 = 12:30:00 52941 Weissová Lucie AOV 8952 A 30 = 12:30:00 52335 Kafková Tereza SJI 8956 B 32 = 12:32:00 301640 Petrželová Tereza JIL 8953 A 32 = 12:32:00 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 A 32 = 12:32:00 51814 Knoblochová Jana TUR 8851 A 34 = 12:34:00 09415 Machútová Lucie PHK 8851 A 34 = 12:34:00 08691 Slavíková Renata BSO 8950 B 34 = 12:34:00 09249 Nádvorníková Tereza LPU 8953 B 36 = 12:36:00 45240 Szerencsi Dóra HUN 0003 C 36 = 12:36:00 09186 Teplá Tereza SHK 8851 A 36 = 12:36:00 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 B 38 = 12:38:00 09466 Vaculíková Jana PHK 8853 A 38 = 12:38:00 09250 Weisbauerová Dagmar LPU 8951 B 38 = 12:38:00 232409 Doležalová Monika DKP 8857 A 40 = 12:40:00 51787 Karochová Simona DKP 8853 A 40 = 12:40:00 52746 Pilcová Barbora UOL 8977 A 40 = 12:40:00 08898 Hlavová Hana KON 8888 A 42 = 12:42:00 09187 Hypiusová Tereza SHK 8853 A 42 = 12:42:00 515036 Procházková Michaela LPU 8960 A 42 = 12:42:00

Kategorie D20


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 08946 Setínková Eva DKP 8759 B 4 = 12:04:00 09976 Kakrdová Iva SJC 8757 B 6 = 12:06:00 09170 Kohoutová Martina SHK 8651 B 6 = 12:06:00 219207 Mrštíková Květa LPU 8753 A 6 = 12:06:00 09064 Králová Tereza JIL 8751 B 8 = 12:08:00 09088 Kynčlová Martina JIL 8651 A 8 = 12:08:00 09309 Sůvová Barbora LPU 8751 B 8 = 12:08:00 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 A 10 = 12:10:00 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 R 10 = 12:10:00 51473 Sedláčková Oldřiška KRL 8751 A 10 = 12:10:00 07853 Bucká Martina ABR 8651 B 12 = 12:12:00 52356 Hrstková Vladěna JHB 8753 A 12 = 12:12:00 08774 Mrózková Ivana TRC 8751 B 12 = 12:12:00 07791 Hradilová Jana TUR 8651 B 14 = 12:14:00 53293 Martynková Aneta TRI 8657 A 14 = 12:14:00 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 A 14 = 12:14:00 232755 Gyurkó Fanni HUN 0015 C 16 = 12:16:00 49966 Kopalová Markéta VLI 8750 B 16 = 12:16:00 49898 Mališová Barbora DKP 8654 R 16 = 12:16:00 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 A 18 = 12:18:00 08537 Krafková Lucie BOR 8650 E 18 = 12:18:00 09412 Kyclová Jana PHK 8652 B 18 = 12:18:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 A 20 = 12:20:00 53501 Frýdlová Lenka UOL 8659 B 20 = 12:20:00 52675 Vlažná Lucie LCE 8762 A 20 = 12:20:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 A 22 = 12:22:00 301587 Pavlíková Barbora ZLH 8750 B 22 = 12:22:00 51689 Tichovská Martina PGP 8658 R 22 = 12:22:00 51292 Bochenková Martina DKP 8758 A 24 = 12:24:00 416287 Prchalová Ivana JIL 8754 A 24 = 12:24:00 07731 Švábková Lenka SMB 8752 C 24 = 12:24:00 09182 Doležalová Veronika SHK 8753 A 26 = 12:26:00 09674 Smutná Pavla VAM 8651 A 26 = 12:26:00 08776 Žabková Marie TRC 8753 A 26 = 12:26:00 07785 Horáková Veronika TUR 8751 A 28 = 12:28:00 52330 Palátová Petra ZBM 8658 R 28 = 12:28:00 09971 Špicarová Michaela SJC 8754 B 28 = 12:28:00 09172 Gazdačková Michala SHK 8653 B 30 = 12:30:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 A 30 = 12:30:00 08886 Viková Michaela JIL 8652 B 30 = 12:30:00 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 32 = 12:32:00 09235 Juračková Jana LPU 8653 R 32 = 12:32:00 09082 Uvizlová Martina SJC 8665 R 32 = 12:32:00

