M ČR - krátká trať (semifinále)

Startovní listina po oddílech


17.06.2006

ABM KOB MOIRA Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 873) 416012 H16 ABM9106 Hrobař Štěpán 30.00 (1112) 52008 H21 ABM6708 Přikryl Petr 32.00 ( 490) 232020 T5 ABM7312 Křivánek Martin 150.00

ABR A-team NOVO Bruntál


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 721) 07853 D20 ABR8651 Bucká Martina 12.00 ( 609) 51893 D16 ABR9055 Zítková Lenka 41.00 ( 103) 51881 H40 ABR6301 Kolář Rudolf 101.00 ( 2) 51884 D12 ABR9553 Bucká Karolína 114.00 ( 101) 07854 H45 ABR6001 Bucký Josef 120.00 ( 102) 51907 H40 ABR6201 Zítka Jiří 151.00 ( 1) 51883 D14 ABR9351 Kolářová Renata 156.00 ( 104) 51911 H40 ABR6501 Vičan Lubomír 199.00

ADA TJ Spartak Adamov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1011) 49869 H20 ADA8701 Schmid Vladimír 17.00 ( 874) 52712 H16 ADA9001 Věžník Antonín 40.00 ( 105) 52711 H50 ADA5505 Věžník Antonín 107.00 ( 106) 52669 H50 ADA5506 Jelínek Roman 157.00

AOP POBO Opava, Přátelé orientačního běhu Opava


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 676) 411772 D18 AOP8951 Rossmanithová Kateřina 18.00 ( 848) 08713 H16 AOP9101 Peřinka Jan 20.00 ( 586) 08798 D16 AOP9051 Hadačová Tereza 33.00 ( 4) 08799 H14 AOP9301 Hadač Filip 95.00 ( 112) 08810 D35 AOP6751 Hadačová Gabriela 107.00 ( 6) 232243 D12 AOP9451 Peřinková Petra 110.00 ( 5) 410366 H14 AOP9302 Rossmanith Vojta 117.00 ( 3) 49494 T3 AOP0101 Jelínek Jan 120.00 ( 108) 08714 D45 AOP6151 Glabazňová Jana 129.00 ( 109) 410170 H40 AOP6301 Peřinka Jan 131.00 ( 110) 08715 H35 AOP6401 Jelínek Jan 132.00 ( 107) 08863 H50 AOP5401 Sýkora Jiří 153.00 ( 111) 52663 H40 AOP6501 Hadač Miroslav 191.00

AOV Baník Ostrava - FIZA


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 677) 416154 D18 AOV8954 Šmajstrlová Hana 22.00 ( 663) 52941 D18 AOV8952 Weissová Lucie 30.00

BBM BETA Ursus Orienteering


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 113) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 114.00 ( 117) 52345 H35 BBM7101 Kunz Martin 126.00 ( 8) 219331 H12 BBM9800 Ptáček Patrik 133.00 ( 116) 331257 D40 BBM6550 Peřinková Irena 134.00 ( 7) 301292 H12 BBM9600 Ptáček Pavel 155.00 ( 114) 219273 H50 BBM5300 Ptáček Ladislav 155.00 ( 115) 53271 H40 BBM6508 Ptáček Pavel 167.00

BFM SKOB Frýdek - Místek


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 948) 49499 H18 BFM8902 Konůpka Petr 9.00 ( 947) 49459 H18 BFM8901 Petr Jiří 47.00

BOR OK Jiskra Nový Bor


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 876) 52902 H16 BOR9006 Karvánek Matouš 6.00 ( 610) 08479 D16 BOR9051 Folbrechtová Šárka 13.00 ( 695) 08537 D20 BOR8650 Krafková Lucie 18.00 ( 678) 08481 D18 BOR8850 Šákrová Michaela 22.00 (1138) 08508 H21 BOR8202 Lepšík Petr 22.00 (1086) 08529 H21 BOR7801 Vobr Marek 28.00 ( 795) 08532 D21 BOR8156 Krafková Ita 31.00 ( 952) 52905 H18 BOR8801 Srb Tomáš 35.00 ( 875) 08470 H16 BOR9000 Čech Ladislav 46.00 ( 593) 08494 D16 BOR9150 Doškářová Tereza 47.00 ( 741) 08807 D21 BOR8054 Topinková Monika 53.00 (1042) 08513 H21 BOR7809 Kolařík Tomáš 54.00 ( 118) 04132 H70 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 91.00 ( 119) 08541 H70 BOR3601 Langr Jan 101.00 ( 121) 04131 H65 BOR3900 Beránek Miroslav 101.00 ( 123) 08478 H40 BOR6201 Janás Jiří 107.00 ( 9) 08483 T3 BOR8851 Doškářová Sofie 110.00 ( 120) 08542 D65 BOR3750 Langrová Marie 114.00 ( 122) 50000 H45 BOR6003 Dikoš Pavel 142.00 ( 125) 08485 H40 BOR6600 Karvánek Petr 159.00 ( 124) 08512 H40 BOR6302 Krejčí Jaroslav 201.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 126) 09576 D60 BOV4251 Stará Pavla 96.00 ( 129) 52178 D55 BOV4852 Sikorová Marie 97.00 ( 127) 09577 H60 BOV4402 Starý Břetislav 109.00 ( 128) 52171 H55 BOV4802 Sikora Miroslav 138.00

BSO KOB Baník Sokolov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 585) 232236 D16 BSO9151 Uhlíková Tereza 13.00 ( 612) 232237 D16 BSO9250 Brožová Eliška 15.00 ( 864) 301405 H16 BSO9101 Kovář Tomáš 18.00 ( 867) 301422 H16 BSO9102 Švirák Ondřej 26.00 ( 611) 232239 D16 BSO9153 Beranová Jana 27.00 ( 679) 08691 D18 BSO8950 Slavíková Renata 34.00 ( 598) 232238 D16 BSO9152 Beranová Barbora 47.00 (1067) 07872 H21 BSO7907 Rambousek Karel 50.00 ( 602) 301408 D16 BSO9150 Procházková Monika 51.00

CHA OK Chrastava


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 865) 09870 H16 CHA9106 Brož Petr 22.00 ( 594) 08190 D16 CHA9152 Valešová Jana 23.00 ( 920) 04130 H18 CHA8801 Hradec Pavel 23.00 ( 789) 05177 D21 CHA7750 Hlubučková Dominika 45.00 ( 759) 05176 D21 CHA7850 Kašková Kateřina 51.00 ( 130) 53531 H70 CHA3200 Balcar Miroslav 99.00

CHC KOB Choceň


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1012) 09558 H20 CHC8603 Pátek Michal 23.00 ( 132) 09556 D35 CHC7151 Švadlenová Ivana 109.00 ( 131) 09554 H60 CHC4601 Švadlena Jiří 117.00 ( 16) 09559 T5 CHC8502 Pešek Ondřej 126.00

CHT SK Chrast


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1009) 52175 H20 CHT8701 Krejsa Jan 27.00 ( 860) 52161 H16 CHT9001 Krejsa Martin 28.00 ( 775) 515504 D21 CHT8053 Blechová Lenka 35.00 (1055) 51896 H21 CHT8402 Jansa Jiří 58.00 ( 133) 08700 D35 CHT6655 Bulvová Hana 101.00 ( 134) 53167 D35 CHT7151 Švecová Iva 129.00

CTB SK Chotěboř


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1013) 51828 H20 CTB8701 Hájek Jakub 19.00 ( 777) 51138 D21 CTB8151 Jirků Kamila 27.00 (1144) 51831 H21 CTB8201 Král Michal 30.00 (1123) 51833 H21 CTB7902 Hübner Jan 34.00 (1128) 51663 H21 CTB7701 Gregor Martin 60.00 ( 135) 51836 H40 CTB6601 Voborník Petr 121.00

DAE SK ELMARO Dačice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 136) 53414 H55 DAE4701 Ferdan Jiří 140.00

DCE OOB TJ Sokol Dobřichovice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 783) 53598 D21 DCE7450 Svobodová Jitka 59.00 ( 11) 51177 D12 DCE9550 Procházková Marie 98.00 ( 141) 07870 D50 DCE5650 Štrossová Jiřina 112.00 ( 140) 07868 D35 DCE5550 Mrázová Pavla 115.00 ( 139) 51965 H50 DCE5500 Procházka Antonín 123.00 ( 138) 51966 D50 DCE5450 Procházková Miluše 136.00 ( 10) 301313 D14 DCE9350 Mrázová Pavla 142.00 ( 137) 51973 H50 DCE5400 Jaroš Vladimír 159.00 ( 142) 232041 H45 DCE6100 Pavlů Jaroslav 188.00

DEN


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 143) 308939 H50 DEN5610 Berg Soren 117.00

DKL Klub OB Kladno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 147) 416324 H50 DKL5400 Cabrnoch Jiří 101.00 ( 146) 52226 D50 DKL5350 Brumková Vladimíra 104.00 ( 145) 51343 H50 DKL5201 Brumek Stanislav 133.00 ( 148) 53520 D50 DKL5550 Cabrnochová Hana 134.00 ( 144) 52229 H50 DKL5200 Šorm Miroslav 169.00

