1 100 Kč pro Obludišťáka!

334445_bludiste

Doprovodné Obludiště je za námi. Přineslo nevšední zážitek 116 závodníkům a jednomu z nich, Pavlu Ptáčkovi z brněnského klubu Beta Ursus Orienteeting, také rekordní výhru - 1 100 Kč v hotovosti.

Děkujeme všem účastníkům krátké trati za perfektní atmosféru, všem závodníkům za silné nervy a pěkné výkony. Veškeré výsledky a mapy s tratěmi naleznete v tomto článku.

  • Výsledky vyřazovacího pavouka:

pavouk

  • Všechny mapy ke stažení (kvalifikace stejná pro všechny, ve vyřazovacím pavouku vždy běželi dva závodníci stejnou trať, jen opačným směrem):

  • Výsledky z kvalifikační souboje (bez diskvalifikovaných, nepostupovali pořadatelé a ti co odjeli, proto je obsazení vyřazovacího pavouka mírně odlišné):
  1. Miloš Nykodým                      00:53    
  2. Michal Bialožyt                    00:54    
  3. Jan Palas                          00:55    
  4. Pavel Brlica                       00:57    
  5. Adam Chloupek                      00:58    
  6. Libor Zřídkaveselý                 00:59    
  7. Libor Černocký                     01:04    
  7. Pavel Ptáček                       01:04    
  9. Kamil Arnošt                       01:06    
  9. Radek Vintr                        01:06    
 11. Pavel Milán                        01:07    
 12. Ondra Kříž                         01:08    
 12. Jiří Hlaváč                        01:08    
 14. Alexandr Jordanov                  01:11    
 15. Zbyněk Krejčík                     01:15    
 15. Veronika Grycová                   01:15    
 17. Patrik Ptáček                      01:17    
 17. Petr Pechal                        01:17    
 17. Vojtěch Kába                       01:17    
 20. Pavel Plášek                       01:18    
 21. Kateřina Chromá                    01:19    
 22. Adéla Tůnová                       01:20    
 22. Lenka Chroustová                   01:20    
 24. Josef Podmolík                     01:21    
 25. Barbora Vavrysová                  01:24    
 26. Eva Maliňáková                     01:25    
 27. David Mikel                        01:29    
 28. Kateřina Doležalová                01:31    
 28. Tomáš Hruška                       01:31    
 30. Lucie Kundratová                   01:32    
 31. Barbora Vemolová                   01:33    
 31. Ondra Hlaváč                       01:33    
 33. Zuzana Chovancová                  01:34    
 34. Tereza Tichá                       01:35    
 34. Zuzana Rábová                      01:35    
 36. Tomáš Šnyrch                       01:36    
 36. Matěj Kafka                        01:36    
 38. Klára Odehnalová                   01:37    
 38. Michaela Šrámková                  01:37    
 40. Jakub Šnyrch                       01:38    
 41. Kateřina Arnoštová                 01:39    
 42. Klára Švíková                      01:40    
 43. Lenka Koporová                     01:41    
 44. Tereza Čechová                     01:43    
 45. Michaela Dittrichová               01:45    
 46. Jan Nešpor                         01:46    
 47. Karel Borýsek                      01:47    
 48. Jan Rohlík                         01:48    
 49. Vojta Sýkora                       01:52    
 50. Natálie Slezáková                  01:55    
 51. Jan Komenda                        01:56    
 52. Markéta Čížková                    01:58    
 52. Vojtěch Gryc                       01:58    
 54. Petra Kašpárková                   01:59    
 55. Jitka Klusáčková                   02:04    
 56. Andula Otrubová                    02:08    
 56. Barbora Maliňáková                 02:08    
 58. Jana Tichá                         02:09    
 59. Markéta Firešová                   02:13    
 60. Tereza Odehnalová                  02:14    
 61. Václav Chovanec                    02:18    
 61. David Rajnoha                      02:18    
 63. Lucie Dittrichová                  02:28    
 64. Lucie Hlaváčová                    02:36    
 65. Eva Foltýnová                      02:38    
 66. Michal Huvar                       02:42    
 66. Filip Schwab                       02:42    
 68. Natálie Hauerlandová               02:48    
 69. Vašek Blažík                       03:27    
 70. Kateřina Němečková                 03:28    
 71. Tereza Kubáňová                    03:42    
 72. Aneta Nechutová                    03:59    
 73. Štěpán Rada                        04:30    
 74. Jáchym Muller                      05:02    
 74. Natálka Věžníková                  05:02    
 76. Lucka Hájková                      05:09    
 77. Daniela Blahová                    05:54    
 78. Adélka Blahová                     06:00    
 79. Petr Soška                         06:20    
 80. Jan Přibyl                         07:37    
 81. Anežka Přibylová                   14:31    
 
MČR na Facebooku
Počasí v Ruprechtově
Partneři ZBM
ZBMrekl
Partneři ČSOS

Lesy ČR

HiTec

TOI-TOI

T-mapy

Planstudio

Žaket

H.S.H.

Vavrys

Nord Service

Mercuri

časopis Orientační běh

Gigasport