Kategorie D21


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 51619 Fialová Pavla VSP 7750 R 7 = 12:07:00 49987 Bernášková Petra STB 8297 C 9 = 12:09:00 45984 Domján Zsuzsa HUN 0012 C 9 = 12:09:00 52223 Pekárková Eva TZL 7653 E 9 = 12:09:00 232198 Pavlů Veronika PGP 6950 C 11 = 12:11:00 09941 Volfová Martina EKP 8051 C 11 = 12:11:00 51848 Znamenáčková Helena TAP 8153 C 11 = 12:11:00 09333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 13 = 12:13:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 13 = 12:13:00 09557 Škodová Petra LPU 8359 R 13 = 12:13:00 500556 Kalenská Romana SJC 8351 R 15 = 12:15:00 08204 Kvapilová Věra TUR 7650 R 15 = 12:15:00 45982 Sebök Éva HUN 0014 C 15 = 12:15:00 08909 Borovičková Lenka FSP 7350 C 17 = 12:17:00 52268 Horová Lenka PGP 7951 C 17 = 12:17:00 416340 Zurynková Jana EKP 7053 C 17 = 12:17:00 53129 Kurfürstová Irena TZL 8052 C 19 = 12:19:00 04146 Novotná Petra PHK 6651 E 19 = 12:19:00 09448 Šolínová Lucie PHK 8055 R 19 = 12:19:00 49639 Haluzová Jana SCP 8051 E 21 = 12:21:00 336701 Jedličková Radka STB 8199 C 21 = 12:21:00 09077 Malá Věra JIL 7752 R 21 = 12:21:00 09480 Klíchová Jana VSP 8152 C 23 = 12:23:00 51594 Kunová Dagmar EKP 6550 C 23 = 12:23:00 08114 Neradová Alena LIT 8551 R 23 = 12:23:00 53635 Kuchařová Markéta TAP 8463 C 25 = 12:25:00 51718 Ryšavá Vendula PGP 8153 E 25 = 12:25:00 46037 Zsigmond Száva HUN 0013 C 25 = 12:25:00 53252 Cigošová Kateřina VPM 7995 C 27 = 12:27:00 51138 Jirků Kamila CTB 8151 R 27 = 12:27:00 410727 Tahalová Lenka MFP 6850 C 27 = 12:27:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 29 = 12:29:00 09697 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 29 = 12:29:00 229780 Zatloukalová Lenka JPV 8577 R 29 = 12:29:00 416325 Bernátková Markéta PVP 7751 C 31 = 12:31:00 52142 Hrušková Lenka DKP 8555 E 31 = 12:31:00 08532 Krafková Ita BOR 8156 C 31 = 12:31:00 51175 Dytrtová Dagmar SRK 7952 C 33 = 12:33:00 46114 Fekete Zsuzsa HUN 0011 C 33 = 12:33:00 51676 Tichovská Hana PGP 6652 R 33 = 12:33:00 515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 35 = 12:35:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 35 = 12:35:00 09785 Waldová Lucie DKP 8154 E 35 = 12:35:00 51354 Hendrychová Jana TJH 7451 C 37 = 12:37:00 49367 Smičková Eva KON 8277 E 37 = 12:37:00 09207 Víchová Šárka LPU 8352 C 37 = 12:37:00 211303 Bohatá Jana VSP 7455 C 39 = 12:39:00 09142 Fejlková Martina SHK 8152 E 39 = 12:39:00 53546 Horáková Marie VSP 7551 C 39 = 12:39:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 41 = 12:41:00 09482 Hrobařová Lenka JIL 7754 C 41 = 12:41:00 09416 Melounková Lucie PHK 8054 C 41 = 12:41:00 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 R 43 = 12:43:00 51180 Mezníková Lenka PGP 8453 C 43 = 12:43:00 51765 Tvarůžková Petra SJI 8452 R 43 = 12:43:00 05177 Hlubučková Dominika CHA 7750 C 45 = 12:45:00 253155 Sikorová Miroslava VIZ 7658 C 45 = 12:45:00 04211 Šaffková Kateřina VLI 8150 C 45 = 12:45:00 52298 Chudíková Barbora SJI 7850 E 47 = 12:47:00 51567 Langpaulová Anna SCP 8257 R 47 = 12:47:00 51599 Paseková Vladimíra VRL 7752 R 47 = 12:47:00 08008 Fučíková Hana VBM 7751 C 49 = 12:49:00 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 49 = 12:49:00 49546 Městková Lucie TEP 7850 C 49 = 12:49:00 05176 Kašková Kateřina CHA 7850 R 51 = 12:51:00 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 51 = 12:51:00 09499 Kuncová Jana SRK 7553 R 51 = 12:51:00 52474 Bednářová Dana UOL 7951 C 53 = 12:53:00 09915 Ondřejová Dita SJC 8559 C 53 = 12:53:00 08807 Topinková Monika BOR 8054 R 53 = 12:53:00 09784 Baldrianová Barbora VSP 7850 E 55 = 12:55:00 09148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 55 = 12:55:00 07768 Hradecká Petra DOK 6850 C 55 = 12:55:00 08113 Bakovská Jitka LIT 8352 C 57 = 12:57:00 515167 Krčálová Veronika LPU 8557 E 57 = 12:57:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 57 = 12:57:00 08952 Knoblochová Kamila VRL 8353 C 59 = 12:59:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 59 = 12:59:00 09679 Vandasová Markéta VAM 7250 C 59 = 12:59:00 232324 Bořánková Kristýna VSP 7054 R 61 = 13:01:00 51568 Hrazdírová Iva SCP 8152 E 61 = 13:01:00 49983 Žďárská Romana STB 8196 C 61 = 13:01:00 09212 Fukátková Pavla LPU 8552 R 63 = 13:03:00 09203 Klimplová Lenka LPU 7951 R 63 = 13:03:00 51553 Lomáková Iveta TAP 8152 C 63 = 13:03:00 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 65 = 13:05:00 09969 Procházková Zuzana SJC 8551 R 65 = 13:05:00 51781 Stehnová Zuzana SHK 8150 E 65 = 13:05:00 51270 Maunová Romana EKP 8350 C 67 = 13:07:00 07770 Nováková Kateřina PHK 8252 R 67 = 13:07:00 51278 Spurná Martina PGP 8556 R 67 = 13:07:00 51638 Pokorná Magdalena PGP 7562 C 69 = 13:09:00 515006 Stará Zdenka TBM 7952 E 69 = 13:09:00 301173 Vlčovská Marta LPU 7667 R 69 = 13:09:00 51739 Boumová Irena VSP 7751 C 71 = 13:11:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 R 71 = 13:11:00 09067 Zlesáková Daniela JIL 8451 C 71 = 13:11:00

Kategorie D35


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00 ......................... VAK C 95 = 13:35:00 ......................... VAK C 97 = 13:37:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 99 = 13:39:00 08700 Bulvová Hana CHT 6655 C 101 = 13:41:00 53193 Čechová Zuzana SJI 6951 C 103 = 13:43:00 07726 Rydlová Magda TJN 6850 C 105 = 13:45:00 08810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 107 = 13:47:00 09556 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 109 = 13:49:00 09606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 111 = 13:51:00 00109 Benešová Iva SJH 7051 C 113 = 13:53:00 07868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 115 = 13:55:00 416258 Procházková Alexandra LPU 7051 C 117 = 13:57:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 119 = 13:59:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 121 = 14:01:00 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 123 = 14:03:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 125 = 14:05:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 127 = 14:07:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 129 = 14:09:00

Kategorie D40


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 96 = 13:36:00 09609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 98 = 13:38:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 100 = 13:40:00 09681 Klapalová Jana VAM 6451 C 102 = 13:42:00 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 104 = 13:44:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 106 = 13:46:00 09122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 108 = 13:48:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 110 = 13:50:00 51601 Pecková Ivana EKP 6252 C 112 = 13:52:00 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 114 = 13:54:00 52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C 116 = 13:56:00 51269 Vejvodová Mirka VIK 5751 C 118 = 13:58:00 53342 Cetkovská Alena TZL 6263 C 120 = 14:00:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 122 = 14:02:00 09316 Knapová Iva LPU 6052 C 124 = 14:04:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 126 = 14:06:00 51660 Ježková Regina MKP 6350 C 128 = 14:08:00 232387 Kábrtová Iva PEN 6350 C 130 = 14:10:00 52307 Kučerová Vladimíra PZR 6460 C 132 = 14:12:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 134 = 14:14:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 136 = 14:16:00 405972 Petrželová Alena LTU 6351 C 138 = 14:18:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 140 = 14:20:00 09676 Smutná Jana VAM 6251 C 142 = 14:22:00 51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C 144 = 14:24:00 53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C 146 = 14:26:00 09125 Teplá Hana SHK 6561 C 148 = 14:28:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 150 = 14:30:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 152 = 14:32:00

Kategorie D45


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00 ......................... VAK C 95 = 13:35:00 ......................... VAK C 97 = 13:37:00 09211 Víchová Ladislava LPU 5851 C 99 = 13:39:00 09118 Bláhová Luba SHK 5852 C 101 = 13:41:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 103 = 13:43:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 105 = 13:45:00 232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 107 = 13:47:00 52560 Strachotová Eva SSU 6099 C 109 = 13:49:00 08945 Setínková Zuzana DKP 5753 C 111 = 13:51:00 51152 Šilhavá Jana LPM 5951 C 113 = 13:53:00 502090 Buzková Hana PGP 6150 C 115 = 13:55:00 52358 Hrstková Dana JHB 6051 C 117 = 13:57:00 08913 Vilnerová Eva LPU 6054 C 119 = 13:59:00 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 121 = 14:01:00 09485 Mikulecká Nataša SRK 4751 C 123 = 14:03:00 53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C 125 = 14:05:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 127 = 14:07:00 08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C 129 = 14:09:00 08207 Holasová Jaroslava TUR 5750 C 131 = 14:11:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 133 = 14:13:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 135 = 14:15:00 51732 Lacigová Ivana VSP 5950 C 137 = 14:17:00 53343 Krajčová Věra TZL 5856 C 139 = 14:19:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 141 = 14:21:00 09237 Juračková Jana LPU 6051 C 143 = 14:23:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 145 = 14:25:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 147 = 14:27:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 149 = 14:29:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 151 = 14:31:00 09117 Gazdačková Jana SHK 5851 C 153 = 14:33:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 155 = 14:35:00 51604 Šedivá Miroslava EKP 5750 C 157 = 14:37:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 159 = 14:39:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 161 = 14:41:00 52540 Březinová Dana SSU 5896 C 163 = 14:43:00 09311 Hermanová Dana LPU 6151 C 165 = 14:45:00

