Kategorie D21
07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále),
- startovní listina
délka trati 1.80 km, převýšení 56 m, 15 kontrol tištěno 07.05.2017 11:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 R 58 = 15:58:00
102 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 59 = 15:59:00
103 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 C 60 = 16:00:00
104 7201820 Šiková Karolína LPM 9651 R 61 = 16:01:00
105 9201069 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 62 = 16:02:00
106 9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 63 = 16:03:00
107 890118 Čermáková Magdalena LCE 9155 R 64 = 16:04:00
108 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 R 65 = 16:05:00
109 7207347 Kosová Denisa PHK 9150 E 66 = 16:06:00
110 2059758 Omová Michaela TUR 8153 E 67 = 16:07:00
111 920677 Tichovská Martina PGP 8658 R 68 = 16:08:00
112 682103 Jakobová Adélka PGP 9056 E 69 = 16:09:00
113 8005907 Rollier Monika PHK 8051 E 70 = 16:10:00
114 515102 Šístková Iveta LPU 8654 R 71 = 16:11:00
115 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 R 72 = 16:12:00
116 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 73 = 16:13:00
117 8625739 Kubicka Zuzanna 28P 9350 C 74 = 16:14:00
118 7200333 Procházková Marie KAM 9554 E 75 = 16:15:00
119 7208080 Gregorová Kamila CTB 8151 E 76 = 16:16:00
120 7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 77 = 16:17:00
121 1398998 Hančová Petra LPU 9659 E 78 = 16:18:00
122 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 79 = 16:19:00
123 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 80 = 16:20:00
124 515442 Müllerová Věra VAM 9051 R 81 = 16:21:00
125 7205003 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 82 = 16:22:00
Kategorie H21
07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále),
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 58 m, 20 kontrol tištěno 07.05.2017 11:20
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 7887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 58 = 15:58:00
2 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 59 = 15:59:00
3 8137666 Kamenický Matěj LPU 9036 E 60 = 16:00:00
4 920700 Minář Marek ASU 9444 R 61 = 16:01:00
5 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 C 62 = 16:02:00
6 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 63 = 16:03:00
7 995871 Schuster Marek SSU 9303 E 64 = 16:04:00
8 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 E 65 = 16:05:00
9 9418870 Flašar Jan PGP 8610 R 66 = 16:06:00
10 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 67 = 16:07:00
11 8627110 Schulhof Jan TUR 8900 R 68 = 16:08:00
12 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 69 = 16:09:00
13 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 E 70 = 16:10:00
14 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 E 71 = 16:11:00
15 8629756 Hubáček Jonáš LCE 9501 E 72 = 16:12:00
16 553457 Vavrys Johan LCE 9302 C 73 = 16:13:00
17 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 74 = 16:14:00
18 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 E 75 = 16:15:00
19 504413 Dragowski Kuba TUR 9003 C 76 = 16:16:00
20 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 77 = 16:17:00
21 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 R 78 = 16:18:00
22 9890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 79 = 16:19:00
23 7717777 Mrázek Jan SJC 8102 E 80 = 16:20:00
24 8629571 Rollier Baptiste PHK 8200 E 81 = 16:21:00
25 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 82 = 16:22:00
26 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 C 83 = 16:23:00
27 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 84 = 16:24:00
28 1406172 Šedivý Jan PGP 8409 E 85 = 16:25:00
29 2067996 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 86 = 16:26:00
30 7207366 Král Vojtěch SSU 8841 E 87 = 16:27:00
31 9200095 Wolowczyk Krzysztof STE 9500 C 88 = 16:28:00
32 9920924 Petržela Jan PHK 9200 E 89 = 16:29:00