Výsledky
05.06.2004 Continental Cup, klasická trať, 3. ŽB
Vytvořeno 05.06.2004 21:00
D21E 10.90 km, 435 m, 21 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 83.35
2. Dočkalová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 84.25 + 0.50
3. Rákayová Martina JPV7659 C SK Prostějov 85.19 + 1.44
4. Macúchová Zuzana TBM7956 R TJ Tesla Brno 86.07 + 2.32
5. Štěrbová Marta LPU7957 E OK Lokomotiva Pardubice 87.50 + 4.15
6. Stehnová Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 88.40 + 5.05
7. Klechová Vendula TBM8199 E TJ Tesla Brno 91.11 + 7.36
8. Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 91.12 + 7.37
9. Pekárková Eva TZL7653 E SKOB Zlín 91.21 + 7.46
10. Novotná Lenka TUR7951 R OOB TJ Turnov 91.26 + 7.51
11. Stará Zdenka TBM7952 E TJ Tesla Brno 92.15 + 8.40
12. Omová Michaela TUR8153 C OOB TJ Turnov 92.36 + 9.01
13. Kuncová Jana SRK7553 E SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 92.57 + 9.22
14. Makrai Eva HNT0019 C Hungarian National Team 94.04 +10.29
15. Rufferová Iva TRI8350 E TJ TŽ Třinec 95.41 +12.06
16. Hrazdírová Iva SCP8152 E AC Sparta Praha 96.56 +13.21
17. Tichovská Hana PGP6652 R SK Praga Praha 97.08 +13.33
18. Fejlková Martina SHK8152 R TJ Slavia Hradec Králové 97.22 +13.47
19. Smičková Eva JPV8277 R SK Prostějov 98.04 +14.29
20. Topinková Monika BOR8054 E OK Jiskra Nový Bor 98.25 +14.50
21. Krafková Ita BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor 99.56 +16.21
22. Kelemen Bernadett HNT0013 C Hungarian National Team 100.33 +16.58
23. Fedorova Katarina SPE7451 C TJ Sokol Pezinok 102.59 +19.24
24. Pokorná Lucie EKP8152 C VŠTJ Ekonom Praha 105.42 +22.07
25. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga Praha 105.44 +22.09
26. Janošíková Lenka UOL7651 C SK Univerzity Palackého Olomou 106.44 +23.09
27. Valler Krisztina HNT0032 C Hungarian National Team 106.54 +23.19
28. Zsebehazy Eszter HNT0034 C Hungarian National Team 107.21 +23.46
29. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 109.22 +25.47
30. Jedličková Radka LIT8151 R KOB Chemopetrol Litvínov 110.59 +27.24
31. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga Praha 112.23 +28.48
32. Šolínová Lucie PHK8055 R OK 99 Hradec Králové 112.51 +29.16
33. Volfová Martina EKP8051 C VŠTJ Ekonom Praha 113.27 +29.52
34. Szerencsi Ildiko HNT0028 C Hungarian National Team 116.30 +32.55
35. Svihovska Katka BOR7851 C OK Jiskra Nový Bor 120.31 +36.56
36. Zsigmond Szava HNT0036 C Hungarian National Team 120.32 +36.57
37. Szivak Ildiko HNT0027 C Hungarian National Team 132.54 +49.19
38. Svobodová Kateřina BOR7050 C OK Jiskra Nový Bor 137.09 +53.34
Nováková Kateřina TRI8251 R TJ TŽ Třinec DISK
Mai Maria PNL0051 C Polish National Team DISK
Scultety Orsolya HNT0002 C Hungarian National Team DISK
Prékopová Marta FBA8252 C Farmaceut Bratislava DISK
Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H21E 15.40 km, 585 m, 28 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Dávidík Marian JPV7702 E SK Prostějov 95.58
2. Barták Lukáš ZBM8302 E SK Žabovřesky Brno 99.14 + 3.16
3. Mrázek Jan SCP8102 E AC Sparta Praha 99.25 + 3.27
4. Švihovský Jarek DLI8005 E Dukla Liberec 100.13 + 4.15
5. Dlabaja Tomáš ZBM8308 E SK Žabovřesky Brno 102.34 + 6.36
5. Matějů Luboš PGP7601 E SK Praga Praha 102.34 + 6.36
7. Váňa Petr TZL8103 R SKOB Zlín 102.54 + 6.56
8. Molnar Tibor HNT0020 C Hungarian National Team 103.47 + 7.49
9. Kolařík Tomáš BOR7809 R OK Jiskra Nový Bor 104.30 + 8.32
10. Hanák Pavel STE7101 E SK SKI-OB Šternberk 104.59 + 9.01
11. Štěrba Zbyněk LPU8304 E OK Lokomotiva Pardubice 105.00 + 9.02
12. Bernaciak Alexander PNL0001 C Polish National Team 105.09 + 9.11
13. Lauerman Jan SJI7419 R OK Jihlava 105.20 + 9.22
14. Denes Zoltan HNT0005 C Hungarian National Team 105.52 + 9.54
15. Szundi Attila HNT0030 C Hungarian National Team 105.55 + 9.57
16. Kozák Osvald TBM8201 R TJ Tesla Brno 106.20 +10.22
17. Prášil Marek SJI7313 E OK Jihlava 106.56 +10.58
18. Levai Ferenc HNT0018 C Hungarian National Team 106.57 +10.59
19. Domonyik Gabor HNT0006 C Hungarian National Team 107.52 +11.54
20. Bukovac Paľo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 108.10 +12.12
21. Gosswein Csaba HNT0010 C Hungarian National Team 108.26 +12.28
22. Parzewski Michal PNL0004 C Polish National Team 109.04 +13.06
23. Piják Ondrej ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno 109.58 +14.00
24. Hepner David SHK7601 R TJ Slavia Hradec Králové 110.07 +14.09
25. Pleticha Richard TCE7502 C TJ Elektrárny Kadaň 110.25 +14.27
26. Zsebehazy Istvan HNT0035 C Hungarian National Team 110.34 +14.36
27. Vonyo Peter HNT0033 C Hungarian National Team 110.40 +14.42
28. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 111.15 +15.17
28. Seidl Miroslav EKP7402 R VŠTJ Ekonom Praha 111.15 +15.17
30. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 111.28 +15.30
31. Pekárek Evžen TZL7007 R SKOB Zlín 111.45 +15.47
32. Scultety Marton HNT0001 C Hungarian National Team 112.28 +16.30
33. Žemlík Pavel TZL7135 R SKOB Zlín 112.33 +16.35
34. Sadílek Martin TZL6901 R SKOB Zlín 112.35 +16.37
35. Forrai Gabor HNT0008 C Hungarian National Team 112.41 +16.43
36. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga Praha 112.55 +16.57
37. Košárek Pavel JAM7100 R SK Jamnice 113.14 +17.16
38. Skripnik Štěpán SCP7901 E AC Sparta Praha 113.26 +17.28
39. Žaloudek Petr DKP8304 R SK Kotlářka Praha 113.39 +17.41
40. Vodička Jan SJC8201 R Sportcentrum Jičín 113.41 +17.43
41. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 114.36 +18.38
42. Harkanyi Zoltan HNT0012 C Hungarian National Team 115.08 +19.10
43. Hanslián David LCE7835 C TJ Slovan Luhačovice 115.29 +19.31
44. Kovář Miroslav SCP8103 R AC Sparta Praha 116.15 +20.17
45. Zvěřina Petr PHK8204 R OK 99 Hradec Králové 116.23 +20.25
46. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 116.41 +20.43
47. Balabas Peter Gergo HNT0003 C Hungarian National Team 117.20 +21.22
48. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga Praha 119.24 +23.26
49. Matějů Michal VSP7700 R USK Praha 119.34 +23.36
50. Pelyhe Daniel HNT0023 C Hungarian National Team 121.48 +25.50
51. Piják Martin ZBM8301 R SK Žabovřesky Brno 123.55 +27.57
52. Forrai Miklos HNT0009 C Hungarian National Team 124.28 +28.30
53. Fodor Jozsef HNT0007 C Hungarian National Team 125.10 +29.12
54. Klech Richard VRB7201 R SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 125.46 +29.48
55. Sprok Bence HNT0024 C Hungarian National Team 131.09 +35.11
56. Koprivanacz Imre HNT0016 C Hungarian National Team 133.14 +37.16
57. Bogos Tamas HNT0004 C Hungarian National Team 141.48 +45.50
58. Harkanyi Arpad HNT0011 C Hungarian National Team 143.54 +47.56
59. Oszlovics Adam HNT0022 C Hungarian National Team 149.02 +53.04
Hošek Václav DKP8000 C SK Kotlářka Praha DISK
Oma Jakub TUR8002 E OOB TJ Turnov DISK
Fučík Karel VBM7246 R VSK MZLU Brno DISK
Kovalski Vojciech PNL0002 C Polish National Team DISK
Vítek Petr PHK7601 R OK 99 Hradec Králové DISK
---------------------------------------------------------------------------------
D16A 5.80 km, 215 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Karochová Simona DKP8853 A SK Kotlářka Praha 43.54
2. Hlavová Hana KON8888 A KOB Konice 44.10 + 0.16
3. Jirčáková Martina SRK8951 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 45.09 + 1.15
4. Bochenková Ivana DKP8950 A SK Kotlářka Praha 45.43 + 1.49
5. Doležalová Monika KAM8850 A SK Kamenice 46.59 + 3.05
6. Vaculíková Jana PHK8853 A OK 99 Hradec Králové 47.55 + 4.01
7. Hančíková Hana TZL8852 A SKOB Zlín 48.32 + 4.38
8. Marešová Michaela LPU8959 A OK Lokomotiva Pardubice 48.56 + 5.02
9. Procházková Michaela LPU8960 A OK Lokomotiva Pardubice 49.04 + 5.10
10. Svobodná Šárka DKP8850 A SK Kotlářka Praha 49.26 + 5.32
11. Hlavová Jindra KON8989 A KOB Konice 50.05 + 6.11
12. Machútová Lucie PHK8851 A OK 99 Hradec Králové 50.12 + 6.18
13. Azebová Nina PHK8855 A OK 99 Hradec Králové 51.23 + 7.29
14. Hamáčková Kristina LBE8850 A TJ Lokomotiva Beroun 52.01 + 8.07
15. Balcarová Jana PHK8852 A OK 99 Hradec Králové 53.07 + 9.13
16. Mádlová Věra SHK8951 A TJ Slavia Hradec Králové 53.14 + 9.20
17. Vozdová Klára KSU8964 A Klub vytrvalostních sportů Šum 53.32 + 9.38
18. Klečková Lucie HAV8852 A SKOB Baník Havířov 53.34 + 9.40
19. Gorčicová Barbora CHA8850 A OK Chrastava 54.09 +10.15
20. Kršiaková Jana ATU8951 C ATU Košice 54.15 +10.21
21. Hypiusová Tereza SHK8853 A TJ Slavia Hradec Králové 54.42 +10.48
22. Freyová Andrea PTK8952 A OK Potůčky 55.05 +11.11
23. Polášková Tereza TZL8851 A SKOB Zlín 55.37 +11.43
24. Soukupova Lucie SJC8951 A Sportcentrum Jičín 57.00 +13.06
25. Svobodová Barbora TJN8952 A TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57.34 +13.40
26. Teplá Tereza SHK8851 A TJ Slavia Hradec Králové 58.24 +14.30
27. Filipová Zuzana TZL8855 A SKOB Zlín 58.36 +14.42
27. Kršiaková Mária ATU8853 C ATU Košice 58.36 +14.42
29. Kiacová Zuzana LPU8954 A OK Lokomotiva Pardubice 60.03 +16.09
30. Poklopová Lenka UOL8951 A SK Univerzity Palackého Olomou 60.19 +16.25
31. Lesniak Magdalena POL8853 C Polish Junior National Team 60.21 +16.27
