Vytvořeno 16.05.2005  0:04
14.05.2005 CC, ŽA
D21E      1.90 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy

1. Haluzová Jana SCP8051 R AC Sparta Praha 16.29 2. Dočkalová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 16.36 + 0.07 3. Topinková Monika BOR8054 E OK Jiskra Nový Bor 16.39 + 0.10 4. Štěrbová Marta LPU7957 E OK Lokomotiva Pardubice 16.48 + 0.19 5. Stará Zdenka TBM7952 E TJ Tesla Brno 17.24 + 0.55 6. Smičková Eva JPV8277 E SK Prostějov 17.53 + 1.24 7. Hrazdírová Iva SCP8152 E AC Sparta Praha 18.13 + 1.44 8. Fejlková Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 18.40 + 2.11 9. Klimplová Lenka LPU7951 R OK Lokomotiva Pardubice 18.43 + 2.14 10. Kolářová Magdalena SJC7962 R Sportcentrum Jičín 18.46 + 2.17 11. Kovaříková Mária TRI6950 E TJ TŽ Třinec 19.15 + 2.46 12. Kovářová Kristýna DKP8450 E SK Kotlářka Praha 19.18 + 2.49 13. Macúchová Zuzana TBM7956 E TJ Tesla Brno 19.25 + 2.56 14. Dobke Marika TJN8258 E TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19.45 + 3.16 15. Kvapilová Věra TUR7650 R OOB TJ Turnov 19.48 + 3.19 16. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 19.58 + 3.29 17. Tichovská Hana PGP8251 R SK Praga Praha 20.11 + 3.42 18. Šolínová Lucie PHK8055 R OK 99 Hradec Králové 20.21 + 3.52 18. Kaufmann Elisa GER8452 C Germany National Tema 20.21 + 3.52 20. Nováková Kateřina PHK8252 R OK 99 Hradec Králové 20.40 + 4.11 21. Krafková Ita BOR8156 R OK Jiskra Nový Bor 20.45 + 4.16 22. Tvarůžková Petra SJI8452 R OK Jihlava 20.58 + 4.29 23. Filipová Ivana SRK7373 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 21.13 + 4.44 24. Horčičková Eva UOL7051 C SK Univerzity Palackého Olomou 21.17 + 4.48 25. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 21.18 + 4.49 26. Blechová Lenka CHT8053 C SK Chrast 21.53 + 5.24 27. Dytrtová Dagmar SRK7952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 24.20 + 7.51
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H21E 2.30 km, 18 kontrol protokol  mezičasy
1. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 13.52 2. Dlabaja Tomáš ZBM8308 E SK Žabovřesky Brno 14.11 + 0.19 3. Švihovský Jaromír SJC8005 E Sportcentrum Jičín 14.19 + 0.27 4. Komanec Václav SHK8406 E TJ Slavia Hradec Králové 15.17 + 1.25 5. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga Praha 15.23 + 1.31 6. Bukovac Palo ZBM8101 R SK Žabovřesky Brno 15.24 + 1.32 7. Žaloudek Petr DKP8304 C SK Kotlářka Praha 15.30 + 1.38 8. Váňa Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 15.40 + 1.48 9. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 15.43 + 1.51 10. Henek Vladan JPV8002 R SK Prostějov 15.48 + 1.56 11. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 15.54 + 2.02 12. Kučera Jan VSP7302 R USK Praha 15.58 + 2.06 13. Barták Lukáš SVK8302 C Slovensko 16.02 + 2.10 13. Bader Leif GER8201 C Germany National Tema 16.02 + 2.10 15. Janata Martin DKP8306 R SK Kotlářka Praha 16.04 + 2.12 16. Kazda Ondřej SJC8202 R Sportcentrum Jičín 16.13 + 2.21 17. Matějů Michal VSP7700 E USK Praha 16.14 + 2.22 18. Zvěřina Petr PHK8204 E OK 99 Hradec Králové 16.20 + 2.28 19. Štěrba Zbyněk LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice 16.21 + 2.29 20. Kozák Petr VSP6501 R USK Praha 16.22 + 2.30 21. Barrable Nick TBM7447 E TJ Tesla Brno 16.24 + 2.32 22. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 16.25 + 2.33 23. Pekárek Evžen TZL7007 R SKOB Zlín 16.31 + 2.39 24. Košárek Pavel JAM7100 R SK Jamnice 16.33 + 2.41 24. Hošek Václav DKP8000 R SK Kotlářka Praha 16.33 + 2.41 26. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 16.35 + 2.43 27. Kovář Miroslav SCP8103 R AC Sparta Praha 16.50 + 2.58 27. Macek Martin PHK7102 R OK 99 Hradec Králové 16.50 + 2.58 29. Teich Christian GER8401 C Germany National Tema 16.52 + 3.00 29. Kolařík Tomáš BOR7809 E OK Jiskra Nový Bor 16.52 + 3.00 31. Prášil Marek SJI7313 E OK Jihlava 16.53 + 3.01 32. Šedivý Jan EKP8400 E VŠTJ Ekonom Praha 16.57 + 3.05 33. Vítek Tomáš SRK7704 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 17.17 + 3.25 34. Hanák Pavel STE7101 R SK SKI-OB Šternberk 17.19 + 3.27 35. Skripnik Štěpán SCP7901 R AC Sparta Praha 17.22 + 3.30 36. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 17.30 + 3.38 37. Krejčík Jiří TZL8301 R SKOB Zlín 17.31 + 3.39 37. Kwiatkowski Andre GER6901 C Germany National Tema 17.31 + 3.39 39. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 17.49 + 3.57 40. Vyoral Jan VIZ7615 R TJ Sokol Vizovice 17.52 + 4.00 41. Žemlík Pavel TZL7135 C SKOB Zlín 18.16 + 4.24 42. Meyer Joerg GER8301 C Germany National Tema 18.24 + 4.32 43. Bukovac Maroš SVK7605 C Slovensko 18.40 + 4.48 44. Hofmeister Christoph GER8402 C Germany National Tema 19.08 + 5.16 45. Matějů Luboš PGP7601 E SK Praga Praha 19.24 + 5.32 46. Henych Petr VLI6001 R VSK Slavia TU Liberec 20.03 + 6.11 Oma Jakub TUR8002 E OOB TJ Turnov DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D16A 1.60 km, 13 kontrol protokol  mezičasy
