Výsledky kategorií štafet                                                                                             16.5.2005 11:29:54
                                                   CP stafet - Bukovinka - 14.5.2005
===ČSOB-TBM====================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D105        3.8- 4.8km   90- 140m 13-14k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4     5     6     7     8     9    10    11    12    13    14  
  1  220 UOL SK UP Olomouc             116.48 Poklopová Ivana        41.41  Štrajtová Zuzana       34.13  Horčičková Eva         40.54  
                                              
   1:  2.42  7.02 11.47 13.45 16.27 27.09 28.29 31.35 34.27 35.16 36.53 38.33 39.49 41.12 41.41
   2:  4.05  7.09  9.29 15.59 21.07 22.20 24.26 26.40 28.02 29.44 31.22 32.17 33.40 34.13      
   3:  3.09  5.46 13.01 15.05 17.16 27.31 29.24 32.34 33.44 35.12 36.43 38.14 39.03 40.26 40.54
  2  216 KON KOB Konice                142.51 Smičková Eva           52.02  Dittrichová Lenka      46.14  Skácelová Naďa         44.35  
                                              
   1:  6.08  9.39 15.31 17.59 21.13 34.41 36.12 39.29 42.10 44.01 45.51 48.23 49.23 51.20 52.02
   2:  7.43 12.04 15.22 21.12 29.24 30.39 33.49 38.53 39.37 41.21 43.05 44.05 45.39 46.14      
   3:  6.20  9.22 15.38 17.11 19.18 31.25 32.37 35.34 36.58 38.34 40.24 42.00 42.54 44.13 44.35
  2  218 LCE TJ Slovan Luhačovice      142.51 Stackeová Anna         46.29  Vlažná Mirka           41.08  Cahlová Slávka         55.14  
                                              
   1:  5.23  8.37 14.13 16.29 19.36 31.30 32.54 36.06 38.21 39.26 41.12 43.05 44.05 45.54 46.29
   2:  4.13  7.39 11.59 18.19 24.50 26.20 29.06 31.36 33.29 35.26 38.02 38.56 40.26 41.08      
   3:  3.26  8.23 19.00 21.44 24.15 40.03 41.27 44.33 46.04 47.58 49.46 52.12 53.25 54.51 55.14
  4  219 TZL SKOB Zlín                 154.37 Krejčíková Monika      61.34  Horynová Eva           41.49  Koláriková Irena       51.14  
                                              
   1:  6.17  9.37 17.49 25.33 28.46 43.30 45.08 48.07 51.18 53.21 55.41 58.06 59.14 61.00 61.34
   2:  6.50 11.31 14.22 20.24 26.32 27.59 31.08 32.30 34.13 36.02 38.45 39.45 41.12 41.49      
   3:  7.30 11.25 19.23 21.11 23.58 35.47 37.03 41.04 43.33 44.33 46.17 48.05 49.06 50.41 51.14
  5  217 KSU Klub VS Šumperk           165.30 Paloncýová Maria       55.29  Hnilicová Jana         51.00  Rajnošková Marie       59.01  
                                              
   1:  4.33  9.40 17.10 20.51 23.26 38.14 39.31 44.39 47.09 48.52 50.36 52.23 53.27 54.55 55.29
   2:  9.35 14.53 18.37 25.29 33.04 35.04 38.58 40.38 43.27 45.29 47.41 48.39 50.29 51.00      
   3:  5.50 10.18 16.53 18.30 25.51 38.40 43.10 46.25 49.30 50.25 52.07 55.48 56.52 58.25 59.01
  6  222 TTR OOB Třebíč                170.32 Orálková Libuše        69.20  Syslová Petra          47.20  Syslová Iva            53.52  
                                              
   1:  6.20 12.00 19.59 25.08 30.06 48.01 49.51 54.46 57.59 59.21 61.54 65.10 66.33 68.38 69.20
   2:  3.43 11.12 16.34 23.27 29.33 31.29 33.54 38.10 40.19 42.16 44.29 45.24 46.53 47.20      
   3:  7.20 12.12 18.59 20.46 23.43 37.46 39.18 43.01 44.26 46.22 48.17 50.32 51.40 53.15 53.52
     225 VAK VLI JIL OSN           MS  163.44 Škodová Zuzana    MS   44.19  Zlesáková Vlasta  MS   45.17  Skalníková Milada MS   74.08  
                                              
   1:  4.46  8.02 13.36 16.32 18.49 30.08 31.28 33.44 36.24 38.03 39.45 41.30 42.24 43.48 44.19
   2:  6.54 10.53 14.42 21.01 27.15 28.36 33.16 35.19 36.20 38.31 40.35 42.55 44.39 45.17      
   3:  8.27 14.00 19.59 24.29 29.53 49.59 51.23 59.20 61.32 63.47 66.33 70.49 72.02 73.39 74.08
     221 RBK SK Radioklub Blansko   DISK      Tesařová Jitka     DISK       Blažková Hana         -10.63  Hegerová Ivana                
                                              
   1:      123.21      131.57136.46151.21152.54      159.21162.18164.15174.13175.04176.40177.08
   2:-79.45-76.64-72.49-66.68-60.63-58.61-55.94-51.59-50.53-56.00-46.80-44.68-43.91-42.63      
   3:                                                                                          
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.8- 3.0km   75-  80m 10-10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4*    5     6*    7     8     9    10  
  1  196 UOL SK UP Olomouc              73.22 Čermáková Magdalen     24.45  Horčičková Vendula     25.41  Štrajtová Štěpánka     22.56  
                                              
   1:  4.01  4.49  8.51 10.56 14.47 18.31 20.09 22.05 22.53 24.17 24.45
   2:  4.04  5.04  9.29 11.33 15.21 18.02 19.41 22.43 23.41 25.12 25.41
   3:  3.29  4.40  8.33 10.43 12.53 17.19 18.48 20.30 21.14 22.31 22.56
  2  191 DKP SK Kotlářka Praha          75.30 Svobodná Madla         23.31  Němcová Lucie          26.53  Seifertová Magda       25.06  
                                              
   1:  4.06  4.51  8.43 10.41 13.59 17.23 18.57 20.43 21.33 22.53 23.31
   2:  4.27  6.01 10.42 12.58 17.00 19.50 21.17 24.03 25.00 26.25 26.53
   3:  3.27  4.19  8.32 12.21 14.36 18.52 20.25 22.14 23.13 24.36 25.06
  3  195 TZL SKOB Zlín                  82.20 Žaludková Petra        25.55  Krejčíková Marie       29.03  Vintrová Iva           27.22  
                                              
   1:  3.09  4.28  8.36 10.47 13.10 18.02 19.32 23.07 23.59 25.25 25.55
   2:  6.05  6.58 11.46 14.24 18.12 22.44 24.28 26.11 27.02 28.35 29.03
   3:  5.13  6.09 10.34 12.45 16.55 20.23 22.23 24.27 25.36 26.56 27.22
  4  197 TRI TJ TŽ Třinec               85.27 Kosová Barbora         24.27  Mlčochová Alice        25.52  Jastrzembská Terez     35.08  
                                              
   1:  4.36  5.23 10.28 12.39 14.35 18.40 20.12 22.03 22.46 24.02 24.27
   2:  3.11  4.34  9.41 11.46 15.12 18.22 20.00 23.04 23.58 25.26 25.52
   3:  7.54  8.46 14.40 17.32 21.07 23.51 25.24 30.54 31.28 34.42 35.08
  5  193 RBK SK Radioklub Blansko      128.51 Pekárková Monika       34.02  Blažková Kateřina      49.11  Šestáková Petra        45.38  
                                              
   1:  4.49  5.56 10.42 13.13 16.24 22.16 24.29 28.48 30.04 33.34 34.02
   2:  7.23  9.47 24.42 27.58 34.11 39.51 41.50 44.50 46.24 48.34 49.11
   3: 13.01 15.54 23.52 27.22 32.21 36.36 38.50 41.21 43.14 45.09 45.38
     194 TAP KOB TRETRA Praha      MS   94.29 Mücková Tereza    MS   27.28  Jozová Magda      MS   32.37  Zajíc Vítězslav   MS   34.24  
                                              
   1:  4.38  5.26 10.56 13.18 17.32 20.34 22.32 24.26 25.23 27.00 27.28
   2:  3.05  4.56 10.16 13.02 15.21 20.37 22.26 29.47 30.50 32.09 32.37
   3: 16.08 17.15 21.10 23.03 25.58 29.06 30.30 31.51 32.36 33.56 34.24
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.7- 3.8km  105- 110m 11-11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4     5*    6     7     8*    9    10    11  
  1  156 PHK OK 99 Hradec Králové       82.51 Azebová Nina           32.33  Vaculíková Jana        25.31  Machútová Lucie        24.47  
                                              
   1:  4.30  6.22 14.53 19.49 20.58 24.53 26.16 28.00 29.50 30.40 32.06 32.33
   2:  3.05  5.16 10.04 14.22 15.21 17.09 19.36 21.50 23.09 23.56 25.03 25.31
   3:  2.12  5.03 10.17 14.41 15.41 17.51 19.39 21.07 22.35 23.18 24.26 24.47
  2  142 DKP SK Kotlářka Praha 1        83.06 Doležalová Monika      31.43  Karochová Simona       26.31  Bochenková Ivana       24.52  
                                              
   1:  4.01  7.03 12.46 17.49 18.50 21.23 24.01 26.38 28.28 29.19 31.18 31.43
   2:  3.42  5.54 10.59 15.21 16.23 19.47 21.10 22.41 24.03 24.50 26.02 26.31
   3:  3.17  4.45  9.53 14.35 15.33 17.43 19.32 20.59 22.28 23.13 24.25 24.52
  3  153 LPU OK Loko Pardubice 1        83.30 Mrštíková Květa        31.19  Procházková Michae     26.05  Hermanová Zuzana       26.06  
                                              
   1:  4.45  6.41 12.22 16.44 17.45 21.59 24.11 26.35 28.39 29.25 30.53 31.19
   2:  2.57  5.14 10.53 15.16 16.25 19.04 21.10 22.32 23.51 24.33 25.41 26.05
   3:  2.35  5.54 10.59 15.17 16.19 19.23 20.55 22.20 23.43 24.26 25.39 26.06
  4  147 KON KOB Konice                 86.27 Dittrichová Petra      32.38  Hlavová Hana           27.46  Hlavová Jindra         26.03  
                                              
   1:  4.47  6.48 13.07 17.56 19.03 22.48 24.41 26.29 29.51 30.42 32.10 32.38
   2:  2.34  5.41 11.28 16.12 17.14 19.46 21.53 23.27 25.01 25.54 27.17 27.46
   3:  4.07  6.12 11.13 15.23 16.22 18.14 20.11 22.16 23.43 24.29 25.41 26.03
  5  143 DKP SK Kotlářka Praha 2        89.44 Svobodná Šárka         28.37  Bochenková Martina     30.48  Dlouhá Marie           30.19  
                                              
   1:  4.19  6.32 12.06 16.41 17.46 21.08 22.31 24.16 25.49 26.48 28.12 28.37
   2:  3.18  5.19 11.35 17.10 18.24 21.43 24.28 26.04 28.03 28.51 30.18 30.48
   3:  2.21  5.42 13.15 18.07 19.15 21.18 23.45 26.03 27.44 28.30 29.53 30.19
  6  161 SRK Spartak Rychnov n.K.       89.59 Müllerová Věra         30.13  Jirčáková Martina      28.08  Andršová Jana          31.38  
                                              