32. Novotná Barbora TJN8951 A TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61.26 +17.32
33. Weissová Lucie AOV8952 A Baník - FIZA Ostrava 62.49 +18.55
34. Najman Natalia POL8851 C Polish Junior National Team 65.19 +21.25
35. Kuncová Eliška MLA8951 A MLOK Mariánské Lázně 69.38 +25.44
36. Drewniowska Lucyna POL8852 C Polish Junior National Team 70.51 +26.57
---------------------------------------------------------------------------------
D18A 6.60 km, 255 m, 13 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Tichovská Martina PGP8658 A SK Praga Praha 49.13
2. Krafková Lucie BOR8650 A OK Jiskra Nový Bor 50.14 + 1.01
3. Duchová Iveta LPU8654 A OK Lokomotiva Pardubice 53.29 + 4.16
4. Hermanová Zuzana LPU8752 A OK Lokomotiva Pardubice 53.34 + 4.21
5. Mališová Barbora DKP8654 A SK Kotlářka Praha 53.37 + 4.24
6. Juračková Jana LPU8653 A OK Lokomotiva Pardubice 53.59 + 4.46
7. Kynčlová Martina JIL8651 A OK Jilemnice 55.37 + 6.24
8. Bohunská Jana KRN8651 A TJ Loko Krnov 57.41 + 8.28
8. Macinská Jana ATU8651 C ATU Košice 57.41 + 8.28
10. Zelená Radka PGP8751 A SK Praga Praha 57.48 + 8.35
11. Otrusinová Jana TZL8658 A SKOB Zlín 57.51 + 8.38
12. Mrštíková Květa LPU8753 A OK Lokomotiva Pardubice 58.00 + 8.47
13. Doležalová Vendula PHK8752 A OK 99 Hradec Králové 58.23 + 9.10
14. Dlouhá Marie DKP8756 A SK Kotlářka Praha 58.41 + 9.28
15. Sedláčková Oldřiška KRL8751 A Kometa Kralovice 58.46 + 9.33
16. Žabková Marie TRC8753 A SKOB BETA Třinec 59.42 +10.29
17. Malgorzata Kosinska POL0051 C Polish Junior National Team 59.46 +10.33
18. Jiráčková Jana JHB8651 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59.59 +10.46
19. Palátová Petra SJI8658 B OK Jihlava 60.31 +11.18
20. Martynková Aneta TRI8657 A TJ TŽ Třinec 60.56 +11.43
21. Smutná Pavla SRK8654 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 61.41 +12.28
21. Wicha Iwona POL8751 C Polish Junior National Team 61.41 +12.28
23. Hrstková Vladěna JHB8753 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61.52 +12.39
24. Uvízlová Martina SJC8665 A Sportcentrum Jičín 61.57 +12.44
25. Plochová Dominika DKP8651 A SK Kotlářka Praha 62.06 +12.53
26. Cigošová Petra TZL8656 A SKOB Zlín 62.35 +13.22
27. Kyclová Jana PHK8652 A OK 99 Hradec Králové 62.36 +13.23
28. Vízková Karolína SHK8754 A TJ Slavia Hradec Králové 63.47 +14.34
29. Bochenková Martina DKP8758 B SK Kotlářka Praha 64.09 +14.56
30. Augustinová Barbora JIL8654 A OK Jilemnice 64.57 +15.44
31. Machowska Weronika POL8651 C Polish Junior National Team 65.03 +15.50
32. Vlažná Lucie LCE8762 A TJ Slovan Luhačovice 65.05 +15.52
33. Doležalová Veronika SHK8753 A TJ Slavia Hradec Králové 65.43 +16.30
34. Dittrichová Petra KON8787 A KOB Konice 66.36 +17.23
35. Andršová Jana SRK8756 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 67.45 +18.32
36. Gazdačková Michala SHK8653 A TJ Slavia Hradec Králové 68.39 +19.26
37. Bucká Martina ABR8651 A A-team NOVO Bruntál 68.52 +19.39
38. Spicarova Michaela SJC8754 B Sportcentrum Jičín 70.40 +21.27
39. Semelová Eva TZL8662 A SKOB Zlín 73.06 +23.53
40. Sůvová Barbora LPU8751 A OK Lokomotiva Pardubice 73.52 +24.39
41. Nunová Jana SHK8656 A TJ Slavia Hradec Králové 84.00 +34.47
Novotná Barbora SHK8652 A TJ Slavia Hradec Králové DISK
---------------------------------------------------------------------------------
D20A 9.00 km, 410 m, 16 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Panchártková Jana PHK8569 A OK 99 Hradec Králové 73.06
2. Krčálová Veronika LPU8557 A OK Lokomotiva Pardubice 74.03 + 0.57
3. Spurná Martina PGP8556 A SK Praga Praha 78.21 + 5.15
4. Kovářová Kristýna DKP8450 E SK Kotlářka Praha 80.42 + 7.36
5. Brožková Radka SJC8456 E Sportcentrum Jičín 81.33 + 8.27
6. Przyczková Michaela TRI8461 E TJ TŽ Třinec 82.17 + 9.11
7. Hrušková Lenka OSN8569 A SK Orientační sporty Nové Měst 86.31 +13.25
8. Bajtošová Hana ZBM8452 C SK Žabovřesky Brno 87.16 +14.10
9. Tvarůžková Petra SJI8452 R OK Jihlava 88.54 +15.48
10. Fukátková Pavla LPU8552 A OK Lokomotiva Pardubice 92.08 +19.02
11. Beržinská Soňa JPV8552 C SK Prostějov 93.25 +20.19
12. Dokoupilová Radka VBM8558 A VSK MZLU Brno 94.27 +21.21
13. Vávrová Veronika JPV8551 C SK Prostějov 96.03 +22.57
14. Mezníková Lenka PGP8453 R SK Praga Praha 96.16 +23.10
15. Nováková Lucie DKP8552 A SK Kotlářka Praha 99.04 +25.58
16. Ulahelová Jana KRN8451 A TJ Loko Krnov 103.21 +30.15
17. Zemanová Šárka SJI8553 A OK Jihlava 106.48 +33.42
18. Neradová Alena LIT8551 A KOB Chemopetrol Litvínov 108.12 +35.06
19. Zlesáková Daniela JIL8451 R OK Jilemnice 114.13 +41.07
20. Piskáčková Zuzana TAP8453 A KOB TRETRA Praha 114.54 +41.48
21. Kuchařová Markéta TAP8463 A KOB TRETRA Praha 117.30 +44.24
22. Višňová Michaela VOV8456 A VSK VŠB TU Ostrava 121.26 +48.20
23. Hrouzová Pavlína VRB8559 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 123.01 +49.55
24. Krejčíková Barbora TZL8551 A SKOB Zlín 135.40 +62.34
25. Udržalová Jana LPU8555 A OK Lokomotiva Pardubice 136.13 +63.07
Jindřišková Martina JIL8552 A OK Jilemnice DISK
Machová Jiřina JIL8452 A OK Jilemnice DISK
Janská Eva DKP8451 B SK Kotlářka Praha DISK
---------------------------------------------------------------------------------
D21A 9.60 km, 345 m, 20 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Labašová Katarína ATU8351 C ATU Košice 81.41
2. Bukovacová Alena ZBM7454 C SK Žabovřesky Brno 88.24 + 6.43
3. Bořánková Kristýna VSP7054 C USK Praha 88.57 + 7.16
4. Kašková Barbora CHA8050 C OK Chrastava 90.10 + 8.29
5. Slámová Martina TBM7777 C TJ Tesla Brno 90.20 + 8.39
6. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga Praha 91.44 +10.03
7. Horčičková Eva UOL7051 C SK Univerzity Palackého Olomou 92.09 +10.28
8. Hlinková Petra DKP7752 C SK Kotlářka Praha 92.10 +10.29
9. Hornová Květuše VOV8054 C VSK VŠB TU Ostrava 92.29 +10.48
10. Hoffmannová Johana JPV7852 R SK Prostějov 93.00 +11.19
11. Haluzová Jana EKP8053 C VŠTJ Ekonom Praha 93.16 +11.35
12. Jirků Kamila SJI8161 R OK Jihlava 95.02 +13.21
13. Maunová Romana EKP8350 R VŠTJ Ekonom Praha 95.12 +13.31
14. Fučíková Hana VBM7751 C VSK MZLU Brno 95.14 +13.33
15. Cigošová Kateřina TBM7995 C TJ Tesla Brno 95.20 +13.39
16. Kotecká Michaela TBM7856 C TJ Tesla Brno 95.52 +14.11
17. Ryglová Kateřina TBM7372 C TJ Tesla Brno 96.07 +14.26
18. Blechová Lenka CHT8053 C SK Chrast 96.11 +14.30
19. Hlubučková Dominika CHA7750 C OK Chrastava 96.16 +14.35
20. Slováčková Ivana EKP7895 C VŠTJ Ekonom Praha 96.40 +14.59
21. Sikorová Miroslava VIZ7658 C TJ Sokol Vizovice 98.00 +16.19
22. Krásná Václava SRK8153 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 98.11 +16.30
23. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 99.16 +17.35
24. Sukeníková Zuzana VOV8353 C VSK VŠB TU Ostrava 102.32 +20.51
25. Nejeschlebová Iva VBM7852 C VSK MZLU Brno 103.19 +21.38
26. Pilgrová Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 103.36 +21.55
27. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 104.42 +23.01
28. Kodysová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 108.40 +26.59
29. Holíková Kateřina TBM7371 C TJ Tesla Brno 108.44 +27.03
30. Tahalová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 108.54 +27.13
31. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 109.19 +27.38
32. Kašparová Šárka JAM7253 C SK Jamnice 111.34 +29.53
33. Urbancová Marcela TBM7659 C TJ Tesla Brno 112.07 +30.26
34. Bernášková Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 115.00 +33.19
35. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 116.04 +34.23
36. Navrkalová Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 116.21 +34.40
37. Kadavá Jana CHA8251 C OK Chrastava 118.52 +37.11
38. Bakovská Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvínov 120.47 +39.06
39. Kodysová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 120.49 +39.08
40. Kubisková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 126.24 +44.43
41. Šaffková Kateřina CHA8150 C OK Chrastava 126.33 +44.52
42. Žďárská Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 127.04 +45.23
43. Osladilová Martina STE7552 C SK SKI-OB Šternberk 128.27 +46.46
Hiršová Marcela VBM7079 C VSK MZLU Brno DISK
Schusterová Blanka TZL8161 C SKOB Zlín DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H16A 7.70 km, 255 m, 16 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Kodeda Štěpán SSU8808 A SK Severka Šumperk 47.37
2. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 48.09 + 0.32
3. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 49.28 + 1.51
4. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 51.37 + 4.00
5. Mališ Jiří JIL8806 A OK Jilemnice 51.43 + 4.06
6. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 52.24 + 4.47
7. Perůtka Jan JIL8808 A OK Jilemnice 52.33 + 4.56
8. Lenkei Zsolt HNT0017 C Hungarian National Team 52.42 + 5.05
9. Jirčák Ondřej SRK8805 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 54.29 + 6.52
10. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 55.43 + 8.06
11. Rajnošek Matěj SJI8810 A OK Jihlava 55.50 + 8.13
12. Szabo Andras HNT0025 C Hungarian National Team 56.14 + 8.37
13. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 56.32 + 8.55