1. Hlavová Jindra KON8989 A KOB Konice 13.21 2. Bochenková Ivana DKP8950 A SK Kotlářka Praha 14.25 + 1.04 3. Soukupová Lucie SJC8951 A Sportcentrum Jičín 14.37 + 1.16 4. Müllerová Věra SRK9053 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 14.43 + 1.22 5. Poklopová Lenka UOL8951 A SK Univerzity Palackého Olomou 15.02 + 1.41 6. Knapová Jana LPU9053 A OK Lokomotiva Pardubice 15.19 + 1.58 7. Mádlová Věra SHK8951 A TJ Slavia Hradec Králové 15.20 + 1.59 8. Mezníková Lucie LBE9150 A TJ Lokomotiva Beroun 15.22 + 2.01 9. Petrželová Tereza JIL8953 A OK Jilemnice 15.23 + 2.02 10. Freyová Andrea PTK8952 A OK Potůčky 15.35 + 2.14 11. Jakobová Adélka UOL9052 A SK Univerzity Palackého Olomou 15.40 + 2.19 12. Valachová Martina LPU9054 A OK Lokomotiva Pardubice 15.58 + 2.37 13. Jirčáková Martina SRK8951 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 16.12 + 2.51 14. Hubáčková Pavla LCE9052 A TJ Slovan Luhačovice 16.18 + 2.57 15. Kuncová Eliška MLA8951 A MLOK Mariánské Lázně 16.31 + 3.10 16. Staňková Štěpánka SSU8992 A SK Severka Šumperk 16.44 + 3.23 17. Marešová Michaela LPU8959 A OK Lokomotiva Pardubice 16.46 + 3.25 18. Mechlová Lenka JIL9051 A OK Jilemnice 16.57 + 3.36 19. Hadačová Tereza AOP9051 A NORD Slavia Minerva Opava 17.08 + 3.47 20. Procházková Michaela LPU8960 A OK Lokomotiva Pardubice 17.10 + 3.49 21. Sedláčková Anna KRL9051 A Kometa Kralovice 17.28 + 4.07 21. Weissová Lucie AOV8952 A Baník - FIZA Ostrava 17.28 + 4.07 23. Štrajtová Štěpánka UOL9151 A SK Univerzity Palackého Olomou 17.29 + 4.08 24. Bolechová Anežka LPU9051 A OK Lokomotiva Pardubice 17.41 + 4.20 25. Svobodová Barbora TJN8952 A TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18.13 + 4.52 26. Augustinová Bohdana JIL8952 A OK Jilemnice 18.24 + 5.03 27. Cahlová Blanka LCE9051 A TJ Slovan Luhačovice 18.49 + 5.28 28. Ježková Dominika PGP9053 A SK Praga Praha 19.16 + 5.55 29. Březinová Marie SSU9191 A SK Severka Šumperk 20.10 + 6.49 30. Pilcová Barbora UOL8977 A SK Univerzity Palackého Olomou 20.53 + 7.32 31. Krätschmerová Ivona VRB9050 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 21.38 + 8.17 32. Vozdová Klára KSU8964 A Klub vytrvalostních sportů Šum 30.58 +17.37 Kettnerová Dana LBE8950 B TJ Lokomotiva Beroun DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D18A 1.70 km, 13 kontrol protokol  mezičasy
1. Žabková Marie TRC8753 A SKOB BETA Třinec 14.41 2. Vaculíková Jana PHK8853 A OK 99 Hradec Králové 15.06 + 0.25 3. Filipová Zuzana TZL8855 A SKOB Zlín 15.55 + 1.14 4. Hančíková Hana TZL8852 A SKOB Zlín 16.08 + 1.27 5. Hermanová Zuzana LPU8752 A OK Lokomotiva Pardubice 16.27 + 1.46 6. Machútová Lucie PHK8851 A OK 99 Hradec Králové 16.30 + 1.49 7. Hlavová Hana KON8888 A KOB Konice 16.32 + 1.51 8. Hrstková Vladěna JHB8753 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16.57 + 2.16 9. Doležalová Vendula PHK8752 A OK 99 Hradec Králové 16.58 + 2.17 10. Polášková Tereza TZL8851 A SKOB Zlín 17.01 + 2.20 11. Svobodná Šárka DKP8850 A SK Kotlářka Praha 17.02 + 2.21 12. Sedláčková Oldřiška KRL8751 A Kometa Kralovice 17.09 + 2.28 13. Karochová Simona DKP8853 A SK Kotlářka Praha 17.10 + 2.29 14. Dlouhá Marie DKP8756 A SK Kotlářka Praha 17.13 + 2.32 15. Mrštíková Květa LPU8753 A OK Lokomotiva Pardubice 17.15 + 2.34 16. Dittrichová Petra KON8787 A KOB Konice 18.06 + 3.25 17. Horáková Veronika TUR8751 A OOB TJ Turnov 18.34 + 3.53 18. Klečková Lucie HAV8852 A SKOB Baník Havířov 18.57 + 4.16 19. Zelená Radka PGP8751 A SK Praga Praha 19.15 + 4.34 20. Balcarová Jana PHK8852 A OK 99 Hradec Králové 19.48 + 5.07 21. Doležalová Monika DKP8857 A SK Kotlářka Praha 20.45 + 6.04 22. Vlažná Lucie LCE8762 A TJ Slovan Luhačovice 20.54 + 6.13 23. Bochenková Martina DKP8758 A SK Kotlářka Praha 21.35 + 6.54 24. Azebová Nina PHK8855 A OK 99 Hradec Králové 22.08 + 7.27 25. Prchalová Ivana JIL8754 A OK Jilemnice 22.51 + 8.10 26. Borecká Kateřina VBM8852 A VSK MZLU Brno 23.11 + 8.30 27. Vyhnálková Lucie SOP8853 A TJ Slezan Opava 23.31 + 8.50 28. Kellnerová Dominika JIL8853 C OK Jilemnice 23.57 + 9.16 29. Paloncýová Markéta KSU8791 B Klub vytrvalostních sportů Šum 24.08 + 9.27 30. Teplá Tereza SHK8851 A TJ Slavia Hradec Králové 24.54 +10.13 31. Andršová Jana SRK8756 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 26.37 +11.56 31. Macháčková Kateřina DKP8855 A SK Kotlářka Praha 26.37 +11.56 33. Hamáčková Kristina LBE8850 B TJ Lokomotiva Beroun 29.06 +14.25 34. Adámková Klára KSU8899 C Klub vytrvalostních sportů Šum 30.02 +15.21 35. Králová Tereza JIL8751 C OK Jilemnice 34.50 +20.09 Matušová Petra SJC8755 A Sportcentrum Jičín DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D20A 1.70 km, 16 kontrol protokol  mezičasy