   1:  3.49  6.42 12.30 17.18 18.14 22.18 24.08 25.51 27.44 28.32 29.46 30.13
   2:  3.24  5.39 11.39 16.26 17.37 20.20 22.37 24.06 25.34 26.25 27.40 28.08
   3:  2.29  6.15 13.14 18.42 19.58 22.13 24.51 27.14 28.56 29.47 31.11 31.38
  7  164 TUR OOB TJ Turnov              92.06 Sehnalová Tereza       31.59  Knoblochová Jana       30.48  Horáková Veronika      29.19  
                                              
   1:  4.32  6.54 13.04 18.34 19.39 22.55 25.39 27.15 29.06 29.56 31.27 31.59
   2:  4.46  7.01 13.07 17.52 18.59 21.13 24.06 26.31 28.08 28.58 30.17 30.48
   3:  4.30  7.41 13.08 17.43 18.46 22.16 23.39 25.17 26.56 27.42 28.56 29.19
  8  166 UOL SK UP Olomouc              92.28 Pilcová Barbora        34.57  Poklopová Lenka        28.03  Jakobová Adélka        29.28  
                                              
   1:  4.22  7.48 14.38 20.38 21.46 25.03 27.59 29.58 32.18 33.06 34.30 34.57
   2:  3.41  6.17 11.52 16.53 17.53 19.45 22.03 24.17 25.50 26.31 27.37 28.03
   3:  3.58  5.51 11.49 18.30 19.34 23.16 24.33 25.59 27.14 27.56 29.05 29.28
  9  159 SJC Sportcentrum Jičín         92.55 Soukupová Lucie        30.42  Špicarová Michaela     32.06  Matušová Petra         30.07  
                                              
   1:  4.37  6.42 12.43 17.38 18.45 22.18 24.42 26.13 27.59 28.52 30.14 30.42
   2:  4.24  8.06 14.09 18.49 20.03 22.38 25.18 27.50 29.27 30.16 31.39 32.06
   3:  3.37  6.24 12.58 17.46 18.52 22.38 24.02 25.41 27.29 28.17 29.41 30.07
 10  145 JIL OK Jilemnice 1             93.30 Petrželová Tereza      26.50  Mechlová Lenka         29.30  Prchalová Ivana        37.10  
                                              
   1:  2.22  5.39 11.15 15.27 16.27 19.32 21.11 22.51 24.22 25.08 26.22 26.50
   2:  3.54  6.18 12.41 17.35 18.40 21.07 23.32 25.06 26.41 27.39 29.03 29.30
   3: 10.12 14.33 19.54 24.03 25.04 27.57 30.37 32.50 34.54 35.36 36.46 37.10
 11  157 SHK Slavia Hr. Králové 1       93.34 Chmelařová Michael     31.20  Hypiusová Tereza       32.05  Mádlová Věra           30.09  
                                              
   1:  4.17  7.22 13.01 17.44 18.46 22.11 24.39 26.08 28.37 29.24 30.49 31.20
   2:  4.48  7.12 13.36 18.48 19.57 23.41 25.18 27.06 29.14 30.06 31.32 32.05
   3:  3.07  5.45 12.19 17.11 18.17 20.37 23.39 25.56 27.35 28.27 29.46 30.09
 12  170 ZBM SK Žabovřesky Brno         96.44 Hýblová Jitka          33.18  Stratilová Marie       36.47  Štěpánská Adéla        26.39  
                                              
   1:  4.10  6.44 13.15 18.33 19.37 24.30 26.15 28.02 30.36 31.31 32.51 33.18
   2:  2.49  6.41 16.17 21.25 22.32 25.22 28.07 31.15 33.45 34.55 36.16 36.47
   3:  3.40  6.17 11.52 16.04 17.08 19.41 21.43 23.06 24.35 25.15 26.16 26.39
 13  165 TZL SKOB Zlín                  96.52 Polášková Tereza       32.32  Hoferková Petra        37.28  Filipová Zuzana        26.52  
                                              
   1:  4.48  6.49 13.10 18.12 19.17 23.02 24.40 26.33 29.49 30.40 32.04 32.32
   2:  3.41  9.07 17.01 22.37 23.57 27.36 30.21 32.12 34.36 35.32 36.56 37.28
   3:  3.07  5.12 10.18 15.04 16.22 18.15 20.40 23.08 24.34 25.18 26.26 26.52
 14  150 LCE TJ Slovan Luhačovice       99.41 Vlažná Lucie           31.46  Cahlová Blanka         35.02  Hubáčková Pavla        32.53  
                                              
   1:  3.39  5.42 12.26 17.54 19.01 22.35 25.15 26.51 28.53 29.49 31.19 31.46
   2:  4.54  7.14 13.17 18.19 19.22 23.35 28.33 30.19 32.13 33.04 34.31 35.02
   3:  5.11  9.04 15.23 20.42 21.47 23.50 26.06 28.26 30.15 31.01 32.27 32.53
 15  158 SHK Slavia Hr. Králové 2      100.46 Vlosinská Barbora      33.40  Teplá Tereza           33.36  Kinzlová Iveta         33.30  
                                              
   1:  3.18  7.37 14.34 20.16 21.34 23.45 26.42 29.17 30.57 31.46 33.13 33.40
   2:  2.33  6.43 13.27 19.24 20.31 24.36 27.12 28.56 30.49 31.40 33.07 33.36
   3:  4.40  6.40 15.04 20.33 21.38 25.30 27.13 29.01 30.42 31.33 33.01 33.30
 16  154 LPU OK Loko Pardubice 2       104.42 Knapová Jana           34.47  Valachová Martina      36.27  Bolechová Anežka       33.28  
                                              
   1:  5.29  9.20 16.33 21.45 23.01 26.41 28.05 29.40 32.15 33.01 34.18 34.47
   2:  4.59  7.10 17.52 23.18 24.24 26.35 29.21 31.50 33.40 34.31 35.58 36.27
   3:  3.35  5.57 13.19 19.23 20.38 25.05 27.27 28.57 30.40 31.32 32.58 33.28
 17  162 SSU SK Severka Šumperk        105.34 Březinová Marie        32.54  Chromečková Martin     41.54  Staňková Štěpánka      30.46  
                                              
   1:  3.32  5.37 12.27 17.51 18.59 21.30 24.21 27.44 29.43 30.47 32.24 32.54
   2:  3.14  8.44 16.49 22.47 24.27 31.03 32.59 35.05 38.57 39.45 41.20 41.54
   3:  5.11  8.10 14.27 19.06 20.09 22.50 25.10 26.40 28.25 29.10 30.25 30.46
 18  168 VRB SK gymn. OOB Vrbno p.P    105.35 Krätschmerová Ivon     39.04  Veličková Monika       30.26  Hvorecká Eva           36.05  
                                              
   1:  4.49  6.49 13.34 20.23 21.45 28.39 31.29 33.19 35.53 36.57 38.33 39.04
   2:  3.49  6.45 13.27 18.21 19.22 22.52 24.28 26.11 27.49 28.41 29.59 30.26
   3:  6.22 10.58 17.15 22.26 23.39 25.47 30.10 32.15 33.47 34.34 35.44 36.05
 19  160 SJI OK Jihlava                109.38 Kafková Tereza         39.40  Řezníčková Tereza      34.59  Boudová Zuzana         34.59  
                                              
   1:  6.56 11.29 18.51 24.16 25.36 28.02 31.50 34.22 36.43 37.46 39.12 39.40
   2:  5.41  8.09 14.32 19.59 21.14 25.58 27.51 30.07 32.09 33.03 34.33 34.59
   3:  5.07  8.15 15.45 20.54 22.07 25.28 28.09 29.48 32.04 33.08 34.36 34.59
 20  148 KSU Klub VS Šumperk           110.30 Vozdová Klára          37.03  Adámková Klára         37.18  Paloncýová Markéta     36.09  
                                              
   1:  5.25  9.26 18.09 23.08 24.18 27.13 29.49 32.11 34.07 35.03 36.34 37.03
   2:  4.10  7.50 17.05 23.02 24.32 26.56 29.58 32.42 34.32 35.22 36.45 37.18
   3:  4.12  6.55 14.51 21.30 22.58 27.37 29.28 31.24 33.20 34.14 35.42 36.09
 21  146 JIL OK Jilemnice 2            115.55 Augustinová Bohdan     27.54  Králová Tereza         37.49  Kellnerová Dominik     50.12  
                                              
   1:  4.22  6.35 12.28 16.52 17.51 20.15 22.31 24.01 25.26 26.10 27.27 27.54
   2:  4.46  9.40 16.54 22.01 23.12 25.42 28.46 31.48 34.56 36.00 37.21 37.49
   3: 13.33 20.33 28.58 34.31 35.39 39.39 44.07 45.33 47.37 48.32 49.50 50.12
 22  141 AOP NORD Slavia Min.Opava     122.03 Hadačová Tereza        40.54  Mazurová Eva           42.09  Rossmanithová Kate     39.00  
                                              
   1:  8.30 11.19 19.40 24.35 25.44 28.40 31.15 33.00 37.53 38.51 40.24 40.54
   2:  7.53 13.31 20.46 26.48 28.25 31.00 34.43 37.24 39.13 40.26 41.43 42.09
   3:  4.25  7.57 16.01 23.45 25.46 30.30 32.16 34.07 35.59 37.12 38.34 39.00
 23  167 VIZ TJ Sokol Vizovice         122.51 Maliňáková Barbora     34.33  Kršáková Marie         41.29  Kršáková Veronika      46.49  
                                              
   1:  4.08  6.59 14.44 20.40 22.03 24.29 27.27 30.10 31.51 32.43 34.04 34.33
   2:  4.47  8.45 18.01 24.08 25.37 31.13 33.20 35.35 38.12 39.34 41.02 41.29
   3:  6.48 11.52 22.34 29.16 30.54 35.27 38.40 40.44 43.12 44.35 46.22 46.49
 24  169 AOV Baník - FIZA Ostrava      123.33 Šmajstrlová Hana       39.39  Adamčíková Zdeňka      53.36  Weissová Lucie         30.18  
                                              
   1:  4.06  7.49 15.15 22.26 23.51 26.37 30.08 33.10 36.15 37.30 39.08 39.39
   2:  6.32  9.22 22.23 29.28 30.57 37.12 40.28 42.32 50.20 51.23 53.00 53.36
   3:  3.30  7.28 13.03 18.21 19.34 22.52 24.08 25.43 27.31 28.38 29.54 30.18
 25  149 LBE TJ Lokomotiva Beroun      123.34 Mezníková Lucie        29.28  Procházková Zuzana     43.52  Hamáčková Kristýna     50.14  
                                              
   1:  3.00  5.19 11.53 16.45 17.51 19.57 22.29 25.01 26.43 27.35 28.59 29.28
   2:  6.19  9.39 17.37 24.14 25.34 33.17 35.53 37.50 40.35 41.54 43.22 43.52
   3:  5.54 12.23 24.14 29.43 30.49 33.26 36.09 37.52 47.38 48.29 49.51 50.14
 26  144 DKP SK Kotlářka Praha 3       132.21 Přecechtělová Tere     31.23  Macháčková Kateřin     54.30  Setínková Eva          46.28  
                                              
   1:  4.44  6.46 13.00 17.57 19.07 21.33 24.09 26.33 28.41 29.30 30.56 31.23
   2:  6.45 20.58 30.24 36.50 38.20 42.53 45.11 47.20 51.22 52.20 53.55 54.30
   3:  9.20 13.40 23.22 30.10 33.26 36.41 39.31 41.39 43.45 44.35 46.04 46.28
 26  163 TAP KOB TRETRA Praha          132.21 Siněňkaja Táňa         38.49  Řehořová Magdaléna     43.12  Jiříková Dana          50.20  
                                              
