Seznam přihlášených



Přihlášení závodníci přes přihláškový systém obhana.cz


AOP6151 E              515423 Glabazňová Jana           C MČR klasika
DOB7801 E                7245 Leštínský Tomáš           C MČR klasika
DOB7956 E                7226 Štěpánová Dita            C MČR klasika
DOB8002 E              920696 Janda Martin              C MČR klasika
DOB8304 E                7210 Khýn Vítězslav            C MČR klasika
DOB8351 E               51338 Labašová Katarína         C MČR klasika
DOB8737 E              301627 Hošek Radim               C MČR klasika
DOB8751 E                7248 Peterová Věra             C MČR klasika
DOB8953 E                7247 Peterová Alena            C MČR klasika
HAV6301 E              515436 Sochor Tomáš              C MČR klasika 
JPV6217 E              500879 Chmelař Miroslav          C 
MFP0101 E              218851 Forst Antonín             C oblastní závod
MFP6301 E              303939 Forst Libor               C MČR klasika
MFP6850 E              410727 Forstová Lenka            C oblastní závod
MFP6950 E              410387 Pelikánová Lucie          C oblastní závod
MFP7403 E              301644 Rožek David               C MČR klasika
MFP8003 E              232648 Nedbal Dalibor            C oblastní závod
MFP8050 E               49639 Nedbalová Jana            C MČR klasika
MFP9800 E              232534 Pelikán Lukáš             C oblastní závod
SJH9201 E               51355 Tichý Tomáš               B MCR klasika
TJH6401 E               51929 Tichý Martin              C MCR klasika
TJH6451 E               51925 Tichá Jana                C MCR klasika
TJH9451 E              995864 Tichá Tereza              A MCR klasika
VLI5301 E                8302 Škoda Přemek              C MČR klasika


Přihlášení závodníci e-mailem Kristýně Skyvové

SHK8702 E              515483 Šmehlík Eduard            E MČR klasika
DKP8211 E              515015 Janeček Oldřich           C MČR klasika
        E                     Buriánová Jitka             SKV Praha
        E                     Tomanová Eva                SKV Praha
DKP6103 E                     Krystek Petr              C SKV Praha
SKM3324 E                     Boris Dvorský             C
        E                     Špidlen Miroslav            SKST Liberec
        E                     Mrtková Jarmila             SK Nové Město nad Metují
        E                     Ludwiczak Agata             Lodz (PO)
        E                     Šírová Jana                 SKV Praha
DKP7403 E                     Hůlka Bohuslav            C SKV Praha, pozdní start 

Přihlášení závodníci e-mailem Liboru Zřídkaveselému
 
        E                     Mihaczi Zoltan              Tipo TKE Budapest (HU), MČR klasika



Nejasné přihlášky – pravděpodobně špatně vyplněná přihláška

RBK8455 D21C             8083 Matulová Iva              C ???
ZBP7950 D21            515501 Macková Eva               C ???