1. Panchártková Jana PHK8569 E OK 99 Hradec Králové 15.54 2. Hrušková Lenka DKP8555 R SK Kotlářka Praha 17.17 + 1.23 3. Spurná Martina PGP8556 R SK Praga Praha 17.52 + 1.58 4. Krčálová Veronika LPU8557 E OK Lokomotiva Pardubice 18.21 + 2.27 5. Duchová Iveta LPU8654 A OK Lokomotiva Pardubice 18.33 + 2.39 6. Zatloukalová Lenka JPV8577 R SK Prostějov 18.48 + 2.54 7. Mikulová Ada SJC8668 A Sportcentrum Jičín 19.18 + 3.24 8. Hrouzová Pavlína VOV8559 A VSK VŠB TU Ostrava 19.56 + 4.02 9. Mališová Barbora DKP8654 R SK Kotlářka Praha 20.01 + 4.07 10. Bohunská Jana KRN8651 A TJ Loko Krnov 20.21 + 4.27 11. Tichovská Martina PGP8658 R SK Praga Praha 20.44 + 4.50 12. Procházková Zuzana SJC8551 A Sportcentrum Jičín 21.27 + 5.33 12. Daňková Petra JPV8575 A SK Prostějov 21.27 + 5.33 14. Palátová Petra SJI8658 A OK Jihlava 21.45 + 5.51 15. Nováková Lucie PGP8552 A SK Praga Praha 21.49 + 5.55 16. Vávrová Veronika JPV8551 A SK Prostějov 21.54 + 6.00 17. Jindřišková Martina JIL8552 A OK Jilemnice 21.57 + 6.03 18. Krejčíková Barbora TZL8551 A SKOB Zlín 22.06 + 6.12 19. Uvizlová Martina SJC8665 A Sportcentrum Jičín 22.15 + 6.21 20. Juračková Jana LPU8653 R OK Lokomotiva Pardubice 22.25 + 6.31 21. Halašková Veronika KRN8653 A TJ Loko Krnov 23.28 + 7.34 22. Otrusinová Jana TZL8658 A SKOB Zlín 23.51 + 7.57 23. Martynková Aneta TRI8657 A TJ TŽ Třinec 24.52 + 8.58 24. Beržinská Soňa JPV8552 A SK Prostějov 26.19 +10.25 25. Plochová Dominika DKP8651 A SK Kotlářka Praha 27.49 +11.55 26. Baklíková Anna TZL8562 C SKOB Zlín 30.45 +14.51 Dokoupilová Radka VBM8558 R VSK MZLU Brno DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H16A 1.80 km, 12 kontrol protokol  mezičasy
1. Klusáček Matěj TTR8901 A OOB Třebíč 12.33 2. Nykodým Miloš ZBM9005 A SK Žabovřesky Brno 12.43 + 0.10 3. Slezák Jiří LCE9001 A TJ Slovan Luhačovice 13.45 + 1.12 4. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 14.05 + 1.32 5. Procházka Pavel LBE9000 A TJ Lokomotiva Beroun 14.07 + 1.34 6. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 14.11 + 1.38 7. Kolárik Jan TZL9013 A SKOB Zlín 14.26 + 1.53 8. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga Praha 14.30 + 1.57 9. Dusílek Adam SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 14.32 + 1.59 10. Henych Ondřej VLI9001 A VSK Slavia TU Liberec 14.47 + 2.14 11. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 15.05 + 2.32 12. Kamenický Matěj OSN9036 A SK Orientační sporty Nové Měst 15.09 + 2.36 13. Klapal Jan VAM9001 A OOB Vamberk 15.13 + 2.40 14. Malý Ondřej VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice 15.16 + 2.43 15. Bednařík Antonín VIZ9001 A TJ Sokol Vizovice 15.27 + 2.54 15. Valenta Jan LCE9003 B TJ Slovan Luhačovice 15.27 + 2.54 17. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 15.37 + 3.04 18. Nožka Radek LPU9005 A OK Lokomotiva Pardubice 15.46 + 3.13 19. Henych Tomáš VLI9002 A VSK Slavia TU Liberec 16.06 + 3.33 20. Nečas Jiří TZL9101 A SKOB Zlín 16.12 + 3.39 21. Láznička Petr TZL9011 A SKOB Zlín 16.25 + 3.52 22. Bořil Petr OSN9137 A SK Orientační sporty Nové Měst 16.29 + 3.56 23. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 16.53 + 4.20 24. Berka Milan RBK9011 A SK Radioklub Blansko 16.55 + 4.22 25. Havlíček Lukáš JIL9003 B OK Jilemnice 17.05 + 4.32 26. Zelenka Tomáš PHK9001 A OK 99 Hradec Králové 17.10 + 4.37 27. Hovorka Lukáš LPU9001 A OK Lokomotiva Pardubice 18.03 + 5.30 28. Hladík Jiří VIZ8901 B TJ Sokol Vizovice 18.17 + 5.44 29. Černý Vojtěch JIL9006 B OK Jilemnice 19.43 + 7.10 Benroth Jakub LCE9002 B TJ Slovan Luhačovice DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H18A 1.80 km, 14 kontrol protokol  mezičasy
1. Bořil Tomáš ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno 13.58 2. Vlček Martin TUR8702 A OOB TJ Turnov 14.42 + 0.44 3. Mališ Jiří JIL8806 A OK Jilemnice 14.48 + 0.50 4. Kodeda Štěpán SSU8808 A SK Severka Šumperk 15.02 + 1.04 5. Holas Štěpán SJC8702 A Sportcentrum Jičín 15.05 + 1.07 6. Malý Aleš JIL8702 A OK Jilemnice 15.33 + 1.35 7. Strachota Petr SSU8741 A SK Severka Šumperk 15.37 + 1.39 8. Krajča Tomáš TZL8714 A SKOB Zlín 15.40 + 1.42 9. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 15.57 + 1.59 10. Bravený Adam VBM8801 A VSK MZLU Brno 15.58 + 2.00 11. Beneš Jan SJC8703 A Sportcentrum Jičín 16.16 + 2.18 12. Eid Michal TZL8707 A SKOB Zlín 16.30 + 2.32 13. Drobník Michal SJC8709 A Sportcentrum Jičín 16.33 + 2.35 14. Axmann Šimon DKP8700 A SK Kotlářka Praha 16.37 + 2.39 15. Bialožyt Michal TRC8700 A SKOB BETA Třinec 16.40 + 2.42 16. Navrátil Tomáš JPV8817 A SK Prostějov 16.41 + 2.43 17. Poklop Martin UOL8802 A SK Univerzity Palackého Olomou 16.45 + 2.47 18. Perůtka Jan JIL8808 A OK Jilemnice 16.47 + 2.49 19. Jirčák Ondřej SRK8805 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 16.54 + 2.56 20. Kunc Petr MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně 17.31 + 3.33 21. Špicar Petr SJC8801 A Sportcentrum Jičín 17.33 + 3.35 22. Klícha Martin SRK8801 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 17.38 + 3.40 23. Černý Martin JIL8703 A OK Jilemnice 17.43 + 3.45 24. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 18.01 + 4.03 25. Jakob Jan UOL8701 A SK Univerzity Palackého Olomou 18.05 + 4.07 25. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 18.05 + 4.07 27. Ondrusz Martin VRB8801 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 18.07 + 4.09 28. Šmehlík Eduard SHK8702 A TJ Slavia Hradec Králové 18.31 + 4.33 29. Rajnošek Matěj OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst 18.32 + 4.34 30. Kopecký Ondřej LPU8704 A OK Lokomotiva Pardubice 18.41 + 4.43 31. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 18.42 + 4.44 32. Škoda Jakub VLI8800 A VSK Slavia TU Liberec 19.04 + 5.06 33. Justa Pavel PHK8701 A OK 99 Hradec Králové 19.09 + 5.11 34. Zdráhal Tomáš UOL8801 B SK Univerzity Palackého Olomou 19.58 + 6.00 35. Kučera Jiří TUR8701 A OOB TJ Turnov 20.05 + 6.07 36. Petras Tomáš SRK8804 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 20.48 + 6.50 37. Šíma Oldřich OSN8731 A SK Orientační sporty Nové Měst 20.50 + 6.52 38. Budín Václav JIL8705 B OK Jilemnice 22.47 + 8.49 Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice DISK MS Vašíček Michal UOL808 C SK Univerzity Palackého Olomou DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H20A 2.00 km, 14 kontrol protokol  mezičasy
1. Henych Martin VLI8601 R VSK Slavia TU Liberec 14.25 2. Rajnošek Zdeněk ZBM8506 R SK Žabovřesky Brno 14.47 + 0.22 3. Přibyl Broněk TZL8603 A SKOB Zlín 14.55 + 0.30 4. Háj Jakub TZL8501 R SKOB Zlín 15.16 + 0.51 5. Balcar Aleš PHK8602 R OK 99 Hradec Králové 15.26 + 1.01 6. Holas Ondřej TUR8501 R OOB TJ Turnov 15.28 + 1.03 7. Hejzlar Štěpán DKP8609 A SK Kotlářka Praha 15.33 + 1.08 8. Palas Jan SJC8507 E Sportcentrum Jičín 15.41 + 1.16 9. Dlabaja Štěpán VRB8508 R SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 16.23 + 1.58 10. Skyva Jan PGP8501 R SK Praga Praha 16.49 + 2.24 11. Sedláček Tomáš TRC8601 A SKOB BETA Třinec 16.57 + 2.32 12. Pešek Ondřej CHC8502 A KOB Choceň 17.00 + 2.35 13. Flašar Jan VSP8612 R USK Praha 17.03 + 2.38 14. Kokojan David JPV8535 A SK Prostějov 17.05 + 2.40 15. Hradil Jiří TZL8604 A SKOB Zlín 17.35 + 3.10 16. Drobník Lukáš SJC8506 A Sportcentrum Jičín 17.42 + 3.17 17. Makovský Jakub TAP8511 A KOB TRETRA Praha 18.01 + 3.36 18. Bolech Filip LPU8602 A OK Lokomotiva Pardubice 18.07 + 3.42 19. Henek Michal RBK8605 A SK Radioklub Blansko 18.48 + 4.23 20. Žaloudík Jiří VRB8602 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 19.10 + 4.45 21. Jiráček Josef JHB8503 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19.32 + 5.07 22. Polášek Jan TZL8601 A SKOB Zlín 19.45 + 5.20 23. Pátek Michal CHC8603 A KOB Choceň 20.07 + 5.42 24. Andrš Jiří SRK8601 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 22.22 + 7.57 25. Kafka Miloš LPU8608 A OK Lokomotiva Pardubice 23.02 + 8.37
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D12D 0.90 km, 6 kontrol protokol  mezičasy
1. Jemelíková Denisa VBM9351 B VSK MZLU Brno 9.16 2. Koporová Petra VBM9352 B VSK MZLU Brno 9.48 + 0.32 3. Šulerová Hana TBM9451 C TJ Tesla Brno 10.40 + 1.24 4. Šestáková Petra RBK9357 B SK Radioklub Blansko 11.25 + 2.09 5. Doležalová Martina TBM9352 C TJ Tesla Brno 11.47 + 2.31 6. Tesařová Markéta RBK9451 B SK Radioklub Blansko 12.43 + 3.27 7. Hladíková Monika TBM9459 C TJ Tesla Brno 13.04 + 3.48 8. Kratochvílová Žaneta VBM C VSK MZLU Brno 16.15 + 6.59 9. Doležalová Adéla TBM9553 C TJ Tesla Brno 16.34 + 7.18 10. Granátová Kateřina TBM9558 C TJ Tesla Brno 18.17 + 9.01 11. Otrusinová Jana ABM9560 C KOB MOIRA Brno 21.59 +12.43 Svoboda Marek ZBM C SK Žabovřesky Brno DISK MS Muselíková Michaela ABM9898 C KOB MOIRA Brno 18.13 + 8.57
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D14D 1.00 km, 7 kontrol protokol  mezičasy
1. Šulerová Pavlína TBM9151 A TJ Tesla Brno 9.13 2. Chromečková Martina SSU9262 B SK Severka Šumperk 9.33 + 0.20 3. Muselíková Vladislava ABM9151 B KOB MOIRA Brno 9.51 + 0.38 4. Žaludková Petra TZL9251 B SKOB Zlín 10.05 + 0.52 5. Mücková Tereza TAP9159 B KOB TRETRA Praha 10.19 + 1.06 6. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 10.25 + 1.12 7. Pekárková Monika RBK9252 B SK Radioklub Blansko 10.33 + 1.20 8. Krejčíková Marie TZL9252 B SKOB Zlín 10.58 + 1.45 9. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 11.41 + 2.28 10. Kršáková Marie VIZ9191 B TJ Sokol Vizovice 11.52 + 2.39 11. Jozová Magdalena TAP9252 B KOB TRETRA Praha 12.54 + 3.41 12. Mlčochová Alice TRI9251 B TJ TŽ Třinec 14.14 + 5.01 13. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 21.24 +12.11 MS HLadíková Lucie TBM9050 C TJ Tesla Brno -1.34
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D16D 1.40 km, 10 kontrol protokol  mezičasy
1. Mazurová Eva AOP9053 C NORD Slavia Minerva Opava 16.04 2. Maliňáková Barbora VIZ9051 B TJ Sokol Vizovice 16.11 + 0.07 3. Králová Michaela SSU9092 B SK Severka Šumperk 16.28 + 0.24 4. Siněňkaja Táňa TAP9057 B KOB TRETRA Praha 17.25 + 1.21 5. Rossmanithová Kateřina AOP8951 B NORD Slavia Minerva Opava 18.01 + 1.57 6. Řehořová Magdaléna TAP8955 C KOB TRETRA Praha 18.08 + 2.04 7. Jiříková Dana TAP9055 C KOB TRETRA Praha 19.02 + 2.58 8. Marková Anna TBM8989 C TJ Tesla Brno 19.37 + 3.33 9. Kršáková Veronika VIZ9090 B TJ Sokol Vizovice 19.41 + 3.37 10. Minaříková Zuzana TBM8998 B TJ Tesla Brno 20.10 + 4.06 11. Šmajstrlová Hana AOV8954 B Baník - FIZA Ostrava 20.27 + 4.23 12. Fasurová Tereza ABM9059 B KOB MOIRA Brno 21.13 + 5.09 13. Tejkalová Kateřina VBM9053 C VSK MZLU Brno 23.11 + 7.07 Svobodová Vendula VBM9052 B VSK MZLU Brno DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D18D 1.40 km, 10 kontrol protokol  mezičasy ------------------------------------------------------------------------------------- 1. Vlosinská Barbora SHK8854 C TJ Slavia Hradec Králové 15.17 2. Boháčová Lucie PTE8771 B Sokol Ptení 17.37 + 2.20 3. Krejčová Hana WWW0051 C 39.01 +23.44 Adamčíková Zdeňka AOV8750 B Baník - FIZA Ostrava DISK MS Matějovský Jíří WWW0001 C 16.29 + 1.12 ------------------------------------------------------------------------------------- Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D21C 1.70 km, 14 kontrol protokol  mezičasy
