Pár otázek pro ... ředitele závodů

image

David Kabáth má s pořádáním závodů vousaté zkušenosti a není tedy divu, že byl žabiňáckou radou starších vybrán jako ředitel závodů. Můžeme se i letos těšit na nějakou netradiční vychytávku? Právě na to a další dotazy vám odpoví sám velký boss ...

Žabiny jsou známé tím, že se při každém pořádání snaží být něčím originální. S čím hodláte vyrukovat tentokrát?

Je pravda, že se pravidelně snažíme přijít s něčím, co nám přijde zajímavé a mohlo by se i závodníkům líbit. V letošním roce nám ale trochu došly nápady, a tak žádnou extra novinku nepřineseme. Co ale na druhou stranu závodníkům určitě přineseme, jsou kvalitní víkendové závody v zajímavém prostoru s pěknou stavbou tratí a doufejme i příjemným podzimním počasím.

Máš nějakého favorita na nedělní družstva?

Mistrovský závod družstev je každoročně napínavý a myslím, že nejinak tomu bude i letos. Přece jen závisí celkový výsledek na více lidech a o to větší je prostor pro mapové chyby. Nemyslím si ale, že přijde výrazné překvapení – vítěze bych tipoval z tradičních favoritů, velkých oddílů. Obecně platí, že, výhodu získávají zejména týmy, které mají silné dámské úseky. Nechme se tedy překvapit.

Pořádání MČR štafet a družstev spolkne neuvěřitelné množství času a mě by zajímalo, jestli bys šel jako ředitel závodu do této funkce znovu nebo jestli ti starosti, s tvojí funkcí spojené, znechutili ředitelování i na další roky.

Pořádání je náročné vždy, ať už jde o mistrovství štafet a družstev nebo jakékoliv jiné závody. Naštěstí máme v Žabinách spoustu schopných lidí, takže se práce rovnoměrně rozloží a celkově to pro jednotlivce není tak zlé. Takže ve výsledku není až tak důležité, kdo je papírovým ředitelem závodu, jde vždy o kolektivní dílo.

Nějaký vzkaz závodníkům?

Těšíme se na Vás a doufám, že i Vy se těšíte k nám! Poslední velké závody sezóny mají každoročně náboj a věřím, že i letos tomu tak bude. Přinášíme terén prověřený závodem štafet v závěrečné sérii světového poháru v roce 2002 a věříme, že se bude líbit i Vám. Brzy na viděnou!

Závod se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Romana Onderky
Speciální nabídka
Final Countdown
Počasí v Březině
Partneři ZBM
OB Reklama
MČR v HROB 2012
Přesvědčíme vás, že Moravský kras je plný krás! Různě dlouhé tratě uspokojí všechny.
Obmapy Adamna
Zjednodušte si práci oblastního kartografa a ulehčete práci také všem oddílům v oblasti
Mapování
Nechte si vytvořit přesnou a čitelnou mapu.
Zavřít Následující Předchozí