DKP Oddíl OB Kotlářka


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 722) 08946 D20 DKP8759 Setínková Eva 4.00 ( 645) 51796 D18 DKP8850 Svobodná Šárka 8.00 ( 711) 49815 D20 DKP8756 Dlouhá Marie 10.00 (1114) 08560 H21 DKP8106 Margold Martin 10.00 (1117) 515114 H21 DKP8200 Procházka Tomáš 10.00 ( 613) 219295 D16 DKP9055 Dřínková Mirka 11.00 (1016) 49839 H20 DKP8700 Axmann Šimon 11.00 ( 856) 301385 H16 DKP9005 Stránský Vojtěch 12.00 ( 672) 08564 D18 DKP8951 Přecechtělová Tereza 14.00 ( 698) 49898 D20 DKP8654 Mališová Barbora 16.00 ( 647) 515171 D18 DKP8950 Bochenková Ivana 18.00 ( 614) 49896 D16 DKP9153 Němcová Lucie 19.00 ( 718) 51292 D20 DKP8758 Bochenková Martina 24.00 ( 712) 51798 D20 DKP8651 Plochová Dominika 30.00 ( 755) 52142 D21 DKP8555 Hrušková Lenka 31.00 (1014) 51792 H20 DKP8604 Jůzek Martin 31.00 (1106) 52300 H21 DKP7600 Pašek František 34.00 ( 747) 09785 D21 DKP8154 Waldová Lucie 35.00 (1015) 51807 H20 DKP8605 Vlach Martin 37.00 ( 639) 51787 D18 DKP8853 Karochová Simona 40.00 ( 641) 232409 D18 DKP8857 Doležalová Monika 40.00 (1046) 51797 H21 DKP7911 Mrázek Jiří 40.00 ( 589) 301368 D16 DKP9154 Svobodná Madla 41.00 ( 877) 49881 H16 DKP9000 Betlach Martin 42.00 (1090) 51786 H21 DKP8000 Hošek Václav 46.00 ( 615) 219291 D16 DKP9155 Seifertová Magda 49.00 ( 750) 51755 D21 DKP8450 Kovářová Kristýna 49.00 ( 878) 53561 H16 DKP9007 Tkadlec Josef 50.00 (1052) 51783 H21 DKP8304 Žaloudek Petr 54.00 (1035) 08277 H21 DKP8306 Janata Martin 66.00 (1101) 515015 H21 DKP8211 Janeček Oldřich 70.00 (1124) 51802 H21 DKP8201 Procházka Jan 70.00 ( 12) 49842 T5 DKP5350 Dlasková Anna 90.00 ( 150) 51800 H60 DKP4300 Procházka Zdenko 99.00 ( 152) 51799 D55 DKP5150 Stehnová Hana 105.00 ( 149) 51763 H65 DKP3800 Ďurčat Jozef 107.00 ( 156) 08945 D45 DKP5753 Setínková Zuzana 111.00 ( 153) 51795 D50 DKP5650 Mrázková Ivana 122.00 ( 157) 49818 H40 DKP6300 Betlach Miroslav 123.00 ( 13) 08635 T5 DKP7900 Dlasková Zuzana 138.00 ( 151) 51760 H55 DKP4900 Stehno Pavel 154.00 ( 154) 08643 H45 DKP5700 Dlouhý Jiří 158.00 ( 155) 49892 D45 DKP5752 Dudová Hana 159.00 ( 158) 219293 H40 DKP6501 Seifert Jan 185.00

DLT OB Rozmarýn Litoměřice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 160) 05991 D55 DLT5151 Nedvídková Jitka 107.00 ( 159) 08890 H55 DLT5001 Babický Tomáš 150.00

DOK OK Doksy


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 788) 07768 D21 DOK6850 Hradecká Petra 55.00 ( 163) 07763 H40 DOK6300 Hradecký Jaroslav 119.00 ( 161) 07751 H55 DOK5000 Rančák Josef 120.00 ( 162) 07762 H40 DOK6200 Kořínek Zdeněk 187.00

EKP VŠTJ Ekonom Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 812) 09941 D21 EKP8051 Volfová Martina 11.00 (1113) 51139 H21 EKP8302 Jirků Libor 12.00 ( 787) 416340 D21 EKP7053 Zurynková Jana 17.00 ( 808) 51594 D21 EKP6550 Kunová Dagmar 23.00 (1077) 51610 H21 EKP7402 Seidl Miroslav 32.00 (1103) 51596 H21 EKP7301 Lebeda Dušan 42.00 ( 791) 51270 D21 EKP8350 Maunová Romana 67.00 ( 168) 232174 D45 EKP6150 Bochenková Jana 107.00 ( 169) 51601 D40 EKP6252 Pecková Ivana 112.00 ( 165) 51583 D50 EKP5650 Fantová Libuše 124.00 ( 170) 51600 H35 EKP6800 Pecka Jan 130.00 ( 167) 51147 H45 EKP5800 Fanta Miroslav 132.00 ( 164) 51605 H50 EKP5500 Šedivý Jiří 141.00 ( 166) 51604 D45 EKP5750 Šedivá Miroslava 157.00

FJI SK Free Jihlava


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 171) 51989 H55 FJI5106 Blecha Ladislav 126.00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 820) 08909 D21 FSP7350 Borovičková Lenka 17.00 (1070) 51611 H21 FSP7800 Princl Pavel 44.00 (1126) 416195 H21 FSP7900 Čech Jan 62.00 ( 173) 08910 H45 FSP6104 Borovička Milan 108.00 ( 172) 207811 H45 FSP5801 Šváb Jan 184.00

HAV SKOB Baník Havířov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 657) 52934 D18 HAV8852 Klečková Lucie 30.00 ( 953) 52935 H18 HAV8801 Sochor Jan 39.00 ( 879) 411763 H16 HAV9105 Sochor Vít 44.00 ( 177) 232612 H40 HAV6508 Korčák Marian 113.00 ( 175) 52944 D45 HAV6151 Klečková Zina 151.00 ( 176) 303932 H40 HAV6302 Krhut Libor 181.00 ( 174) 52752 H45 HAV5702 Juračka Zdeněk 182.00

HLV Sokol Holešov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 14) 416086 T5 HLV6856 Končáková Kateřina 104.00 ( 15) 416087 D12 HLV9557 Končáková Klára 118.00 ( 178) 416088 H55 HLV4801 Peška Antonín 130.00 ( 179) 53856 H40 HLV6356 Končák Jaroslav 137.00

HOB SKOB HOBES Horní Benešov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1135) 53348 H21 HOB7001 Kratochvíl Karel 36.00

HSU Horizont klub Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 180) 52600 D55 HSU4850 Kupcová Věroslava 101.00

HUN


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 805) 45984 D21 HUN0012 Domján Zsuzsa 9.00 (1156) 45315 H21 HUN0008 Szundi Attila 14.00 ( 835) 45982 D21 HUN0014 Sebök Éva 15.00 (1018) 233506 H20 HUN0010 Tóth Ádám 15.00 ( 723) 232755 D20 HUN0015 Gyurkó Fanni 16.00 (1152) 05633 H21 HUN0004 Harkányi Zoltán 16.00 (1151) 500576 H21 HUN0001 Scultéty Márton 18.00 (1157) 00953 H21 HUN0018 Koprivanacz Imre 22.00 ( 834) 46037 D21 HUN0013 Zsigmond Száva 25.00 (1017) 45986 H20 HUN0009 Kovács Róbert 25.00 ( 832) 46114 D21 HUN0011 Fekete Zsuzsa 33.00 ( 680) 45240 D18 HUN0003 Szerencsi Dóra 36.00 (1153) 45486 H21 HUN0005 Lévai Ferenc 38.00 (1154) 02913 H21 HUN0006 Dénes Zoltán 38.00 (1155) 00974 H21 HUN0007 Kiss Gábor 68.00 ( 182) 45417 H50 HUN0017 Hegedüs Zoltán 115.00 ( 181) 232802 H45 HUN0016 Mets Miklós 162.00

JAM SK Jamnice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1072) 52290 H21 JAM7600 Besta Michal 24.00 (1115) 232139 H21 JAM7800 Holas Tomáš 44.00 ( 793) 52295 D21 JAM7253 Kašparová Šárka 51.00 (1049) 52296 H21 JAM7100 Košárek Pavel 60.00

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 708) 52356 D20 JHB8753 Hrstková Vladěna 12.00 ( 681) 53615 D18 JHB8952 Králová Iveta 16.00 ( 880) 04682 H16 JHB9103 Kaser Dan 26.00 (1019) 52355 H20 JHB8604 Hrstka Daniel 29.00 ( 183) 52358 D45 JHB6051 Hrstková Dana 117.00

JIL OK Jilemnice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 954) 303917 H18 JIL8803 Tůma Marek 5.00 ( 705) 09088 D20 JIL8651 Kynčlová Martina 8.00 ( 725) 09064 D20 JIL8751 Králová Tereza 8.00 ( 881) 51109 H16 JIL9001 Exner Jan 8.00 (1005) 301426 H20 JIL8705 Budín Václav 11.00 ( 985) 09099 H20 JIL8702 Malý Aleš 17.00 ( 882) 09091 H16 JIL9006 Černý Vojtěch 18.00 ( 760) 09077 D21 JIL7752 Malá Věra 21.00 ( 924) 52705 H18 JIL8808 Perůtka Jan 21.00 ( 699) 416287 D20 JIL8754 Prchalová Ivana 24.00 ( 660) 49618 D18 JIL8955 Freyová Andrea 26.00 ( 573) 301406 D16 JIL9051 Mechlová Lenka 29.00 ( 724) 08886 D20 JIL8652 Viková Michaela 30.00 ( 644) 301640 D18 JIL8953 Petrželová Tereza 32.00 (1020) 49478 H20 JIL8703 Černý Martin 37.00 ( 781) 09482 D21 JIL7754 Hrobařová Lenka 41.00 ( 923) 08555 H18 JIL8806 Mališ Jiří 43.00 ( 883) 09049 H16 JIL9007 Klouček Tomáš 48.00 (1083) 51590 H21 JIL7701 Kolín Jan 48.00 ( 866) 49353 H16 JIL9101 Kobrle Aleš 54.00 ( 809) 09067 D21 JIL8451 Zlesáková Daniela 71.00 ( 186) 09070 H45 JIL6102 Malý Evžen 124.00 ( 17) 09079 T5 JIL8653 Rychtářová Martina 128.00 ( 184) 09774 H50 JIL5201 Erlebach Josef 137.00 ( 185) 09071 H45 JIL6101 Král Martin 194.00

JPV SK Prostějov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 997) 52353 H20 JPV8603 Stupal František 15.00 ( 754) 229780 D21 JPV8577 Zatloukalová Lenka 29.00 (1050) 515122 H21 JPV8002 Henek Vladan 36.00 ( 955) 52856 H18 JPV8817 Navrátil Tomáš 37.00 ( 188) 352313 H35 JPV7117 Grulich Pavel 122.00 ( 187) 52498 H45 JPV6112 Jeřábek Luboš 176.00

KBP KBP Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 189) 06645 H55 KBP4500 Valter Petr 144.00

KCK KOB Český Krumlov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 18) 49617 T3 KCK9054 Flašarová Kristýna 118.00 ( 190) 49615 D45 KCK5756 Flašarová Marie 121.00