1. Fialová Pavla VSP7750 R USK Praha 15.22 2. Krásná Václava DOB8181 C KOB Dobruška 17.25 + 2.03 3. Čečková Martina SHK7753 C TJ Slavia Hradec Králové 17.32 + 2.10 4. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 17.53 + 2.31 5. Matějová Kateřina VSP8054 C USK Praha 18.06 + 2.44 6. Melounková Lucie PHK8054 C OK 99 Hradec Králové 18.29 + 3.07 7. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 18.32 + 3.10 8. Ulahelová Jana KRN8451 C TJ Loko Krnov 18.51 + 3.29 9. Hostomská Jitka PGP8056 C SK Praga Praha 19.05 + 3.43 10. Janská Eva DKP8451 C SK Kotlářka Praha 19.20 + 3.58 11. Marvanová Pavla SRK7554 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 19.33 + 4.11 12. Lomáková Iveta TAP8152 C KOB TRETRA Praha 19.34 + 4.12 13. Horynová Martina JIL8399 C OK Jilemnice 19.56 + 4.34 14. Štěpánová Dita SRK7956 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 20.01 + 4.39 15. Horáková Marie VSP7551 C USK Praha 20.11 + 4.49 16. Horká Jana SSU8292 C SK Severka Šumperk 20.29 + 5.07 17. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 20.41 + 5.19 18. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga Praha 20.43 + 5.21 19. Mezníková Lenka PGP8453 C SK Praga Praha 20.58 + 5.36 20. Višňová Michaela VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava 20.59 + 5.37 21. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 21.01 + 5.39 22. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK MZLU Brno 21.05 + 5.43 23. Kadavá Jana CHA8251 C OK Chrastava 21.29 + 6.07 24. Staňková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 21.56 + 6.34 25. Sukeníková Zuzana VOV8353 C VSK VŠB TU Ostrava 22.27 + 7.05 26. Havlíčková Vendula DKP8350 C SK Kotlářka Praha 22.33 + 7.11 27. Kašparová Šárka JAM7253 C SK Jamnice 22.44 + 7.22 28. Piskáčková Zuzana TAP8453 C KOB TRETRA Praha 22.45 + 7.23 29. Zlesáková Daniela JIL8451 C OK Jilemnice 23.00 + 7.38 30. Staňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 23.01 + 7.39 31. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 23.01 + 7.39 32. Škodová Zuzana VLI5650 C VSK Slavia TU Liberec 23.38 + 8.16 33. Mertová Eva SSU8599 B SK Severka Šumperk 23.43 + 8.21 34. Horová Lenka PGP7951 C SK Praga Praha 23.55 + 8.33 35. Sychrová Barbora VBM8455 C VSK MZLU Brno 24.04 + 8.42 36. Osladilová Martina STE7552 C SK SKI-OB Šternberk 24.22 + 9.00 37. Šaffková Blanka CHA8350 C OK Chrastava 24.33 + 9.11 38. Klíchová Jana VSP8152 C USK Praha 24.50 + 9.28 39. Šmerková Jitka VBM8353 C VSK MZLU Brno 25.04 + 9.42 40. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 25.05 + 9.43 41. Chmelíková Kateřina VBM8253 C VSK MZLU Brno 25.42 +10.20 42. Ptáčková Nikol BBM7850 C KPKS BETA Brno 25.57 +10.35 43. Letfusová Veronika TAP8654 C KOB TRETRA Praha 26.14 +10.52 44. Neradová Veronika VBM8355 C VSK MZLU Brno 26.26 +11.04 45. Tesárková Iva HAV8552 C SKOB Baník Havířov 27.07 +11.45 46. Hlaváčová Šárka TBM7258 C TJ Tesla Brno 28.24 +13.02 47. Klimánková Eva YBM7351 C Klub turistů a lyžařů Brno 28.27 +13.05 48. Lemonová Vlasta SBK7789 C KOB Start Blansko 29.11 +13.49 49. Hánělová Katarina ZBP7355 C SK Zbraslav 29.53 +14.31 Langpaulová Anna SCP8257 R AC Sparta Praha DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D35D 1.50 km, 11 kontrol protokol  mezičasy
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 17.27 2. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 19.18 + 1.51 3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 19.30 + 2.03 4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 21.38 + 4.11 5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 22.09 + 4.42 6. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK MZLU Brno 22.14 + 4.47 7. Jurenová Iveta TBM6557 C TJ Tesla Brno 22.47 + 5.20 8. Korčáková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 26.40 + 9.13 9. Procházková Pavlína LBE6450 C TJ Lokomotiva Beroun 27.13 + 9.46 10. Aba Said Bedřich ABM C KOB MOIRA Brno 28.00 +10.33 11. Hadačová Gabriela AOP6751 C NORD Slavia Minerva Opava 29.35 +12.08 12. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 29.54 +12.27 13. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 32.37 +15.10 14. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 34.04 +16.37 15. Sošková Renata YBM6651 C Klub turistů a lyžařů Brno 38.18 +20.51 Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D45D 1.10 km, 10 kontrol protokol  mezičasy ------------------------------------------------------------------------------------- 1. Vlažná Mirka LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice 15.42 2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 16.53 + 1.11 3. Cahlová Slávka LCE5451 C TJ Slovan Luhačovice 16.56 + 1.14 4. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 17.44 + 2.02 5. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 18.05 + 2.23 6. Stackeová Anna LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice 21.05 + 5.23 7. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 24.05 + 8.23 ------------------------------------------------------------------------------------- Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA D55D 1.10 km, 10 kontrol protokol  mezičasy ------------------------------------------------------------------------------------- 1. Machová Hana YBM3851 C Klub turistů a lyžařů Brno 27.31 ------------------------------------------------------------------------------------- Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H12D 0.90 km, 6 kontrol protokol  mezičasy
1. Hubáček Michal LCE9301 B TJ Slovan Luhačovice 6.05 2. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 6.15 + 0.10 3. Svoboda Marek VBM9301 B VSK MZLU Brno 7.32 + 1.27 4. Hadač Filip AOP9301 B NORD Slavia Minerva Opava 7.33 + 1.28 5. Nykodým Ondřej TBM9307 C TJ Tesla Brno 7.54 + 1.49 6. Korčák Jakub TZL9403 C SKOB Zlín 8.13 + 2.08 7. Rossmanith Vojta AOP9302 B NORD Slavia Minerva Opava 8.47 + 2.42 8. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB MOIRA Brno 9.01 + 2.56 9. Schuster Marek AOP9303 B NORD Slavia Minerva Opava 9.25 + 3.20 10. Hájek Pavel VBM9305 C VSK MZLU Brno 9.30 + 3.25 11. Toman Filip ABM9309 C KOB MOIRA Brno 9.47 + 3.42 12. Jašek Otakar TBM9422 C TJ Tesla Brno 9.50 + 3.45 13. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 9.53 + 3.48 14. Brlica Jan ZBM9502 C SK Žabovřesky Brno 9.57 + 3.52 15. Hruška Jakub YBM9501 C Klub turistů a lyžařů Brno 11.35 + 5.30 16. Juren Václav TBM9318 C TJ Tesla Brno 11.38 + 5.33 17. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 12.15 + 6.10 18. Blatný Tomáš ABM9412 C KOB MOIRA Brno 12.35 + 6.30 19. Suchý Václav ABM9404 C KOB MOIRA Brno 13.59 + 7.54 20. Jordanov Alexandr VBM9501 C VSK MZLU Brno 15.10 + 9.05 MS Hájek Adam ZBP9201 C SK Zbraslav 9.17 + 3.12
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H14D 1.00 km, 8 kontrol protokol  mezičasy
1. Bravený Vít VBM9102 B VSK MZLU Brno 8.27 2. Kantor Ondřej TRI9103 B TJ TŽ Třinec 8.38 + 0.11 3. Sýkora Jan AOP9201 B NORD Slavia Minerva Opava 8.48 + 0.21 4. Jašek Jindřich TBM9110 C TJ Tesla Brno 9.07 + 0.40 5. Kazda Adam RBK9104 B SK Radioklub Blansko 9.46 + 1.19 6. Jemelík Hynek VBM9101 A VSK MZLU Brno 9.49 + 1.22 7. Hrobař Štěpán ABM9106 B KOB MOIRA Brno 9.52 + 1.25 8. Vlažný Jakub LCE9102 B TJ Slovan Luhačovice 10.08 + 1.41 9. Landovský Tomáš PGP9103 B SK Praga Praha 10.21 + 1.54 10. Novotný Ondřej ABM9211 B KOB MOIRA Brno 10.33 + 2.06 11. Mokrý Stanislav ABM9202 B KOB MOIRA Brno 11.13 + 2.46 12. Ostřanský Filip SSU9243 B SK Severka Šumperk 11.22 + 2.55 13. Gazda Viktor TRI9203 B TJ TŽ Třinec 13.20 + 4.53 14. Benc Martin SSU9143 C SK Severka Šumperk 13.29 + 5.02 15. Klusáček Jan TTR9301 B OOB Třebíč 15.02 + 6.35 16. Staněk Tomáš SSU9403 C SK Severka Šumperk 17.22 + 8.55 17. Otrusina Jan ABM9225 C KOB MOIRA Brno 19.04 +10.37 Hubáček Jan LCE9101 B TJ Slovan Luhačovice DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H16D 1.30 km, 11 kontrol protokol  mezičasy
1. Pátek Lukáš SRK8905 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 11.05 2. Kubát Pavel PHK9101 A OK 99 Hradec Králové 12.54 + 1.49 3. Šabatka Zdeněk SHK8902 B TJ Slavia Hradec Králové 13.00 + 1.55 4. Navara Jakub TZL9017 B SKOB Zlín 14.04 + 2.59 4. Ostřanský Josef SSU9011 B SK Severka Šumperk 14.04 + 2.59 6. Schäfer Martin TZL9009 B SKOB Zlín 14.12 + 3.07 7. Purkyt Ondřej TAP9009 C KOB TRETRA Praha 14.25 + 3.20 8. Šimáček Karel ABM8901 B KOB MOIRA Brno 15.02 + 3.57 9. Havlas Jan SHK8908 B TJ Slavia Hradec Králové 15.07 + 4.02 10. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 15.12 + 4.07 11. Sedláček Marek TBM9001 C TJ Tesla Brno 15.56 + 4.51 12. Benc Tomáš SSU8943 B SK Severka Šumperk 16.16 + 5.11 13. Šesták Jakub RBK9001 B SK Radioklub Blansko 16.17 + 5.12 14. Opletal Jaroslav SSU9010 B SK Severka Šumperk 17.04 + 5.59 15. Šabatka Jan SHK9001 B TJ Slavia Hradec Králové 18.09 + 7.04 16. Pernica Jiří UOL9001 B SK Univerzity Palackého Olomou 18.49 + 7.44 17. Popelka Lukáš TZL9015 B SKOB Zlín 19.06 + 8.01 18. Procházka Lukáš SSU8947 C SK Severka Šumperk 20.22 + 9.17 19. Černý Richard SSU8946 C SK Severka Šumperk 21.13 +10.08 20. Přikryl Jan SSU8945 B SK Severka Šumperk 22.54 +11.49 21. Žák Marek VBM8903 C VSK MZLU Brno 24.09 +13.04 Jirásek Michal SHK8901 B TJ Slavia Hradec Králové DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H18D 1.40 km, 11 kontrol protokol  mezičasy ------------------------------------------------------------------------------------- 1. Klapal Michal VAM8802 B OOB Vamberk 12.48 2. Vostřel Lukáš VAM8702 B OOB Vamberk 12.57 + 0.09 3. Purkyt Jan TAP8705 B KOB TRETRA Praha 13.43 + 0.55 4. Hodek Michal TAP8808 B KOB TRETRA Praha 14.01 + 1.13 5. Samek Martin SRK8701 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 14.49 + 2.01 6. Matyáš Aleš LBM8733 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 19.25 + 6.37 7. Vašíček Michal UOL8908 B SK Univerzity Palackého Olomou 20.01 + 7.13 MS Krumlová Ivana WWW0052 C 49.29 +36.41 ------------------------------------------------------------------------------------- Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H35D 1.90 km, 13 kontrol protokol  mezičasy
