Dozvuky MČR

Děkujeme všem účastníkům MČR ve sprintu. Doufáme, že jste si užili sváteční den ve Znojmě, buď z pozice závodníka nebo diváka. Těšíme se na Vás na dalších závodech pořádaných naším oddílem - MČR v nočním OB a Český pohár štafet, 25-26.4.2015.

Chcete-li si připomenou znojemské zážitky, prohlédněte si pěkné fotky od Heleny Hudečkové, od Honzy Drábka nebo od Petra Kadeřávka.

Pokud nemáte svoji mapu, můžete si o ni napsat na adresu zr@sky.cz a my vám ji pošleme poštou na adresu, kterou nám napíšete. No a pokud mapu máte a své postupy v hlavě také, můžete se snimi podělit na OB postupech.

Výsledky, mezičasy a mapy s tratěmi

Zveřejnili jsme výsledky a mezičasy. Dále si můžete prohlédnout Mapy s tratěmi mistrovských kategorií.
Rovněž jsme zveřejnili konečné výsledky Mistrovství ČR ve sprintu.

Program závodu

12:00 – 13:00     Závod H21 (Vyhlášení 12:50)
13:00 – 14:00     Závod D21E (Vyhlášení 13:50)
14:00 – 15:00     Závod DH16 – 20
15:00 – 16:30     Závod ostatních kategorií
16:30 – 17:00     vyhlášení ostatních kategorií

Ze závodu bude přenášen přímý přenos v době od 12:00 do 14:00 na ČT4. První hodina bude věnována závodu mužů, druhá závodu žen. Sledovat přímý přenos lze kromě TV na adrese http://www.ceskatelevize.cz/sport/.

48 hodin do startu

image

48 hodin do startu. Kdo si zkouší postavit tratě, tak malou nápovědou může být přehled všech popisů kontrol použitých v závodě.

Dále vám pro jistotu ještě připomínáme, že karanténa začíná již v 11:30 a týká se kategorií DH21, DH16, DH18 a DH20.

Startovní listiny

image

Zveřejnili jsme startovní listiny MČR.
Zveřejnili jsme startovní listiny všech ostatních kategorií.
Zveřejnili jsme startovní po oddílech.

Upozornění:
Naší chybou došlo ve startovních listinách zveřejněných v neděli k posunu startu všech kategorií vyjma MČR o 60 minut dozadu. Nyní již jsou ve startovce správné startovní časy o hodinu dříve. Za chybu se omlouváme.

Parkování

image

Pro usnadnění Vašeho příjezdu a snažší hledání parkovacího místa pro vaše vozidlo dáváme k dispozici plánek města s několika odkazy na možnosti parkování v blízkosti centra závodu.

Prosíme, abyste při parkování respektovali zákaz vjezdu a vstupu do centra Znojma.

Náhled mapy a prostoru závodu

image

Do startu závodu zbývají dva dny a Vy jste již určitě zvědaví, co Vás čeká.
Vše Vám prozradit nemůžeme, ale abychom aspoň trochu ukojili vaši zvědavost, tak zveřejňujeme první náhled závodní mapy a vymezení prostoru závodu.

A jaká je rada pro Vás?
Neváhejte vystavenou mapu řádně využít pro předzávodní přípravu, tak aby jste následně na trati nebyli ničím nemile překvapeni.

Pokyny

Zveřejnili jsme pokyny v češtině, angličtině (Bulletin) a němčině (Technische Hinweise).

Z důvodů nízkého počtu přihlášených byly sloučeny některé kategorie: D10N + D10C = D10C; D16C + D18C = D18C; D35 + D35C = D35; D45 + D45C = D45; D55 + D55C = D55; H10N + H10C = H10C; H16C + H18C = H18C; H35 + H35C = H35; H45 + H45C = H45; H55 + H55C = H55;

Pro informace přikládáme informaci o vypsaných dospělých kategoriích: D21; D21A; D21B; H21; H21A ; H21B

Závodníci bez práva startu

Níže zmínění závodníci přihlášení do mistrovských kategorií nemají právo startovat na Mistrovství České republiky ve sprintu. Všichni byli přeřazení do stejné věkové kategorie s výkonností C (např. H16 -> H16C). Závodníci bez práva startu přihlášení do kategorie H20 nebo D20 byli přeřazeni do kategorií H21C a D21C a závodnící bez práva startu přihlášení do kategorií H21 a D21 byli zařazeni do příslušné nižší výkonostní úrovně.

Zobrazit seznam

Za týden to vypukne

image

Dříve než se vydáte zápolit na mistrovské tratě do Znojma, rádi bychom Vám představili hlavní osoby, která budou mít velký vliv na to, jaké zážitky si ze Znojma odvezete.

Nejdůležitějším z nich je stavitel tratí Jenda Zháňal. Chcete-li se podívat co od něj asi můžete očekávat, můžete nahlédnout do map z Hruška cupu, což je tradiční sprintový závod Brněnské zimní ligy, nebo třeba taky sem.

Mapu pro Vás připravili zkušení mapaři Zdeněk Ranošek a Jakub Zimmermann. Rajmo je mapařem na plný úvazek, jeho mapy najdete především v zahraničí a Jára studuje kartografii a má za sebou řádku sprintových map.

Posledním z těch, kteří mohou ovlivnit kvalitu znojemského mistrovství je český reprezentant Adam Chromý. Vystupuje zde v roli ISSOM kontrolora, což je netradiční funkce, o které si můžete přečíst níže v rozhovoru.

Celý článek

Znojmo - město s přívlastkem

Podívejte se do města, ve kterém budete za dva týdny bojovat o mistrovské tituly. Propagační film města Znojma vyhrál 1. místo v národní a 3. místo v mezinárodní sekci festivalu Tour Film 2010.

Rozpis závodu

Zveřejnili jsme rozpis sprintového závodu ve Znojmě.

Vítejte ve Znojmě!

image Vítejte na stránkách Mistrovství ČR ve sprintu, které se koná v historickém městě Znojmě, obranné baště jihu Moravy a městě významných chrámů a klášterů. Naší snahou je uspořádat takové mistrovství, které přinese závodníkům nevšední zážitky ze spleti historických uliček, parků a hradebních zdí.

Vzhledem k tomu, že je již téměř vše připraveno, věříme, že se nám to podaří. Těšíme se na Vás!

Vaši Žabiňáci

Partneři ZBM
OB Reklama
MČR rogaining 2014
Velké Karlovice, Machúzky, 28.-29.6.
Obmapy Adamna
Zjednodušte si práci oblastního kartografa a ulehčete práci také všem oddílům v oblasti
Mapování
Nechte si vytvořit přesnou a čitelnou mapu.
Tady může být tvoje reklama
Předloni jsme tu měli odkaz na HROBy a fakt jsme se divili, kolik lidí na něho kliklo. Lidi normálně takovýto reklamy čtou! Máš-li web s OB tématikou, pošli maila a budeš li první, můžeš tu mít zdarma reklamu :-)
Zavřít Následující Předchozí