KON KOB Konice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 646) 08899 D18 KON8989 Hlavová Jindra 10.00 ( 710) 515153 D20 KON8787 Dittrichová Petra 22.00 ( 753) 49367 D21 KON8277 Smičková Eva 37.00 ( 653) 08898 D18 KON8888 Hlavová Hana 42.00 ( 191) 52412 D45 KON5887 Smičková Eva 133.00 ( 192) 08902 H45 KON6111 Grepl Ladislav 146.00 ( 193) 500581 H40 KON6515 Hlava Miroslav 171.00

KRE TJ Sokol Křemže


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 194) 51418 H40 KRE6401 Zimmermann Pavel 155.00

KRL Kometa Kralovice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 709) 51473 D20 KRL8751 Sedláčková Oldřiška 10.00 ( 592) 51474 D16 KRL9051 Sedláčková Anna 43.00

KRN TJ Loko Krnov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 719) 52636 D20 KRN8651 Bohunská Jana 20.00 (1147) 52643 H21 KRN6804 Zavřel Michal 42.00 ( 19) 52637 T3 KRN9151 Bohunská Monika 92.00 ( 196) 52635 D40 KRN6551 Bohunská Jana 126.00 ( 195) 52634 H45 KRN5901 Bohunský Vladimír 130.00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1075) 515111 H21 KSU7940 Halama Jakub 20.00 ( 669) 515189 D18 KSU8964 Vozdová Klára 22.00 (1006) 515155 H20 KSU8704 Szabó Rastislav 27.00 (1021) 307292 H20 KSU8701 Kvaka Ondrej 27.00 ( 884) 515150 H16 KSU9043 Vozda Vojtěch 36.00 (1111) 515101 H21 KSU5801 Šrámek Jaromír 64.00 ( 20) 515179 T5 KSU7945 Turczer Petr 118.00

KTA SK Kotnov Tábor


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 22) 416339 T3 KTA6501 Hudeček Jaroslav 90.00 ( 26) 410750 T3 KTA9201 Hudeček Petr 100.00 ( 21) 232359 T3 KTA6351 Zemanová Alena 108.00 ( 24) 232351 T3 KTA8851 Zemanová Lenka 116.00 ( 25) 416338 T3 KTA9051 Zemanová Petra 122.00 ( 23) 301647 T3 KTA6951 Hudečková Helena 126.00

KVS SKOB Kobra Vsetín


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 956) 53690 H18 KVS8802 Zbranek Roman 13.00 ( 937) 07865 H18 KVS8801 Maliňák Štěpán 33.00

LBE TJ Lokomotiva Beroun


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 838) 410363 H16 LBE9000 Procházka Pavel 16.00 ( 957) 232263 H18 LBE8904 Štemberk Adam 33.00 ( 575) 515151 D16 LBE9150 Mezníková Lucie 39.00 ( 198) 411760 H55 LBE5000 Hamáček Bohuslav 104.00 ( 199) 52971 H40 LBE6400 Mezník Vladimír 141.00 ( 197) 51283 H55 LBE4900 Tvrdek Vojtěch 160.00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 825) 52029 D21 LBM7362 Korpasová Ivana 13.00 ( 200) 52055 D55 LBM4955 Tomanová Jana 109.00 ( 201) 219280 D45 LBM5795 Janská Iva 147.00 ( 202) 52063 H45 LBM6113 Korpas Jaroslav 156.00 ( 203) 52012 H40 LBM6212 Greguš Miloš 165.00

LCE TJ Slovan Luhačovice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 885) 51501 H16 LCE9002 Benroth Jakub 6.00 ( 849) 52703 H16 LCE9001 Slezák Jiří 10.00 ( 925) 52707 H18 LCE8901 Vlažný Jan 11.00 ( 886) 51301 H16 LCE9101 Hubáček Jan 16.00 ( 590) 52710 D16 LCE9052 Hubáčková Pavla 19.00 ( 929) 52702 H18 LCE8902 Slezák Zdeněk 19.00 ( 707) 52675 D20 LCE8762 Vlažná Lucie 20.00 ( 868) 52709 H16 LCE9102 Vlažný Jakub 30.00 ( 597) 52708 D16 LCE9051 Cahlová Blanka 35.00 ( 917) 52706 H18 LCE8803 Cahel Marek 45.00 ( 887) 416056 H16 LCE9103 Semela Jakub 48.00 ( 842) 51502 H16 LCE9003 Valenta Jan 56.00 (1074) 52684 H21 LCE7835 Hanslian David 56.00 ( 204) 416063 D45 LCE5451 Cahlová Slávka 103.00 ( 27) 51295 T3 LCE6250 Hubáčková Jana 106.00 ( 211) 416072 H35 LCE6602 Kunčar Vít 112.00 ( 210) 52687 D40 LCE6569 Hubáčková Dagmar 114.00 ( 28) 53880 H14 LCE9301 Hubáček Michal 115.00 ( 209) 52695 H35 LCE6311 Hubáček Jaroslav 116.00 ( 30) 416071 D12 LCE9651 Kunčarová Jana 122.00 ( 205) 416057 D50 LCE5551 Stackeová Anna 126.00 ( 212) 53879 H35 LCE6721 Hubáček Libor 128.00 ( 29) 51507 H12 LCE9501 Hubáček Jonáš 141.00 ( 208) 52700 H35 LCE6207 Slezák Libor 144.00 ( 206) 52698 D45 LCE5852 Vlažná Mirka 155.00 ( 207) 52701 H45 LCE6118 Plášek Martin 168.00

LIT KOB Chemopetrol Litvínov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 763) 08114 D21 LIT8551 Neradová Alena 23.00 ( 682) 08115 D18 LIT8951 Neradová Eva 28.00 ( 810) 08113 D21 LIT8352 Bakovská Jitka 57.00 ( 31) 08118 T5 LIT8002 Kučerka Jan 100.00 ( 213) 08110 D55 LIT5051 Neradová Alena 103.00 ( 32) 08119 T5 LIT8201 Pavlík Bronislav 144.00

LOL SK OK Olomouc


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 214) 52421 H50 LOL5502 Dosoudil Miroslav 103.00 ( 216) 52424 D40 LOL6252 Vaňáková Milada 116.00 ( 215) 52662 H50 LOL5601 Poklop Lubomír 163.00

LPM OK Lokomotiva Plzeň


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 958) 236982 H18 LPM8803 Popule Tomáš 19.00 ( 616) 301714 D16 LPM9052 Doležalová Zuzana 27.00 (1140) 51151 H21 LPM8500 Šilhavý Jakub 30.00 ( 218) 51152 D45 LPM5951 Šilhavá Jana 113.00 ( 217) 51153 H45 LPM5800 Šilhavý Miroslav 150.00

LPU OK Lokomotiva Pardubice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 675) 405959 D18 LPU8959 Marešová Michaela 6.00 ( 686) 09345 D18 LPU8954 Kiacová Zuzana 6.00 ( 701) 219207 D20 LPU8753 Mrštíková Květa 6.00 ( 888) 09865 H16 LPU9104 Seidl Jakub 6.00 ( 684) 09278 D18 LPU8952 Lennerová Hana 8.00 ( 726) 09309 D20 LPU8751 Sůvová Barbora 8.00 ( 890) 416274 H16 LPU9120 Tichý Ondřej 8.00 ( 591) 410785 D16 LPU9054 Valachová Martina 9.00 (1007) 09274 H20 LPU8701 Fiala Petr 9.00 (1022) 49634 H20 LPU8602 Bolech Filip 9.00 (1040) 09337 H21 LPU7907 Hovorka Jan 10.00 ( 751) 09557 D21 LPU8359 Škodová Petra 13.00 ( 813) 09333 D21 LPU8151 Klimplová Zuzana 13.00 ( 844) 515162 H16 LPU9113 Procházka David 14.00 ( 716) 515136 D20 LPU8752 Hermanová Zuzana 18.00 (1150) 09275 H21 LPU8407 Krčál Jaroslav 22.00 ( 673) 09885 D18 LPU8957 Rousková Tereza 24.00 ( 697) 515102 D20 LPU8654 Duchová Iveta 32.00 ( 704) 09235 D20 LPU8653 Juračková Jana 32.00 ( 845) 09789 H16 LPU9006 Klapal Jan 32.00 ( 847) 09866 H16 LPU9001 Hovorka Lukáš 32.00 (1001) 09281 H20 LPU8608 Kafka Miloš 35.00 ( 685) 09249 D18 LPU8953 Nádvorníková Tereza 36.00 ( 581) 09332 D16 LPU9053 Knapová Jana 37.00 ( 823) 09207 D21 LPU8352 Víchová Šárka 37.00 ( 683) 09250 D18 LPU8951 Weisbauerová Dagmar 38.00 (1023) 09862 H20 LPU8704 Kopecký Ondřej 39.00 ( 642) 515036 D18 LPU8960 Procházková Michaela 42.00 ( 617) 51104 D16 LPU9051 Bolechová Anežka 47.00 ( 846) 52135 H16 LPU9119 Bořil Petr 52.00 ( 889) 301633 H16 LPU9110 Procházka Tomáš 52.00 (1120) 09325 H21 LPU7308 Vávra Jaroslav 54.00 ( 843) 219205 H16 LPU9005 Nožka Radek 56.00 ( 748) 515167 D21 LPU8557 Krčálová Veronika 57.00 ( 771) 09212 D21 LPU8552 Fukátková Pavla 63.00 ( 774) 09203 D21 LPU7951 Klimplová Lenka 63.00 ( 758) 301173 D21 LPU7667 Vlčovská Marta 69.00 ( 225) 09234 H50 LPU5404 Juračka Vojtěch 99.00 ( 231) 09211 D45 LPU5851 Víchová Ladislava 99.00 ( 229) 09290 D50 LPU5654 Dočkalová Jiřina 100.00 ( 219) 09347 H65 LPU4001 Koudelka Karel 103.00 ( 226) 09331 H50 LPU5407 Herman Jan 105.00 ( 238) 09231 H40 LPU6401 Kaplan Jan 105.00 ( 241) 09230 H35 LPU6901 Fencl Petr 106.00 ( 220) 09256 H60 LPU4501 Fridrich Jaroslav 111.00 ( 221) 09328 H55 LPU5101 Knap Jan 116.00 ( 242) 416258 D35 LPU7051 Procházková Alexandra 117.00 ( 227) 09301 H50 LPU5408 Štěrba Pavel 119.00 ( 235) 08913 D45 LPU6054 Vilnerová Eva 119.00 ( 234) 09316 D40 LPU6052 Knapová Iva 124.00 ( 228) 09202 D50 LPU5551 Klimplová Alena 132.00 ( 240) 410783 H40 LPU6504 Procházka Radek 133.00 ( 222) 09260 H50 LPU5201 Farář Václav 135.00 ( 233) 09237 D45 LPU6051 Juračková Jana 143.00 ( 232) 301183 H45 LPU5905 Novotný Miroslav 144.00 ( 33) 416265 D14 LPU9451 Procházková Klára 150.00 ( 223) 09257 H50 LPU5206 Třasák Milan 151.00 ( 236) 09311 D45 LPU6151 Hermanová Dana 165.00 ( 224) 09201 H50 LPU5401 Klimpl Petr 167.00 ( 239) 09270 H40 LPU6503 Procházka Tomáš 169.00 ( 230) 09228 H45 LPU5801 Vícha Vladimír 202.00 ( 237) 09327 H40 LPU6201 Cinkan Zdeněk 203.00