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 16.59 2. Rajnošek Zdeněk KSU6345 C Klub vytrvalostních sportů Šum 17.47 + 0.48 3. Reichardt Maxim TJN6807 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18.06 + 1.07 4. Gross Michal ABM6946 C KOB MOIRA Brno 18.38 + 1.39 5. Klapal František VAM6402 C OOB Vamberk 18.46 + 1.47 6. Hirš Libor VBM6000 C VSK MZLU Brno 20.48 + 3.49 7. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 20.49 + 3.50 8. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 20.51 + 3.52 9. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 21.40 + 4.41 10. Háněl Jaromír ZBP6800 C SK Zbraslav 21.59 + 5.00 11. Pulec Pavel VBM6201 C VSK MZLU Brno 22.21 + 5.22 12. Hájek Tomáš ZBP6400 C SK Zbraslav 22.36 + 5.37 13. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 23.55 + 6.56 14. Berka Milan RBK6312 C SK Radioklub Blansko 24.17 + 7.18 15. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK MZLU Brno 24.51 + 7.52 16. Stupal František JHB6201 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25.48 + 8.49 17. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 26.29 + 9.30 18. Hruška Tomáš YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno 26.36 + 9.37 19. Uklein Jiří UBM6601 C TJ Průkopník Brno 30.02 +13.03 20. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 31.35 +14.36 Kunc Petr MLA6601 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H45D 1.60 km, 12 kontrol protokol  mezičasy
1. Zdráhal Robert STE5707 C SK SKI-OB Šternberk 14.10 2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK MZLU Brno 18.56 + 4.46 3. Sýkora Jiří AOP5401 C NORD Slavia Minerva Opava 18.58 + 4.48 4. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 19.06 + 4.56 5. Žaludek Jindřich TZL5410 C SKOB Zlín 19.33 + 5.23 6. Bohunský Vladimír KRN5901 C TJ Loko Krnov 19.50 + 5.40 7. Ptáček Ladislav BBM5300 C KPKS BETA Brno 21.24 + 7.14 8. Bauer Emil VBM4410 C VSK MZLU Brno 22.28 + 8.18 9. Poklop Lubomír LOL5601 C SK OK Olomouc 24.21 +10.11 10. Šmerk Pavel YBM4135 C Klub turistů a lyžařů Brno 27.29 +13.19 11. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 30.05 +15.55 12. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 30.08 +15.58 Schote Gerd GER5601 C Germany National Tema DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H55D 1.50 km, 12 kontrol protokol  mezičasy ------------------------------------------------------------------------------------- 1. Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 20.33 2. Šauman Václav LBM3026 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 37.55 +17.22 3. Novotný Jan UBM4401 C TJ Průkopník Brno 42.13 +21.40 Němec Dušan YBM3901 C Klub turistů a lyžařů Brno DISK ------------------------------------------------------------------------------------- Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H21C1 1.90 km, 15 kontrol protokol  mezičasy
1. Tesař Pavel PGP7708 C SK Praga Praha 14.49 2. Kolín Jan JIL7701 C OK Jilemnice 14.53 + 0.04 3. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga Praha 14.58 + 0.09 4. Černohous Jan JPV8335 C SK Prostějov 15.18 + 0.29 4. Princl Pavel FSP7800 R VŠTJ Stavební fakulta Praha 15.18 + 0.29 6. Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor 15.30 + 0.41 7. Janda Martin SRK8002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 15.36 + 0.47 8. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK MZLU Brno 15.41 + 0.52 9. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 15.44 + 0.55 10. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ Start Náchod 16.19 + 1.30 11. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK MZLU Brno 16.20 + 1.31 12. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 16.24 + 1.35 13. Kalenský Tomáš SJC8015 C Sportcentrum Jičín 16.28 + 1.39 14. Procházka Jan DKP8201 C SK Kotlářka Praha 16.30 + 1.41 15. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 16.31 + 1.42 16. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 16.44 + 1.55 17. Brlica Pavel TBM6517 C TJ Tesla Brno 16.52 + 2.03 18. Besta Michal JAM7600 C SK Jamnice 16.53 + 2.04 19. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga Praha 17.01 + 2.12 20. Starosta Pavel VIZ7938 C TJ Sokol Vizovice 17.03 + 2.14 21. Procházka Tomáš DKP8200 C SK Kotlářka Praha 17.04 + 2.15 22. Slavík Pavel SNA7349 C TJ Start Náchod 17.05 + 2.16 23. Valík Luděk AOP7101 C NORD Slavia Minerva Opava 17.10 + 2.21 24. Pašek František DKP7600 C SK Kotlářka Praha 17.21 + 2.32 25. Kopec Tomáš VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava 17.22 + 2.33 26. Sedlák Radek DOB7500 C KOB Dobruška 17.39 + 2.50 27. Fliegl Ondřej PGP8703 B SK Praga Praha 17.51 + 3.02 28. Sysel Ctibor PGP8700 B SK Praga Praha 18.27 + 3.38 29. Šebesta Petr TAP7604 C KOB TRETRA Praha 18.28 + 3.39 30. Korecký Miroslav TEM7901 C KOB Temelín 18.52 + 4.03 31. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK MZLU Brno 19.06 + 4.17 32. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 19.23 + 4.34 33. Jirka Jakub VOV7905 C VSK VŠB TU Ostrava 20.08 + 5.19 34. Zajíc Vítězslav TAP8610 B KOB TRETRA Praha 20.27 + 5.38 35. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 20.37 + 5.48 36. Jahn Petr VIZ8400 C TJ Sokol Vizovice 20.50 + 6.01 37. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Měst 21.36 + 6.47 38. Čížek Petr YBM7101 C Klub turistů a lyžařů Brno 26.53 +12.04 39. Šťastník Ondřej BBM7200 C KPKS BETA Brno 27.17 +12.28 40. Rouš Pavel VBM8102 C VSK MZLU Brno 27.50 +13.01 41. Jašek Milan TBM6201 C TJ Tesla Brno 33.57 +19.08 Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ Start Náchod DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA H21C2 2.00 km, 15 kontrol protokol  mezičasy
1. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 13.47 2. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga Praha 14.57 + 1.10 3. Mrázek Jiří DKP7911 C SK Kotlářka Praha 15.00 + 1.13 4. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga Praha 15.48 + 2.01 5. Halama Jakub KSU7940 R Klub vytrvalostních sportů Šum 16.21 + 2.34 6. Pachner Pavel VLI7503 C VSK Slavia TU Liberec 16.24 + 2.37 7. Hlaváč Jiří TBM6116 C TJ Tesla Brno 16.26 + 2.39 8. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 16.28 + 2.41 9. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum 16.29 + 2.42 10. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak První Brněnská 16.36 + 2.49 11. Stulík Jakub SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové 16.42 + 2.55 12. Kořínek Jindřich TUR8406 R OOB TJ Turnov 16.44 + 2.57 13. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum 16.52 + 3.05 14. Hadač Miroslav AOP6501 C NORD Slavia Minerva Opava 17.04 + 3.17 15. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 17.22 + 3.35 16. Jirků Libor EKP8302 C VŠTJ Ekonom Praha 17.30 + 3.43 17. Kříž Ondřej PZR8001 C SKP Žďár nad Sázavou 17.40 + 3.53 18. Holas Tomáš JAM7800 C SK Jamnice 17.41 + 3.54 19. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 17.47 + 4.00 20. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov 17.50 + 4.03 21. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 17.51 + 4.04 22. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga Praha 17.54 + 4.07 23. Schuster Martin AOP6502 C NORD Slavia Minerva Opava 18.03 + 4.16 24. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 18.06 + 4.19 25. Drhlík Petr SRK8301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 18.37 + 4.50 26. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 18.38 + 4.51 27. Kučera Petr TUR8902 B OOB TJ Turnov 19.42 + 5.55 28. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 20.01 + 6.14 29. Stoszek Jakub VOV8300 C VSK VŠB TU Ostrava 20.12 + 6.25 30. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 21.02 + 7.15 31. Liščinský Tomáš TBM8411 C TJ Tesla Brno 21.05 + 7.18 32. Váňa Martin TUR8401 R OOB TJ Turnov 21.36 + 7.49 33. Šístek Daniel SCP7507 C AC Sparta Praha 21.45 + 7.58 34. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 23.06 + 9.19 35. Čečka Jiří SHK7600 C TJ Slavia Hradec Králové 23.36 + 9.49 36. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 23.37 + 9.50 37. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak První Brněnská 23.38 + 9.51 38. Novák Michal PGP8205 C SK Praga Praha 23.57 +10.10 39. Vychodil Petr SBK7535 C KOB Start Blansko 24.14 +10.27 40. Fiala Jan BBM7205 C KPKS BETA Brno 24.32 +10.45 41. Minařík Luboš TBM5711 C TJ Tesla Brno 25.35 +11.48 42. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK MZLU Brno 25.40 +11.53 43. Filipovský Pavel YBM7501 C Klub turistů a lyžařů Brno 35.32 +21.45 Gomzyk Andriy TUR8001 C OOB TJ Turnov DISK Hepnar Lubomír STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Vytvořeno 16.05.2005 0:04 14.05.2005 CC, ŽA T3 1.30 km, 8 kontrol protokol  mezičasy ------------------------------------------------------------------------------------- 1. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 15.09 2. Brlica Pavel SBK7447 C KOB Start Blansko 15.47 + 0.38 3. Stehno Pavel DKP4900 C SK Kotlářka Praha 16.18 + 1.09 4. Ptáčková Michaela BBM7750 C KPKS BETA Brno 19.34 + 4.25 5. Dlouhý Jiří DKP5700 C SK Kotlářka Praha 22.00 + 6.51 6. Šmajstrla AOV C Baník - FIZA Ostrava 25.48 +10.39 7. Blatný Martin ABM6804 C KOB MOIRA Brno 25.58 +10.49 8. Ivánek Libor SBK7501 C KOB Start Blansko 28.38 +13.29 9. Přibyl Josef SBK7337 C KOB Start Blansko 33.38 +18.29 -------------------------------------------------------------------------------------