Mapy vybraných kategorií

Mistrovství JmO na krátké trati

Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Český pohár štafet

Fotografie se závodu

Od Aničky Auermüllerové :

Poděkování

Děkujeme všem účastníkům víkendových závodů. Doufáme, že jste si v Bukovince užili příjemný víkend s orientačním během, buď z pozice závodníka nebo diváka. Těšíme se na Vás na dalších závodech pořádaných naším oddílem - žebříček A + český pohár štafet, 17-18.9.2016.

Pokud nemáte svoji mapu, můžete si o ni napsat na adresu zr@sky.cz a my vám ji pošleme poštou na adresu, kterou nám napíšete. No a pokud mapu máte a své postupy v hlavě také, můžete se s nimi podělit na OB postupech.

Kompletní oficiální výsledky

Zveřejnili jsme oficiální výsledky Českého poháru štafet.
Zveřejnili jsme oficiální výsledky MČR v NOB.
Zveřejnili jsme oficiální výsledky M na KT JmO.

Medaile z 3D tiskárny od MCAE

image Díky partnerství s firmou MCAE se můžete o víkendu na vyhlášení Českého pohár štafet těšit na medaile vytištěné z jejich 3D tiskárny. Jdeme s dobou :-)

Ubytování na internátu

Adresa ubytování je SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, 67906 JEDOVNICE
Ubytovávat se můžete od 22:00. Od všech ubytovaných na internátu potřebujeme vyplněné údaje v přiložené tabulce. Odevzdávejte, prosím, pokud možno, jednu tabulku za celý klub. Vyplněná tabulka se bude vybírat na prezentaci.

Startovní listiny

Zveřejnili jsme startovní listiny MČR v NOB - po kategoriích a po oddílech.
Zveřejnili jsme startovní listiny M na KT JmO - po kategoriích a po oddílech.

SANASPORT bude v neděli na závodě

Nedělního závodu štafet se zúčastní s prodejním stánkem také partner závodu, firma SANASPORT. Na místě budou odborníci ze SANASPORTu nápomocni s výběrem typologicky správné běžecké obuvi na orientační běh a za výhodných slevových podmínek je také zakoupit s možností pohodlnou platbou přes platební terminál.

www.sanasport.cz

Popisy všech kontrol

Prohlédněte si, jaké piktogramy vás o víkendu čekají, ať vás něco nepřekvapí. Zveřejňujeme popisy všech kontrol na sobotní oblastní závod, na MČR v nočním OB i na nedělní Český pohár štafet.

Náhledy map

Zveřejnili jsme náhledy pro všechny 3 mapy.

Pokyny

Zveřejnili jsme společné pokyny pro všechny tři závody, který si můžete prohlédnout zde ve formátu PDF.

Rozhovor se stavitelem tratí

Přinášíme rozhovor se stavitelem mistrovských tratí, kterým je Jenda Zháňal. Zajímá li vás, co záludného na vás chystá, čtěte dále.

Číst článek »

Rozpis závodů

Zveřejnili jsme společný rozpis pro všechny tři závody, který si můžete prohlédnout nebo stánout ve formátu PDF.

Fotky z prostoru závodu

Prohlédnout si všechny fotky ze závodního prostoru »

Vítejte v Bukovince!

image Vítejte na stránkách závodů Mistrovství ČR v nočním OB a ČP štafet, které otvírají českou celostání sezónu závodem, který ověří vaši zimní přípravu.

Ačkoliv MČR v NOB patří mezi nejméně populární česká mistrovství, určitě nejde o nic méněncenného. Nic neprověří vaše mapové schopnosti jako temné bukové hvozdy v okolí Bukovinky.

Pokud to v temném lese neumíte, ani vy nepřijdete zkrátka a užijete si jarní Moravský kras na oblastním závodě. Těšíme se na Vás!

Partneři ZBM
OB Reklama
Obmapy Adamna
Zjednodušte si práci oblastního kartografa a ulehčete práci také všem oddílům v oblasti
Mapování
Nechte si vytvořit přesnou a čitelnou mapu.
Tady může být tvoje reklama
Předloni jsme tu měli odkaz na HROBy a fakt jsme se divili, kolik lidí na něho kliklo. Lidi normálně takovýto reklamy čtou! Máš-li web s OB tématikou, pošli maila a budeš li první, můžeš tu mít zdarma reklamu :-)
Zavřít Následující Předchozí