14. Bořil Tomáš ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno 56.55 + 9.18
15. Krajíček Vojtěch JIL8805 A OK Jilemnice 57.06 + 9.29
16. Oľhava Rastislav ATU8901 C ATU Košice 58.00 +10.23
17. Kerenyi Mate HNT0015 C Hungarian National Team 58.13 +10.36
18. Klusáček Matěj TTR8901 A OOB Třebíč 58.20 +10.43
19. Veselý Vojtěch NEJ8800 A TJ Jiskra Nejdek 58.47 +11.10
20. Poklop Martin UOL8802 A SK Univerzity Palackého Olomou 59.05 +11.28
21. Dusílek Adam SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 59.06 +11.29
22. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 59.22 +11.45
23. Špicar Petr SJC8801 A Sportcentrum Jičín 59.57 +12.20
24. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 60.22 +12.45
25. Pátek Lukáš SRK8905 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 60.28 +12.51
26. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 61.12 +13.35
27. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga Praha 61.20 +13.43
28. Kulpa Piotr POL8803 C Polish Junior National Team 62.26 +14.49
29. Kučera Petr TUR8902 A OOB TJ Turnov 63.13 +15.36
30. Petras Tomáš SRK8804 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 63.16 +15.39
31. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 65.14 +17.37
32. Myszkowski Karol POL8802 C Polish Junior National Team 65.15 +17.38
33. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 65.26 +17.49
34. Řeháček Jakub ABR8902 A A-team NOVO Bruntál 65.52 +18.15
35. Nowak Michal POL8801 C Polish Junior National Team 66.31 +18.54
36. Jasinski Maciej POL8901 C Polish Junior National Team 70.29 +22.52
37. Lejsek Tadeáš PGP8903 A SK Praga Praha 71.30 +23.53
38. Čechura Tomáš LPM8900 A OK Lokomotiva Plzeň 76.05 +28.28
39. Oľhava Richard ATU8802 C ATU Košice 76.13 +28.36
40. Bareš Ondřej SHK8905 A TJ Slavia Hradec Králové 79.32 +31.55
41. Drenčák Jaroslav ATU8902 C ATU Košice 85.57 +38.20
42. Hájek Štěpán CTB8901 A SK Chotěboř 86.17 +38.40
Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H18A 10.00 km, 405 m, 19 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Beneš Jan SJC8703 A Sportcentrum Jičín 63.25
2. Holas Štěpán SJC8702 A Sportcentrum Jičín 67.27 + 4.02
3. Stupal František JHB8603 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68.09 + 4.44
4. Pribyl Bronek TZL8603 A SKOB Zlín 68.11 + 4.46
5. Mazúr Martin ZBM8701 C SK Žabovřesky Brno 68.55 + 5.30
6. Malý Aleš JIL8702 A OK Jilemnice 71.02 + 7.37
7. Henek Michal RBK8605 A SK Radioklub Blansko 73.06 + 9.41
8. Mazurek Filip POL8601 C Polish Junior National Team 74.24 +10.59
9. Pancerowicz Tomasz POL8602 C Polish Junior National Team 74.41 +11.16
10. Brtník Adam UOL8705 A SK Univerzity Palackého Olomou 74.42 +11.17
11. Sedláček Tomáš TRC8601 A SKOB BETA Třinec 74.46 +11.21
12. Vlček Martin TUR8702 A OOB TJ Turnov 76.46 +13.21
13. Wlodarczyk Kamil POL8701 C Polish Junior National Team 77.37 +14.12
14. Hradil Jiří TZL8604 A SKOB Zlín 77.59 +14.34
15. Andrš Jiří SRK8601 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 79.47 +16.22
16. Eid Michal TZL8707 A SKOB Zlín 79.50 +16.25
17. Samek Martin SRK8701 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 80.28 +17.03
18. Balcar Aleš PHK8602 B OK 99 Hradec Králové 81.02 +17.37
19. Bolech Filip LPU8602 A OK Lokomotiva Pardubice 81.21 +17.56
20. Wroblewski Grzegorz POL8702 C Polish Junior National Team 81.42 +18.17
21. Svoboda Martin SJI8602 A OK Jihlava 82.00 +18.35
22. Jakob Jan UOL8701 A SK Univerzity Palackého Olomou 82.14 +18.49
23. Justa Pavel PHK8701 A OK 99 Hradec Králové 82.36 +19.11
24. Procházka Antonín PGP8707 A SK Praga Praha 83.14 +19.49
25. Kočí Martin VBM8702 A VSK MZLU Brno 83.39 +20.14
26. Neumann Petr PGP8705 A SK Praga Praha 84.11 +20.46
26. Vlach Martin DKP8605 A SK Kotlářka Praha 84.11 +20.46
28. Šíma Petr PZR8702 A SKP Žďár nad Sázavou 84.31 +21.06
29. Bialožyt Michal TRC8700 B SKOB BETA Třinec 85.08 +21.43
30. Polášek Jan TZL8601 A SKOB Zlín 85.54 +22.29
31. Jalový Vlastimil RBK8604 A SK Radioklub Blansko 87.27 +24.02
32. Fiala Petr LPU8701 A OK Lokomotiva Pardubice 88.05 +24.40
33. Hejzlar Štěpán DKP8609 A SK Kotlářka Praha 89.52 +26.27
34. Krejsa Jan CHT8701 A SK Chrast 93.54 +30.29
35. Budín Václav JIL8705 A OK Jilemnice 98.40 +35.15
36. Kudláček Tomáš TZL8713 A SKOB Zlín 114.03 +50.38
Henych Martin VLI8601 A VSK Slavia TU Liberec DISK
Strachota Petr SSU8741 A SK Severka Šumperk DISK
Černý Martin JIL8703 A OK Jilemnice DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H20A 12.40 km, 585 m, 20 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Komanec Václav SHK8406 E TJ Slavia Hradec Králové 86.00
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga Praha 86.57 + 0.57
3. Rajnošek Zdeněk JIL8506 A OK Jilemnice 87.43 + 1.43
4. Palas Jan SJC8507 A Sportcentrum Jičín 88.03 + 2.03
5. Háj Jakub TZL8501 A SKOB Zlín 88.46 + 2.46
6. Šedivý Jan EKP8400 R VŠTJ Ekonom Praha 90.37 + 4.37
7. Drenčák Tomáš ATU8502 C ATU Košice 90.40 + 4.40
8. Holas Ondřej TUR8501 A OOB TJ Turnov 90.47 + 4.47
9. Velička Jan VRB8504 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 91.01 + 5.01
10. Dlabaja Štěpán VRB8508 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 93.10 + 7.10
11. Skyva Jan PGP8501 A SK Praga Praha 93.13 + 7.13
12. Krčál Jaroslav LPU8407 R OK Lokomotiva Pardubice 97.54 +11.54
13. Slezák Martin LCE8501 A TJ Slovan Luhačovice 98.39 +12.39
14. Jiráček Josef JHB8503 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 100.15 +14.15
15. Gazdačko Jan SHK8404 R TJ Slavia Hradec Králové 100.31 +14.31
16. Kořínek Jindřich TUR8406 A OOB TJ Turnov 100.41 +14.41
17. Jahn Petr VIZ8400 B TJ Sokol Vizovice 102.18 +16.18
18. Kopáček Jan CHT8510 A SK Chrast 103.00 +17.00
19. Váňa Martin TUR8401 A OOB TJ Turnov 103.09 +17.09
20. Bučánek Antonín ODR8400 A SKOB Odry 104.39 +18.39
21. Pýcha Lukáš SNA8402 A TJ Start Náchod 106.07 +20.07
22. Zedníček Václav VRB8403 R SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 109.17 +23.17
23. Peths Matěj VRB8507 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 110.32 +24.32
24. Brož Marek TUR8402 A OOB TJ Turnov 113.20 +27.20
25. Jansa Jiří CHT8402 A SK Chrast 128.19 +42.19
26. Zdražil Tomáš ABR8504 A A-team NOVO Bruntál 142.52 +56.52
Veverka Tomáš VAM8401 A OOB Vamberk DISK
Makovský Jakub TAP8511 A KOB TRETRA Praha DISK
Kafka Tomáš SJI8504 A OK Jihlava DISK
Svoboda Petr SHK8508 A TJ Slavia Hradec Králové DISK
Rychlý Pavel OOP8505 A TJ Opava DISK
Herman Jan LPU8505 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Stoklasa Bohumil JPV8417 A SK Prostějov DISK
Falta Ondřej JIL8502 A OK Jilemnice DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H21A 13.60 km, 570 m, 29 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Vítek Tomáš SRK7704 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 99.03
2. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 100.01 + 0.58
3. Henek Vladan JPV8002 C SK Prostějov 100.14 + 1.11
4. Krejčík Jiří TZL8301 R SKOB Zlín 100.42 + 1.39
5. Vyoral Jan VIZ7615 C TJ Sokol Vizovice 101.03 + 2.00
6. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 101.14 + 2.11
7. Vlach Jiří VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava 101.19 + 2.16
8. Viskup Peter VZA7400 C TJ Slávia Žilinská univerzita 101.36 + 2.33
9. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 103.02 + 3.59
10. Bláha Jan SHK8215 C TJ Slavia Hradec Králové 104.08 + 5.05
11. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 104.14 + 5.11
12. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 104.46 + 5.43
13. Brlica Pavel TBM6517 C TJ Tesla Brno 105.15 + 6.12
14. Holas Tomáš JAM7800 C SK Jamnice 105.25 + 6.22
15. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 106.21 + 7.18
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 107.13 + 8.10
17. Pachner Pavel VLI7503 C VSK Slavia TU Liberec 107.16 + 8.13
18. Černohous Jan JPV8335 C SK Prostějov 107.45 + 8.42
19. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 107.47 + 8.44
20. Besta Michal JAM7600 C SK Jamnice 107.56 + 8.53
21. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum 108.29 + 9.26
22. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga Praha 108.39 + 9.36
23. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 109.03 +10.00
24. Janata Martin DKP8306 R SK Kotlářka Praha 109.18 +10.15
25. Sedlák Radek SRK7504 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 109.34 +10.31
26. Otruba Marek JPV7417 C SK Prostějov 109.42 +10.39
27. Hepnar Lubomír STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 109.51 +10.48
28. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 109.56 +10.53
29. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 110.02 +10.59
30. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK MZLU Brno 110.40 +11.37
31. Dvořáček Petr TBM7013 C TJ Tesla Brno 111.13 +12.10
32. Kopec Tomáš VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava 111.49 +12.46
33. Kolín Jan JIL7701 R OK Jilemnice 112.01 +12.58
34. Jirků Libor EKP8302 C VŠTJ Ekonom Praha 112.28 +13.25
35. Hlaváč Jiří TBM6116 C TJ Tesla Brno 112.46 +13.43
36. Princl Pavel FSP7800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 113.07 +14.04