   1:  6.55 12.00 19.45 24.32 25.42 29.47 31.29 34.11 36.02 36.53 38.20 38.49
   2: 11.26 15.55 22.43 28.29 30.36 33.47 36.28 37.49 40.23 41.26 42.48 43.12
   3:  5.54  9.04 17.18 31.50 33.57 37.01 40.38 43.32 47.29 48.24 49.55 50.20
     155 PGP SK Praga Praha        MS   98.51 Ježková Dominika  MS   33.56  Zelená Radka      MS   33.09  Klečková Lucie    MS   31.46  
                                              
   1:  4.48  7.35 14.39 20.36 21.43 25.09 27.44 29.20 31.02 31.56 33.25 33.56
   2:  3.22  6.53 13.43 19.12 20.17 24.15 26.20 28.07 30.14 31.08 32.38 33.09
   3:  4.21  6.34 13.48 19.00 20.10 22.05 24.45 27.21 29.12 29.59 31.19 31.46
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.7- 4.8km  130- 140m 12-12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4*    5     6*    7     8     9*   10    11    12  
  1  109 LPU OK Loko Pardubice 1        96.40 Krčálová Veronika      35.10  Dočkalová Martina      31.28  Štěrbová Marta         30.02  
                                              
   1:  3.26  5.40  9.25 12.42 22.01 23.06 26.43 28.16 30.09 32.10 33.19 34.41 35.10
   2:  2.23  5.37 10.45 12.16 20.44 21.47 23.59 26.01 27.23 28.39 29.42 30.58 31.28
   3:  2.46  5.08  9.58 11.49 20.15 21.09 22.53 24.43 26.33 27.34 28.29 29.36 30.02
  2  102 DKP SK Kotlářka Praha 1       103.02 Hrušková Lenka         33.04  Mališová Barbora       37.38  Kovářová Kristýna      32.20  
                                              
   1:  3.50  5.36 10.18 12.25 21.39 22.42 25.04 27.06 28.35 29.59 31.07 32.33 33.04
   2:  2.55  5.43 12.46 14.33 25.08 26.15 29.50 31.21 33.05 34.40 35.51 37.08 37.38
   3:  2.17  5.48  9.26 12.20 20.47 21.49 23.41 26.11 28.24 29.34 30.32 31.52 32.20
  3  114 PHK OK 99 Hradec Králové 1    104.39 Panchártková Jana      31.46  Melounková Lucie       37.22  Nováková Kateřina      35.31  
                                              
   1:  3.37  5.41  9.13 11.57 20.16 21.17 23.27 25.25 26.44 28.39 29.39 31.20 31.46
   2:  3.04  6.02 11.52 14.26 24.42 26.09 29.41 31.10 32.47 34.23 35.30 36.55 37.22
   3:  3.03  6.37 13.30 15.13 24.21 25.23 27.11 29.27 31.34 32.46 33.49 35.05 35.31
  4  116 SCP AC Sparta Praha           106.11 Haluzová Jana          37.04  Hrazdírová Iva         33.32  Langpaulová Anna       35.35  
                                              
   1:  3.52  7.03 11.59 14.05 22.33 23.30 28.50 31.28 32.49 34.10 35.22 36.37 37.04
   2:  3.35  5.40 11.42 13.17 22.00 22.54 25.52 27.12 28.45 31.00 31.53 33.05 33.32
   3:  3.26  6.15  9.45 12.49 22.31 23.36 25.49 28.13 30.35 32.30 33.41 35.05 35.35
  5  110 LPU OK Loko Pardubice 2       110.16 Juračková Jana         34.53  Škodová Petra          41.32  Duchová Iveta          33.51  
                                              
   1:  2.40  6.32 11.29 13.58 22.43 23.42 25.53 28.17 30.43 32.02 33.06 34.26 34.53
   2:  5.08  7.30 16.11 17.55 28.02 29.07 33.24 35.50 37.18 38.38 39.44 41.05 41.32
   3:  4.21  6.59 10.21 13.31 22.36 23.38 26.43 28.06 29.40 31.00 32.13 33.27 33.51
  6  106 JPV SK Prostějov 1            111.54 Beržinská Soňa         39.12  Vávrová Veronika       38.56  Smičková Eva           33.46  
                                              
   1:  3.31  8.21 12.31 15.57 26.07 27.08 30.58 33.13 34.41 36.17 37.24 38.46 39.12
   2:  3.32  7.09 12.27 14.47 25.36 26.44 30.41 32.27 34.25 35.48 36.59 38.29 38.56
   3:  3.27  5.23 11.09 12.41 22.19 23.20 25.13 27.32 29.48 31.03 32.06 33.23 33.46
  7  127 VSP USK Praha 1               112.04 Matějová Kateřina      39.39  Horáková  Marie        39.25  Fialová Pavla          33.00  
                                              
   1:  4.43  7.56 15.14 17.07 26.48 27.53 30.34 33.12 34.40 36.13 37.46 38.56 39.39
   2:  3.07  6.53 11.25 14.53 25.48 27.02 30.56 32.36 34.31 36.07 37.24 38.54 39.25
   3:  3.17  5.08  9.39 11.37 20.55 22.06 23.52 26.00 28.07 30.25 31.23 32.35 33.00
  8  131 LPU OK Loko Pardubice 3       112.29 Marešová Michaela      36.57  Klimplová Lenka        35.21  Klimplová Zuzana       40.11  
                                              
   1:  2.41  6.30 11.31 14.04 23.33 24.32 28.12 30.56 32.43 34.04 35.11 36.28 36.57
   2:  2.48  5.20  9.24 12.38 22.48 23.54 26.41 29.19 30.55 32.15 33.24 34.52 35.21
   3:  4.21  6.25 13.32 15.33 26.31 27.42 29.54 32.50 35.32 37.06 38.17 39.45 40.11
  9  124 TUR OOB TJ Turnov             112.37 Omová Michaela         33.02  Kvapilová Věra         46.35  Holasová Lenka         33.00  
                                              
   1:  3.10  5.48 10.20 12.28 21.41 22.46 25.06 27.09 28.38 30.00 31.08 32.35 33.02
   2:  2.50  7.22 17.29 19.27 31.20 32.47 36.56 38.53 41.28 43.15 44.33 46.04 46.35
   3:  4.04  6.01  9.40 12.41 21.42 22.44 24.32 27.06 29.17 30.28 31.27 32.36 33.00
 10  115 PHK OK 99 Hradec Králové 2    114.00 Šolínová Lucie         35.15  Chaloupská Pavlína     37.49  Balcarová Jana         40.56  
                                              
   1:  3.06  5.41 10.53 13.14 23.00 24.07 27.25 29.15 30.54 32.20 33.29 34.48 35.15
   2:  3.00  6.24 12.49 14.43 24.34 25.39 27.47 30.40 33.17 34.45 35.58 37.21 37.49
   3:  4.13  6.16 10.42 14.03 28.14 29.20 32.08 34.44 36.22 37.42 39.00 40.26 40.56
 11  118 SJC Sportcentrum Jičín 1      114.32 Kolářová Magdalena     41.26  Uvizlová Martina       38.44  Kousalová Karolína     34.22  
                                              
   1:  6.17  9.23 16.25 19.21 28.31 29.30 31.24 33.41 36.20 38.52 39.52 41.00 41.26
   2:  3.44  7.20 12.16 14.39 25.49 27.02 29.51 32.26 34.03 35.36 36.53 38.17 38.44
   3:  4.25  6.17 12.06 13.56 23.12 24.16 27.36 28.55 30.22 31.49 32.50 34.00 34.22
 12  112 PGP SK Praga Praha 2          115.00 Spurná Martina         36.47  Tichovská Hana         36.53  Tichovská Martina      41.20  
                                              
   1:  2.58  5.38 11.11 14.10 23.30 24.29 28.38 30.39 32.16 33.47 35.01 36.20 36.47
   2:  2.28  5.52 11.59 14.16 24.55 25.57 27.54 30.22 32.45 33.57 35.04 36.22 36.53
   3:  3.15  4.57 16.28 18.54 29.51 30.51 33.22 35.34 37.02 38.32 39.30 40.52 41.20
 13  119 SJC Sportcentrum Jičín 2      115.34 Uvizlová Radka         37.12  Procházková Zuzana     38.06  Mikulová Ada           40.16  
                                              
   1:  2.51  8.27 12.15 15.36 25.20 26.30 28.57 31.30 33.00 34.22 35.29 36.46 37.12
   2:  3.40  5.31 12.12 14.29 24.45 25.51 30.12 31.47 33.30 34.59 36.13 37.38 38.06
   3:  3.40  6.37 13.14 15.14 25.55 27.02 29.06 31.37 34.23 37.20 38.29 39.53 40.16
 14  120 SJI OK Jihlava                116.32 Jirků Kamila           35.29  Palátová Petra         41.58  Tvarůžková Petra       39.05  
                                              
   1:  3.39  6.01 11.00 13.17 22.55 23.57 27.24 29.06 30.59 32.28 33.42 35.03 35.29
   2:  3.47  6.04 16.31 18.15 27.41 28.34 32.44 35.00 38.13 39.24 40.26 41.35 41.58
   3:  5.23 10.27 14.20 17.48 27.34 28.37 31.05 33.23 34.56 36.12 37.15 38.35 39.05
 15  117 SHK Slavia Hr. Králové        120.20 Čečková Martina        39.28  Fejlková Martina       35.35  Doležalová Lenka       45.17  
                                              
   1:  4.06  6.25 13.13 15.38 26.06 27.11 30.42 32.15 34.34 36.21 37.34 38.58 39.28
   2:  2.31  5.31  9.56 12.05 22.25 23.33 26.45 29.23 31.00 32.25 33.36 35.05 35.35
   3:  5.50  8.23 12.03 15.55 28.23 29.31 33.00 36.07 38.31 42.09 43.18 44.49 45.17
 16  121 SRK Spartak Rychnov n.K.      121.49 Filipová Ivana         37.02  Štěpánová Dita         46.41  Dytrtová Dagmar        38.06  
                                              
   1:  2.55  5.49 11.46 13.37 23.40 24.52 26.51 29.39 32.16 33.40 34.58 36.26 37.02
   2:  3.59  8.48 13.18 17.25 30.14 31.20 37.31 40.10 41.40 43.33 44.45 46.10 46.41
   3:  6.07  8.26 12.54 15.18 25.53 26.56 30.23 31.51 33.41 35.18 36.23 37.39 38.06
 17  104 GER Germany                   121.56 Dobke Marika           41.03  Kaufmann Elisa         43.05  Schote Gerd            37.48  
                                              
   1:  3.50  7.04 14.05 16.42 27.20 28.20 32.15 34.22 36.11 37.50 39.03 40.32 41.03
   2:  3.27  5.19 11.32 15.08 24.10 25.13 32.57 35.17 38.54 40.10 41.15 42.34 43.05
   3:  2.53  8.15 13.57 17.51 27.00 27.59 30.23 32.27 33.49 35.22 36.14 37.22 37.48
 18  103 DKP SK Kotlářka Praha 2       121.59 Plochová Dominika      39.19  Havlíčková Vendula     43.05  Foglarová Kamila       39.35  
                                              
   1:  3.35  6.35 14.06 15.57 26.12 27.17 30.45 32.19 34.19 36.22 37.29 38.51 39.19
   2:  3.32  7.30 12.31 16.07 28.29 29.38 32.07 35.06 38.02 39.59 41.12 42.35 43.05
   3:  3.54  6.49 11.20 14.13 27.12 28.12 30.57 33.37 35.10 36.41 37.50 39.05 39.35
 19  122 SSU SK Severka Šumperk        122.23 Mertová Eva            42.33  Horká Jana             41.15  Králová Zdenka         38.35  
                                              