LTU Lokomotiva Trutnov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 870) 405973 H16 LTU9201 Petržela Jan 10.00 ( 583) 09894 D16 LTU9051 Polzerová Lenka 21.00 ( 891) 416282 H16 LTU9102 Lazák Tomáš 50.00 ( 245) 09609 D40 LTU6352 Hanušová Jitka 98.00 ( 34) 416290 T5 LTU9002 Kult Martin 108.00 ( 246) 09632 H40 LTU6501 Hanuš Pavel 111.00 ( 244) 405972 D40 LTU6351 Petrželová Alena 138.00 ( 243) 405971 H40 LTU6301 Petržela Pavel 179.00

MAS KČT Aš


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1119) 04455 H21 MAS5501 Pilař Karel 48.00 ( 249) 07885 H50 MAS5401 Hájek Jan 95.00 ( 248) 07887 H50 MAS5400 Chotětický Jan 129.00 ( 247) 07886 H50 MAS5200 Chotětický Václav 161.00

MFP VŠSK MFF UK Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1131) 51592 H21 MFP7301 Blahuta Marek 20.00 ( 819) 410727 D21 MFP6850 Tahalová Lenka 27.00 ( 35) 232648 T5 MFP8003 Nedbal Dalibor 130.00 ( 250) 416321 H40 MFP6302 Šimek Miroslav 149.00

MKP SK Meteor Kačerov Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 252) 51693 H55 MKP5100 Liberský Mirko 106.00 ( 254) 51660 D40 MKP6350 Ježková Regina 128.00 ( 253) 51691 H45 MKP5800 Tomaščin Jaroslav 152.00 ( 251) 51706 H55 MKP4700 Koč Zdeněk 162.00

MLA MLOK Mariánské Lázně


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 655) 07877 D18 MLA8951 Kuncová Eliška 24.00 ( 938) 07878 H18 MLA8801 Kunc Petr 29.00 ( 862) 416173 H16 MLA9102 Bína Martin 46.00 ( 255) 301487 H60 MLA4201 Sklenář Jan 97.00 ( 257) 07880 H45 MLA5801 Milota Josef 128.00 ( 258) 07879 H40 MLA6601 Kunc Petr 173.00 ( 256) 07881 H45 MLA5701 Michalec Jan 198.00

MOV SKOB Ostrava


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 687) 51464 D18 MOV8953 Domčíková Tereza 30.00

NOB SIX Numbers


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1097) 52505 H21 NOB7201 Budík Radek 50.00

NPA SK lyžování a OB Nová Paka


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 959) 09707 H18 NPA8902 Horák Jan 23.00 ( 604) 09711 D16 NPA9051 Šmidrkalová Monika 25.00 ( 794) 09697 D21 NPA7852 Tauchmanová Ivana 29.00 (1105) 09694 H21 NPA7701 Novák Zdeněk 46.00 (1058) 09693 H21 NPA7502 Novák Jiří 50.00 (1096) 09698 H21 NPA8001 Antoš Filip 62.00 ( 259) 09686 H55 NPA5001 Novák Karel 110.00 ( 36) 09701 T5 NPA8501 Dytrych Martin 116.00 ( 260) 09967 H35 NPA6705 Zikmund Zdeněk 124.00

ODR SKOB Odry


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1088) 52754 H21 ODR8400 Bučánek Antonín 32.00 ( 37) 49336 T3 ODR8550 Šumšalová Kristýna 98.00

OOP TJ Opava


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 603) 49401 D16 OOP9050 Kociánová Michaela 37.00 ( 858) 49438 H16 OOP9000 Melecký Martin 50.00 ( 262) 52767 D35 OOP6750 Kociánová Eva 125.00 ( 261) 49416 H50 OOP5302 Rychlý Miloš 143.00

OSN SK Orientační sporty Nové Město n. M.


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 656) 08926 D18 OSN8852 Hančíková Hana 16.00 ( 939) 52965 H18 OSN8800 Rajnošek Matěj 17.00 ( 960) 52125 H18 OSN8935 Hruška Ondřej 31.00 ( 674) 52144 D18 OSN8972 Wurzelová Hana 32.00 (1024) 08022 H20 OSN8732 Černík Pavel 33.00 ( 853) 51990 H16 OSN9036 Kamenický Matěj 48.00 ( 38) 51993 H14 OSN9339 Kamenický Tobiáš 105.00 ( 264) 52146 H45 OSN6005 Wurzel Břetislav 112.00 ( 266) 51969 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 123.00 ( 39) 51995 H12 OSN9549 Kamenický Jeroným 137.00 ( 265) 06607 H40 OSN6207 Bořil Petr 153.00 ( 40) 232250 H12 OSN9700 Bořil Jan 157.00 ( 263) 51960 H45 OSN6004 Kamenický Radan 190.00

OTK Jiskra Otrokovice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 961) 52349 H18 OTK8931 Panovec Jan 37.00

PBM TJ Spartak První Brněnská


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1142) 52061 H21 PBM7301 Kheil Radim 12.00 ( 41) ? T3 PBM7753 Kheilová Hanka 104.00 ( 267) 52027 H50 PBM5303 Robotka Libor 145.00

PEN OK RECO Sport


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 268) 49998 H40 PEN6200 Vydra Pavel 103.00 ( 269) 232387 D40 PEN6350 Kábrtová Iva 130.00 ( 270) 08185 H40 PEN6600 Vydra Ivan 163.00

PGP SK Praga


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 822) 232198 D21 PGP6950 Pavlů Veronika 11.00 ( 943) 51675 H18 PGP8903 Lejsek Tadeáš 15.00 ( 945) 232039 H18 PGP8904 Pavlů Ondřej 15.00 (1102) 52105 H21 PGP8302 Sysel Ondřej 16.00 (1108) 51840 H21 PGP6501 Kondrát Martin 16.00 ( 784) 52268 D21 PGP7951 Horová Lenka 17.00 ( 601) 51658 D16 PGP9053 Ježková Dominika 19.00 ( 696) 51689 D20 PGP8658 Tichovská Martina 22.00 (1025) 52106 H20 PGP8700 Sysel Ctibor 23.00 (1130) 51632 H21 PGP6000 Kožina Petr 24.00 (1134) 02460 H21 PGP7203 Baldrian Petr 24.00 ( 756) 51718 D21 PGP8153 Ryšavá Vendula 25.00 (1010) 51290 H20 PGP8703 Fliegl Ondřej 25.00 ( 766) 51676 D21 PGP6652 Tichovská Hana 33.00 (1099) 08301 H21 PGP8301 Hora Vojtěch 40.00 ( 796) 51180 D21 PGP8453 Mezníková Lenka 43.00 (1149) 51709 H21 PGP7708 Tesař Pavel 44.00 (1034) 51607 H21 PGP8409 Šedivý Jan 46.00 (1087) 51637 H21 PGP7506 Pokorný Ondřej 48.00 (1030) 515110 H21 PGP8407 Procházka Jan 58.00 (1081) 51636 H21 PGP6401 Janovský Tomáš 60.00 (1032) 51745 H21 PGP7601 Matějů Luboš 64.00 ( 761) 51278 D21 PGP8556 Spurná Martina 67.00 ( 799) 51638 D21 PGP7562 Pokorná Magdalena 69.00 ( 773) 502089 D21 PGP6651 Kožinová Jana 71.00 (1093) 51748 H21 PGP8202 Laciga Radek 72.00 ( 46) 232050 D12 PGP9654 Hrabánková Klára 94.00 ( 271) 51700 H65 PGP3800 Attl Vladimír 97.00 ( 273) 52096 D60 PGP4451 Dvořáková Ladislava 100.00 ( 283) 52225 H35 PGP7101 Drbal Jan 102.00 ( 282) 232184 D40 PGP6250 Hrabánková Ilona 104.00 ( 45) 51633 D12 PGP9650 Kožinová Zuzana 108.00 ( 277) 51673 H45 PGP6003 Hrabánek David 114.00 ( 280) 502090 D45 PGP6150 Buzková Hana 115.00 ( 272) 51698 D65 PGP4050 Haňkovská Jana 116.00 ( 274) 52095 D50 PGP5550 Doležalová Vlasta 116.00 ( 44) 232017 D12 PGP9554 Pavlů Kateřina 124.00 ( 275) 52156 H50 PGP5601 Šámal Václav 127.00 ( 43) 53009 D14 PGP9350 Kožinová Anna 132.00 ( 278) 51682 H35 PGP6100 Tichovský Martin 138.00 ( 281) 53005 D40 PGP6153 Tichovská Jitka 146.00 ( 42) 515039 D14 PGP9252 Šámalová Ludmila 158.00 ( 279) 232722 H45 PGP6101 Horký Milan 160.00 ( 276) 52103 H45 PGP5900 Grivalský Michal 206.00

