Ó! Bludiště? Obludiště!

There are no translations available.

334445_bludiste

Vítejte v Obludišti! Bloudili jste málo na krátké? Myslíte si, že nezabloudíte na nočním? Považujete za blud, že vás nechá bludišták obludně pobloudit? Ukažte se! Nezabluďte v našem obludišti a shrábněte všechno startovné! 

Jak rychle razíte? A jak se vyznáte v připraveném bludišti? Jde tu o metry! Jde tu o vteřinky! Jde o rychlost! V rámci doprovodného programu na Vás čeká zajímavý závod na shromaždišti. Trať se měří na metry, vítězný čas na desítky vteřin a podrobné měřítko! Máte na to kuráž a jste stoprocentně připraveni? Pak jen na Vás tu čeká naše zpříjemnění sobotního odpoledne - „Obludiště“! O co jde?

Na malém prostoru, 12 x 12 metrů, pro Vás připravujeme bludiště. A samozřejmě velice podrobnou mapu, 1:100! Startovné je symbolické, 10 Kč, SI čip s sebou, doporučujeme ultramegarychlochip, buzola netřeba, popisy nejsou a nebudou.

Ale nebude to tak jednoduché! V prvním kole na Vás čeká scorelauf. Do dalšího kola postoupí 16 nejrychlejších. Druhé kolo Vás už svede dohromady, do vyřazovacího pavouku. Dvě tratě, dva závodníci. Ale jen jeden vítěz jde dál. Další kolo a postup dále… až se pavoukem prokoušou nejrychlejší z Vás a ti si to rozdají o první místo. A vítěz bere vše! Tedy  všechno vybrané startovné. To už stojí za to, ne? ;-)

A to vše za strhujícího komentování Pallyho, který Vás určitě vybičuje k nečekaným výkonům. (Známe to z našeho oddílového stanu, před každým závodem. Nedivte se, že Žabiny jsou tak dobré, když jsme tak skvěle „boostováni!“)

Platí sprintové značky a kdo na kluzkém povrchu neubrzdí v zatáčce a protrhne mlíko, tak je nejen disk, ale pořadatelům dluží pivo!

Rychlé nohy a ještě rychlejší hlavu přejí pořadatelé!

(Stavbu terénu provádí Járaengeeniering a.s., hlavní mapař Jakub Zimmermann, stav k 15.4.2012)

 
MČR na Facebooku
Počasí v Ruprechtově
Partneři ZBM
ZBMrekl
CSOS Partners

Gigasport

Lesy ČR

TOI-TOI

T-mapy

Žaket

H.S.H.

Vavrys

Nord Service

Mercuri

časopis Orientační běh