   1:  2.53  6.50 14.14 16.24 28.05 29.12 33.34 35.22 37.26 39.06 40.29 42.03 42.33
   2:  4.15  6.28 12.10 15.38 27.15 28.28 30.39 33.40 36.30 38.03 39.19 40.46 41.15
   3:  5.03  8.04 12.44 15.15 25.39 26.54 30.08 32.40 34.10 35.37 36.44 38.07 38.35
 20  111 PGP SK Praga Praha 1          124.50 Masopustová Eliška     39.22  Horová Lenka           39.38  Brettlová Marta        45.50  
                                              
   1:  5.33  7.57 15.24 17.08 26.42 27.43 30.48 33.14 34.46 36.23 37.39 38.56 39.22
   2:  3.23  5.49 11.00 14.24 25.57 27.13 31.14 32.48 34.56 36.26 37.39 39.07 39.38
   3:  5.19  8.58 16.28 18.52 30.49 32.00 35.44 38.18 40.56 42.46 43.59 45.21 45.50
 21  105 JIL OK Jilemnice              125.00 Jindřišková Martin     42.10  Zlesáková Daniela      40.15  Horynová Martina       42.35  
                                              
   1:  4.00  5.45 12.37 14.32 27.19 28.31 31.04 33.59 37.11 38.53 40.07 41.37 42.10
   2:  4.01  7.38 12.49 16.21 27.03 28.14 31.05 33.54 35.32 37.05 38.12 39.43 40.15
   3:  3.59 11.21 16.41 19.07 30.17 31.39 35.14 36.40 38.21 39.42 40.47 42.07 42.35
 22  126 VOV VSK VŠB TU Ostrava        125.34 Hrouzová Pavlína       37.02  Sukeníková Zuzana      47.29  Višňová Michaela       41.03  
                                              
   1:  3.43  5.47 10.47 13.17 23.22 24.26 26.31 29.42 32.20 33.45 35.04 36.30 37.02
   2:  6.20  9.55 18.27 20.26 32.15 33.32 37.37 40.49 42.32 44.03 45.24 46.58 47.29
   3:  2.36  6.23 10.43 14.41 26.26 27.42 31.59 33.51 35.48 37.24 38.53 40.33 41.03
 23  123 TAP KOB TRETRA Praha          129.14 Lomáková Iveta         37.08  Letfusová Veronika     46.19  Piskáčková Zuzana      45.47  
                                              
   1:  3.42  6.03 10.02 13.26 23.15 24.18 26.36 29.51 32.33 34.06 35.14 36.40 37.08
   2:  4.44  8.03 15.13 17.47 30.39 31.53 35.51 38.58 40.49 42.28 44.04 45.46 46.19
   3:  5.29  9.43 18.02 20.15 31.41 33.21 37.18 39.00 40.49 42.32 43.48 45.20 45.47
 24  125 TZL SKOB Zlín                 132.15 Krejčíková Barbora     42.12  Otrusinová Jana        40.21  Baklíková Anna         49.42  
                                              
   1:  2.50  8.34 12.55 16.51 28.09 29.16 33.13 34.50 36.43 38.50 40.04 41.41 42.12
   2:  4.05  6.16 12.40 15.43 27.21 28.28 30.34 32.58 35.26 37.02 38.16 39.48 40.21
   3:  4.56  8.34 17.43 20.07 34.10 35.30 39.34 42.34 44.22 46.27 47.44 49.15 49.42
 25  128 VSP USK Praha 2               138.27 Boumová Irena          41.01  Zakouřilová Helena     43.19  Jahnová Anežka         54.07  
                                              
   1:  3.37  7.44 12.06 15.40 26.40 27.49 30.08 32.51 35.37 37.42 38.59 40.30 41.01
   2:  4.05  7.32 15.15 17.38 29.02 30.16 34.26 36.08 38.19 39.51 41.10 42.44 43.19
   3:  6.22  9.22 16.52 20.44 34.45 36.42 40.53 44.23 46.58 48.47 50.46 53.10 54.07
 26  108 KRN TJ Loko Krnov             139.32 Bohunská Jana          46.12  Halašková Veronika     48.49  Ulahelová Jana         44.31  
                                              
   1:  7.50 12.19 18.21 20.59 31.49 33.16 35.27 38.14 41.32 42.58 44.16 45.41 46.12
   2:  5.58 10.36 15.53 20.02 32.46 34.08 39.05 40.57 43.11 44.52 46.28 48.13 48.49
   3:  7.36 11.35 18.05 20.58 31.56 33.05 35.38 38.36 40.11 41.42 42.51 44.06 44.31
 27  132 STE SK SKI-OB Šternberk       143.55 Neumannová Kamila      39.30  Urbanová Edita         47.26  Osladilová Martina     56.59  
                                              
   1:  3.40  5.51 12.27 14.22 25.25 26.31 28.58 32.10 34.38 36.29 37.36 38.58 39.30
   2:  3.15  9.12 15.10 18.12 30.16 31.27 36.03 39.41 41.31 44.23 45.36 46.56 47.26
   3:  5.36 13.22 24.38 28.21 41.39 43.00 46.26 49.27 51.20 53.22 54.45 56.24 56.59
 28  130 ABM KOB MOIRA Brno            146.56 Mulíčková Eva          43.23  Otrusinová Helena      55.07  Cejpková KAteřina      48.26  
                                              
   1:  3.35  6.23 14.12 16.23 28.15 29.29 33.52 35.43 37.56 39.41 41.06 42.50 43.23
   2:  6.39 10.04 17.48 21.51 37.19 39.13 43.05 46.39 48.53 50.51 52.35 54.32 55.07
   3:  5.27 10.14 15.35 19.47 33.18 34.28 37.11 40.10 43.07 44.48 46.15 47.56 48.26
     107 JPV SK Prostějov 2                   Daňková Petra          37.44                                                              
                                              
   1:  2.19  5.43 12.22 14.17 25.22 26.29 29.03 31.26 33.05 34.31 35.48 37.15 37.44
   2:                                                                              
   3:                                                                              
     113 PGP SK Praga Praha 3       DISK      Mezníková Lenka    DISK       Hostomská Jitka        43.40  Nováková Lucie         45.05  
                                              
   1:  2.38       14.10 16.26                         34.01             37.06 37.43
   2:  7.57 10.18 17.06 20.21 30.10 31.16 35.13 38.00 39.29 40.47 41.52 43.11 43.40
   3:  6.51  9.32 14.58 17.55 30.04 31.55 36.15 38.04 39.54 41.31 42.48 44.30 45.05
 
Konečné výsledky kategorie: H105        4.3- 6.2km   85- 150m 13-15k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4     5     6     7     8     9    10    11    12    13    14    15  
  1  213 STE SK SKI-OB Šternberk       110.09 Hepnar Lubomír         40.51  Zdráhal Robert         29.59  Petřivalský MArek      39.19  
                                              
   1:  3.36  4.32 11.01 12.57 14.29 22.49 26.25 31.29 32.11 34.07 35.48 36.54 37.52 40.23 40.51      
   2:  4.28  5.03  9.46 12.30 14.09 20.34 21.38 23.22 24.31 25.56 27.06 28.00 29.11 29.59            
   3:  2.15  3.24  8.02  8.58 10.48 15.56 23.17 24.00 31.45 33.43 34.30 35.46 36.53 37.44 38.52 39.19
  2  202 KSU Klub VS Šumperk           121.27 Paloncý Pavel          32.25  Komárek Jaromír        37.44  Rajnošek Zdeněk        51.18  
                                              
   1:  3.05  3.51  9.41 10.52 13.13 24.14 30.19 32.18 34.14 37.56 39.27 41.49 42.54 44.14 32.25      
   2:  4.27  7.52 15.14 16.37 18.35 26.22 27.45 31.01 31.51 33.30 34.47 35.53 37.13 37.44            
   3:  3.58  5.11 12.08 15.21 17.51 25.26 33.23 34.07 42.25 43.24 45.55 47.25 48.49 49.43 50.52 51.18
  3  203 MOV SKOB Ostrava              132.22 Jelínek Petr           48.13  Juřeník Josef          38.18  Ryšavý Jiří            45.51  
                                              
   1:  3.24  5.25 12.55 16.02 18.09 29.39 34.12 36.08 38.30 39.24 41.10 45.18 46.34 47.47 48.13      
   2:  2.47  4.11  9.55 16.18 18.23 26.40 28.09 29.14 31.57 33.41 35.18 36.30 37.49 38.18            
   3:  6.20  6.58 11.49 12.53 14.47 21.21 29.19 30.02 38.11 39.48 41.00 42.22 43.27 44.21 45.27 45.51
  4  201 HAV SKOB Baník Havířov        134.10 Sochor Tomáš           43.44  Krhut Libor            39.58  Juračka Zdeněk         50.28  
                                              
   1:  3.20  4.22 10.31 13.50 15.38 26.40 30.41 32.27 33.20 35.46 37.36 40.58 41.59 43.20 43.44      
   2:  4.31  5.31 13.25 15.10 18.00 26.59 28.29 31.10 32.52 35.25 36.46 38.03 39.29 39.58            
   3:  2.40  4.24 13.08 14.38 16.21 23.26 32.29 33.11 41.40 43.57 44.50 46.22 47.45 48.48 50.02 50.28
  5  205 TTR OOB Třebíč                146.25 Klusáček Martin        48.51  Orálek Miroslav        41.56  Nešpor Jan             55.38  
                                              
   1:  4.09  5.01 12.32 15.48 18.20 29.32 34.13 36.21 37.23 40.11 41.58 45.52 47.01 48.21 48.51      
   2:  3.34  5.47 12.27 15.56 18.09 27.51 29.30 32.13 33.53 35.42 38.43 40.01 41.28 41.56            
   3:  2.31  3.36 11.39 12.45 15.10 26.23 35.41 36.29 46.25 48.56 49.48 51.35 52.54 54.02 55.12 55.38
  6  209 VBM VSK MZLU Brno             149.39 Hanzl Vlastimil        43.03  Bauer Emil             47.58  Chmelík Aleš           58.38  
                                              
   1:  3.15  4.06 10.19 13.01 15.13 26.14 30.43 32.48 35.30 36.29 38.21 39.53 41.11 42.33 43.03      
   2:  4.12  5.49 17.43 19.25 21.50 30.42 32.23 34.47 41.34 43.06 44.35 46.09 47.29 47.58            
   3:  5.22  6.54 12.45 13.47 16.09 26.35 37.14 38.10 48.30 49.58 52.17 54.04 55.28 56.40 58.07 58.38
  7  206 ZBP SK Zbraslav               162.54 Háněl Jaromír          50.25  Strejc Jaroslav        42.14  Hájek Tomáš            70.15  
                                              
   1:  4.33  7.40 14.42 17.29 19.44 31.50 37.04 40.11 42.27 43.54 45.37 47.00 48.24 49.54 50.25      
   2:  2.56  4.55 17.21 18.27 20.43 29.46 31.16 34.37 35.30 37.09 39.09 40.26 41.47 42.14            
   3:  3.44  4.34 21.16 22.34 25.12 34.25 46.31 47.27 60.17 61.11 63.39 65.25 67.09 68.27 69.50 70.15
  8  204 RBK SK Radioklub Blansko      174.16 Jalový Vlastimil       44.04  Henek Milan            49.23  Jalový Jaroslav        80.49  
                                              
   1:  2.32  3.37  9.54 11.02 13.32 24.49 30.29 32.30 35.13 36.16 38.05 41.00 42.12 43.38 44.04      
   2:  6.02  7.20 17.15 19.25 22.47 33.53 35.46 37.06 40.59 43.37 45.28 47.04 48.46 49.23            
   3: 11.14 13.41 21.48 25.40 28.38 38.30 53.33 54.30 67.34 70.08 71.52 73.50 77.14 78.37 80.16 80.49
  9  208 TTR OOB Třebíč                190.10 Kruml František        76.23  Klusáček Jan           36.36  Sysel Svatobor         77.11  
                                              