37. Habán Ivo TBM7707 C TJ Tesla Brno 113.15 +14.12
38. Janeček Oldřich MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha 114.36 +15.33
39. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK MZLU Brno 115.03 +16.00
40. Margold Martin DKP8106 C SK Kotlářka Praha 115.53 +16.50
41. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum 116.06 +17.03
42. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 118.01 +18.58
43. Šedivý Ondřej EKP8300 R VŠTJ Ekonom Praha 119.56 +20.53
44. Fiala Jan BBM7205 C KPKS BETA Brno 120.43 +21.40
45. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 120.49 +21.46
46. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 122.09 +23.06
47. Kunz Martin BBM7101 C KPKS BETA Brno 122.51 +23.48
48. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 123.57 +24.54
49. Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor 124.43 +25.40
50. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 125.44 +26.41
51. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 126.50 +27.47
52. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 130.54 +31.51
53. Halama Jakub KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum 131.27 +32.24
54. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 135.47 +36.44
55. Dubec Pavel SCP8003 C AC Sparta Praha 144.04 +45.01
Hübner Jan CTB7902 C SK Chotěboř DISK
Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov DISK
Hladký Jan VBM8306 C VSK MZLU Brno DISK
Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec DISK
Liščinský Zdeněk TBM8215 C TJ Tesla Brno DISK
Procházka Jiří TBM7633 C TJ Tesla Brno DISK
Šístek Daniel SCP7507 C AC Sparta Praha DISK
Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov DISK
Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha DISK
---------------------------------------------------------------------------------
Opraveno 07.06.2004 11:50
D12B 3.70 km, 75 m, 9 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Laštůvková Petra TRI9350 C TJ TŽ Třinec 37.50
2. Žaludková Petra TZL9251 B SKOB Zlín 38.43 + 0.53
3. Křečková Lenka ZPV9271 C KOB Železárny Prostějov 39.08 + 1.18
4. Kosová Barbora TRI9258 C TJ TŽ Třinec 41.52 + 4.02
5. Horčičková Vendula UOL9353 B SK Univerzity Palackého Olomou 43.10 + 5.20
6. Chromečková Martina SSU9262 C SK Severka Šumperk 45.32 + 7.42
7. Kolářová Renata ABR9351 C A-team NOVO Bruntál 46.36 + 8.46
8. Krejčíková Marie TZL9252 B SKOB Zlín 47.00 + 9.10
9. Kotrčová Lenka ABR9352 C A-team NOVO Bruntál 47.05 + 9.15
10. Šimková Johanka UOL9355 B SK Univerzity Palackého Olomou 49.23 +11.33
11. Borková Marie TZL9253 B SKOB Zlín 49.59 +12.09
12. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 50.40 +12.50
13. Mlčochová Alice TRI9251 B TJ TŽ Třinec 53.59 +16.09
14. Czepczorová Michaela TRI9351 C TJ TŽ Třinec 57.10 +19.20
15. Sarmanova Alenka MOV9351 B SKOB Ostrava 61.14 +23.24
16. Jemelíková Denisa VBM9351 C VSK MZLU Brno 65.25 +27.35
17. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 74.44 +36.54
18. Chudá Aneta ABR9353 C A-team NOVO Bruntál 76.41 +38.51
Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín DISK
---------------------------------------------------------------------------------
D14B 4.80 km, 145 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Jakobova Adela UOL9052 A SK Univerzity Palackého Olomou 40.39
2. Hubáčková Pavla LCE9052 B TJ Slovan Luhačovice 46.53 + 6.14
3. Březinová Marie SSU9191 B SK Severka Šumperk 47.18 + 6.39
4. Korimová Ivana ATU9051 C ATU Košice 47.58 + 7.19
5. Cahlová Blanka LCE9051 A TJ Slovan Luhačovice 48.14 + 7.35
6. Hadačová Tereza AOP9051 B NORD Slavia Minerva Opava 48.17 + 7.38
7. Štrajtová Štěpánka UOL9151 B SK Univerzity Palackého Olomou 49.19 + 8.40
8. Šperlíková Eva VRB9151 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52.18 +11.39
9. Krätschmerová Ivona VRB9050 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 53.10 +12.31
10. Bialožytová Tereza TRC9050 B SKOB BETA Třinec 55.11 +14.32
11. Indráková Adélka UOL9153 B SK Univerzity Palackého Olomou 56.10 +15.31
12. Dittrichová Zuzana KON9175 B KOB Konice 57.04 +16.25
13. Vyhnálková Milada SOP9151 B TJ Slezan Opava 57.46 +17.07
14. Šulerová Pavlína TBM9151 B TJ Tesla Brno 57.48 +17.09
15. Cermakova Madla UOL9155 B SK Univerzity Palackého Olomou 60.45 +20.06
16. Hoferková Petra TZL9054 B SKOB Zlín 62.28 +21.49
17. Novotná Barbora TZL9053 B SKOB Zlín 62.35 +21.56
18. Králová Michaela SSU9092 B SK Severka Šumperk 62.48 +22.09
18. Muselíková Vladislav ABM9151 B KOB MOIRA Brno 62.48 +22.09
20. Kučerová Lucie PZR9051 B SKP Žďár nad Sázavou 64.38 +23.59
21. Maliňáková Barbora KVS9051 B SKOB Kobra Vsetín 64.55 +24.16
22. Kociánová Michaela OOP9050 B TJ Opava 65.14 +24.35
23. Kršáková Veronika VIZ9090 C TJ Sokol Vizovice 70.49 +30.10
24. Šarmanová Iveta MOV9152 B SKOB Ostrava 72.52 +32.13
25. Korcakova Jana LCE9055 C TJ Slovan Luhačovice 75.36 +34.57
26. Drgová Markéta TZL9152 B SKOB Zlín 84.06 +43.27
27. Drgová Lenka TZL9153 B SKOB Zlín 84.10 +43.31
28. Vintrová Iva TZL9151 B SKOB Zlín 86.23 +45.44
29. Kršáková Marie VIZ9191 C TJ Sokol Vizovice 88.48 +48.09
Moravcová Lucie SOP9052 B TJ Slezan Opava DISK
---------------------------------------------------------------------------------
D16B 5.10 km, 170 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Staňková Štěpánka SSU8992 B SK Severka Šumperk 49.31
2. Hvorecká Eva VRB8953 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51.24 + 1.53
3. Veličková Monika VRB8951 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52.25 + 2.54
4. Žabková Markéta TRC8850 B SKOB BETA Třinec 53.10 + 3.39
5. Pilcová Barbora UOL8977 B SK Univerzity Palackého Olomou 54.32 + 5.01
6. Vyhnálková Lucie SOP8853 B TJ Slezan Opava 55.16 + 5.45
7. Hančíková Barbora TZL8853 B SKOB Zlín 55.33 + 6.02
8. Moravcová Zuzana SOP8852 B TJ Slezan Opava 56.45 + 7.14
9. Latochová Kateřina TRI8850 B TJ TŽ Třinec 58.27 + 8.56
10. Marková Anna TBM8989 C TJ Tesla Brno 60.18 +10.47
11. Rossmanithová Kateř AOP8951 C NORD Slavia Minerva Opava 63.12 +13.41
12. Popelková Zuzana PTE8882 B Sokol Ptení 63.43 +14.12
13. Žaloudíková Radka KRN8852 B TJ Loko Krnov 64.27 +14.56
14. Višváderová Monika VRB8852 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 67.04 +17.33
15. Šmajstrlová Hana AOV8954 B Baník - FIZA Ostrava 67.42 +18.11
16. Minaříková Zuzana TBM8998 B TJ Tesla Brno 68.48 +19.17
17. Mališková Lucie LCE8951 B TJ Slovan Luhačovice 73.07 +23.36
18. Hradilová Veronika VRB8950 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 75.01 +25.30
---------------------------------------------------------------------------------
D18B 5.90 km, 215 m, 9 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Roznosová Julie KRN8754 B TJ Loko Krnov 63.36
2. Višváderová Kateřina VRB8650 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 69.20 + 5.44
3. Kantorová Lucie TRI8654 B TJ TŽ Třinec 69.33 + 5.57
4. Halašková Veronika KRN8653 B TJ Loko Krnov 69.57 + 6.21
5. Hájová Eva TZL8751 B SKOB Zlín 70.04 + 6.28
6. Sodkova Petra TRC8755 B SKOB BETA Třinec 70.16 + 6.40
7. Vališová Šárka PZR8754 B SKP Žďár nad Sázavou 71.34 + 7.58
8. Maliňáková Petra SVS8751 B Orientklub Vsetín 71.48 + 8.12
9. Pavlíková Barbora ZLH8750 B TJ Zlaté Hory 74.04 +10.28
10. Kočí Petra KON8786 B KOB Konice 75.16 +11.40
11. Kaletová Petra TRC8754 B SKOB BETA Třinec 77.24 +13.48
12. Minaříková Michaela TBM8668 C TJ Tesla Brno 79.12 +15.36
13. Paloncýová Markéta KSU8791 B Klub vytrvalostních sportů Šum 83.06 +19.30
14. Boháčová Lucie PTE8771 C Sokol Ptení 83.13 +19.37
15. Mrózková Ivana TRC8751 B SKOB BETA Třinec 88.14 +24.38
16. Petrová Tereza BFM8751 B SKOB Frýdek - Místek 90.54 +27.18
---------------------------------------------------------------------------------
D20B 6.90 km, 305 m, 12 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Hubáčková Petra LCE8560 B TJ Slovan Luhačovice 67.12
2. Vachova Veronika SPE8551 C TJ Sokol Pezinok 77.25 +10.13
3. Plesková Tereza KON8583 B KOB Konice 79.47 +12.35
4. Mertová Eva SSU8599 B SK Severka Šumperk 80.01 +12.49
5. Šišková Vladimíra UOL8456 B SK Univerzity Palackého Olomou 81.11 +13.59
6. Navarová Lucie TZL8459 C SKOB Zlín 88.20 +21.08
--------------------------------------------------------------------------------
D21B 7.40 km, 275 m, 15 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 64.05
2. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 70.30 + 6.25
3. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK MZLU Brno 71.38 + 7.33
4. Sadílková Lenka VIZ7055 C TJ Sokol Vizovice 77.46 +13.41
5. Tokaji Monika HNT0031 C Hungarian National Team 78.39 +14.34
6. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB MOIRA Brno 84.00 +19.55
7. Vidmuchová Martina JPV7175 C SK Prostějov 84.32 +20.27
8. Richterová Nataša ADA7451 C TJ Spartak Adamov 84.40 +20.35
9. Křečková Petra ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov 85.24 +21.19
10. Kostková Jana AOP7151 C NORD Slavia Minerva Opava 86.02 +21.57
11. Horká Jana SSU8292 C SK Severka Šumperk 87.49 +23.44
12. Krahulcová Hana SKM8080 C KOB Směr Kroměříž 88.39 +24.34
13. Šmídová Aneta ADA7652 C TJ Spartak Adamov 92.21 +28.16