PHK OK 99 Hradec Králové


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 919) 09464 H18 PHK8802 Panchártek Jan 5.00 ( 654) 09353 D18 PHK8855 Azebová Nina 6.00 ( 688) 09355 D18 PHK8852 Balcarová Jana 8.00 ( 851) 301639 H16 PHK9001 Zelenka Tomáš 12.00 (1071) 09797 H21 PHK7601 Vítek Petr 12.00 (1107) 09399 H21 PHK7605 Kadeřávek Petr 14.00 ( 727) 09412 D20 PHK8652 Kyclová Jana 18.00 ( 892) 09458 H16 PHK9101 Kubát Pavel 18.00 ( 740) 04146 D21 PHK6651 Novotná Petra 19.00 ( 772) 09448 D21 PHK8055 Šolínová Lucie 19.00 ( 998) 09373 H20 PHK8701 Justa Pavel 19.00 ( 933) 405952 H18 PHK8903 Müller Martin 23.00 (1073) 09360 H21 PHK8005 Černý Michal 24.00 ( 871) 09198 H16 PHK9202 Mikulecký Jan 32.00 ( 638) 09415 D18 PHK8851 Machútová Lucie 34.00 ( 640) 09466 D18 PHK8853 Vaculíková Jana 38.00 (1047) 51443 H21 PHK8204 Zvěřina Petr 38.00 ( 579) 09423 D16 PHK9255 Novotná Tereza 39.00 ( 993) 09354 H20 PHK8602 Balcar Aleš 39.00 ( 618) 09839 D16 PHK9152 Lamichová Martina 41.00 ( 785) 09416 D21 PHK8054 Melounková Lucie 41.00 ( 927) 09385 H18 PHK8902 Kubát Jan 43.00 ( 863) 09831 H16 PHK9104 Kamenický Jakub 54.00 (1048) 09410 H21 PHK8101 Novotný Tomáš 66.00 ( 757) 07770 D21 PHK8252 Nováková Kateřina 67.00 (1060) 29744 H21 PHK7402 Novotny Radek 68.00 ( 284) 09102 H65 PHK3801 Mikulecký Jan 95.00 ( 287) 09371 D50 PHK5351 Jiranová Alena 98.00 ( 285) 09460 H65 PHK3901 Weber Petr 105.00 ( 286) 09823 H65 PHK4101 Rychlý Rudolf 113.00 ( 292) 09388 H40 PHK6501 Kubíček Radek 117.00 ( 48) 410790 D12 PHK9751 Novotná Klára 120.00 ( 288) 09401 D50 PHK5651 Běhounová Jiřina 130.00 ( 290) 09402 H45 PHK5702 Dušatko Petr 134.00 ( 97) 09827 T5 PHK7906 Silný Ondřej 136.00 ( 293) 09424 H40 PHK6502 Novotný Milan 147.00 ( 47) 09830 D14 PHK9451 Novotná Markéta 152.00 ( 291) 09369 H40 PHK6401 Hlaváček Lubomír 197.00 ( 289) 09400 H45 PHK5701 Běhoun Pavel 200.00

PLU TJ Sokol Plumlov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1136) 52482 H21 PLU7417 Otruba Marek 28.00

PTE TJ Sokol Ptení


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 49) 08850 H14 PTE9222 Holinka Matouš 109.00 ( 50) 08851 H12 PTE9421 Holinka Lukáš 147.00

PTK OK Potůčky


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 607) 232209 D16 PTK9152 Benáková Denisa 31.00

PUL USK Slavie UJEP Ústí n.L.


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 294) 51215 H60 PUL4200 Novotný František 115.00

PVP VSK Přírodověda - orientační sporty


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 804) 416325 D21 PVP7751 Bernátková Markéta 31.00 ( 51) 301642 T5 PVP7802 Izák Petr 122.00

PZR SKP Žďár nad Sázavou


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 962) 49824 H18 PZR8814 Hladílek Jan 21.00 ( 295) 51994 H60 PZR4417 Pospíšil Jaromír 101.00 ( 296) 51900 D50 PZR5654 Rosecká Alena 128.00 ( 297) 52307 D40 PZR6460 Kučerová Vladimíra 132.00

RBK SK Radioklub Blansko


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 992) 515193 H20 RBK8605 Henek Michal 21.00 ( 893) 301284 H16 RBK9001 Šesták Jakub 38.00 ( 299) 52092 D50 RBK5454 Henková Svatava 108.00 ( 298) 52078 H50 RBK5307 Henek Milan 113.00

SBR SKOB Bruntál


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 52) 352332 T3 SBR6851 Sklenářová Lenka 96.00 ( 304) 51909 H40 SBR6601 Sklenář Josef 125.00 ( 302) 51915 D45 SBR6150 Czaschová Irena 127.00 ( 54) 307332 H12 SBR9501 Sklenář Martin 143.00 ( 303) 51917 D40 SBR6550 Kiprá Zdena 144.00 ( 53) 410731 D14 SBR9250 Sklenářová Radka 148.00 ( 300) 51904 H55 SBR4701 Blažek Václav 148.00 ( 301) 352328 H45 SBR5301 Vojtášek Jan 178.00

SCH TJ Skalka Cheb


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 305) 07890 H55 SCH4701 Jirásek Jaroslav 122.00

SCP OK Sparta Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 749) 49639 D21 SCP8051 Haluzová Jana 21.00 ( 963) 53594 H18 SCP8807 Modrý Marek 25.00 (1043) 232330 H21 SCP8103 Kovář Miroslav 36.00 ( 803) 51567 D21 SCP8257 Langpaulová Anna 47.00 (1033) 51791 H21 SCP8102 Mrázek Jan 52.00 ( 744) 51568 D21 SCP8152 Hrazdírová Iva 61.00 ( 307) 52760 D50 SCP5550 Jahnová Helena 120.00 ( 306) 52759 H50 SCP5500 Jahn Pavel 147.00

SHK TJ Slavia Hradec Králové


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 728) 09170 D20 SHK8651 Kohoutová Martina 6.00 (1110) 09153 H21 SHK8212 Stulík Jakub 10.00 ( 689) 09110 D18 SHK8854 Vlosinská Barbora 12.00 ( 982) 09844 H20 SHK8702 Šmehlík Eduard 13.00 ( 869) 09195 H16 SHK9101 Stulík Matěj 14.00 ( 850) 09196 H16 SHK9102 Chmelař Lukáš 16.00 ( 946) 09189 H18 SHK8902 Šabatka Zdeněk 17.00 (1146) 04351 H21 SHK8508 Svoboda Petr 18.00 (1121) 09135 H21 SHK7605 Svoboda Ondřej 20.00 ( 576) 09197 D16 SHK9151 Chmelařová Michaela 25.00 ( 713) 09182 D20 SHK8753 Doležalová Veronika 26.00 ( 643) 09191 D18 SHK8951 Mádlová Věra 28.00 (1145) 09119 H21 SHK7302 Netuka Martin 28.00 ( 964) 09847 H18 SHK8908 Havlas Jan 29.00 ( 729) 09172 D20 SHK8653 Gazdačková Michala 30.00 (1133) 09154 H21 SHK8501 Chmelař Tomáš 30.00 ( 619) 09473 D16 SHK9155 Mervartová Kristýna 35.00 ( 934) 09188 H18 SHK8901 Jirásek Michal 35.00 ( 662) 09186 D18 SHK8851 Teplá Tereza 36.00 ( 894) 09193 H16 SHK9001 Šabatka Jan 38.00 ( 742) 09142 D21 SHK8152 Fejlková Martina 39.00 ( 668) 09187 D18 SHK8853 Hypiusová Tereza 42.00 (1037) 09133 H21 SHK7601 Hepner David 54.00 ( 806) 09148 D21 SHK8256 Doležalová Lenka 55.00 ( 739) 51781 D21 SHK8150 Stehnová Zuzana 65.00 (1104) 09151 H21 SHK8406 Komanec Václav 66.00 (1089) 09140 H21 SHK7911 Weiner Jakub 70.00 (1100) 04352 H21 SHK8404 Gazdačko Jan 72.00 ( 55) 09126 T3 SHK7001 Netuka Jan 94.00 ( 308) 09103 H65 SHK4001 Máslo Miroslav 99.00 ( 312) 09118 D45 SHK5852 Bláhová Luba 101.00 ( 313) 09122 D40 SHK6352 Chmelařová Marie 108.00 ( 309) 410797 H45 SHK5702 Gazdačko Milan 110.00 ( 317) 09531 H35 SHK6701 Langr Jan 110.00 ( 56) 09802 T3 SHK7251 Langrová Monika 114.00 ( 57) 09199 D14 SHK9251 Teplá Karolína 136.00 ( 315) 09124 H40 SHK6402 Chmelař Pavel 139.00 ( 318) 09849 H35 SHK7101 Hanovec Petr 140.00 ( 316) 09125 D40 SHK6561 Teplá Hana 148.00 ( 311) 09117 D45 SHK5851 Gazdačková Jana 153.00 ( 310) 301648 H45 SHK5801 Hausvater Karel 186.00 ( 314) 09123 H40 SHK6401 Teplý Jiří 195.00

SJC Sportcentrum Jičín


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 731) 09976 D20 SJC8757 Kakrdová Iva 6.00 ( 990) 09903 H20 SJC8709 Drobník Michal 7.00 ( 659) 09989 D18 SJC8951 Soukupová Lucie 12.00 ( 752) 500556 D21 SJC8351 Kalenská Romana 15.00 (1031) 500263 H21 SJC8005 Švihovský Jaromír 20.00 ( 965) 09972 H18 SJC8801 Špicar Petr 27.00 ( 730) 09971 D20 SJC8754 Špicarová Michaela 28.00 ( 981) 09909 H20 SJC8703 Beneš Jan 29.00 ( 702) 09082 D20 SJC8665 Uvizlová Martina 32.00 ( 983) 09987 H20 SJC8702 Holas Štěpán 37.00 ( 821) 09915 D21 SJC8559 Ondřejová Dita 53.00 ( 797) 09969 D21 SJC8551 Procházková Zuzana 65.00 (1041) 09982 H21 SJC8202 Kazda Ondřej 70.00 ( 321) 09913 H55 SJC4805 Mikan Vladimír 102.00 ( 322) 09962 H35 SJC7010 Zlámal Petr 108.00 ( 319) 500268 H65 SJC3601 Havlík Jaroslav 109.00 ( 320) 09948 H55 SJC4801 Bílek Vratislav 158.00

SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 62) 331334 D12 SJH9453 Romanovská Františka 92.00 ( 327) 336767 H35 SJH7001 Beneš Jan 98.00 ( 61) 331321 D12 SJH9452 Kuchťáková Klára 104.00 ( 323) 301345 H60 SJH4201 Gřunděl Ivan 107.00 ( 328) 00109 D35 SJH7051 Benešová Iva 113.00 ( 63) 331630 D12 SJH9551 Kubičková Bára 116.00 ( 325) 51140 H35 SJH6801 Parkán Jiří 120.00 ( 60) 336780 D12 SJH9451 Benešová Jana 126.00 ( 58) 336772 D14 SJH9351 Benešová Iveta 140.00 ( 326) 51141 H35 SJH6901 Kubičko Petr 142.00 ( 59) 331767 D14 SJH9352 Šrámková Michaela 160.00 ( 324) 331118 H45 SJH6101 Romanovský Alois 180.00

SJI OK Jihlava


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 608) 301283 D16 SJI9251 Petráčková Klára 17.00 (1036) 500580 H21 SJI7313 Prášil Marek 28.00 ( 690) 52335 D18 SJI8956 Kafková Tereza 32.00 ( 895) 301218 H16 SJI9102 Šnobr Michal 34.00 ( 768) 51765 D21 SJI8452 Tvarůžková Petra 43.00 ( 606) 301266 D16 SJI9055 Boudová Zuzana 45.00 ( 743) 52298 D21 SJI7850 Chudíková Barbora 47.00 ( 620) 53452 D16 SJI9056 Řezníčková Tereza 49.00 (1094) 51770 H21 SJI7104 Venhoda Milan 56.00 (1044) 51772 H21 SJI7419 Lauerman Jan 64.00 ( 66) 301293 H14 SJI9303 Jakoubek Jakub 97.00 ( 334) 53193 D35 SJI6951 Čechová Zuzana 103.00 ( 331) 301295 H45 SJI6001 Kafka Václav 106.00 ( 329) 51918 H65 SJI4138 Šmrha František 111.00 ( 65) 301278 H14 SJI9201 Suchý Jiří 119.00 ( 64) 301216 T3 SJI6552 Petráčková Zuzana 124.00 ( 332) 301300 H45 SJI6101 Dokulil Miroslav 154.00 ( 333) 53455 H40 SJI6301 Petráček Aleš 157.00 ( 330) 301246 H45 SJI5801 Beneš Vladimír 204.00

SKM KOB Směr Kroměříž


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 335) 53813 H55 SKM4905 Wiedermann Jaroslav 146.00

SLA SKOB STAVIMAT Slaný


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 336) 08806 H55 SLA4700 Švec Zdeněk 118.00

SLP SK Slavia Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1129) 51614 H21 SLP7704 Šafka Jan 30.00 (1118) 51287 H21 SLP8503 Fišer Jiří 50.00

SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 732) 07731 D20 SMB8752 Švábková Lenka 24.00

SNA TJ Start Náchod


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1137) 09626 H21 SNA7105 Doucha Jiří 34.00 ( 337) 09610 H60 SNA4501 Sokolář Zdeněk 103.00 ( 67) 09630 T5 SNA7349 Slavík Pavel 110.00 ( 338) 09606 D35 SNA7155 Douchová Jaroslava 111.00

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 949) 09498 H18 SRK8905 Pátek Lukáš 7.00 ( 621) 09804 D16 SRK9152 Říčařová Žaneta 13.00 ( 950) 09507 H18 SRK8805 Jirčák Ondřej 13.00 ( 578) 51359 D16 SRK9053 Müllerová Věra 17.00 ( 896) 09491 H16 SRK9002 Ptáček Jiří 20.00 ( 648) 09475 D18 SRK8951 Jirčáková Martina 24.00 ( 897) 405976 H16 SRK9111 Zemaník Jan 24.00 (1098) 09525 H21 SRK7807 Potštejnský Jan 26.00 ( 780) 51175 D21 SRK7952 Dytrtová Dagmar 33.00 ( 930) 09504 H18 SRK8902 Dusílek Adam 41.00 ( 605) 09471 D16 SRK9151 Kosová Denisa 45.00 ( 944) 09510 H18 SRK8801 Klícha Martin 45.00 ( 767) 09499 D21 SRK7553 Kuncová Jana 51.00 ( 340) 09485 D45 SRK4751 Mikulecká Nataša 123.00 ( 339) 09798 H55 SRK4702 Hrobař Rudolf 124.00

SSU SK Severka Šumperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 941) 515176 H18 SSU8808 Kodeda Štěpán 5.00 ( 966) 52550 H18 SSU8943 Benc Tomáš 13.00 ( 665) 301146 D18 SSU8992 Staňková Štěpánka 14.00 ( 898) 52549 H16 SSU9011 Ostřanský Josef 24.00 ( 926) 52450 H18 SSU8802 Poklop Martin 25.00 ( 999) 52576 H20 SSU8741 Strachota Petr 31.00 (1061) 52555 H21 SSU8243 Král Václav 38.00 ( 584) 52541 D16 SSU9191 Březinová Marie 43.00 ( 915) 52551 H18 SSU8841 Král Vojtěch 45.00 ( 967) 352306 H18 SSU8945 Přikryl Jan 47.00 ( 341) 352330 H60 SSU4302 Ostřanský Josef 105.00 ( 346) 52560 D45 SSU6099 Strachotová Eva 109.00 ( 342) 52557 D50 SSU5350 Štáblová Jitka 114.00 ( 343) 52556 H50 SSU5600 Strachota Jaroslav 125.00 ( 345) 52553 D45 SSU6091 Králová Zdenka 135.00 ( 344) 52540 D45 SSU5896 Březinová Dana 163.00

STB TJ Stadion Nový Bor


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 818) 49987 D21 STB8297 Bernášková Petra 9.00 ( 786) 336701 D21 STB8199 Jedličková Radka 21.00 ( 828) 49983 D21 STB8196 Žďárská Romana 61.00 ( 68) 53565 H14 STB9301 Ludvík Vojtěch 111.00 ( 347) 49990 H45 STB5701 Ludvík Petr 118.00 ( 348) 49988 D35 STB6798 Abelová Ivana 119.00

STE SK SKI-OB Šternberk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1141) 52506 H21 STE6307 Hepnar Lubomír 26.00 (1143) 52520 H21 STE6501 Skyva Petr 34.00 (1053) 501888 H21 STE7101 Hanák Pavel 44.00 (1079) 52288 H21 STE7401 Tomanek Daniel 56.00 ( 70) 52519 H14 STE9307 Skyva Petr 93.00 ( 355) 232327 H35 STE6907 Petřivalský Marek 100.00 ( 351) 52529 H45 STE5707 Zdráhal Robert 104.00 ( 71) 04647 H14 STE9308 Német Kryštof 107.00 ( 69) 51123 H14 STE9202 Doležel Ondřej 121.00 ( 350) 52530 H50 STE5301 Zdráhal Tomáš 121.00 ( 349) 52517 H55 STE4801 Sklenář Antonín 136.00 ( 356) 52508 H35 STE7001 Skoupý Jan 136.00 ( 354) 52534 H45 STE5904 Višňa Milan 140.00 ( 353) 52526 H45 STE5809 Václavek Tomáš 174.00 ( 352) 52501 H45 STE5804 Albert František 210.00

TAP KOB TRETRA Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 811) 51848 D21 TAP8153 Znamenáčková Helena 11.00 (1027) 232148 H20 TAP8705 Purkyt Jan 13.00 ( 599) 416007 D16 TAP9057 Siněňkaja Táňa 15.00 ( 968) 53644 H18 TAP8808 Hodek Michal 19.00 (1026) 232140 H20 TAP8610 Zajíc Vítězslav 23.00 ( 623) 416004 D16 TAP9055 Jiříková Dana 25.00 ( 815) 53635 D21 TAP8463 Kuchařová Markéta 25.00 ( 691) 416002 D18 TAP8955 Řehořová Magdaléna 26.00 ( 624) 416008 D16 TAP9159 Mücková Tereza 43.00 ( 899) 232170 H16 TAP9103 Řepka Jakub 44.00 ( 622) 232158 D16 TAP9052 Tihonová Hana 49.00 ( 776) 51553 D21 TAP8152 Lomáková Iveta 63.00

TBM KOS TJ Tesla Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 587) 232355 D16 TBM9151 Šulerová Pavlína 21.00 ( 738) 515006 D21 TBM7952 Stará Zdenka 69.00 ( 357) 49660 D60 TBM4451 Liščinská Eva 94.00 ( 358) 53235 H45 TBM5711 Minařík Luboš 102.00 ( 72) 416107 T5 TBM8411 Liščinský Tomáš 120.00 ( 364) 53259 H40 TBM6517 Brlica Pavel 127.00 ( 361) 53260 H45 TBM6007 Pospíšek Zbyněk 136.00 ( 359) 53261 D45 TBM5855 Kuchařová Ada 141.00 ( 363) 53247 H45 TBM6116 Hlaváč Jiří 172.00 ( 362) 53296 H40 TBM6107 Urválek Jiří 189.00 ( 360) 301235 H45 TBM6005 Šuler Josef 208.00

TEM KOB Temelín


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 365) 52194 H50 TEM5501 Korecký Miroslav 139.00

TEP Tempo Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 801) 49546 D21 TEP7850 Městková Lucie 49.00

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 872) 51355 H16 TJH9201 Tichý Tomáš 20.00 ( 969) 232396 H18 TJH8901 Kovář Jaroslav 33.00 ( 824) 51354 D21 TJH7451 Hendrychová Jana 37.00 ( 366) 232411 D50 TJH5351 Kovářová Milena 106.00 ( 368) 51925 D40 TJH6451 Tichá Jana 122.00 ( 367) 51929 H40 TJH6401 Tichý Martin 143.00

TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 650) 07719 D18 TJN8952 Svobodová Barbora 12.00 ( 670) 416834 D18 TJN8853 Fólová Martina 28.00 ( 970) 416837 H18 TJN8901 Kobr Tomáš 39.00 ( 900) 416840 H16 TJN9101 Picek Jan 46.00 ( 370) 07750 H35 TJN7000 Rydl Jiří 104.00 ( 369) 07726 D35 TJN6850 Rydlová Magda 105.00 ( 73) 49999 T5 TJN8705 Duda Antonín 124.00

TJP OOB TJ Sokol Troja


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 371) 08861 H55 TJP4900 Peterka František 134.00