   1:  5.19  8.23 30.42 32.13 35.12 52.58 59.09 62.17 64.04 67.43 69.58 72.01 74.09 75.48 76.23      
   2:  3.26  4.31 11.47 14.22 16.24 25.01 26.29 28.58 29.55 31.31 33.32 34.36 36.03 36.36            
   3:  9.56 11.45 20.54 23.40 26.09 36.02 48.52 50.18 63.37 66.12 68.06 69.52 73.40 75.07 76.42 77.11
 10  207 DKP SK Kotlářka Praha         197.34 Procházka Zdenko       51.05  Stehno Pavel           60.16  Dlouhý Jiří            86.13  
                                              
   1:  4.22  8.41 16.55 19.46 23.20 34.15 39.08 41.10 43.36 45.02 46.40 47.59 49.13 50.37 51.05      
   2:  3.13  5.15 36.32 37.57 40.31 49.08 50.32 51.32 53.55 55.56 57.23 58.31 59.51 60.16            
   3:  8.36  9.30 16.56 20.25 24.12 37.13 60.21 61.40 74.25 77.57 78.56 80.41 83.09 84.28 85.50 86.13
     210 VBM VBM ZBM               MS  172.23 Pulec Pavel       MS   55.38  Hruška Tomáš      MS   49.53  Jordanov Nikolaj  MS   66.52  
                                              
   1:  3.00  5.06 12.39 17.34 20.32 33.05 39.09 41.25 44.26 48.05 50.25 52.01 53.32 55.08 55.38      
   2:  9.01  9.57 18.12 20.06 22.29 37.49 39.11 41.38 43.27 45.07 46.48 48.08 49.25 49.53            
   3:  5.02  7.06 14.27 17.06 19.12 31.04 43.23 44.13 55.36 58.35 59.41 61.34 63.14 64.34 66.15 66.52
     211 STE STE ADA OOP           MS  120.35 Neumann Jaroslav  MS   36.51  Věžník Antonín    MS   33.39  Rychlý Miloš      MS   50.05  
                                              
   1:  4.29  5.06 11.00 12.07 13.36 22.33 26.29 28.19 30.08 31.19 32.45 34.08 35.09 36.20 36.51      
   2:  2.47  4.41 10.47 13.29 15.26 23.06 24.26 26.45 27.36 29.13 30.45 31.48 33.09 33.39            
   3:  2.54  5.06 11.11 12.19 14.43 23.07 31.13 31.55 40.47 41.58 44.32 45.53 47.16 48.17 49.40 50.05
     212 LCE LCE AOP OSN           MS  122.58 Slezák Libor      MS   45.43  Kamenický Radan   MS   33.14  Hadač Miroslav    MS   44.01  
                                              
   1:  7.39 10.01 14.49 17.15 18.53 29.31 34.10 36.07 38.35 39.35 41.18 42.40 43.46 45.10 45.43      
   2:  2.59  4.23 11.17 12.26 14.58 22.15 23.37 24.30 26.55 28.42 30.08 31.11 32.33 33.14            
   3:  3.20  4.05  9.37 10.59 12.42 18.32 26.40 27.21 36.02 37.55 39.03 40.25 41.29 42.27 43.36 44.01
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.8- 3.0km   75-  75m 10-10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2*    3     4*    5     6*    7     8     9    10  
  1  178 LCE TJ Slovan Luhačovice       71.41 Hubáček Jan            27.50  Vlažný Jakub           22.42  Hubáček Michal         21.09  
                                              
   1:  6.40  8.09 10.19 14.14 17.24 21.19 22.58 24.49 26.04 27.26 27.50
   2:  2.33  3.57  6.32 10.14 13.45 16.42 18.18 19.48 20.59 22.15 22.42
   3:  4.39  5.23  7.18 10.50 12.27 16.06 17.30 18.44 19.48 20.46 21.09
  2  176 ABM KOB MOIRA Brno             71.43 Novotný Ondřej         24.28  Hrobař Štěpán          24.30  Mokrý Stanislav        22.45  
                                              
   1:  2.43  3.49  7.12 11.43 15.08 17.57 19.37 21.51 22.53 24.02 24.28
   2:  3.12  4.05  6.30 10.05 12.29 17.42 19.38 21.16 22.35 24.00 24.30
   3:  2.38  4.18  6.20 10.34 14.08 17.35 19.03 20.25 21.26 22.23 22.45
  3  181 SSU SK Severka Šumperk         81.28 Ostřanský Filip        28.13  Staněk Tomáš           25.00  Benc Martin            28.15  
                                              
   1:  2.35  5.12  7.46 12.59 17.11 21.18 23.02 24.48 26.16 27.44 28.13
   2:  2.42  4.02  6.39 10.45 13.21 18.10 19.48 21.53 23.09 24.31 25.00
   3:  3.48  5.28  7.49 12.12 15.55 19.58 22.00 25.09 26.26 27.48 28.15
  4  184 TRI TJ TŽ Třinec               85.17 Gazda Viktor           30.01  Argaláš Michal         34.11  Kantor Ondřej          21.05  
                                              
   1:  6.41  8.07 10.20 14.22 16.23 22.08 25.43 27.06 28.12 29.34 30.01
   2:  7.14  9.00 11.54 16.31 19.49 23.26 25.22 30.04 31.14 33.42 34.11
   3:  3.55  4.36  6.31 10.03 13.18 15.37 17.10 18.30 19.32 20.47 21.05
  5  179 PGP SK Praga Praha             89.41 Landovský Tomáš        24.33  Prášek Přemysl         36.50  Jeřábek Marek          28.18  
                                              
   1:  3.13  4.47  7.30 11.35 13.33 18.31 20.28 21.47 22.51 24.05 24.33
   2: 10.30 11.30 15.49 21.27 25.18 30.05 32.01 33.38 34.57 36.15 36.50
   3:  4.24  7.23  9.37 13.34 17.33 20.54 22.26 25.19 26.36 27.54 28.18
  6  177 AOP NORD Slavia Min.Opava      91.58 Sýkora Jan             24.22  Rossmanith Vojta       38.49  Schuster Marek         28.47  
                                              
   1:  4.11  5.10  7.49 11.40 13.30 17.55 19.27 20.53 22.31 23.55 24.22
   2: 14.17 16.54 19.25 24.17 27.57 32.01 33.48 35.34 36.54 38.21 38.49
   3:  4.29  5.37  7.41 11.48 14.57 17.06 18.40 25.20 27.09 28.23 28.47
  7  182 TZL SKOB Zlín                 117.20 Kolárik Tomáš          25.35  Korčák Jakub           36.56  Schäfer Jan            54.49  
                                              
   1:  3.15  4.37  7.36 11.45 15.19 19.38 21.16 22.32 23.42 25.04 25.35
   2: 13.53 15.28 18.06 23.05 27.29 30.17 31.55 33.46 34.57 36.22 36.56
   3: 12.55 16.31 20.40 29.30 32.59 42.05 45.13 50.07 52.11 54.14 54.49
     180 RBK SK Radioklub Blansko  MSDISK     Štěcha Vojtěch                Tesařová Eva      MSDISK      Berka Miroslav                
                                              
   1:                                                                  
   2:       25.16 27.58 33.35       43.32 46.40 50.46 63.49 65.32 66.01
   3:                                                                  
     183 SKM KOB Směr Kroměříž      DISK      Dvorský Václav         33.02  Dvorský Vojtěch        48.47  Dvorský Petr       DISK       
                                              
   1:  4.29  5.43  8.33 14.46 19.50 23.10 25.39 28.53 30.56 32.24 33.02
   2: 14.11 17.40 22.22 30.39 34.49 41.28 43.21 45.22 46.45 48.18 48.47
   3: 15.10                               25.55             26.55 27.30
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.1- 5.2km  160- 175m 12-12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4*    5*    6     7     8     9*   10    11    12  
  1   78 SJC Sportcentrum Jičín         86.33 Beneš Jan              29.19  Drobník Michal         28.39  Holas Štěpán           28.35  
                                              
   1:  2.01  6.32  8.15  9.32 18.01 21.10 22.34 24.41 25.53 27.07 27.54 28.54 29.19
   2:  2.20  6.31  7.49  9.29 17.01 20.11 22.13 24.03 25.20 26.20 27.12 28.16 28.39
   3:  4.12  7.21  8.27  9.47 16.54 19.10 20.36 23.37 25.19 26.16 27.05 28.11 28.35
  2   98 ZBM SK Žabovřesky Brno 1       92.27 Chromý Adam            29.12  Bořil Tomáš            33.24  Zimmermann Jakub       29.51  
                                              
   1:  3.22  7.28  8.15  9.57 17.50 20.53 22.19 24.30 25.43 26.51 27.45 28.49 29.12
   2:  1.57  6.55  8.49 10.11 20.12 23.58 26.34 28.21 29.53 30.54 31.50 32.59 33.24
   3:  4.19  8.23  9.38 11.00 18.34 20.54 22.20 25.00 26.43 27.41 28.29 29.27 29.51
  3   81 SSU SK Severka Šumperk 1       98.27 Opletal Jaroslav       35.00  Strachota Petr         35.01  Král Vojtěch           28.26  
                                              
   1:  2.11  7.48 10.11 11.40 21.39 25.30 27.44 29.46 31.15 32.20 33.21 34.28 35.00
   2:  4.20  8.28 10.31 11.45 21.11 23.53 25.21 29.45 31.28 32.34 33.31 34.37 35.01
   3:  2.51  6.35  7.25  9.04 17.26 20.36 22.03 24.17 25.30 26.23 27.06 28.06 28.26
  4   79 SRK Spartak Rychnov n.K. 1    102.37 Samek Martin           34.08  Dusílek Adam           31.15  Klícha Martin          37.14  
                                              
   1:  4.34  8.19 10.52 12.16 20.26 24.12 26.21 28.24 29.55 31.34 32.32 33.43 34.08
   2:  2.40  7.02  7.55  9.36 18.35 21.09 22.38 25.38 27.34 28.58 29.53 30.55 31.15
   3:  2.18 12.17 14.17 15.37 24.27 28.04 29.56 32.31 33.44 34.51 35.44 36.52 37.14
  5   73 PHK OK 99 Hradec Králové 1    103.01 Justa Pavel            38.14  Kubát Jan              34.08  Panchártek Jan         30.39  
                                              
   1:  4.49  9.26 10.50 12.18 23.43 26.53 28.25 31.42 34.12 35.32 36.35 37.50 38.14
   2:  2.22  8.06 10.40 12.11 20.42 24.34 26.47 28.46 30.17 31.28 32.29 33.41 34.08
   3:  2.50  7.02  7.57  9.49 18.41 22.02 23.33 25.56 27.15 28.15 29.11 30.12 30.39
  6   59 JIL OK Jilemnice 1            103.21 Perůtka Jan            34.54  Mališ Jiří             31.58  Malý Aleš              36.29  
                                              
   1:  3.14  7.30  8.17 10.03 22.30 25.11 26.32 29.26 31.28 32.30 33.24 34.30 34.54
   2:  2.21  7.26  9.35 10.57 19.41 23.08 24.41 27.11 28.22 29.39 30.31 31.35 31.58
   3:  4.15  8.57 10.08 11.39 20.59 25.07 27.44 31.37 32.57 34.02 35.09 36.05 36.29
  7   91 UOL SK UP Olomouc 1           103.29 Poklop Martin          33.06  Zdráhal Tomáš          38.12  Jakob Jan              32.11  
                                              