Kategorie D50


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 96 = 13:36:00 09371 Jiranová Alena PHK 5351 C 98 = 13:38:00 09290 Dočkalová Jiřina LPU 5654 C 100 = 13:40:00 08303 Škodová Zuzana VLI 5650 C 102 = 13:42:00 52226 Brumková Vladimíra DKL 5350 C 104 = 13:44:00 232411 Kovářová Milena TJH 5351 C 106 = 13:46:00 52092 Henková Svatava RBK 5454 C 108 = 13:48:00 08208 Konopáčová Jana TUR 5650 C 110 = 13:50:00 07870 Štrossová Jiřina DCE 5650 C 112 = 13:52:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 114 = 13:54:00 52095 Doležalová Vlasta PGP 5550 C 116 = 13:56:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 118 = 13:58:00 52760 Jahnová Helena SCP 5550 C 120 = 14:00:00 51795 Mrázková Ivana DKP 5650 C 122 = 14:02:00 51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 124 = 14:04:00 416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 126 = 14:06:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 128 = 14:08:00 09401 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 130 = 14:10:00 09202 Klimplová Alena LPU 5551 C 132 = 14:12:00 53520 Cabrnochová Hana DKL 5550 C 134 = 14:14:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 136 = 14:16:00

Kategorie D55


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00 ......................... VAK C 95 = 13:35:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 97 = 13:37:00 515012 Omová Jana TUR 5150 C 99 = 13:39:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 101 = 13:41:00 08110 Neradová Alena LIT 5051 C 103 = 13:43:00 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 105 = 13:45:00 05991 Nedvídková Jitka DLT 5151 C 107 = 13:47:00 52055 Tomanová Jana LBM 4955 C 109 = 13:49:00

Kategorie D60


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 94 = 13:34:00 09576 Stará Pavla BOV 4251 C 96 = 13:36:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 98 = 13:38:00 52096 Dvořáková Ladislava PGP 4451 C 100 = 13:40:00

Kategorie D65


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 08542 Langrová Marie BOR 3750 C 114 = 13:54:00 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 116 = 13:56:00

Kategorie H12


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
410320 Jordanov Alexandr VBM 9501 C 131 = 14:11:00 219331 Ptáček Patrik BBM 9800 C 133 = 14:13:00 ......................... VAK C 135 = 14:15:00 51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 C 137 = 14:17:00 ......................... VAK C 139 = 14:19:00 51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 C 141 = 14:21:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 C 143 = 14:23:00 ......................... VAK C 145 = 14:25:00 08851 Holinka Lukáš PTE 9421 C 147 = 14:27:00 416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 149 = 14:29:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 153 = 14:33:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 C 155 = 14:35:00 232250 Bořil Jan OSN 9700 C 157 = 14:37:00 ......................... VAK C 159 = 14:39:00

Kategorie H14


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 91 = 13:31:00 52519 Skyva Petr STE 9307 B 93 = 13:33:00 08799 Hadač Filip AOP 9301 A 95 = 13:35:00 301293 Jakoubek Jakub SJI 9303 B 97 = 13:37:00 224907 Koutný Tomáš TTR 9302 B 99 = 13:39:00 09664 Smutný Šimon VAM 9301 B 101 = 13:41:00 ......................... VAK C 103 = 13:43:00 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 B 105 = 13:45:00 04647 Német Kryštof STE 9308 A 107 = 13:47:00 08850 Holinka Matouš PTE 9222 C 109 = 13:49:00 53565 Ludvík Vojtěch STB 9301 B 111 = 13:51:00 ......................... VAK C 113 = 13:53:00 53880 Hubáček Michal LCE 9301 B 115 = 13:55:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 C 117 = 13:57:00 301278 Suchý Jiří SJI 9201 B 119 = 13:59:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 121 = 14:01:00 ......................... VAK C 123 = 14:03:00

Kategorie H16


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 51501 Benroth Jakub LCE 9002 B 6 = 12:06:00 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 B 6 = 12:06:00 09865 Seidl Jakub LPU 9104 B 6 = 12:06:00 51109 Exner Jan JIL 9001 B 8 = 12:08:00 246835 Matuš Martin TZL 9102 B 8 = 12:08:00 416274 Tichý Ondřej LPU 9120 B 8 = 12:08:00 53489 Jemelík Hynek ZBM 9102 A 10 = 12:10:00 405973 Petržela Jan LTU 9201 A 10 = 12:10:00 52703 Slezák Jiří LCE 9001 A 10 = 12:10:00 53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 12 = 12:12:00 301385 Stránský Vojtěch DKP 9005 A 12 = 12:12:00 301639 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 12 = 12:12:00 52479 Pernica Jiří VRB 9002 C 14 = 12:14:00 515162 Procházka David LPU 9113 A 14 = 12:14:00 09195 Stulík Matěj SHK 9101 A 14 = 12:14:00 09196 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 16 = 12:16:00 51301 Hubáček Jan LCE 9101 B 16 = 12:16:00 410363 Procházka Pavel LBE 9000 A 16 = 12:16:00 09091 Černý Vojtěch JIL 9006 B 18 = 12:18:00 301405 Kovář Tomáš BSO 9101 A 18 = 12:18:00 09458 Kubát Pavel PHK 9101 B 18 = 12:18:00 08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 20 = 12:20:00 09491 Ptáček Jiří SRK 9002 B 20 = 12:20:00 51355 Tichý Tomáš TJH 9201 A 20 = 12:20:00 09870 Brož Petr CHA 9106 A 22 = 12:22:00 51822 Franců Adam TUR 9004 B 22 = 12:22:00 08226 Wolf Daniel TUR 9100 B 22 = 12:22:00 53354 Krajča Martin TZL 9012 B 24 = 12:24:00 52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 24 = 12:24:00 405976 Zemaník Jan SRK 9111 B 24 = 12:24:00 51512 Bednařík Antonín VIZ 9001 A 26 = 12:26:00 04682 Kaser Dan JHB 9103 B 26 = 12:26:00 301422 Švirák Ondřej BSO 9102 A 26 = 12:26:00 515133 Henych Tomáš VLI 9002 A 28 = 12:28:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 A 28 = 12:28:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 28 = 12:28:00 416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 B 30 = 12:30:00 246837 Popelka Lukáš TZL 9015 B 30 = 12:30:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 30 = 12:30:00 09866 Hovorka Lukáš LPU 9001 A 32 = 12:32:00 09789 Klapal Jan LPU 9006 A 32 = 12:32:00 09198 Mikulecký Jan PHK 9202 A 32 = 12:32:00 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 34 = 12:34:00 232859 Růžička Adam TTR 9006 B 34 = 12:34:00 301218 Šnobr Michal SJI 9102 B 34 = 12:34:00 515131 Henych Ondřej VLI 9001 A 36 = 12:36:00 52656 Strečko Marek ZLH 9101 A 36 = 12:36:00 515150 Vozda Vojtěch KSU 9043 B 36 = 12:36:00 301583 Seitler Milan ZLH 9102 B 38 = 12:38:00 09193 Šabatka Jan SHK 9001 B 38 = 12:38:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 B 38 = 12:38:00 53576 Bravený Vít VBM 9102 A 40 = 12:40:00 410746 Hyka Jan TUR 9002 B 40 = 12:40:00 52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 40 = 12:40:00 49881 Betlach Martin DKP 9000 B 42 = 12:42:00 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 42 = 12:42:00 53857 Pavelka Tomáš VIZ 9020 B 42 = 12:42:00 53176 Legerski Martin TRI 9003 B 44 = 12:44:00 232170 Řepka Jakub TAP 9103 B 44 = 12:44:00 411763 Sochor Vít HAV 9105 B 44 = 12:44:00 416173 Bína Martin MLA 9102 A 46 = 12:46:00 08470 Čech Ladislav BOR 9000 B 46 = 12:46:00 416840 Picek Jan TJN 9101 B 46 = 12:46:00 51990 Kamenický Matěj OSN 9036 A 48 = 12:48:00 09049 Klouček Tomáš JIL 9007 B 48 = 12:48:00 416056 Semela Jakub LCE 9103 B 48 = 12:48:00 416282 Lazák Tomáš LTU 9102 B 50 = 12:50:00 49438 Melecký Martin OOP 9000 A 50 = 12:50:00 53561 Tkadlec Josef DKP 9007 B 50 = 12:50:00 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 52 = 12:52:00 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 B 52 = 12:52:00 232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 52 = 12:52:00 09831 Kamenický Jakub PHK 9104 A 54 = 12:54:00 49353 Kobrle Aleš JIL 9101 A 54 = 12:54:00 52343 Schäfer Martin TZL 9009 B 54 = 12:54:00 53836 Kolárik Jan TZL 9013 A 56 = 12:56:00 219205 Nožka Radek LPU 9005 A 56 = 12:56:00 51502 Valenta Jan LCE 9003 A 56 = 12:56:00