14. Lupova Zuzana SPE7851 C TJ Sokol Pezinok 93.04 +28.59
15. Zlatníková Irena TZL8052 C SKOB Zlín 93.10 +29.05
16. Staňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 96.21 +32.16
17. Chmelíková Kateřina VBM8253 C VSK MZLU Brno 101.15 +37.10
18. Hlaváčová Šárka TBM7258 C TJ Tesla Brno 101.25 +37.20
19. Krasnokutská Magda AOP7452 C NORD Slavia Minerva Opava 104.44 +40.39
20. Bubíková Alena VOV7850 C VSK VŠB TU Ostrava 107.36 +43.31
21. Netoličková Radka VOV7855 C VSK VŠB TU Ostrava 107.55 +43.50
22. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 111.26 +47.21
23. Bradáčová Soňa MOV7651 C SKOB Ostrava 117.02 +52.57
24. Maliňáková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 120.24 +56.19
25. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 143.50 +79.45
Sluková Dagmar SBK7461 C KOB Start Blansko DISK
---------------------------------------------------------------------------------
D35B 7.30 km, 293 m, 12 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Vavrysová Iva LCE6359 C TJ Slovan Luhačovice 68.06
2. Ferdusová Eva LCE6461 C TJ Slovan Luhačovice 74.28 + 6.22
3. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 74.48 + 6.42
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 78.53 +10.47
5. Rýdlová Magda TJN6850 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79.13 +11.07
6. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 82.18 +14.12
7. Jirková Renata LOL6553 C SK OK Olomouc 84.20 +16.14
8. Poklopová Ivana UOL6451 C SK Univerzity Palackého Olomou 86.18 +18.12
9. Nykodýmová Monika TBM6870 C TJ Tesla Brno 90.08 +22.02
10. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK Univerzity Palackého Olomou 91.18 +23.12
11. Hadačová Gabriela AOP6751 C NORD Slavia Minerva Opava 95.28 +27.22
12. Hauerlandová Jitka LCE5853 C TJ Slovan Luhačovice 95.33 +27.27
13. Koporová Anna YYY0051 C Neregistrovani 96.03 +27.57
14. Šimková Hana UOL6653 C SK Univerzity Palackého Olomou 96.10 +28.04
15. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 99.19 +31.13
16. Vaňáková Milada LOL6252 C SK OK Olomouc 101.11 +33.05
17. Slezáková Jitka LCE6351 C TJ Slovan Luhačovice 104.51 +36.45
18. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 105.56 +37.50
19. Paulova Iveta SPE6751 C TJ Sokol Pezinok 110.53 +42.47
20. Jurenova Iveta TBM6557 C TJ Tesla Brno 115.38 +47.32
21. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar 118.30 +50.24
22. Nováková Lenka PGP6551 C SK Praga Praha 121.22 +53.16
Špacírová Danuše UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou DISK
Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín DISK
Opletalová Blanka TRC6750 C SKOB BETA Třinec DISK
Kuchařová Ada TBM5855 C TJ Tesla Brno DISK
Slámová Hana TBM4951 C TJ Tesla Brno DISK
Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk DISK
Kiprá Zdena SBR6550 C SKOB Bruntál DISK
Bohunská Jana KRN6551 C TJ Loko Krnov DISK
---------------------------------------------------------------------------------
D40B 6.90 km, 305 m, 12 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Glabazňová Jana AOP6151 C NORD Slavia Minerva Opava 65.28
2. Krajčová Věra TZL5856 C SKOB Zlín 74.33 + 9.05
3. Rosecká Alena PZR5654 C SKP Žďár nad Sázavou 75.17 + 9.49
4. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 76.01 +10.33
5. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 76.59 +11.31
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK MZLU Brno 77.04 +11.36
6. Skácelová Naďa KON6183 C KOB Konice 77.04 +11.36
8. Holínková Milada AOP5951 C NORD Slavia Minerva Opava 77.24 +11.56
9. Březinová Dana SSU5896 C SK Severka Šumperk 78.09 +12.41
9. Stackeová Anna LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice 78.09 +12.41
11. Kučerová Vladimíra PZR6460 C SKP Žďár nad Sázavou 78.28 +13.00
12. Cahlová Slávka LCE5451 C TJ Slovan Luhačovice 79.15 +13.47
13. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 79.36 +14.08
14. Vlažná Mirka LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice 83.33 +18.05
15. Davi Jana SK16151 C Kralovany, Slovensko 84.01 +18.33
16. Hrouzová Jiřina KRN6151 C TJ Loko Krnov 84.12 +18.44
17. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 84.15 +18.47
18. Perůtková Ivana LCE5851 C TJ Slovan Luhačovice 84.57 +19.29
19. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 85.42 +20.14
20. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 85.51 +20.23
21. Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 88.52 +23.24
22. Klečková Zina HAV6151 C SKOB Baník Havířov 91.58 +26.30
23. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 98.30 +33.02
24. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 101.29 +36.01
25. Strachotová Eva SSU6099 C SK Severka Šumperk 107.58 +42.30
26. Vozdová Eva KSU6391 C Klub vytrvalostních sportů Šum 109.06 +43.38
27. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 118.23 +52.55
28. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 143.34 +78.06
---------------------------------------------------------------------------------
D45B 5.90 km, 215 m, 9 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK MZLU Brno 72.22
2. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 78.44 + 6.22
3. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 86.21 +13.59
4. Polackova Darina SPE5852 C TJ Sokol Pezinok 116.57 +44.35
5. Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž 138.57 +66.35
Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB HOBES Horní Benešov DISK
MS Dostál Ondřej PLU7907 C TJ Sokol Plumlov 53.18
--------------------------------------------------------------------------------
D50B 4.80 km, 145 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Májová Paulína BBA5351 C KOBRA Bratislava 55.48
2. Štáblová Jitka SSU5350 C SK Severka Šumperk 71.45 +15.57
3. Němčanská Jana OOP5352 C TJ Opava 81.30 +25.42
4. Řezníková Renáta AOP5451 C NORD Slavia Minerva Opava 92.23 +36.35
--------------------------------------------------------------------------------
D55B 4.40 km, 130 m, 11 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 48.17
2. Vlachová Renata VOV4450 C VSK VŠB TU Ostrava 49.55 + 1.38
3. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 61.29 +13.12
4. Urbancová Marcela EZL4656 C Přátelé evrop. vrcholů Zlín 72.50 +24.33
5. Liščinská Eva TBM4451 C TJ Tesla Brno 76.06 +27.49
Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava DISK
--------------------------------------------------------------------------------
D60B 3.90 km, 90 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
D65B 3.90 km, 90 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Říhová Marie VBM3086 C VSK MZLU Brno 102.19
--------------------------------------------------------------------------------
H12B 4.10 km, 125 m, 8 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Hubáček Michal LCE9301 C TJ Slovan Luhačovice 30.33
2. Věžník Václav ADA9201 A TJ Spartak Adamov 30.54 + 0.21
3. Hadač Filip AOP9301 C NORD Slavia Minerva Opava 34.45 + 4.12
4. Indrák Jakub UOL9204 B SK Univerzity Palackého Olomou 38.56 + 8.23
5. Klusáček Jan TTR9301 B OOB Třebíč 39.25 + 8.52
6. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 44.31 +13.58
7. Tichý Tomáš TJH9201 B TJ OK Tolar 44.32 +13.59
8. Gazda Viktor TRI9203 B TJ TŽ Třinec 50.18 +19.45
9. Kiedroň Martin TRC9201 C SKOB BETA Třinec 50.41 +20.08
10. Sýkora Jan AOP9201 C NORD Slavia Minerva Opava 51.50 +21.17
11. Gráf Michal TRI9304 C TJ TŽ Třinec 52.05 +21.32
12. Benroth Martin LCE9206 C TJ Slovan Luhačovice 52.47 +22.14
13. Ostřanský Filip SSU9243 C SK Severka Šumperk 53.51 +23.18
14. Berka Miroslav RBK9210 C SK Radioklub Blansko 54.33 +24.00
15. Schuster Marek AOP9303 C NORD Slavia Minerva Opava 56.26 +25.53
16. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 57.22 +26.49
17. Sitař Václav PZR9202 B SKP Žďár nad Sázavou 58.00 +27.27
18. Mušinský Tomáš ATU9301 C ATU Košice 59.17 +28.44
19. Vavrys Johan LCE9302 C TJ Slovan Luhačovice 59.34 +29.01
20. Holinka Matouš PTE9222 B Sokol Ptení 60.22 +29.49
21. Bačo Tomáš SOP9201 B TJ Slezan Opava 60.40 +30.07
22. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 63.25 +32.52
23. Valenta Jiří LCE9201 C TJ Slovan Luhačovice 97.42 +67.09
Agresta Claudius SK19301 C Kralovany, Slovensko DISK
Hierweg Karol BBA9201 C KOBRA Bratislava DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H14B 5.10 km, 170 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Věžník Antonín ADA9001 A TJ Spartak Adamov 40.29
2. Bednařík Antonín VIZ9001 A TJ Sokol Vizovice 40.50 + 0.21
3. Nečas Jiří TZL9101 A SKOB Zlín 42.59 + 2.30
4. Nykodým Miloš TBM9005 B TJ Tesla Brno 44.00 + 3.31
5. Vozda Vojtěch KSU9043 B Klub vytrvalostních sportů Šum 44.23 + 3.54
6. Hubáček Jan LCE9101 C TJ Slovan Luhačovice 44.36 + 4.07
7. Krajča Martin TZL9012 C SKOB Zlín 46.03 + 5.34
8. Kantor Ondřej TRI9103 B TJ TŽ Třinec 47.54 + 7.25
9. Kolárik Jan TZL9013 B SKOB Zlín 49.59 + 9.30
10. Berka Milan RBK9011 B SK Radioklub Blansko 51.31 +11.02
11. Tesař Jan HOB9001 C SKOB HOBES Horní Benešov 51.51 +11.22
12. Schäfer Martin TZL9009 B SKOB Zlín 51.57 +11.28
13. Kočí Adam KON9131 B KOB Konice 52.18 +11.49