TRC SKOB BETA Třinec


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 733) 08774 D20 TRC8751 Mrózková Ivana 12.00 ( 671) 08778 D18 TRC8850 Žabková Markéta 20.00 ( 996) 08754 H20 TRC8601 Sedláček Tomáš 21.00 ( 703) 08776 D20 TRC8753 Žabková Marie 26.00 ( 940) 08766 H18 TRC8901 Sedláček Michal 27.00 ( 901) 08769 H16 TRC9003 Szturc Jan 28.00 ( 995) 08759 H20 TRC8700 Bialožyt Michal 35.00 ( 625) 08780 D16 TRC9050 Bialožytová Tereza 37.00 ( 74) 08765 T5 TRC8803 Trojek Pavel 96.00 ( 372) 08789 H45 TRC5701 Bialožyt Miroslav 148.00 ( 373) 08788 H40 TRC6400 Trojek Jakub 177.00

TRI TJ TŽ Třinec


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 714) 53293 D20 TRI8657 Martynková Aneta 14.00 ( 841) 416125 H16 TRI9103 Kantor Ondřej 34.00 ( 902) 53176 H16 TRI9003 Legerski Martin 44.00 ( 374) 49330 D60 TRI4650 Gavendová Anna 98.00

TTR OOB Třebíč


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 971) 515502 H18 TTR8801 Fiala Martin 11.00 ( 600) 00116 D16 TTR9151 Klusáčková Zuzana 23.00 ( 903) 232859 H16 TTR9006 Růžička Adam 34.00 ( 918) 303927 H18 TTR8901 Klusáček Matěj 43.00 ( 77) 515159 T5 TTR8201 Kříž Lukáš 92.00 ( 375) 416215 H70 TTR3601 Kruml František 97.00 ( 378) 52251 H50 TTR5401 Koudelný Jiří 97.00 ( 79) 224907 H14 TTR9302 Koutný Tomáš 99.00 ( 557) 52248 H45 TTR6101 Nešpor Jan 100.00 ( 78) ? T3 TTR8701 Zháňal Jan 102.00 ( 75) 336712 T3 TTR6301 Koutný Vladimír 112.00 ( 377) 52253 D50 TTR5351 Orálková Libuše 118.00 ( 514) 52242 T3 TTR7251 Nešporová Marie 128.00 ( 379) 303944 D45 TTR6152 Klusáčková Jitka 145.00 ( 76) 52246 T5 TTR7901 Věžník Roman 146.00 ( 376) 52252 H50 TTR5201 Orálek Miroslav 149.00

TUR OOB TJ Turnov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 989) 515047 H20 TUR8702 Vlček Martin 13.00 ( 692) 51819 D18 TUR8951 Papežová Anna 14.00 ( 734) 07791 D20 TUR8651 Hradilová Jana 14.00 (1056) 53769 H21 TUR8103 Váňa Petr 14.00 (1122) 08054 H21 TUR8402 Brož Marek 14.00 ( 627) 51538 D16 TUR9151 Dlouhá Tereza 15.00 ( 830) 08204 D21 TUR7650 Kvapilová Věra 15.00 ( 596) 410745 D16 TUR9150 Vytinová Monika 21.00 ( 905) 51822 H16 TUR9004 Franců Adam 22.00 ( 906) 08226 H16 TUR9100 Wolf Daniel 22.00 ( 932) 51820 H18 TUR8902 Kučera Petr 27.00 ( 706) 07785 D20 TUR8751 Horáková Veronika 28.00 ( 626) 51225 D16 TUR9051 Horáková Aneta 33.00 (1028) 51821 H20 TUR8701 Kučera Jiří 33.00 ( 661) 51814 D18 TUR8851 Knoblochová Jana 34.00 ( 904) 410746 H16 TUR9002 Hyka Jan 40.00 (1091) 53759 H21 TUR8401 Váňa Martin 52.00 (1059) 515087 H21 TUR8002 Oma Jakub 62.00 ( 745) 515086 D21 TUR8153 Omová Michaela 65.00 (1148) 515024 H21 TUR7900 Šurgan Štefan 66.00 (1078) 515082 H21 TUR8406 Kořínek Jindřich 68.00 (1066) 515048 H21 TUR8501 Holas Ondřej 72.00 ( 381) 515012 D55 TUR5150 Omová Jana 99.00 ( 382) 51816 H50 TUR5501 Folprecht Miroslav 109.00 ( 384) 08208 D50 TUR5650 Konopáčová Jana 110.00 ( 385) 08207 D45 TUR5750 Holasová Jaroslava 131.00 ( 80) 05599 T5 TUR8001 Gomzyk Andriy 134.00 ( 386) 08220 H45 TUR5803 Konopáč Jiří 138.00 ( 387) 08218 H40 TUR6602 Stárek Filip 145.00 ( 380) 51813 H55 TUR4802 Kubíček Zdeněk 152.00 ( 383) 08219 H50 TUR5601 Holas Vladimír 165.00

TUV SOK TJ Turnov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 388) 08323 H55 TUV4701 Pospíšil Jiří 128.00

TZL SKOB Zlín


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 911) 246835 H16 TZL9102 Matuš Martin 8.00 ( 630) 53120 D16 TZL9152 Drgová Markéta 9.00 ( 829) 52223 D21 TZL7653 Pekárková Eva 9.00 ( 717) 52339 D20 TZL8658 Otrusinová Jana 10.00 ( 852) 53317 H16 TZL9101 Nečas Jiří 12.00 (1080) 52221 H21 TZL7135 Žemlík Pavel 16.00 (1065) 08931 H21 TZL8301 Krejčík Jiří 18.00 (1125) 416048 H21 TZL6915 Podmolík Tomáš 18.00 ( 826) 53129 D21 TZL8052 Kurfürstová Irena 19.00 ( 987) 416042 H20 TZL8714 Krajča Tomáš 19.00 ( 664) 53324 D18 TZL8851 Polášková Tereza 20.00 ( 986) 53362 H20 TZL8603 Přibyl Broněk 21.00 ( 628) 53315 D16 TZL9054 Hoferková Petra 23.00 ( 908) 53354 H16 TZL9012 Krajča Martin 24.00 ( 972) 53839 H18 TZL8904 Žaludek Jindřich 25.00 ( 779) 53853 D21 TZL7155 Podmolíková Dagmar 29.00 ( 909) 246837 H16 TZL9015 Popelka Lukáš 30.00 ( 631) 53118 D16 TZL9153 Drgová Lenka 31.00 (1003) 53357 H20 TZL8711 Cetkovský Petr 31.00 ( 988) 53361 H20 TZL8604 Hradil Jiří 39.00 ( 790) 52209 D21 TZL8551 Krejčíková Barbora 43.00 ( 629) 53360 D16 TZL9151 Vintrová Iva 51.00 (1062) 08940 H21 TZL8508 Dlabaja Štěpán 52.00 (1063) 08411 H21 TZL7007 Pekárek Evžen 52.00 ( 907) 52343 H16 TZL9009 Schäfer Martin 54.00 ( 840) 53836 H16 TZL9013 Kolárik Jan 56.00 (1082) 52212 H21 TZL8002 Slováček Tomáš 62.00 (1068) 53367 H21 TZL6808 Šidla Jan 68.00 ( 390) 53375 H70 TZL3613 Láznička Alois 93.00 ( 391) 53848 H55 TZL4902 Jelínek Petr 100.00 ( 81) 08581 T5 TZL7652 Nešporová Barbora 102.00 ( 389) 53321 H70 TZL3125 Valla Stanislav 103.00 ( 397) 53838 D45 TZL5954 Žaludková Miroslava 105.00 ( 403) 416155 D40 TZL6556 Korčáková Jana 106.00 ( 402) 53143 H40 TZL6401 Vrubel Karel 109.00 ( 399) 53342 D40 TZL6263 Cetkovská Alena 120.00 ( 394) 571221 H45 TZL5704 Krejčík Zbyněk 126.00 ( 393) 53842 H50 TZL5410 Žaludek Jindřich 131.00 ( 398) 52219 D40 TZL6262 Krejčíková Monika 136.00 ( 396) 53343 D45 TZL5856 Krajčová Věra 139.00 ( 82) 08582 T5 TZL7702 Skácel Václav 140.00 ( 83) 53844 D14 TZL9251 Žaludková Petra 144.00 ( 84) 416144 H12 TZL9403 Korčák Jakub 149.00 ( 401) 53837 D40 TZL6351 Koláriková Irena 152.00 ( 392) 219271 H55 TZL5102 Jelínek Vít 156.00 ( 400) 53368 H40 TZL6309 Láznička Robert 175.00 ( 395) 53370 H45 TZL5705 Krajča Pavel 196.00

UOL SK Univerzity Palackého Olomouc


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 973) 52470 H18 UOL8801 Zdráhal Tomáš 7.00 ( 649) 52452 D18 UOL8951 Poklopová Lenka 10.00 ( 582) 52454 D16 UOL9153 Indráková Adélka 11.00 ( 574) 52507 D16 UOL9052 Jakobová Adélka 17.00 ( 735) 53501 D20 UOL8659 Frýdlová Lenka 20.00 ( 595) 52727 D16 UOL9155 Čermáková Magdalena 31.00 ( 667) 52746 D18 UOL8977 Pilcová Barbora 40.00 ( 770) 52472 D21 UOL7051 Horčičková Eva 41.00 ( 974) 52462 H18 UOL8805 Špacír Jan 41.00 ( 588) 52465 D16 UOL9151 Štrajtová Štěpánka 45.00 ( 765) 52474 D21 UOL7951 Bednářová Dana 53.00 ( 405) 52466 D40 UOL6452 Štrajtová Zuzana 110.00 ( 404) 52451 D40 UOL6451 Poklopová Ivana 150.00

VAM OOB Vamberk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 951) 09508 H18 VAM8801 Petras Tomáš 15.00 ( 693) 09673 D18 VAM8951 Bednářová Michaela 18.00 (1029) 09515 H20 VAM8601 Andrš Jiří 25.00 ( 720) 09674 D20 VAM8651 Smutná Pavla 26.00 ( 975) 09670 H18 VAM8802 Klapal Michal 35.00 (1127) 09669 H21 VAM8401 Veverka Tomáš 40.00 ( 807) 09679 D21 VAM7250 Vandasová Markéta 59.00 ( 85) 09664 H14 VAM9301 Smutný Šimon 101.00 ( 411) 09681 D40 VAM6451 Klapalová Jana 102.00 ( 408) 09672 H40 VAM6201 Smutný Michal 115.00 ( 407) 51465 H45 VAM6102 Kula Jiří 116.00 ( 409) 09676 D40 VAM6251 Smutná Jana 142.00 ( 410) 09685 H40 VAM6403 Hostaš Zdeněk 183.00 ( 406) 09599 H45 VAM5801 Tupec Jiří 192.00