Kategorie H18


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 515176 Kodeda Štěpán SSU 8808 A 5 = 12:05:00 09464 Panchártek Jan PHK 8802 A 5 = 12:05:00 303917 Tůma Marek JIL 8803 B 5 = 12:05:00 09498 Pátek Lukáš SRK 8905 A 7 = 12:07:00 52470 Zdráhal Tomáš UOL 8801 B 7 = 12:07:00 49686 Zimmermann Jakub ZBM 8928 A 7 = 12:07:00 49499 Konůpka Petr BFM 8902 A 9 = 12:09:00 08967 Mejznar Radek VRL 8802 B 9 = 12:09:00 04628 Ondrusz Martin VRB 8801 B 9 = 12:09:00 301547 Bravený Adam VBM 8801 A 11 = 12:11:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 B 11 = 12:11:00 52707 Vlažný Jan LCE 8901 A 11 = 12:11:00 52550 Benc Tomáš SSU 8943 B 13 = 12:13:00 09507 Jirčák Ondřej SRK 8805 A 13 = 12:13:00 53690 Zbranek Roman KVS 8802 B 13 = 12:13:00 51675 Lejsek Tadeáš PGP 8903 A 15 = 12:15:00 232039 Pavlů Ondřej PGP 8904 A 15 = 12:15:00 09508 Petras Tomáš VAM 8801 A 15 = 12:15:00 08938 Hladík Jiří VIZ 8901 A 17 = 12:17:00 52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 A 17 = 12:17:00 09189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 A 17 = 12:17:00 53644 Hodek Michal TAP 8808 B 19 = 12:19:00 236982 Popule Tomáš LPM 8803 B 19 = 12:19:00 52702 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 19 = 12:19:00 49824 Hladílek Jan PZR 8814 B 21 = 12:21:00 52705 Perůtka Jan JIL 8808 A 21 = 12:21:00 08305 Škoda Jakub VLI 8800 A 21 = 12:21:00 09707 Horák Jan NPA 8902 B 23 = 12:23:00 04130 Hradec Pavel CHA 8801 A 23 = 12:23:00 405952 Müller Martin PHK 8903 A 23 = 12:23:00 53594 Modrý Marek SCP 8807 B 25 = 12:25:00 52450 Poklop Martin SSU 8802 A 25 = 12:25:00 53839 Žaludek Jindřich TZL 8904 B 25 = 12:25:00 51820 Kučera Petr TUR 8902 A 27 = 12:27:00 08766 Sedláček Michal TRC 8901 A 27 = 12:27:00 09972 Špicar Petr SJC 8801 B 27 = 12:27:00 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 A 29 = 12:29:00 09847 Havlas Jan SHK 8908 B 29 = 12:29:00 07878 Kunc Petr MLA 8801 A 29 = 12:29:00 08989 Daněk Jáchym VRL 8901 A 31 = 12:31:00 52125 Hruška Ondřej OSN 8935 B 31 = 12:31:00 51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A 31 = 12:31:00 232396 Kovář Jaroslav TJH 8901 B 33 = 12:33:00 07865 Maliňák Štěpán KVS 8801 A 33 = 12:33:00 232263 Štemberk Adam LBE 8904 B 33 = 12:33:00 09188 Jirásek Michal SHK 8901 A 35 = 12:35:00 09670 Klapal Michal VAM 8802 B 35 = 12:35:00 52905 Srb Tomáš BOR 8801 B 35 = 12:35:00 52856 Navrátil Tomáš JPV 8817 B 37 = 12:37:00 52349 Panovec Jan OTK 8931 B 37 = 12:37:00 08970 Šafránek Michal VRL 8804 B 37 = 12:37:00 52085 Hájek Daniel ZBM 8919 A 39 = 12:39:00 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 B 39 = 12:39:00 52935 Sochor Jan HAV 8801 B 39 = 12:39:00 09504 Dusílek Adam SRK 8902 A 41 = 12:41:00 08988 Krajíček Vojtěch VRL 8803 B 41 = 12:41:00 52462 Špacír Jan UOL 8805 B 41 = 12:41:00 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 A 43 = 12:43:00 09385 Kubát Jan PHK 8902 A 43 = 12:43:00 08555 Mališ Jiří JIL 8806 A 43 = 12:43:00 52706 Cahel Marek LCE 8803 A 45 = 12:45:00 09510 Klícha Martin SRK 8801 A 45 = 12:45:00 52551 Král Vojtěch SSU 8841 A 45 = 12:45:00 49459 Petr Jiří BFM 8901 A 47 = 12:47:00 352306 Přikryl Jan SSU 8945 B 47 = 12:47:00 232102 Válek Filip VRB 8906 B 47 = 12:47:00