14. Popelka Pavel PTE9032 B Sokol Ptení 52.28 +11.59
15. Benroth Jakub LCE9002 B TJ Slovan Luhačovice 52.47 +12.18
16. Melecký Martin OOP9000 B TJ Opava 53.06 +12.37
17. Matuš Martin TZL9102 B SKOB Zlín 53.30 +13.01
18. Hnilica Přemek KSU9141 B Klub vytrvalostních sportů Šum 53.54 +13.25
19. Jemelík Hynek VBM9101 B VSK MZLU Brno 54.37 +14.08
20. Ostřanský Josef SSU9011 B SK Severka Šumperk 54.40 +14.11
21. Křeček Jan ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov 57.41 +17.12
22. Vlažný Jakub LCE9102 C TJ Slovan Luhačovice 58.10 +17.41
23. Valenta Jan LCE9003 B TJ Slovan Luhačovice 58.27 +17.58
24. Legerski Martin TRI9003 B TJ TŽ Třinec 58.37 +18.08
25. Pernica Jiří UOL9001 B SK Univerzity Palackého Olomou 59.14 +18.45
26. Láznička Petr TZL C SKOB Zlín 59.45 +19.16
27. Jendželovský Martin AOV9003 B Baník - FIZA Ostrava 60.06 +19.37
28. Szturc Jan TRC9003 B SKOB BETA Třinec 60.20 +19.51
29. Navara Jakub TZL9017 C SKOB Zlín 61.12 +20.43
30. Bravený Vít VBM9102 B VSK MZLU Brno 61.40 +21.11
31. Popelka Lukáš TZL9015 C SKOB Zlín 62.23 +21.54
32. Sýkora Ondřej AOV9001 B Baník - FIZA Ostrava 63.05 +22.36
33. Sochor Vít HAV9105 B SKOB Baník Havířov 63.08 +22.39
34. Kostka Jakub TRC9103 B SKOB BETA Třinec 64.34 +24.05
35. Kiedroň Michal TRC9101 B SKOB BETA Třinec 67.59 +27.30
36. Szturc Václav TRC9102 B SKOB BETA Třinec 72.36 +32.07
37. Kubeša Kamil KRN9103 B TJ Loko Krnov 75.01 +34.32
38. Iro Brano SPE9105 C TJ Sokol Pezinok 75.28 +34.59
39. Melecký Karel OOP9100 C TJ Opava 80.07 +39.38
40. Peřinka Jan AOP9101 C NORD Slavia Minerva Opava 88.05 +47.36
41. Vavrečka Michal JPV9032 C SK Prostějov 94.40 +54.11
---------------------------------------------------------------------------------
H16B 6.70 km, 270 m, 13 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Ondrusz Martin VRB8801 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 53.48
2. Zdráhal Tomáš UOL8801 B SK Univerzity Palackého Olomou 55.43 + 1.55
3. Sochor Jan HAV8801 B SKOB Baník Havířov 58.05 + 4.17
4. Švec Martin PTE8832 B Sokol Ptení 58.09 + 4.21
5. Navrátil Tomáš JPV8817 B SK Prostějov 58.41 + 4.53
6. Štrajt Michal UOL8903 B SK Univerzity Palackého Olomou 58.44 + 4.56
7. Malý Ondřej VIZ8911 C TJ Sokol Vizovice 58.53 + 5.05
8. Žaludek Jindřich TZL8904 B SKOB Zlín 60.26 + 6.38
9. Gajdoš Jan JPV8913 B SK Prostějov 63.33 + 9.45
10. Konůpka Petr BFM8902 B SKOB Frýdek - Místek 66.29 +12.41
11. Válek Filip VRB8906 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 66.39 +12.51
12. Trojek Pavel TRC8803 B SKOB BETA Třinec 68.20 +14.32
13. Špacír Jan UOL8805 C SK Univerzity Palackého Olomou 69.45 +15.57
14. Panovec Jan OTK8931 B Jiskra Otrokovice 69.57 +16.09
15. Hladík Jiří VIZ8901 C TJ Sokol Vizovice 72.49 +19.01
16. Přikryl Jan SSU8945 B SK Severka Šumperk 73.06 +19.18
17. Procházka Lukáš SSU8947 C SK Severka Šumperk 73.22 +19.34
18. Zapletal Lukáš PTE8936 B Sokol Ptení 75.29 +21.41
19. Mikolajek Petr MOV8806 B SKOB Ostrava 78.42 +24.54
20. Kusbach Antonín TZL8901 B SKOB Zlín 79.53 +26.05
21. Havelka Pavel PZR8904 B SKP Žďár nad Sázavou 80.58 +27.10
22. Petr Jiří BFM8901 B SKOB Frýdek - Místek 81.50 +28.02
23. Šopík Tomáš VRB8907 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 87.48 +34.00
24. Kolář Rudolf ABR8901 C A-team NOVO Bruntál 91.46 +37.58
25. Dudík Petr JPV8917 B SK Prostějov 97.04 +43.16
26. Sedláček Michal TRC8901 B SKOB BETA Třinec 114.08 +60.20
Vašíček Michal UOL8908 B SK Univerzity Palackého Olomou DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H18B 7.40 km, 245 m, 14 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Krajča Tomáš TZL8714 B SKOB Zlín 47.03
2. Váňa Lukáš VRB8601 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 53.21 + 6.18
3. Žaloudík Jiří VRB8602 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 53.22 + 6.19
4. Korčák Dominik HAV8703 B SKOB Baník Havířov 55.57 + 8.54
5. Kožík Jiří TZL8615 B SKOB Zlín 57.45 +10.42
6. Cetkovský Petr TZL8711 B SKOB Zlín 58.11 +11.08
7. Schmid Vladimír ADA8701 B TJ Spartak Adamov 58.23 +11.20
8. Hojsák Ondřej VBM8603 B VSK MZLU Brno 59.19 +12.16
9. Preissler Adam HAV8608 B SKOB Baník Havířov 62.43 +15.40
10. Genčur Roman KSU8749 B Klub vytrvalostních sportů Šum 64.12 +17.09
11. Bernát Petr TRC8606 B SKOB BETA Třinec 67.53 +20.50
12. Hruška Pavel SOP8608 B TJ Slezan Opava 68.20 +21.17
13. Kuča Petr SOP8606 B TJ Slezan Opava 68.22 +21.19
14. Jalový Michal RBK8724 C SK Radioklub Blansko 69.49 +22.46
15. Fojtík Jan AOV8701 B Baník - FIZA Ostrava 75.17 +28.14
16. Polacek Lukas SPE8601 C TJ Sokol Pezinok 88.54 +41.51
17. Hrneček Jan BFM8703 B SKOB Frýdek - Místek 99.58 +52.55
18. Měrka Roman BFM8704 B SKOB Frýdek - Místek 101.45 +54.42
19. Tejkal Igor YBM8702 C Klub turistů a lyžařů Brno 135.13 +88.10
Sivák Jan MOV8701 B SKOB Ostrava DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H20B 10.20 km, 430 m, 19 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Kokojan David JPV8535 B SK Prostějov 77.29
2. Kozumplík Aleš VBM8403 B VSK MZLU Brno 79.04 + 1.35
3. Polacek Pavol SPE8401 C TJ Sokol Pezinok 112.53 +35.24
4. Soldán Michal ABM8501 C KOB MOIRA Brno 152.30 +75.01
Klváček Aleš PTE8527 B Sokol Ptení DISK
Lecián Martin OOP8503 B TJ Opava DISK
Konderla Michal JIL8404 C OK Jilemnice DISK
--------------------------------------------------------------------------------
H21B 10.30 km, 405 m, 15 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Matula Petr RBK8222 C SK Radioklub Blansko 80.13
2. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov 80.44 + 0.31
3. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 81.25 + 1.12
4. Schwab David TBM7401 C TJ Tesla Brno 82.10 + 1.57
5. Škoda František LCE7439 C TJ Slovan Luhačovice 83.04 + 2.51
6. Peths Jan HOB8101 C SKOB HOBES Horní Benešov 83.08 + 2.55
7. Horniak Juraj BBA8202 C KOBRA Bratislava 84.07 + 3.54
8. Valík Ondřej SOP7801 C TJ Slezan Opava 84.42 + 4.29
9. Dittrich Petr HOB7701 C SKOB HOBES Horní Benešov 84.50 + 4.37
10. Mareček Petr OSN6912 C SK Orientační sporty Nové Měst 85.52 + 5.39
11. Ptáček Ondřej TBM7120 C TJ Tesla Brno 86.16 + 6.03
12. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 87.00 + 6.47
13. Starosta Pavel VIZ7938 C TJ Sokol Vizovice 88.13 + 8.00
14. Válka Jan SOP7811 C TJ Slezan Opava 88.24 + 8.11
15. Cech Tomas AOP7001 C NORD Slavia Minerva Opava 89.01 + 8.48
16. Rapant Jaroslav JZL5501 C TJ Jižní svahy Zlín 89.10 + 8.57
17. Trčka Jan LCE8202 C TJ Slovan Luhačovice 90.21 +10.08
18. Axman Karel STE8303 C SK SKI-OB Šternberk 90.42 +10.29
19. Mach Radovan TBM6605 C TJ Tesla Brno 91.04 +10.51
20. Valík Luděk AOP7101 C NORD Slavia Minerva Opava 91.29 +11.16
21. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 91.53 +11.40
22. Skřivánek Marcel JPV7713 C SK Prostějov 92.51 +12.38
23. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šum 92.59 +12.46
24. Hrnčiar Dušan FBA7741 C Farmaceut Bratislava 93.27 +13.14
25. Ptáček Jan TBM7435 C TJ Tesla Brno 94.39 +14.26
26. Schuster Martin AOP6502 C NORD Slavia Minerva Opava 94.45 +14.32
27. Hájek Ondřej TBM7511 C TJ Tesla Brno 94.46 +14.33
28. Szlavik Zoltan HNT0029 C Hungarian National Team 95.10 +14.57
29. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 95.16 +15.03
30. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 95.17 +15.04
31. Pěček Vítězslav SKM7109 C KOB Směr Kroměříž 96.21 +16.08
32. Mrkvica Petr VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava 96.39 +16.26
33. Bohuš Peter FBA7904 C Farmaceut Bratislava 97.34 +17.21
34. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 98.09 +17.56
35. Mohyla Kamil MOV7701 C SKOB Ostrava 98.10 +17.57
36. Stoszek Jakub VOV8300 C VSK VŠB TU Ostrava 98.31 +18.18
37. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 98.36 +18.23
38. Pastuszek Filip TZL7731 C SKOB Zlín 99.08 +18.55
39. Zenis Jozef SPE7301 C TJ Sokol Pezinok 100.07 +19.54
40. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB HOBES Horní Benešov 100.08 +19.55
41. Butas Ivan SPE7201 C TJ Sokol Pezinok 101.46 +21.33
42. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 102.23 +22.10
43. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 102.30 +22.17
44. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 102.51 +22.38
45. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 103.14 +23.01
46. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 105.13 +25.00
47. Krčál Marek MFP8300 C VŠSK MFF UK Praha 105.17 +25.04
48. Cieslar Martin TRC8401 C SKOB BETA Třinec 106.07 +25.54
49. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar 106.45 +26.32
50. Frano Michal SPE7501 C TJ Sokol Pezinok 109.47 +29.34
51. Sluka Miroslav VBM7207 C VSK MZLU Brno 109.55 +29.42
52. Kříž Ondřej PZR8001 C SKP Žďár nad Sázavou 110.33 +30.20
53. Černohous Petr JPV8113 C SK Prostějov 111.10 +30.57
54. Minařík Luboš TBM5711 C TJ Tesla Brno 113.49 +33.36
55. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 116.37 +36.24
56. Oprsal Alan YYY0005 C Neregistrovani 116.39 +36.26
57. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 119.05 +38.52
58. Doležel Tomáš KTA7701 C SK Kotnov Tábor 137.13 +57.00
59. Jura Tomáš JPV8236 C SK Prostějov 138.41 +58.28