   1:  5.46  9.34 10.34 11.59 20.22 23.27 24.46 27.29 29.24 30.30 31.32 32.39 33.06
   2:  1.57  7.27  9.25 12.16 23.30 27.54 30.30 32.39 34.12 35.30 36.29 37.42 38.12
   3:  2.25  6.30  7.31  9.20 18.16 22.45 24.19 26.42 27.55 28.56 30.51 31.48 32.11
  8   96 VLI VSK Slavia TU Liberec     104.33 Škoda Jakub            34.21  Henych Tomáš           39.07  Henych Ondřej          31.05  
                                              
   1:  2.04  6.39  8.42 10.05 20.47 24.43 26.29 29.03 30.25 31.45 32.43 33.56 34.21
   2:  3.02  7.52  8.51 10.42 24.37 28.39 30.51 32.50 34.24 36.20 37.21 38.37 39.07
   3:  4.47  8.44 10.00 11.22 19.19 21.38 23.09 25.52 27.39 28.39 29.35 30.40 31.05
  9   72 PGP SK Praga Praha 2          105.04 Lejsek Tadeáš          34.39  Fliegl Ondřej          35.48  Pavlů Ondřej           34.37  
                                              
   1:  2.34  8.17 10.21 11.50 20.57 24.50 27.12 29.09 30.42 32.14 33.09 34.15 34.39
   2:  3.44  8.44  9.37 11.46 21.45 25.59 27.46 30.34 31.53 33.04 34.07 35.21 35.48
   3:  5.45  9.57 11.52 13.15 21.59 24.37 26.05 29.07 31.07 32.10 33.06 34.12 34.37
 10   80 SRK Spartak Rychnov n.K. 2    105.10 Jirčák Ondřej          35.05  Petras Tomáš           35.40  Pátek Lukáš            34.25  
                                              
   1:  3.18  7.38  8.26 10.18 22.24 26.08 27.46 30.11 31.33 32.35 33.32 34.40 35.05
   2:  2.15  8.07 10.21 11.47 21.03 25.26 27.56 30.20 31.49 32.59 33.59 35.14 35.40
   3:  4.39  8.21 11.14 12.42 21.55 24.34 25.58 28.53 30.51 31.56 32.52 34.02 34.25
 11   77 SHK Slavia Hr. Králové 1      106.03 Jirásek Michal         35.08  Šabatka Zdeněk         35.51  Šmehlík Eduard         35.04  
                                              
   1:  3.54  8.57  9.49 11.44 21.29 24.36 26.19 29.37 31.33 32.36 33.37 34.43 35.08
   2:  2.13  8.11 10.24 11.49 21.33 25.50 27.43 30.38 32.04 33.10 34.11 35.25 35.51
   3:  4.30  7.59  9.10 10.37 19.48 23.26 25.38 30.17 31.28 32.39 33.38 34.41 35.04
 12   87 TZL SKOB Zlín 1               107.03 Krajča Tomáš           34.11  Eid Michal             36.20  Nečas Tomáš            36.32  
                                              
   1:  2.06  7.12  8.43 10.00 21.23 25.06 26.47 29.11 30.36 31.43 32.39 33.46 34.11
   2:  2.59  9.05  9.55 11.47 23.33 26.29 28.05 30.54 32.56 33.55 34.49 35.55 36.20
   3:  5.40  9.57 12.01 13.29 22.05 25.37 28.19 30.15 31.40 33.58 34.54 36.07 36.32
 13   63 LCE TJ Slovan Luhačovice 1    107.49 Slezák Zdeněk          38.04  Vlažný Jan             38.47  Cahel Marek            30.58  
                                              
   1:  2.03  6.46  8.28  9.51 22.26 26.54 29.47 32.29 34.05 35.18 36.21 37.37 38.04
   2:  5.28  9.45 11.06 12.57 24.08 27.19 28.58 32.18 34.36 35.55 36.59 38.21 38.47
   3:  3.28  7.59  8.47 10.36 18.44 22.14 23.49 26.05 27.21 28.22 29.20 30.31 30.58
 14   99 ZBM SK Žabovřesky Brno 2      109.32 Hájek Daniel           35.47  Zelinka Jiří           40.36  Nykodým Miloš          33.09  
                                              
   1:  2.00  6.41  8.20  9.42 22.35 26.35 28.42 30.36 32.07 33.14 34.13 35.27 35.47
   2:  4.58  8.57 10.12 11.36 25.56 29.15 30.53 34.04 36.05 38.05 39.01 40.12 40.36
   3:  2.39  7.12  8.03 10.14 19.16 22.48 24.19 26.37 27.51 30.43 31.44 32.49 33.09
 15   86 TUR OOB TJ Turnov             112.15 Kučera Jiří            42.28  Kučera Petr            37.34  Vlček Martin           32.13  
                                              
   1:  3.06  7.33  8.23 10.16 22.45 29.00 30.52 34.10 36.35 38.56 40.59 42.02 42.28
   2:  5.12  9.59 11.50 13.27 23.09 26.59 29.35 31.45 33.19 34.59 35.51 37.06 37.34
   3:  2.33  7.58  9.53 11.20 19.39 23.07 24.49 27.08 28.24 29.29 30.24 31.37 32.13
 16   74 PHK OK 99 Hradec Králové 2    112.46 Müller Martin          34.40  Kycl Josef             43.12  Zelenka Tomáš          34.54  
                                              
   1:  3.20  7.45  8.32 10.21 21.11 25.06 27.17 29.20 30.53 32.15 33.07 34.16 34.40
   2:  3.29 10.10 12.22 16.17 27.37 30.54 32.49 36.42 39.04 40.26 41.24 42.43 43.12
   3:  4.42  8.14  9.49 11.41 21.32 25.19 27.07 29.48 31.20 32.33 33.25 34.31 34.54
 17   60 JIL OK Jilemnice 2            116.20 Černý Martin           40.52  Havlíček Lukáš         39.31  Budín Václav           35.57  
                                              
   1:  4.14 10.24 12.44 14.13 24.44 29.03 32.31 35.23 36.46 38.15 39.13 40.26 40.52
   2:  2.57  8.58 10.01 12.05 24.30 28.41 31.14 33.39 35.13 37.01 37.56 39.06 39.31
   3:  6.16 11.17 13.04 14.43 23.24 25.58 27.27 30.27 32.22 33.40 34.39 35.37 35.57
 18   64 LCE TJ Slovan Luhačovice 2    119.28 Valenta Jan            37.56  Benroth Jakub          42.40  Slezák Jiří            38.52  
                                              
   1:  5.11  9.45 11.27 13.04 23.33 26.54 28.34 31.45 34.05 35.18 36.21 37.34 37.56
   2:  3.41  8.54  9.52 15.13 27.24 31.39 33.36 36.53 38.25 40.03 41.00 42.15 42.40
   3:  2.50  9.13 12.08 13.31 22.57 27.13 30.07 32.39 34.07 36.35 37.29 38.33 38.52
 19   94 VAM OOB Vamberk               119.36 Klapal Michal          42.44  Klapal Jan             40.12  Vostřel Lukáš          36.40  
                                              
   1:  5.14 10.10 11.36 13.11 26.10 30.51 33.04 36.26 38.04 39.55 41.01 42.19 42.44
   2:  2.43  7.57  8.58 11.01 24.34 29.29 32.24 34.47 36.16 37.30 38.32 39.46 40.12
   3:  2.24  8.12 10.28 12.03 22.14 25.10 27.22 30.36 32.32 34.12 35.10 36.16 36.40
 20   88 TZL SKOB Zlín 2               119.42 Láznička Petr          39.47  Nečas Jiří             40.21  Kolárik Jan            39.34  
                                              
   1:  5.16  9.46 11.24 13.08 23.40 28.36 31.22 33.44 35.26 37.03 38.06 39.18 39.47
   2:  2.31  8.54 14.03 15.43 26.15 30.34 32.20 35.14 36.35 37.46 38.45 39.56 40.21
   3:  2.59  8.03  8.59 11.36 22.41 26.42 30.06 33.35 35.55 37.08 38.05 39.07 39.34
 21   70 OSN SK OS Nové Město n. M.    120.57 Kamenický Matěj        46.39  Bořil Petr             39.50  Rajnošek Matěj         34.28  
                                              
   1: 13.49 18.16 19.40 22.07 31.40 35.32 38.44 41.05 42.49 44.06 45.11 46.15 46.39
   2:  4.45 11.32 13.58 15.31 25.50 29.53 31.36 34.28 35.55 37.06 38.13 39.27 39.50
   3:  3.11  7.38  8.34 10.29 20.12 23.02 24.41 28.12 30.28 31.42 32.56 34.05 34.28
 22   95 VIZ TJ Sokol Vizovice         121.21 Malý Ondřej            42.25  Hladík Jiří            41.32  Bednařík Antonín       37.24  
                                              
   1:  3.26  9.29 10.27 12.26 27.02 29.54 32.23 35.35 37.43 39.42 41.00 42.03 42.25
   2:  2.10  7.49 10.00 13.51 27.19 31.15 33.06 35.47 37.36 38.32 39.56 41.07 41.32
   3:  5.28 10.29 13.15 15.22 24.14 28.12 30.28 32.39 34.00 35.04 36.00 37.05 37.24
 23   68 LPU OK Loko Pardubice         122.03 Kopecký Ondřej         39.36  Nožka Radek            40.44  Hovorka Lukáš          41.43  
                                              
   1:  3.22  7.47  8.37 10.31 21.54 27.00 28.30 31.56 34.44 36.44 37.53 39.10 39.36
   2:  6.15 11.31 12.53 14.47 25.48 29.55 32.32 34.58 36.24 38.19 39.12 40.20 40.44
   3:  3.09 10.10 12.37 14.38 26.05 30.40 32.56 36.06 37.33 38.44 40.04 41.20 41.43
 24   82 SSU SK Severka Šumperk 2      127.29 Ostřanský Josef        42.34  Přikryl Jan            43.29  Benc Tomáš             41.26  
                                              
   1:  5.32 10.26 12.09 14.41 26.52 29.59 32.03 35.37 38.48 39.51 40.59 42.08 42.34
   2:  3.46  9.22 10.29 12.53 24.50 29.46 31.55 35.17 39.17 40.39 41.40 43.03 43.29
   3:  2.29  9.18 12.28 14.04 24.13 28.50 32.17 35.07 36.47 38.27 39.39 41.04 41.26
 25   57 DKP SK Kotlářka Praha         127.31 Axmann Šimon           35.51  Betlach Martin         44.31  Štekr Michal           47.09  
                                              
   1:  2.10  7.27 10.09 11.49 21.06 24.15 26.01 29.23 31.46 33.02 34.10 35.29 35.51
   2:  6.01 11.30 13.25 15.32 27.11 32.32 34.48 38.17 39.53 41.46 42.50 44.04 44.31
   3:  3.37 10.03 11.24 13.57 28.51 34.22 37.56 40.46 42.27 43.58 45.23 46.48 47.09
 26   85 TTR OOB Třebíč                129.30 Fiala Martin           42.31  Růžička Adam           55.02  Klusáček Matěj         31.57  
                                              
   1:  6.19 10.46 12.41 14.17 23.41 30.58 32.51 36.18 37.38 39.47 41.04 42.06 42.31
   2: 12.10 21.06 24.19 26.47 38.19 41.54 44.03 48.02 50.25 52.09 53.15 54.35 55.02
   3:  2.35  8.52  9.44 11.42 20.03 23.25 25.25 27.23 28.39 29.41 30.33 31.35 31.57
 27   71 PGP SK Praga Praha 1          132.35 Červinka Jan           46.58  Sysel Ctibor           43.48  Mysliveček Marek       41.49  
                                              
