Vítejte u nás!

There are no translations available.

Obrázek z prostoru závodu

Ahoj všichni orienťáci!

Mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu je naše nejméně navštěvované mistrovství. Přijde nám líto, že tato opravdu náročná orientační disciplína, která má v severských zemích tu čest být převážnou součástí největších světových akcí jako je Jukola nebo Tiomila, je u nás v České republice takto utlačována. Chtěli bychom, aby i mistrovi republiky v nočním zatleskalo mnoho diváků. Proto jsme zapojili všechny síly starších i mladších ročníků, abychom pro vás připravili atraktivní závody v pěkných terénech Moravského krasu.

Chtěli bychom, aby pro vás, elitní závodníky, rodiny s dětmi, i pro radost běhající veterány byly tyto dva dny krásně strávené a odnesli jste si jen samé příjemné zážitky.

Abychom splnili tento nelehký úkol, budeme se snažit připravit kvalitní tratě v pěkném terénu. Budeme se snažit pobavit mladší generace odpoledním doprovodným programem, kterým však nebudeme vadit generaci starší (nečekejte žádnou kapelu nebo diskotéku :-). Budeme se snažit zabavit naši nejmladší generaci programem mateřské školky. Budeme se snažit nabídnout rodinám s dětmi tipy na výlet do Moravského krasu. Budeme se prostě snažit, abyste byli spokojeni.

Za pořadatele Adam Chromý.

 
MČR na Facebooku
Počasí v Ruprechtově
Partneři ZBM
ZBMrekl
CSOS Partners

Gigasport

Lesy ČR

TOI-TOI

T-mapy

Žaket

H.S.H.

Vavrys

Nord Service

Mercuri

časopis Orientační běh