60. Halíř Radim MFP7000 C VŠSK MFF UK Praha 140.34 +60.21
61. Vychodil Petr SBK7535 C KOB Start Blansko 143.45 +63.32
Hermann Tomáš VBM8301 C VSK MZLU Brno DISK
Rouš Pavel VBM8102 C VSK MZLU Brno DISK
Krejčí Jan TBM7646 C TJ Tesla Brno DISK
Hašek Jakub SKM8012 C KOB Směr Kroměříž DISK
Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž DISK
Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž DISK
Pečenka Vratislav ADA7434 C TJ Spartak Adamov DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H35B 11.20 km, 455 m, 18 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Hrouda Petr VBM6900 C VSK MZLU Brno 87.41
2. Ptáček Pavel BBM6508 C KPKS BETA Brno 90.56 + 3.15
3. Hadač Miroslav AOP6501 C NORD Slavia Minerva Opava 91.51 + 4.10
4. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 93.13 + 5.32
5. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 93.32 + 5.51
6. Smejkal Pavel TBM5710 C TJ Tesla Brno 108.19 +20.38
7. Stacke Jiří LCE5801 C TJ Slovan Luhačovice 109.08 +21.27
8. Čechmánek Vladimír OKP5802 C SK OK 24 Praha 110.21 +22.40
9. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov 110.35 +22.54
10. Hubáček Jaroslav LCE6311 C TJ Slovan Luhačovice 110.39 +22.58
11. Šimek Roman UOL6503 C SK Univerzity Palackého Olomou 110.47 +23.06
12. Soldán Vladimír JPV6526 C SK Prostějov 112.34 +24.53
13. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 113.20 +25.39
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 115.17 +27.36
15. Končák Jaroslav FYS6305 C TJ Fryšták 116.26 +28.45
16. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 116.59 +29.18
17. Skryja Bořivoj PZR6106 C SKP Žďár nad Sázavou 118.41 +31.00
18. Peřinka Jan AOP6301 C NORD Slavia Minerva Opava 121.14 +33.33
19. Sláma Dušan TBM4730 C TJ Tesla Brno 121.51 +34.10
20. Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 122.31 +34.50
21. Říman Petr HAV6709 C SKOB Baník Havířov 123.19 +35.38
22. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 123.46 +36.05
23. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 125.13 +37.32
24. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 134.29 +46.48
25. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB Železárny Prostějov 136.50 +49.09
26. Hovořák Petr VBM6705 C VSK MZLU Brno 137.33 +49.52
27. Horký Tomáš TBM6747 C TJ Tesla Brno 158.57 +71.16
28. Perůtka Karel LCE4901 C TJ Slovan Luhačovice 172.12 +84.31
Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín DISK
Vavrys Petr LCE6413 C TJ Slovan Luhačovice DISK
Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín DISK
Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín DISK
Kunc Petr MLA6601 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice DISK
Kuncar Vit LCE0001 C TJ Slovan Luhačovice DISK
Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice DISK
Stupal František JHB6201 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov DISK
MS Jordanov Nikolaj YYY0004 C Neregistrovani 143.02 +55.21
---------------------------------------------------------------------------------
H40B 10.20 km, 430 m, 19 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Pollák Jozef JPV6027 C SK Prostějov 70.34
2. Šuler Josef TBM6005 C TJ Tesla Brno 82.25 +11.51
3. Kusbach Antonín TZL5803 C SKOB Zlín 85.30 +14.56
4. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 86.05 +15.31
5. Hirš Libor VBM6000 C VSK MZLU Brno 86.31 +15.57
6. Král Jiří SSU5941 C SK Severka Šumperk 88.12 +17.38
7. Hierweg Karol BBA5801 C KOBRA Bratislava 89.27 +18.53
8. Jeřábek Luboš JPV6112 C SK Prostějov 89.29 +18.55
9. Korim Juraj ATU6003 C ATU Košice 90.59 +20.25
10. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 92.01 +21.27
11. Čulen Peter BBA6101 C KOBRA Bratislava 93.04 +22.30
12. Kerenyi Denes HNT0014 C Hungarian National Team 99.02 +28.28
13. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 111.15 +40.41
14. Doležel Antonín KTA5401 C SK Kotnov Tábor 111.30 +40.56
15. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 113.21 +42.47
16. Pulec Pavel VBM6201 C VSK MZLU Brno 116.24 +45.50
17. Dvorský Ilja SKM6103 C KOB Směr Kroměříž 125.13 +54.39
18. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov 128.32 +57.58
19. Čech Přemysl SVS5901 C Orientklub Vsetín 130.15 +59.41
20. Berka Milan RBK6312 C SK Radioklub Blansko 134.56 +64.22
21. Mádle Petr SHK6101 C TJ Slavia Hradec Králové 137.07 +66.33
22. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 154.45 +84.11
23. Paulo Milos SPE6301 C TJ Sokol Pezinok 156.29 +85.55
24. Rajnošek Zdeněk KSU6345 C Klub vytrvalostních sportů Šum 177.51 +107.17
25. Bařinka Antonín SKM5811 C KOB Směr Kroměříž 178.14 +107.40
Vozda Jiří KSU6149 C Klub vytrvalostních sportů Šum DISK
Uhmann Petr TBM5103 C TJ Tesla Brno DISK
Iro Miro SPE6400 C TJ Sokol Pezinok DISK
Panovec Vladan OTK6201 C Jiskra Otrokovice DISK
Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice DISK
Kuna Daniel BBA6001 C KOBRA Bratislava DISK
Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H45B 7.40 km, 245 m, 14 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Zdráhal Robert STE5707 C SK SKI-OB Šternberk 53.01
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 59.11 + 6.10
3. Strachota Jaroslav SSU5600 C SK Severka Šumperk 59.18 + 6.17
4. Hruška Jiří OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Měst 60.42 + 7.41
5. Fedor Jozef SPE5701 C TJ Sokol Pezinok 61.54 + 8.53
6. Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK MZLU Brno 63.14 +10.13
7. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 64.43 +11.42
8. Kostka Evžen AOP5701 C NORD Slavia Minerva Opava 65.49 +12.48
9. Višňa Milan STE5904 C SK SKI-OB Šternberk 66.54 +13.53
10. Cigoš Petr TZL5602 C SKOB Zlín 68.09 +15.08
11. Hrouza Jan KRN5401 C TJ Loko Krnov 69.41 +16.40
12. Jirka Jiří LOL5501 C SK OK Olomouc 70.08 +17.07
13. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 70.28 +17.27
14. Najbrt Tomáš VMZ5607 C DDM Valašské Meziříčí 71.07 +18.06
15. Jelínek Petr MOV5502 C SKOB Ostrava 72.12 +19.11
16. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 73.13 +20.12
17. Věžník Antonín ADA5505 C TJ Spartak Adamov 74.03 +21.02
18. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 82.51 +29.50
19. Dědek Jaroslav ZVS5501 C TJ Zbrojovka Vsetín 83.41 +30.40
20. Kršák Karel VIZ5902 C TJ Sokol Vizovice 85.21 +32.20
21. Březina Vladimír SSU5847 C SK Severka Šumperk 88.30 +35.29
22. Poklop Lubomír LOL5601 C SK OK Olomouc 90.35 +37.34
23. Petr Jiří BFM5801 C SKOB Frýdek - Místek 95.03 +42.02
24. Polacek Pavol SPE5501 C TJ Sokol Pezinok 98.58 +45.57
25. Pečenka Vratislav ADA5112 C TJ Spartak Adamov 100.21 +47.20
26. Konůpka Petr BFM5702 C SKOB Frýdek - Místek 111.55 +58.54
MS Trávníček Jan UOL7501 C SK Univerzity Palackého Olomou 71.14 +18.13
---------------------------------------------------------------------------------
H50B 6.70 km, 270 m, 13 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SK Univerzity Palackého Olomou 56.14
2. Dokoupil Jaroslav VBM4908 C VSK MZLU Brno 57.54 + 1.40
3. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 60.49 + 4.35
4. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum 60.56 + 4.42
5. Máj Štefan BBA5201 C KOBRA Bratislava 62.04 + 5.50
6. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 64.06 + 7.52
7. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 64.44 + 8.30
8. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 66.23 +10.09
9. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 67.10 +10.56
10. Sýkora Jiří AOP5401 C NORD Slavia Minerva Opava 67.12 +10.58
11. Žaludek Jindřich TZL5410 C SKOB Zlín 67.17 +11.03
12. Sirný Jaroslav OOP5402 C TJ Opava 67.47 +11.33
13. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 70.08 +13.54
14. Čevela Jaromir TZL5301 C SKOB Zlín 71.16 +15.02
15. Peška Antonín HLV4801 C Sokol Holešov 72.38 +16.24
16. Dlabaja Vladimír TZL5315 C SKOB Zlín 72.42 +16.28
17. Šíma Ladislav PZR5201 C SKP Žďár nad Sázavou 73.02 +16.48
18. Bauer Emil VBM4410 C VSK MZLU Brno 73.27 +17.13
19. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 73.57 +17.43
20. Jedlička Miroslav LIT5302 C KOB Chemopetrol Litvínov 78.00 +21.46
21. Komínek Jiří TBM4639 C TJ Tesla Brno 78.47 +22.33
22. Jurčák Karel SOP5101 C TJ Slezan Opava 82.22 +26.08
23. Novohradský Jan PZR5309 C SKP Žďár nad Sázavou 83.37 +27.23
24. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK Univerzity Palackého Olomou 84.53 +28.39
25. Hladký Pavel VBM5306 C VSK MZLU Brno 86.44 +30.30
26. Doušek Ivo TBM4703 C TJ Tesla Brno 91.55 +35.41
27. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 93.00 +36.46
28. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 95.14 +39.00
29. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 97.34 +41.20
Noga Stefan SPE5402 C TJ Sokol Pezinok DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H55B 5.10 km, 170 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C SKP Žďár nad Sázavou 44.43
2. Vlach Oldřich VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava 47.36 + 2.53
3. Klech Josef HOB4701 C SKOB HOBES Horní Benešov 52.11 + 7.28
4. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 52.45 + 8.02
5. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK MZLU Brno 58.53 +14.10
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 60.53 +16.10
7. Novotný Stanislav OOP4800 C TJ Opava 64.39 +19.56
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 64.58 +20.15
9. Toman Stanislav ABR4801 C A-team NOVO Bruntál 67.05 +22.22
10. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 68.03 +23.20
11. Bradáč Jaroslav LCE4412 C TJ Slovan Luhačovice 74.57 +30.14
---------------------------------------------------------------------------------
H60B 4.40 km, 130 m, 11 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Kresta Čestmír SBR4201 C SKOB Bruntál 43.54
2. Hýbal Ladislav BBA4101 C KOBRA Bratislava 44.28 + 0.34
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 45.49 + 1.55
4. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 46.19 + 2.25
5. Pospíšil Jiří PZR4321 C SKP Žďár nad Sázavou 46.53 + 2.59
6. Frey Jaromír PTK4101 C OK Potůčky 47.24 + 3.30
7. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 49.43 + 5.49
8. Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 51.18 + 7.24
9. Šmerk Pavel YBM4135 C Klub turistů a lyžařů Brno 52.21 + 8.27
10. Sedlář Vladimír AOP4201 C NORD Slavia Minerva Opava 54.56 +11.02
11. Běčák Arnošt MOV4001 C SKOB Ostrava 55.50 +11.56
12. Starý Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 56.13 +12.19
13. Šmrha František SJI4138 C OK Jihlava 56.21 +12.27
14. Urbanec Antonín EZL4444 C Přátelé evrop. vrcholů Zlín 60.45 +16.51
15. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 63.24 +19.30
16. Konečný František LBM4031 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 69.35 +25.41
---------------------------------------------------------------------------------
H65B 4.40 km, 160 m, 9 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Kruml František TTR3601 C OOB Třebíč 66.52
2. Řezanina Josef ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín 70.48 + 3.56
--------------------------------------------------------------------------------
H70B 3.60 km, 85 m, 8 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Sita Vratislav SSU3000 C SK Severka Šumperk 50.47
2. Šauman Václav LBM3026 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 51.26 + 0.39
3. Olhava Ladislav ATU2601 C ATU Košice 62.11 +11.24
--------------------------------------------------------------------------------
H75B 3.60 km, 85 m, 8 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
D10N 5 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Chroma Katerina ZBM9451 C SK Žabovřesky Brno 32.05
2. Koláriková Lucie TZL9451 C SKOB Zlín 39.41 + 7.36
3. Otrusinová Jana ABM9560 C KOB MOIRA Brno 40.04 + 7.59
4. Chroustova Lenka VBM9451 C VSK MZLU Brno 48.09 +16.04
5. Kuncarova Jana LCE0051 C TJ Slovan Luhačovice 50.25 +18.20
6. Vavrysová Barbara LCE9751 C TJ Slovan Luhačovice 51.11 +19.06
7. Mulíčková Zuzana ABM0151 C KOB MOIRA Brno 56.22 +24.17
8. Peřinková Petra AOP9451 C NORD Slavia Minerva Opava 83.03 +50.58
MS Chroustova Sarka VBM9851 C VSK MZLU Brno 56.20 +24.15
--------------------------------------------------------------------------------
D12C 2.90 km, 40 m, 7 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šum 32.39
2. Pekárková Monika RBK9252 B SK Radioklub Blansko 33.55 + 1.16
3. Sklenářová Radka SBR9250 C SKOB Bruntál 37.28 + 4.49
4. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 38.10 + 5.31
5. Tichá Tereza TJH9451 C TJ OK Tolar 40.53 + 8.14
6. Nytrová Kristýna VBM9254 C VSK MZLU Brno 40.57 + 8.18
7. Koporová Petra VBM9352 C VSK MZLU Brno 42.40 +10.01
8. Kislická Hana ABM9257 C KOB MOIRA Brno 49.31 +16.52
9. Šestáková Petra RBK9357 C SK Radioklub Blansko 76.12 +43.33
10. Blažková Kateřina RBK9350 C SK Radioklub Blansko 80.50 +48.11
11. Čechmánková Petra OKP9350 C SK OK 24 Praha 89.14 +56.35
12. Hegerová Petra RBK9355 C SK Radioklub Blansko 92.55 +60.16
---------------------------------------------------------------------------------
D14C 3.70 km, 75 m, 9 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Loupová Anna VBM9051 C VSK MZLU Brno 49.58
2. Tejkalová Kateřina VBM9053 C VSK MZLU Brno 50.49 + 0.51
3. Hudzieczková Eva TRC9051 C SKOB BETA Třinec 51.16 + 1.18
4. Kavanová Elen SKM9090 C KOB Směr Kroměříž 54.05 + 4.07
5. Fasurová Tereza ABM9059 C KOB MOIRA Brno 55.00 + 5.02
6. Odstrčilová Hana YYY0001 C Neregistrovani 62.24 +12.26
7. Čechová Lenka SVS9052 C Orientklub Vsetín 66.19 +16.21
8. Nováková Kateřina PGP9152 C SK Praga Praha 75.12 +25.14
9. Cieslarová Markéta TRC9151 C SKOB BETA Třinec 90.28 +40.30
10. Štětínská Jana MOV9151 C SKOB Ostrava 101.39 +51.41
Rafajová Zuzana SVS9151 C Orientklub Vsetín DISK
Christovová Neli SKM9151 C KOB Směr Kroměříž DISK
---------------------------------------------------------------------------------
H10N 5 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Chmelař Martin JPV9505 C SK Prostějov 33.28
2. Sklenář Martin SBR9501 C SKOB Bruntál 33.44 + 0.16
3. Mudrák Štěpán LCE9601 C TJ Slovan Luhačovice 35.54 + 2.26
4. Holinka Lukáš PTE9421 C Sokol Ptení 36.54 + 3.26
5. Jasek Otakar TBM9422 C TJ Tesla Brno 37.08 + 3.40
6. Meier Fabio TZL9402 C SKOB Zlín 38.11 + 4.43
7. Závala Petr TBM9504 C TJ Tesla Brno 40.52 + 7.24
8. Brlica Jan ZBM9502 C SK Žabovřesky Brno 41.25 + 7.57
9. Novák Václav PGP9600 C SK Praga Praha 45.21 +11.53
10. Pěček Martin SKM9403 C KOB Směr Kroměříž 50.38 +17.10
11. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 54.49 +21.21
12. Blatný Tomáš ABM9412 C KOB MOIRA Brno 68.23 +34.55
13. Odstrčil Filip YYY0002 C Neregistrovani 92.14 +58.46
14. Zelinka Ludvík ZBM C SK Žabovřesky Brno 96.24 +62.56
Dvorsky Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž DISK
Štětínský Pavel MOV9401 C SKOB Ostrava DISK
MS Pulec Matej VBM0001 C VSK MZLU Brno 96.27 +62.59
MS Juren Vaclav TBM9318 C TJ Tesla Brno 51.34 +18.06
MS Jelínek Jan AOP6401 C NORD Slavia Minerva Opava 139.51 +106.23
---------------------------------------------------------------------------------
H12C 2.90 km, 40 m, 7 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Svoboda Marek VBM9301 C VSK MZLU Brno 26.10
2. Nykodým Ondřej TBM9307 C TJ Tesla Brno 34.09 + 7.59
3. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB MOIRA Brno 34.57 + 8.47
4. Závala Jan TBM9207 C TJ Tesla Brno 38.14 +12.04
5. Kučera Kryštof VBM9204 C VSK MZLU Brno 42.37 +16.27
6. Pintera Jan VBM9306 C VSK MZLU Brno 45.01 +18.51
7. Brogowski Šimon LCE9329 C TJ Slovan Luhačovice 46.26 +20.16
--------------------------------------------------------------------------------
H14C 4.10 km, 125 m, 8 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------
1. Čechmánek Radek OKP9101 B SK OK 24 Praha 38.41
2. Hrobař Štěpán ABM9106 C KOB MOIRA Brno 41.38 + 2.57
3. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 42.52 + 4.11
4. Masný Jan KRN9001 C TJ Loko Krnov 49.41 +11.00
5. Kazda Adam RBK9104 C SK Radioklub Blansko 49.46 +11.05
6. Soldán Michal JPV9137 C SK Prostějov 52.42 +14.01
7. Sedláček Marek TBM9001 C TJ Tesla Brno 57.13 +18.32
8. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 60.37 +21.56
9. Jasek Jindrich TBM9110 C TJ Tesla Brno 65.12 +26.31
--------------------------------------------------------------------------------
T4 4.60 km, 160 m, 8 kontrol
protokol mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------
1. Spišiak Marián SPE7601 C TJ Sokol Pezinok 46.57
2. Vavrečka Jiří JPV6313 C SK Prostějov 48.43 + 1.46
3. Bravená Martina YBM8751 C Klub turistů a lyžařů Brno 49.58 + 3.01
4. Dušková Ivana PTE8365 C Sokol Ptení 52.31 + 5.34
5. Otrusina Milan EZL6205 C Přátelé evrop. vrcholů Zlín 53.40 + 6.43
6. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 59.17 +12.20
7. Pešek Kamil CET8003 C TJ Loko Česká Třebová 65.14 +18.17
8. Bendová Klára HOB8254 C SKOB HOBES Horní Benešov 66.40 +19.43
9. Hnilicová Jana KSU6851 C Klub vytrvalostních sportů Šum 67.34 +20.37
10. Pekárek Aleš RBK C SK Radioklub Blansko 69.00 +22.03
11. Vítková Miroslava PTE6952 C Sokol Ptení 72.16 +25.19
12. Šumšalová Kristýna ODR8550 C SKOB Odry 74.58 +28.01
13. Berková Pavlína RBK7151 C SK Radioklub Blansko 76.12 +29.15
14. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 78.03 +31.06
15. Langer Roman LJN7206 C TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 81.10 +34.13
16. Rulc Zdeněk LJN7201 C TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 81.55 +34.58
17. Mikšíková Kateřina PTE7325 C Sokol Ptení 83.31 +36.34
18. Sklenářová Lenka SBR0000 C SKOB Bruntál 84.07 +37.10
19. Pekárková Radka RBK6951 C SK Radioklub Blansko 85.08 +38.11
20. Richter Rudolf ADA5113 C TJ Spartak Adamov 87.03 +40.06
21. Šperlík Josef ODR5500 C SKOB Odry 87.52 +40.55
22. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 90.14 +43.17
23. Hegerová Ivana RBK5851 C SK Radioklub Blansko 90.22 +43.25
24. Pulec Vojtěch VBM8902 C VSK MZLU Brno 98.03 +51.06
25. Martincová Marie ADA4951 C TJ Spartak Adamov 149.25 +102.28
Jašek Milan TBM6201 C TJ Tesla Brno DISK
Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové DISK
---------------------------------------------------------------------------------