   1:  4.38 10.32 11.50 14.22 29.08 33.44 37.05 40.46 42.16 44.01 45.12 46.29 46.58
   2:  4.43  9.32 13.20 15.06 26.20 29.47 31.30 35.33 38.07 40.53 42.02 43.21 43.48
   3:  4.55 10.41 12.38 18.23 27.07 31.19 33.45 36.26 37.42 39.23 40.23 41.28 41.49
 28   92 UOL SK UP Olomouc 2           133.01 Flodr Štěpán           37.52  Štrajt Michal          38.01  Vašíček Michal         57.08  
                                              
   1:  3.56  9.32 10.27 12.32 22.34 26.51 29.51 32.07 33.41 35.25 36.19 37.30 37.52
   2:  2.33  8.32 11.06 12.36 24.01 27.12 28.45 32.02 34.10 35.23 36.23 37.33 38.01
   3:  7.02 23.06 24.59 26.46 40.03 45.17 47.54 51.07 52.43 54.23 55.28 56.44 57.08
 29   97 VRB SK gymn. OOB Vrbno p.P    135.28 Ondrusz Martin         42.25  Válek Filip            38.20  Šopík Lukáš            54.43  
                                              
   1:                                                                         42.25
   2:  3.57  9.33 10.33 12.53 23.31 26.32 28.50 32.14 34.27 35.35 37.01 37.58 38.20
   3:  5.01 13.31 16.33 18.38 32.52 38.42 41.06 48.37 50.10 51.27 53.06 54.18 54.43
 30   76 SCP AC Sparta Praha           139.28 Vrabec Tomáš           44.45  Zuna Jaroslav          50.09  Kříž Štěpán            44.34  
                                              
   1:  8.27 13.50 15.41 17.25 27.57 32.38 34.29 37.53 39.26 42.14 43.09 44.18 44.45
   2:  4.13 11.10 12.40 15.05 28.12 33.30 40.35 43.34 45.22 46.48 48.15 49.38 50.09
   3:  3.01 10.39 13.09 17.18 27.35 31.43 33.47 38.12 40.42 41.55 42.51 44.08 44.34
 31   89 TZL SKOB Zlín 3               142.47 Popelka Lukáš          46.37  Navara Jakub           46.45  Schäfer Martin         49.25  
                                              
   1:  3.14 16.02 17.34 19.59 31.23 35.34 37.25 40.51 42.16 44.11 45.13 46.16 46.37
   2:  7.55 14.06 16.42 18.32 30.05 33.34 36.12 40.19 42.40 43.51 44.55 46.20 46.45
   3:  3.54 12.02 14.35 20.21 32.47 37.31 40.43 43.14 44.52 46.31 47.38 49.01 49.25
 32  100 SHK Slavia Hr. Králové 2      157.20 Šabatka Jan            56.13  Tomalík Ondřej         44.21  Souček Michal          56.46  
                                              
   1: 12.40 18.30 22.12 24.12 36.21 39.46 41.54 46.25 49.58 51.57 53.51 55.39 56.13
   2:  5.16 11.16 12.31 15.07 27.49 32.44 35.02 38.30 40.11 41.19 42.35 43.53 44.21
   3:  4.55 15.21 18.45 21.02 36.02 43.13 46.50 49.16 50.48 53.50 55.07 56.20 56.46
 33   75 RBK SK Radioklub Blansko      183.06 Šesták Jakub           63.53  Kazda Adam             57.51  Berka Milan            61.22  
                                              
   1:  2.14 21.26 24.07 26.32 42.22 47.12 50.16 54.34 57.05 58.43 62.01 63.25 63.53
   2:  9.10 14.22 18.45 20.32 41.26 46.16 48.35 52.45 54.05 55.15 56.14 57.25 57.51
   3:  6.47 25.15 26.20 28.40 41.18 46.11 51.33 54.50 56.20 58.35 59.40 60.56 61.22
      69 OOP TJ Opava              MS  137.09 Černý Vojtěch     MS   45.11  Kociánová MichaelaMS   47.59  Kociánová Eva     MS   43.59  
                                              
   1:  4.15 11.39 15.36 17.13 27.19 31.32 33.29 36.41 41.15 42.26 43.23 44.42 45.11
   2:  4.57 10.57 12.17 14.44 29.58 33.48 36.11 40.29 43.13 45.00 46.12 47.30 47.59
   3:  5.13  9.43 12.05 13.58 27.40 32.21 35.20 37.37 39.22 40.41 42.21 43.33 43.59
      93 UOL SK UP Olomouc 3       MS  129.40 Špacír Jan        MS   47.02  Pernica Jiří      MS   49.09  Korčák Dominik    MS   33.29  
                                              
   1:  3.04 10.20 15.49 17.36 31.24 34.37 36.16 40.27 42.37 44.13 45.25 46.35 47.02
   2:  6.29 12.15 13.26 15.40 27.36 35.17 38.13 42.14 43.35 46.24 47.24 48.44 49.09
   3:  2.38  7.27  8.25 10.18 20.16 24.01 26.26 28.43 29.57 31.07 32.00 33.05 33.29
      56 ADA TJ Spartak Adamov      DISK      Schmid Vladimír    DISK       Věžník Antonín         41.26  Věžník Václav          40.50  
                                              
   1:        9.42 10.40 12.45 22.20 26.11 28.27 30.46 32.29 33.35 34.35 35.51 36.19
   2:  2.37  9.59 13.01 14.47 26.09 29.19 31.23 35.01 37.15 38.39 39.42 40.59 41.26
   3:  5.57 11.08 12.31 14.05 24.17 28.59 32.29 35.25 36.51 38.17 39.15 40.26 40.50
      62 LBE TJ Lokomotiva Beroun   DISK      Procházka Pavel        35.23  Procházková Pavlín DISK       Adam Štemberk                 
                                              
   1:  3.39  8.42  9.36 11.29 22.25 26.16 27.52 30.24 31.44 32.50 33.47 34.56 35.23
   2:  3.31 12.48 19.01 21.27 36.55 43.34 48.12       53.30 56.34 58.01 59.50 60.30
   3:                                                                              
      83 SSU SK Severka Šumperk 3   DISK      Procházka Lukáš        54.38  Černý Richard          56.02  Králová Michaela   DISK       
                                              
   1:  4.33 12.07 13.43 16.21 29.11 33.41 36.54 39.41 41.39 51.51 52.55 54.12 54.38
   2:  9.02 14.31 19.16 22.18 36.19 42.14 45.05 48.57 50.37 52.41 53.50 55.28 56.02
   3:  3.08                               12.40 17.24 21.04 22.36 23.55 25.31 25.56
      84 TAP KOB TRETRA Praha       DISK      Purkyt Jan         DISK       Hodek Michal           51.38  Purkyt Ondřej          58.22  
                                              
   1:  6.35 14.41 17.23 19.08 28.54 32.29 34.53 38.12 40.32       42.59 44.18 44.42
   2: 10.53 16.52 17.55 20.19 33.47 38.54 43.03 45.48 47.25 48.40 49.49 51.10 51.38
   3:  7.02 14.45 16.39 20.44 38.53 44.22 47.19 51.13 52.49 55.19 56.31 57.53 58.22
 
Konečné výsledky kategorie: H21         6.5- 6.9km  250- 275m 15-15k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        1     2     3     4     5*    6     7*    8*    9    10    11*   12    13    14    15  
  1   49 ZBM SK Žabovřesky Brno 1      116.40 Bukovac Palo           39.19  Rajnošek Zdeněk        40.49  Dlabaja Tomáš          36.32  
                                              
   1:  1.58  6.50  8.30  9.39 15.44 22.05 23.56 26.57 32.15 33.35 34.39 35.52 37.09 37.56 38.54 39.19
   2:  2.15  4.10  7.43  9.20 14.29 22.12 23.36 26.53 32.49 35.34 36.14 37.30 38.29 39.20 40.22 40.49
   3:  2.16  7.12  8.08  9.22 14.08 20.45 21.38 24.37 28.20 30.27 32.09 33.16 34.13 35.04 36.06 36.32
  2   21 PGP SK Praga Praha 4          117.59 Matějů Luboš           39.34  Skyva Jan              40.43  Procházka Jan          37.42  
                                              
   1:  2.33  4.37  8.05  9.45 14.49 21.11 22.50 26.19 30.35 32.56 34.37 35.56 37.12 38.03 39.07 39.34
   2:  1.59  6.42  8.22  9.38 16.03 23.35 24.33 27.27 32.52 35.39 36.20 37.34 38.34 39.22 40.21 40.43
   3:  2.16  7.12  8.09  9.24 14.22 21.32 22.58 25.59 30.49 32.06 33.13 34.23 35.27 36.18 37.17 37.42
  3   22 PHK OK 99 Hradec Králové 1    120.21 Losman Petr            37.07  Macek Martin           42.40  Zvěřina Petr           40.34  
                                              
   1:  1.53  6.14  7.53  9.24 14.56 20.57 22.36 25.13 30.11 31.36 32.35 33.59 34.55 35.45 36.44 37.07
   2:  2.53  8.06  9.16 10.37 16.14 23.46 25.15 29.31 33.45 36.10 37.56 39.10 40.20 41.15 42.16 42.40
   3:  3.02  4.52  8.29 10.00 14.53 22.43 24.16 27.20 32.39 35.17 35.54 37.05 38.11 39.03 40.08 40.34
  4   30 SJC Sportcentrum Jičín 1      122.36 Kazda Ondřej           39.57  Kalenský Tomáš         44.01  Švihovský Jaromír      38.38  
                                              
   1:  2.53  4.34  8.00  9.40 14.52 21.36 24.07 27.03 32.29 33.55 35.01 36.23 37.38 38.29 39.33 39.57
   2:  2.36  7.58  9.06 10.29 16.04 24.46 26.23 29.56 35.49 38.33 39.16 40.39 41.40 42.34 43.38 44.01
   3:  2.10  7.04  9.02 10.30 16.16 23.18 24.12 27.11 30.43 32.45 34.18 35.24 36.19 37.09 38.11 38.38
  5   40 TZL SKOB Zlín 1               123.57 Krejčík Jiří           45.21  Pekárek Evžen          41.02  Smola Michal           37.34  
                                              
   1:  1.55  8.02  9.50 11.01 17.17 24.20 26.12 31.32 36.04 38.26 40.23 41.42 42.44 43.43 44.53 45.21
   2:  3.11  5.15  9.04 10.48 16.10 23.35 24.58 28.14 33.50 35.17 36.25 37.39 38.36 39.30 40.37 41.02
   3:  2.25  7.25  8.18  9.28 14.10 21.02 21.55 25.03 30.05 32.34 33.13 34.23 35.15 36.05 37.08 37.34
  6   16 LPU OK Loko Pardubice 1       124.15 Udržal Tomáš           46.39  Štěrba Zbyněk          41.01  Lučan Vladimír         36.35  
                                              
   1:  1.55  7.50  9.34 10.44 16.54 25.13 26.42 30.05 38.08 40.55 41.42 43.04 44.09 45.07 46.15 46.39
   2:  3.28  8.53 10.26 11.48 16.51 24.00 25.44 28.33 34.07 35.36 36.39 37.49 38.49 39.37 40.38 41.01
   3:  2.15  4.06  7.42  9.18 14.02 20.40 21.36 24.22 28.09 30.34 32.11 33.20 34.23 35.10 36.10 36.35
  7    9 GER Germany 1                 126.03 Teich Christian        42.26  Kwiatkowski Andre      44.21  Bader Leif             39.16  
                                              