VBM VSK MZLU Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1002) 53699 H20 VBM8702 Kočí Martin 9.00 ( 928) 301547 H18 VBM8801 Bravený Adam 11.00 (1008) 232321 H20 VBM8603 Hojsák Ondřej 17.00 (1051) 49674 H21 VBM7246 Fučík Karel 22.00 ( 782) 53211 D21 VBM8558 Dokoupilová Radka 35.00 ( 632) 53696 D16 VBM9153 Hojsáková Martina 39.00 ( 861) 53576 H16 VBM9102 Bravený Vít 40.00 ( 792) 08008 D21 VBM7751 Fučíková Hana 49.00 ( 88) 416028 D12 VBM9651 Hiršová Gabriela 102.00 ( 413) 53305 H55 VBM4806 Dokoupil Vladimír 108.00 ( 86) 53679 T5 VBM8102 Rouš Pavel 112.00 ( 420) 53735 H35 VBM6900 Hrouda Petr 114.00 ( 412) 49651 H60 VBM4410 Bauer Emil 119.00 ( 421) 53222 D35 VBM7079 Hiršová Marcela 121.00 ( 417) 53207 D45 VBM6155 Bravená Alexandra 125.00 ( 87) 410320 H12 VBM9501 Jordanov Alexandr 131.00 ( 419) 410321 H40 VBM6501 Jordanov Nikolaj 135.00 ( 89) 416029 H12 VBM9801 Hirš Otakar 153.00 ( 415) 53306 D45 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 161.00 ( 414) 53488 H55 VBM4908 Dokoupil Jaroslav 164.00 ( 416) 53221 H45 VBM6000 Hirš Libor 166.00 ( 418) 515090 H40 VBM6201 Pulec Pavel 193.00

VIK KOB Vimperk


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 422) 51269 D40 VIK5751 Vejvodová Mirka 118.00

VIZ TJ Sokol Vizovice


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 936) 08938 H18 VIZ8901 Hladík Jiří 17.00 ( 837) 51512 H16 VIZ9001 Bednařík Antonín 26.00 ( 634) 53889 D16 VIZ9090 Kršáková Veronika 29.00 ( 935) 51513 H18 VIZ8911 Malý Ondřej 31.00 ( 635) 53887 D16 VIZ9191 Kršáková Marie 33.00 ( 633) 53334 D16 VIZ9051 Maliňáková Barbora 35.00 (1054) 53335 H21 VIZ7615 Vyoral Jan 36.00 ( 912) 53857 H16 VIZ9020 Pavelka Tomáš 42.00 ( 817) 253155 D21 VIZ7658 Sikorová Miroslava 45.00 ( 423) 51515 H45 VIZ5902 Kršák Karel 122.00 ( 90) 515037 T5 VIZ7938 Starosta Pavel 142.00

VLI VSK Slavia TU Liberec


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1039) 51230 H21 VLI7700 Horáček Michal 12.00 ( 736) 49966 D20 VLI8750 Kopalová Markéta 16.00 ( 931) 08305 H18 VLI8800 Škoda Jakub 21.00 ( 855) 515133 H16 VLI9002 Henych Tomáš 28.00 ( 984) 515130 H20 VLI8601 Henych Martin 33.00 ( 854) 515131 H16 VLI9001 Henych Ondřej 36.00 (1069) 08300 H21 VLI7701 Přinda Lukáš 42.00 (1095) 08298 H21 VLI7503 Pachner Pavel 42.00 ( 802) 04211 D21 VLI8150 Šaffková Kateřina 45.00 (1109) 04214 H21 VLI8236 Horáček Ondřej 58.00 (1057) 515132 H21 VLI6001 Henych Petr 72.00 ( 426) 08303 D50 VLI5650 Škodová Zuzana 102.00 ( 425) 08302 H50 VLI5301 Škoda Přemek 111.00 ( 424) 08299 H55 VLI5101 Přinda Oldřich 132.00 ( 427) 08292 H35 VLI7002 Urbaník Robert 134.00

VOV VSK VŠB-TU Ostrava


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1132) 52641 H21 VOV8203 Kopec Tomáš 40.00 ( 816) 52533 D21 VOV8456 Višňová Michaela 57.00 (1085) 08881 H21 VOV7900 Vlach Jiří 64.00 ( 428) 52660 H60 VOV4401 Vlach Oldřich 113.00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 778) 53252 D21 VPM7995 Cigošová Kateřina 27.00 (1064) 52377 H21 VPM7702 Vodrážka Ondřej 56.00 ( 429) 52372 H45 VPM5901 Kodeda Oldřich 164.00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 976) 04628 H18 VRB8801 Ondrusz Martin 9.00 ( 580) 416150 D16 VRB9151 Šperlíková Eva 11.00 ( 913) 52479 H16 VRB9002 Pernica Jiří 14.00 ( 666) 232123 D18 VRB8951 Veličková Monika 26.00 ( 637) 52572 D16 VRB9092 Králová Michaela 29.00 (1004) 52642 H20 VRB8602 Žaloudík Jiří 35.00 ( 977) 232102 H18 VRB8906 Válek Filip 47.00 ( 636) 232178 D16 VRB9050 Krätschmerová Ivona 51.00 (1092) 301233 H21 VRB8504 Velička Jan 58.00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 978) 08967 H18 VRL8802 Mejznar Radek 9.00 ( 658) 08995 D18 VRL8851 Doležalová Hana 20.00 ( 577) 08991 D16 VRL9151 Kubátová Zuzana 27.00 ( 942) 08989 H18 VRL8901 Daněk Jáchym 31.00 (1084) 09000 H21 VRL7702 Polák Vlastimil 32.00 ( 980) 08970 H18 VRL8804 Šafránek Michal 37.00 ( 979) 08988 H18 VRL8803 Krajíček Vojtěch 41.00 ( 764) 51599 D21 VRL7752 Paseková Vladimíra 47.00 ( 798) 08952 D21 VRL8353 Knoblochová Kamila 59.00 ( 430) 08963 H70 VRL3601 Zemánek Bohumil 95.00 ( 91) 08982 T5 VRL7601 Kutlvašr Rudolf 98.00

VSP USK Praha


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 762) 51619 D21 VSP7750 Fialová Pavla 7.00 ( 994) 49616 H20 VSP8612 Flašar Jan 11.00 ( 827) 09480 D21 VSP8152 Klíchová Jana 23.00 (1076) 51650 H21 VSP7302 Kučera Jan 26.00 (1116) 51750 H21 VSP7000 Bořánek Petr 26.00 ( 814) 211303 D21 VSP7455 Bohatá Jana 39.00 ( 831) 53546 D21 VSP7551 Horáková Marie 39.00 (1139) 51726 H21 VSP7500 Zakouřil Tomáš 46.00 (1038) 51744 H21 VSP7700 Matějů Michal 48.00 ( 746) 09784 D21 VSP7850 Baldrianová Barbora 55.00 (1045) 51733 H21 VSP6501 Kozák Petr 60.00 ( 769) 232324 D21 VSP7054 Bořánková Kristýna 61.00 ( 800) 51739 D21 VSP7751 Boumová Irena 71.00 ( 93) 53726 T5 VSP8401 Hulec Jakub 94.00 ( 94) 52278 T5 VSP8850 Píchalová Růžena 114.00 ( 431) 51743 H60 VSP4300 Dohnal Josef 121.00 ( 434) 51732 D45 VSP5950 Lacigová Ivana 137.00 ( 432) 51643 H55 VSP5000 Hořínek Jaroslav 142.00 ( 92) 336783 T5 VSP8054 Matějová Kateřina 148.00 ( 433) 52275 H45 VSP5700 Škorpil Martin 170.00

XXX


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 95) ? D12 XXX0001 Odstrčilová Šárka 96.00 ( 96) 515160 T5 XXX0002 Odstrčilová Hana 106.00

ZBM SK Žabovřesky Brno


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 922) 49686 H18 ZBM8928 Zimmermann Jakub 7.00 ( 652) 49376 D18 ZBM8966 Kabáthová Eva 10.00 ( 859) 53489 H16 ZBM9102 Jemelík Hynek 10.00 ( 715) 52075 D20 ZBM8751 Stratilová Marie 14.00 ( 991) 515117 H20 ZBM8701 Mazúr Martin 15.00 ( 651) 52064 D18 ZBM8870 Štěpánská Adéla 16.00 ( 700) 52330 D20 ZBM8658 Palátová Petra 28.00 ( 916) 52136 H18 ZBM8833 Bořil Tomáš 29.00 (1000) 416225 H20 ZBM8614 Pracný Jakub 29.00 ( 694) 53308 D18 ZBM8852 Borecká Kateřina 38.00 ( 921) 52085 H18 ZBM8919 Hájek Daniel 39.00 ( 836) 515163 H16 ZBM9005 Nykodým Miloš 42.00 ( 839) 232031 H16 ZBM9101 Zimmermann Štěpán 52.00 ( 435) 52667 H40 ZBM6526 Mlynárik Peter 129.00 ( 98) 232260 T5 ZBM6301 Hájek Petr 132.00

ZLH TJ Zlaté Hory


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 737) 301587 D20 ZLH8750 Pavlíková Barbora 22.00 ( 857) 52656 H16 ZLH9101 Strečko Marek 36.00 ( 914) 301583 H16 ZLH9102 Seitler Milan 38.00 ( 436) 52658 D45 ZLH5950 Pavlíková Hana 149.00

ZPV KOB Železárny Prostějov


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 442) 52587 D35 ZPV6777 Holinková Hana 99.00 ( 440) 52654 D40 ZPV6666 Pilcová Petra 100.00 ( 437) 52747 H55 ZPV5100 Pilc Oldřich 112.00 ( 441) 307331 H35 ZPV6712 Holinka Martin 118.00 ( 443) 52582 D35 ZPV7076 Křečková Petra 127.00 ( 99) 303923 D14 ZPV9271 Křečková Lenka 134.00 ( 439) 52427 D40 ZPV6553 Jirková Renata 140.00 ( 438) 352336 H40 ZPV6213 Křeček Miroslav 161.00