Kategorie H20


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 1 = 12:01:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 3 = 12:03:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 7 = 12:07:00 09903 Drobník Michal SJC 8709 A 7 = 12:07:00 49634 Bolech Filip LPU 8602 B 9 = 12:09:00 09274 Fiala Petr LPU 8701 A 9 = 12:09:00 53699 Kočí Martin VBM 8702 A 9 = 12:09:00 49839 Axmann Šimon DKP 8700 B 11 = 12:11:00 301426 Budín Václav JIL 8705 A 11 = 12:11:00 49616 Flašar Jan VSP 8612 R 11 = 12:11:00 232148 Purkyt Jan TAP 8705 B 13 = 12:13:00 09844 Šmehlík Eduard SHK 8702 A 13 = 12:13:00 515047 Vlček Martin TUR 8702 R 13 = 12:13:00 515117 Mazúr Martin ZBM 8701 A 15 = 12:15:00 52353 Stupal František JPV 8603 A 15 = 12:15:00 233506 Tóth Ádám HUN 0010 C 15 = 12:15:00 232321 Hojsák Ondřej VBM 8603 A 17 = 12:17:00 09099 Malý Aleš JIL 8702 A 17 = 12:17:00 49869 Schmid Vladimír ADA 8701 B 17 = 12:17:00 51828 Hájek Jakub CTB 8701 B 19 = 12:19:00 09373 Justa Pavel PHK 8701 A 19 = 12:19:00 416042 Krajča Tomáš TZL 8714 A 19 = 12:19:00 515193 Henek Michal RBK 8605 R 21 = 12:21:00 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 21 = 12:21:00 08754 Sedláček Tomáš TRC 8601 A 21 = 12:21:00 09558 Pátek Michal CHC 8603 B 23 = 12:23:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 B 23 = 12:23:00 232140 Zajíc Vítězslav TAP 8610 B 23 = 12:23:00 09515 Andrš Jiří VAM 8601 B 25 = 12:25:00 51290 Fliegl Ondřej PGP 8703 A 25 = 12:25:00 45986 Kovács Róbert HUN 0009 C 25 = 12:25:00 52175 Krejsa Jan CHT 8701 A 27 = 12:27:00 307292 Kvaka Ondrej KSU 8701 C 27 = 12:27:00 515155 Szabó Rastislav KSU 8704 A 27 = 12:27:00 09909 Beneš Jan SJC 8703 A 29 = 12:29:00 52355 Hrstka Daniel JHB 8604 B 29 = 12:29:00 416225 Pracný Jakub ZBM 8614 R 29 = 12:29:00 53357 Cetkovský Petr TZL 8711 A 31 = 12:31:00 51792 Jůzek Martin DKP 8604 B 31 = 12:31:00 52576 Strachota Petr SSU 8741 A 31 = 12:31:00 08022 Černík Pavel OSN 8732 B 33 = 12:33:00 515130 Henych Martin VLI 8601 E 33 = 12:33:00 51821 Kučera Jiří TUR 8701 B 33 = 12:33:00 08759 Bialožyt Michal TRC 8700 A 35 = 12:35:00 09281 Kafka Miloš LPU 8608 A 35 = 12:35:00 52642 Žaloudík Jiří VRB 8602 A 35 = 12:35:00 49478 Černý Martin JIL 8703 B 37 = 12:37:00 09987 Holas Štěpán SJC 8702 R 37 = 12:37:00 51807 Vlach Martin DKP 8605 B 37 = 12:37:00 09354 Balcar Aleš PHK 8602 R 39 = 12:39:00 53361 Hradil Jiří TZL 8604 A 39 = 12:39:00 09862 Kopecký Ondřej LPU 8704 B 39 = 12:39:00

Kategorie H21


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 ......................... VAK C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00 09337 Hovorka Jan LPU 7907 R 10 = 12:10:00 08560 Margold Martin DKP 8106 C 10 = 12:10:00 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 10 = 12:10:00 09153 Stulík Jakub SHK 8212 C 10 = 12:10:00 51230 Horáček Michal VLI 7700 E 12 = 12:12:00 51139 Jirků Libor EKP 8302 C 12 = 12:12:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 12 = 12:12:00 09797 Vítek Petr PHK 7601 C 12 = 12:12:00 08054 Brož Marek TUR 8402 C 14 = 12:14:00 09399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 14 = 12:14:00 45315 Szundi Attila HUN 0008 C 14 = 12:14:00 53769 Váňa Petr TUR 8103 R 14 = 12:14:00 05633 Harkányi Zoltán HUN 0004 C 16 = 12:16:00 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 16 = 12:16:00 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 16 = 12:16:00 52221 Žemlík Pavel TZL 7135 C 16 = 12:16:00 08931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 18 = 12:18:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 18 = 12:18:00 500576 Scultéty Márton HUN 0001 C 18 = 12:18:00 04351 Svoboda Petr SHK 8508 R 18 = 12:18:00 51592 Blahuta Marek MFP 7301 C 20 = 12:20:00 515111 Halama Jakub KSU 7940 R 20 = 12:20:00 09135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 20 = 12:20:00 500263 Švihovský Jaromír SJC 8005 E 20 = 12:20:00 49674 Fučík Karel VBM 7246 E 22 = 12:22:00 00953 Koprivanacz Imre HUN 0018 C 22 = 12:22:00 09275 Krčál Jaroslav LPU 8407 C 22 = 12:22:00 08508 Lepšík Petr BOR 8202 C 22 = 12:22:00 02460 Baldrian Petr PGP 7203 C 24 = 12:24:00 52290 Besta Michal JAM 7600 C 24 = 12:24:00 09360 Černý Michal PHK 8005 C 24 = 12:24:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 24 = 12:24:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 26 = 12:26:00 52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 26 = 12:26:00 51650 Kučera Jan VSP 7302 C 26 = 12:26:00 09525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 26 = 12:26:00 09119 Netuka Martin SHK 7302 C 28 = 12:28:00 52482 Otruba Marek PLU 7417 C 28 = 12:28:00 500580 Prášil Marek SJI 7313 E 28 = 12:28:00 08529 Vobr Marek BOR 7801 C 28 = 12:28:00 09154 Chmelař Tomáš SHK 8501 C 30 = 12:30:00 51831 Král Michal CTB 8201 C 30 = 12:30:00 51614 Šafka Jan SLP 7704 C 30 = 12:30:00 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 30 = 12:30:00 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 32 = 12:32:00 09000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 32 = 12:32:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 32 = 12:32:00 51610 Seidl Miroslav EKP 7402 C 32 = 12:32:00 09626 Doucha Jiří SNA 7105 C 34 = 12:34:00 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 34 = 12:34:00 52300 Pašek František DKP 7600 C 34 = 12:34:00 52520 Skyva Petr STE 6501 C 34 = 12:34:00 515122 Henek Vladan JPV 8002 R 36 = 12:36:00 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 36 = 12:36:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 36 = 12:36:00 53335 Vyoral Jan VIZ 7615 R 36 = 12:36:00 02913 Dénes Zoltán HUN 0006 C 38 = 12:38:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 38 = 12:38:00 45486 Lévai Ferenc HUN 0005 C 38 = 12:38:00 51443 Zvěřina Petr PHK 8204 R 38 = 12:38:00 08301 Hora Vojtěch PGP 8301 C 40 = 12:40:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 40 = 12:40:00 51797 Mrázek Jiří DKP 7911 R 40 = 12:40:00 09669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 40 = 12:40:00 51596 Lebeda Dušan EKP 7301 C 42 = 12:42:00 08298 Pachner Pavel VLI 7503 C 42 = 12:42:00 08300 Přinda Lukáš VLI 7701 E 42 = 12:42:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 42 = 12:42:00 501888 Hanák Pavel STE 7101 R 44 = 12:44:00 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 44 = 12:44:00 51611 Princl Pavel FSP 7800 R 44 = 12:44:00 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 44 = 12:44:00 51786 Hošek Václav DKP 8000 C 46 = 12:46:00 09694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 46 = 12:46:00 51607 Šedivý Jan PGP 8409 E 46 = 12:46:00 51726 Zakouřil Tomáš VSP 7500 C 46 = 12:46:00 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 48 = 12:48:00 51744 Matějů Michal VSP 7700 R 48 = 12:48:00 04455 Pilař Karel MAS 5501 C 48 = 12:48:00 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 48 = 12:48:00 52505 Budík Radek NOB 7201 R 50 = 12:50:00 51287 Fišer Jiří SLP 8503 R 50 = 12:50:00 09693 Novák Jiří NPA 7502 C 50 = 12:50:00 07872 Rambousek Karel BSO 7907 C 50 = 12:50:00 08940 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 52 = 12:52:00 51791 Mrázek Jan SCP 8102 E 52 = 12:52:00 08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 52 = 12:52:00 53759 Váňa Martin TUR 8401 C 52 = 12:52:00 09133 Hepner David SHK 7601 E 54 = 12:54:00 08513 Kolařík Tomáš BOR 7809 R 54 = 12:54:00 09325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 54 = 12:54:00 51783 Žaloudek Petr DKP 8304 C 54 = 12:54:00 52684 Hanslian David LCE 7835 C 56 = 12:56:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 56 = 12:56:00 51770 Venhoda Milan SJI 7104 C 56 = 12:56:00 52377 Vodrážka Ondřej VPM 7702 C 56 = 12:56:00 04214 Horáček Ondřej VLI 8236 C 58 = 12:58:00 51896 Jansa Jiří CHT 8402 C 58 = 12:58:00 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 58 = 12:58:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 58 = 12:58:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 60 = 13:00:00 51636 Janovský Tomáš PGP 6401 C 60 = 13:00:00 52296 Košárek Pavel JAM 7100 R 60 = 13:00:00 51733 Kozák Petr VSP 6501 R 60 = 13:00:00 09698 Antoš Filip NPA 8001 C 62 = 13:02:00 416195 Čech Jan FSP 7900 C 62 = 13:02:00 515087 Oma Jakub TUR 8002 R 62 = 13:02:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 62 = 13:02:00 51772 Lauerman Jan SJI 7419 E 64 = 13:04:00 51745 Matějů Luboš PGP 7601 E 64 = 13:04:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 64 = 13:04:00 08881 Vlach Jiří VOV 7900 C 64 = 13:04:00 08277 Janata Martin DKP 8306 E 66 = 13:06:00 09151 Komanec Václav SHK 8406 E 66 = 13:06:00 09410 Novotný Tomáš PHK 8101 R 66 = 13:06:00 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C 66 = 13:06:00 00974 Kiss Gábor HUN 0007 C 68 = 13:08:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 68 = 13:08:00 29744 Novotny Radek PHK 7402 R 68 = 13:08:00 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 68 = 13:08:00 515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 70 = 13:10:00 09982 Kazda Ondřej SJC 8202 E 70 = 13:10:00 51802 Procházka Jan DKP 8201 C 70 = 13:10:00 09140 Weiner Jakub SHK 7911 C 70 = 13:10:00 04352 Gazdačko Jan SHK 8404 C 72 = 13:12:00 515132 Henych Petr VLI 6001 R 72 = 13:12:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 R 72 = 13:12:00 51748 Laciga Radek PGP 8202 C 72 = 13:12:00

Kategorie H35


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 96 = 13:36:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 98 = 13:38:00 232327 Petřivalský Marek STE 6907 C 100 = 13:40:00 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 102 = 13:42:00 07750 Rydl Jiří TJN 7000 C 104 = 13:44:00 09230 Fencl Petr LPU 6901 C 106 = 13:46:00 09962 Zlámal Petr SJC 7010 C 108 = 13:48:00 09531 Langr Jan SHK 6701 C 110 = 13:50:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 112 = 13:52:00 53735 Hrouda Petr VBM 6900 C 114 = 13:54:00 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 116 = 13:56:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 118 = 13:58:00 51140 Parkán Jiří SJH 6801 C 120 = 14:00:00 352313 Grulich Pavel JPV 7117 C 122 = 14:02:00 09967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 124 = 14:04:00 52345 Kunz Martin BBM 7101 C 126 = 14:06:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 128 = 14:08:00 51600 Pecka Jan EKP 6800 C 130 = 14:10:00 08715 Jelínek Jan AOP 6401 C 132 = 14:12:00 08292 Urbaník Robert VLI 7002 C 134 = 14:14:00 52508 Skoupý Jan STE 7001 C 136 = 14:16:00 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 138 = 14:18:00 09849 Hanovec Petr SHK 7101 C 140 = 14:20:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 142 = 14:22:00 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 144 = 14:24:00

Kategorie H40


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00 ......................... VAK C 95 = 13:35:00 ......................... VAK C 97 = 13:37:00 ......................... VAK C 99 = 13:39:00 51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 101 = 13:41:00 49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 103 = 13:43:00 09231 Kaplan Jan LPU 6401 C 105 = 13:45:00 08478 Janás Jiří BOR 6201 C 107 = 13:47:00 53143 Vrubel Karel TZL 6401 C 109 = 13:49:00 09632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 111 = 13:51:00 232612 Korčák Marian HAV 6508 C 113 = 13:53:00 09672 Smutný Michal VAM 6201 C 115 = 13:55:00 09388 Kubíček Radek PHK 6501 C 117 = 13:57:00 07763 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 119 = 13:59:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 121 = 14:01:00 49818 Betlach Miroslav DKP 6300 C 123 = 14:03:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 125 = 14:05:00 53259 Brlica Pavel TBM 6517 C 127 = 14:07:00 52667 Mlynárik Peter ZBM 6526 C 129 = 14:09:00 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 131 = 14:11:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 133 = 14:13:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 135 = 14:15:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6356 C 137 = 14:17:00 09124 Chmelař Pavel SHK 6402 C 139 = 14:19:00 52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 141 = 14:21:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 143 = 14:23:00 08218 Stárek Filip TUR 6602 C 145 = 14:25:00 09424 Novotný Milan PHK 6502 C 147 = 14:27:00 416321 Šimek Miroslav MFP 6302 C 149 = 14:29:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 151 = 14:31:00 06607 Bořil Petr OSN 6207 C 153 = 14:33:00 51418 Zimmermann Pavel KRE 6401 C 155 = 14:35:00 53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 157 = 14:37:00 08485 Karvánek Petr BOR 6600 C 159 = 14:39:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 161 = 14:41:00 08185 Vydra Ivan PEN 6600 C 163 = 14:43:00 52012 Greguš Miloš LBM 6212 C 165 = 14:45:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 167 = 14:47:00 09270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 169 = 14:49:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 171 = 14:51:00 07879 Kunc Petr MLA 6601 C 173 = 14:53:00 53368 Láznička Robert TZL 6309 C 175 = 14:55:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 177 = 14:57:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 179 = 14:59:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 181 = 15:01:00 09685 Hostaš Zdeněk VAM 6403 C 183 = 15:03:00 219293 Seifert Jan DKP 6501 C 185 = 15:05:00 07762 Kořínek Zdeněk DOK 6200 C 187 = 15:07:00 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 189 = 15:09:00 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 191 = 15:11:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 193 = 15:13:00 09123 Teplý Jiří SHK 6401 C 195 = 15:15:00 09369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 197 = 15:17:00 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 199 = 15:19:00 08512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 201 = 15:21:00 09327 Cinkan Zdeněk LPU 6201 C 203 = 15:23:00

Kategorie H45


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 96 = 13:36:00 ......................... VAK C 98 = 13:38:00 52248 Nešpor Jan TTR 6101 C 100 = 13:40:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 102 = 13:42:00 52529 Zdráhal Robert STE 5707 C 104 = 13:44:00 301295 Kafka Václav SJI 6001 C 106 = 13:46:00 08910 Borovička Milan FSP 6104 C 108 = 13:48:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 110 = 13:50:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 112 = 13:52:00 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 114 = 13:54:00 51465 Kula Jiří VAM 6102 C 116 = 13:56:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 118 = 13:58:00 07854 Bucký Josef ABR 6001 C 120 = 14:00:00 51515 Kršák Karel VIZ 5902 C 122 = 14:02:00 09070 Malý Evžen JIL 6102 C 124 = 14:04:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 126 = 14:06:00 07880 Milota Josef MLA 5801 C 128 = 14:08:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 130 = 14:10:00 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 132 = 14:12:00 09402 Dušatko Petr PHK 5702 C 134 = 14:14:00 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 136 = 14:16:00 08220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 138 = 14:18:00 52534 Višňa Milan STE 5904 C 140 = 14:20:00 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 142 = 14:22:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 144 = 14:24:00 08902 Grepl Ladislav KON 6111 C 146 = 14:26:00 08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 148 = 14:28:00 51153 Šilhavý Miroslav LPM 5800 C 150 = 14:30:00 51691 Tomaščin Jaroslav MKP 5800 C 152 = 14:32:00 301300 Dokulil Miroslav SJI 6101 C 154 = 14:34:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 156 = 14:36:00 08643 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 158 = 14:38:00 232722 Horký Milan PGP 6101 C 160 = 14:40:00 232802 Mets Miklós HUN 0016 C 162 = 14:42:00 52372 Kodeda Oldřich VPM 5901 C 164 = 14:44:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 166 = 14:46:00 52701 Plášek Martin LCE 6118 C 168 = 14:48:00 52275 Škorpil Martin VSP 5700 C 170 = 14:50:00 53247 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 172 = 14:52:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 174 = 14:54:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 176 = 14:56:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 178 = 14:58:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 180 = 15:00:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 182 = 15:02:00 207811 Šváb Jan FSP 5801 C 184 = 15:04:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 186 = 15:06:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 188 = 15:08:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 190 = 15:10:00 09599 Tupec Jiří VAM 5801 C 192 = 15:12:00 09071 Král Martin JIL 6101 C 194 = 15:14:00 53370 Krajča Pavel TZL 5705 C 196 = 15:16:00 07881 Michalec Jan MLA 5701 C 198 = 15:18:00 09400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 200 = 15:20:00 09228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 202 = 15:22:00 301246 Beneš Vladimír SJI 5801 C 204 = 15:24:00 52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 206 = 15:26:00 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 208 = 15:28:00 52501 Albert František STE 5804 C 210 = 15:30:00

Kategorie H50


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00 07885 Hájek Jan MAS 5401 C 95 = 13:35:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 97 = 13:37:00 09234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 99 = 13:39:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 101 = 13:41:00 52421 Dosoudil Miroslav LOL 5502 C 103 = 13:43:00 09331 Herman Jan LPU 5407 C 105 = 13:45:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 107 = 13:47:00 51816 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 109 = 13:49:00 08302 Škoda Přemek VLI 5301 C 111 = 13:51:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 113 = 13:53:00 45417 Hegedüs Zoltán HUN 0017 C 115 = 13:55:00 308939 Berg Soren DEN 5610 C 117 = 13:57:00 09301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 119 = 13:59:00 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 121 = 14:01:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 123 = 14:03:00 52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 125 = 14:05:00 52156 Šámal Václav PGP 5601 C 127 = 14:07:00 07887 Chotětický Jan MAS 5400 C 129 = 14:09:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 131 = 14:11:00 51343 Brumek Stanislav DKL 5201 C 133 = 14:13:00 09260 Farář Václav LPU 5201 C 135 = 14:15:00 09774 Erlebach Josef JIL 5201 C 137 = 14:17:00 52194 Korecký Miroslav TEM 5501 C 139 = 14:19:00 51605 Šedivý Jiří EKP 5500 C 141 = 14:21:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 143 = 14:23:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 145 = 14:25:00 52759 Jahn Pavel SCP 5500 C 147 = 14:27:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 149 = 14:29:00 09257 Třasák Milan LPU 5206 C 151 = 14:31:00 08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 153 = 14:33:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 155 = 14:35:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 157 = 14:37:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 159 = 14:39:00 07886 Chotětický Václav MAS 5200 C 161 = 14:41:00 52662 Poklop Lubomír LOL 5601 C 163 = 14:43:00 08219 Holas Vladimír TUR 5601 C 165 = 14:45:00 09201 Klimpl Petr LPU 5401 C 167 = 14:47:00 52229 Šorm Miroslav DKL 5200 C 169 = 14:49:00

Kategorie H55


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 96 = 13:36:00 ......................... VAK C 98 = 13:38:00 53848 Jelínek Petr TZL 4902 C 100 = 13:40:00 09913 Mikan Vladimír SJC 4805 C 102 = 13:42:00 411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 104 = 13:44:00 51693 Liberský Mirko MKP 5100 C 106 = 13:46:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 108 = 13:48:00 09686 Novák Karel NPA 5001 C 110 = 13:50:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 112 = 13:52:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 114 = 13:54:00 09328 Knap Jan LPU 5101 C 116 = 13:56:00 08806 Švec Zdeněk SLA 4700 C 118 = 13:58:00 07751 Rančák Josef DOK 5000 C 120 = 14:00:00 07890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 122 = 14:02:00 09798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 124 = 14:04:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 126 = 14:06:00 08323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 128 = 14:08:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 130 = 14:10:00 08299 Přinda Oldřich VLI 5101 C 132 = 14:12:00 08861 Peterka František TJP 4900 C 134 = 14:14:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 136 = 14:16:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 138 = 14:18:00 53414 Ferdan Jiří DAE 4701 C 140 = 14:20:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 142 = 14:22:00 06645 Valter Petr KBP 4500 C 144 = 14:24:00 53813 Wiedermann Jaroslav SKM 4905 C 146 = 14:26:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 148 = 14:28:00 08890 Babický Tomáš DLT 5001 C 150 = 14:30:00 51813 Kubíček Zdeněk TUR 4802 C 152 = 14:32:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 154 = 14:34:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 156 = 14:36:00 09948 Bílek Vratislav SJC 4801 C 158 = 14:38:00 51283 Tvrdek Vojtěch LBE 4900 C 160 = 14:40:00 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 162 = 14:42:00 53488 Dokoupil Jaroslav VBM 4908 C 164 = 14:44:00

Kategorie H60


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00 ......................... VAK C 95 = 13:35:00 301487 Sklenář Jan MLA 4201 C 97 = 13:37:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 99 = 13:39:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 101 = 13:41:00 09610 Sokolář Zdeněk SNA 4501 C 103 = 13:43:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 105 = 13:45:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 107 = 13:47:00 09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 109 = 13:49:00 09256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 111 = 13:51:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 113 = 13:53:00 51215 Novotný František PUL 4200 C 115 = 13:55:00 09554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 117 = 13:57:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 119 = 13:59:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 121 = 14:01:00

Kategorie H65


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 91 = 13:31:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00 09102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 95 = 13:35:00 51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 97 = 13:37:00 09103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 99 = 13:39:00 04131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 101 = 13:41:00 09347 Koudelka Karel LPU 4001 C 103 = 13:43:00 09460 Weber Petr PHK 3901 C 105 = 13:45:00 51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 107 = 13:47:00 500268 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 109 = 13:49:00 51918 Šmrha František SJI 4138 C 111 = 13:51:00 09823 Rychlý Rudolf PHK 4101 C 113 = 13:53:00

Kategorie H70


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
04132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 91 = 13:31:00 53375 Láznička Alois TZL 3613 C 93 = 13:33:00 08963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 95 = 13:35:00 416215 Kruml František TTR 3601 C 97 = 13:37:00 53531 Balcar Miroslav CHA 3200 C 99 = 13:39:00 08541 Langr Jan BOR 3601 C 101 = 13:41:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 103 = 13:43:00

Kategorie T3


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416339 Hudeček Jaroslav KTA 6501 C 90 = 13:30:00 52637 Bohunská Monika KRN 9151 C 92 = 13:32:00 09126 Netuka Jan SHK 7001 C 94 = 13:34:00 352332 Sklenářová Lenka SBR 6851 C 96 = 13:36:00 49336 Šumšalová Kristýna ODR 8550 C 98 = 13:38:00 410750 Hudeček Petr KTA 9201 C 100 = 13:40:00 ? Zháňal Jan TTR 8701 C 102 = 13:42:00 ? Kheilová Hanka PBM 7753 C 104 = 13:44:00 51295 Hubáčková Jana LCE 6250 C 106 = 13:46:00 232359 Zemanová Alena KTA 6351 C 108 = 13:48:00 08483 Doškářová Sofie BOR 8851 C 110 = 13:50:00 336712 Koutný Vladimír TTR 6301 C 112 = 13:52:00 09802 Langrová Monika SHK 7251 C 114 = 13:54:00 232351 Zemanová Lenka KTA 8851 C 116 = 13:56:00 49617 Flašarová Kristýna KCK 9054 C 118 = 13:58:00 49494 Jelínek Jan AOP 0101 C 120 = 14:00:00 416338 Zemanová Petra KTA 9051 C 122 = 14:02:00 301216 Petráčková Zuzana SJI 6552 C 124 = 14:04:00 301647 Hudečková Helena KTA 6951 C 126 = 14:06:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 128 = 14:08:00 ......................... VAK C 130 = 14:10:00 ......................... VAK C 132 = 14:12:00 ......................... VAK C 134 = 14:14:00 ......................... VAK C 136 = 14:16:00 ......................... VAK C 138 = 14:18:00 ......................... VAK C 140 = 14:20:00 ......................... VAK C 142 = 14:22:00 ......................... VAK C 144 = 14:24:00 ......................... VAK C 146 = 14:26:00 ......................... VAK C 148 = 14:28:00 ......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 ......................... VAK C 154 = 14:34:00 ......................... VAK C 156 = 14:36:00 ......................... VAK C 158 = 14:38:00 ......................... VAK C 160 = 14:40:00 ......................... VAK C 162 = 14:42:00 ......................... VAK C 164 = 14:44:00 ......................... VAK C 166 = 14:46:00 ......................... VAK C 168 = 14:48:00 ......................... VAK C 170 = 14:50:00 ......................... VAK C 172 = 14:52:00 ......................... VAK C 174 = 14:54:00 ......................... VAK C 176 = 14:56:00 ......................... VAK C 178 = 14:58:00 ......................... VAK C 180 = 15:00:00 ......................... VAK C 182 = 15:02:00 ......................... VAK C 184 = 15:04:00 ......................... VAK C 186 = 15:06:00 ......................... VAK C 188 = 15:08:00

Kategorie T5


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49842 Dlasková Anna DKP 5350 C 90 = 13:30:00 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 92 = 13:32:00 53726 Hulec Jakub VSP 8401 C 94 = 13:34:00 08765 Trojek Pavel TRC 8803 C 96 = 13:36:00 08982 Kutlvašr Rudolf VRL 7601 C 98 = 13:38:00 08118 Kučerka Jan LIT 8002 C 100 = 13:40:00 08581 Nešporová Barbora TZL 7652 C 102 = 13:42:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 104 = 13:44:00 515160 Odstrčilová Hana XXX 0002 C 106 = 13:46:00 416290 Kult Martin LTU 9002 C 108 = 13:48:00 09630 Slavík Pavel SNA 7349 C 110 = 13:50:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 112 = 13:52:00 52278 Píchalová Růžena VSP 8850 C 114 = 13:54:00 09701 Dytrych Martin NPA 8501 C 116 = 13:56:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 118 = 13:58:00 416107 Liščinský Tomáš TBM 8411 C 120 = 14:00:00 301642 Izák Petr PVP 7802 C 122 = 14:02:00 49999 Duda Antonín TJN 8705 C 124 = 14:04:00 09559 Pešek Ondřej CHC 8502 C 126 = 14:06:00 09079 Rychtářová Martina JIL 8653 C 128 = 14:08:00 232648 Nedbal Dalibor MFP 8003 C 130 = 14:10:00 232260 Hájek Petr ZBM 6301 C 132 = 14:12:00 05599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 134 = 14:14:00 09827 Silný Ondřej PHK 7906 C 136 = 14:16:00 08635 Dlasková Zuzana DKP 7900 C 138 = 14:18:00 08582 Skácel Václav TZL 7702 C 140 = 14:20:00 515037 Starosta Pavel VIZ 7938 C 142 = 14:22:00 08119 Pavlík Bronislav LIT 8201 C 144 = 14:24:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 146 = 14:26:00 336783 Matějová Kateřina VSP 8054 C 148 = 14:28:00 232020 Křivánek Martin ABM 7312 C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00 ......................... VAK C 154 = 14:34:00 ......................... VAK C 156 = 14:36:00 ......................... VAK C 158 = 14:38:00 ......................... VAK C 160 = 14:40:00 ......................... VAK C 162 = 14:42:00 ......................... VAK C 164 = 14:44:00 ......................... VAK C 166 = 14:46:00 ......................... VAK C 168 = 14:48:00 ......................... VAK C 170 = 14:50:00 ......................... VAK C 172 = 14:52:00 ......................... VAK C 174 = 14:54:00 ......................... VAK C 176 = 14:56:00 ......................... VAK C 178 = 14:58:00 ......................... VAK C 180 = 15:00:00 ......................... VAK C 182 = 15:02:00 ......................... VAK C 184 = 15:04:00 ......................... VAK C 186 = 15:06:00 ......................... VAK C 188 = 15:08:00 ......................... VAK C 190 = 15:10:00 ......................... VAK C 192 = 15:12:00 ......................... VAK C 194 = 15:14:00 ......................... VAK C 196 = 15:16:00 ......................... VAK C 198 = 15:18:00 ......................... VAK C 200 = 15:20:00 ......................... VAK C 202 = 15:22:00 ......................... VAK C 204 = 15:24:00 ......................... VAK C 206 = 15:26:00 ......................... VAK C 208 = 15:28:00