   1:  3.04  8.19  9.19 12.57 17.54 24.55 25.54 29.27 35.13 36.42 37.52 39.12 40.09 40.59 42.03 42.26
   2:  2.13  7.59 10.06 11.44 18.14 25.10 26.59 30.26 35.52 39.03 39.41 40.56 41.55 42.50 43.53 44.21
   3:  2.42  4.52  8.38 10.19 15.09 22.18 23.47 27.08 31.04 33.21 35.01 36.10 37.08 38.01 38.55 39.16
  8   37 TUR OOB TJ Turnov 1           126.15 Váňa Petr              40.04  Váňa Martin            45.59  Oma Jakub              40.12  
                                              
   1:  2.17  6.47  8.28  9.40 15.59 23.05 24.25 27.12 31.15 33.38 35.27 36.44 37.45 38.38 39.41 40.04
   2:  3.10  5.39  9.19 11.16 16.27 25.20 26.27 30.00 37.56 39.41 40.54 42.18 43.24 44.22 45.32 45.59
   3:  2.50  7.48  8.41  9.50 14.38 21.36 23.29 26.36 32.42 35.24 36.05 37.17 38.12 39.01 39.53 40.12
  9   50 ZBM SK Žabovřesky Brno 2      126.19 Bukovac Maroš          45.02  Barták Lukáš           36.30  Pracný Jakub           44.47  
                                              
   1:  4.59 10.03 11.03 14.46 19.56 27.31 28.30 31.40 35.55 38.17 40.11 41.30 42.32 43.25 44.36 45.02
   2:  1.48  6.21  7.46  8.53 14.15 20.06 21.44 24.46 29.38 31.06 32.08 33.23 34.21 35.05 36.06 36.30
   3:  2.53  5.02  8.52 10.43 16.09 24.07 26.11 29.48 35.48 39.02 39.48 41.08 42.29 43.24 44.28 44.47
 10   42 TZL SKOB Zlín 3               127.34 Šidla Jan              41.18  Podmolík Tomáš         43.02  Žemlík Pavel           43.14  
                                              
   1:  2.23  4.12  8.39 10.21 15.46 23.44 25.09 28.25 33.53 35.20 36.26 37.48 38.54 39.47 40.53 41.18
   2:  3.07  8.20  9.42 11.11 16.33 24.35 25.39 28.54 34.47 37.33 38.15 39.33 40.33 41.24 42.32 43.02
   3:  2.05  7.06  9.49 11.23 17.38 24.23 26.20 29.42 33.52 36.18 38.10 39.30 40.47 41.41 42.47 43.14
 11   38 TUR OOB TJ Turnov 2           128.02 Šurgan Štefan          44.35  Holas Ondřej           43.27  Drahoňovský Aleš       40.00  
                                              
   1:  3.47  9.08 10.34 11.50 16.52 23.22 25.12 28.24 36.10 39.04 39.45 41.10 42.13 43.04 44.09 44.35
   2:  2.04  6.54  8.42 10.02 17.11 24.50 26.21 30.12 34.18 36.41 38.31 39.48 40.57 41.54 43.01 43.27
   3:  2.49  4.44  8.06  9.53 15.18 22.40 24.02 27.23 33.08 34.37 35.41 36.52 37.47 38.40 39.38 40.00
 12   41 TZL SKOB Zlín 2               128.28 Háj Jakub              43.23  Přibyl Broněk          42.13  Polášek Jan            42.52  
                                              
   1:  2.54  8.06  9.15 10.40 15.50 23.37 24.44 28.15 34.30 37.23 38.08 39.39 40.46 41.42 42.54 43.23
   2:  2.01  7.21  9.08 10.43 17.01 23.45 25.38 29.00 33.12 35.38 37.34 38.48 39.53 40.45 41.50 42.13
   3:  2.36  4.59  8.40 10.25 15.44 24.03 25.36 29.21 35.20 36.49 37.57 39.18 40.18 41.11 42.25 42.52
 13   32 SJI OK Jihlava                128.42 Lauerman Jan           41.07  Prášil Marek           40.23  Venhoda Milan          47.12  
                                              
   1:  3.49  8.46  9.45 11.50 16.46 22.55 24.43 28.44 32.33 34.45 36.30 37.43 38.47 39.39 40.40 41.07
   2:  1.52  6.09  7.50  9.11 15.24 22.53 24.11 27.55 33.08 34.33 35.37 37.00 37.59 38.53 39.58 40.23
   3:  3.19  5.57 10.00 11.51 18.45 27.01 28.03 31.35 38.25 41.39 42.19 43.36 44.40 45.35 46.46 47.12
 14    4 DKP SK Kotlářka Praha 1       129.25 Žaloudek Petr          45.00  Janata Martin          42.06  Hošek Václav           42.19  
                                              
   1:  2.00  7.13  9.02 10.51 16.59 25.06 26.33 30.10 36.24 38.57 40.09 41.27 42.26 43.19 44.25 45.00
   2:  2.46  8.13  9.26 10.51 16.37 23.30 25.17 28.33 32.46 35.08 36.58 38.19 39.17 40.39 41.41 42.06
   3:  2.55  5.22  8.57 10.45 16.17 24.05 25.11 28.16 34.06 36.56 37.41 39.00 40.01 40.57 41.56 42.19
 15    5 DKP SK Kotlářka Praha 2       129.27 Hejzlar Štěpán         44.00  Mrázek Jiří            41.35  Procházka Jan          43.52  
                                              
   1:  3.53  8.55  9.43 11.42 16.53 23.50 25.58 29.19 34.18 36.42 38.43 40.14 41.30 42.26 43.38 44.00
   2:  2.55  5.11  8.42 10.29 15.12 22.25 23.27 27.10 32.49 35.53 36.37 37.57 39.04 40.00 41.08 41.35
   3:  2.04  7.08  9.01 10.21 16.52 24.46 26.20 29.36 35.57 37.45 39.00 40.23 41.35 42.29 43.33 43.52
 16   35 STE SK SKI-OB Šternberk       129.48 Václavek Tomáš         42.28  Tomanek Daniel         44.20  Hanák Pavel            43.00  
                                              
   1:  2.40  4.46  8.48 10.30 15.52 23.37 25.00 28.31 32.44 35.07 37.09 38.45 40.00 40.56 42.01 42.28
   2:  2.10  7.40  9.25 10.46 17.10 24.20 26.25 30.01 35.49 38.41 39.26 40.47 41.50 42.49 43.54 44.20
   3:  3.41  9.22 10.51 14.41 19.38 27.05 28.02 30.59 36.16 37.41 38.38 39.46 41.01 41.48 42.43 43.00
 17   26 SCP AC Sparta Praha           129.49 Kovář Miroslav         41.10  Šístek Daniel          49.37  Skripnik Štěpán        39.02  
                                              
   1:  2.53  8.45  9.46 11.56 17.00 24.05 25.21 28.27 32.18 34.40 36.32 37.50 38.51 39.41 40.44 41.10
   2:  3.12  5.15 10.38 12.40 18.45 27.01 29.13 32.47 40.10 43.11 44.01 45.33 46.53 47.56 49.10 49.37
   3:  2.24  7.20  9.04 10.20 16.12 23.07 24.01 27.06 32.26 33.50 34.47 35.55 37.02 37.50 38.45 39.02
 18   48 VSP USK Praha 1               130.39 Kozák Petr             41.26  Kučera Jan             43.19  Flašar Jan             45.54  
                                              
   1:  2.30  4.25  8.37 10.20 15.12 22.24 24.12 27.18 31.18 33.40 35.35 36.54 38.58 39.48 40.56 41.26
   2:  2.32  7.36  9.46 11.23 16.33 24.24 26.04 29.43 35.42 37.08 38.23 39.43 40.47 41.42 42.54 43.19
   3:  1.58  7.03  9.30 10.56 17.14 25.32 27.13 30.59 37.15 40.23 41.06 42.27 43.35 44.31 45.32 45.54
 19   52 VSP USK Praha 2               131.14 Matějů Michal          41.11  Sommer                 42.40  Jirásek Milan          47.23  
                                              
   1:  2.04  8.00  9.40 10.54 16.49 23.49 24.49 28.21 33.46 35.11 36.17 37.38 38.45 39.40 40.43 41.11
   2:  3.08  5.03  9.03 10.44 16.11 23.26 25.52 28.56 34.41 37.21 38.03 39.28 40.27 41.17 42.16 42.40
   3:  2.53  8.25 11.13 12.33 18.01 26.42 28.21 31.50 37.25 40.03 42.03 43.26 44.33 45.35 46.50 47.23
 20    8 EKP VŠTJ Ekonom Praha         132.08 Jirků Libor            44.58  Kalous Vladislav       45.44  Šedivý Jan             41.26  
                                              
   1:  2.21  4.31  8.35 10.23 16.05 24.47 26.45 30.28 35.12 37.56 40.03 41.24 42.24 43.23 44.35 44.58
   2:  3.43  9.21 10.23 11.48 17.48 26.02 27.12 31.37 38.10 39.46 41.01 42.21 43.22 44.13 45.16 45.44
   3:  2.12  7.14  9.04 10.40 16.45 23.15 25.13 28.13 33.34 36.07 36.47 37.58 39.11 39.59 41.03 41.26
 21   18 PGP SK Praga Praha 1          132.50 Tesař Pavel            41.25  Kondrát Martin         48.44  Hora Vojtěch           42.41  
                                              
   1:  2.29  4.49  8.24 10.16 15.40 24.10 25.13 28.29 32.29 34.49 36.41 38.00 39.03 39.57 40.59 41.25
   2:  2.13  9.48 11.28 12.47 19.27 28.08 29.36 33.21 39.53 42.46 43.32 44.55 46.06 47.02 48.16 48.44
   3:  2.51  8.21  9.36 11.03 16.34 23.47 25.57 29.18 35.10 36.41 37.44 38.59 40.15 41.13 42.20 42.41
 22   23 PHK OK 99 Hradec Králové 2    135.18 Balcar Aleš            45.07  Vítek Petr             42.15  Kadeřávek Petr         47.56  
                                              
   1:  3.16  8.42  9.41 12.40 18.17 26.11 27.27 31.04 36.02 38.23 40.18 41.39 42.40 43.34 44.43 45.07
   2:  3.01  5.02  8.29 10.21 16.01 23.52 25.19 28.32 34.03 36.53 37.35 38.53 39.54 40.46 41.49 42.15
   3:  3.06  8.25 10.23 11.48 19.18 26.46 28.52 34.16 40.20 41.59 43.01 44.17 45.24 46.16 47.26 47.56
 23   12 JPV SK Prostějov 1            135.26 Henek Vladan           40.05  Černohous Jan          49.55  Stoklasa Bohumil       45.26  
                                              
   1:  2.20  4.23  7.57  9.38 14.45 22.21 23.37 27.03 32.45 34.15 35.24 36.43 37.42 38.35 39.40 40.05
   2:  2.08  8.10 11.11 12.46 19.21 27.26 28.53 32.26 36.46 42.15 44.12 45.36 47.30 48.20 49.30 49.55
   3:  3.05  8.38  9.48 11.14 16.46 24.58 27.15 30.37 36.49 39.42 40.24 41.41 43.00 43.52 45.00 45.26
 24   39 TUR OOB TJ Turnov 3           136.00 Brož Marek             40.26  Kořínek Jindřich       48.11  Gomzyk Andriy          47.23  
                                              
   1:  2.22  4.15  7.56  9.33 14.46 22.34 23.52 27.05 32.40 34.12 35.26 36.45 38.01 38.49 40.00 40.26
   2:  4.17 11.19 12.17 16.00 21.35 28.20 30.20 34.09 39.52 42.35 43.14 44.27 45.35 46.37 47.45 48.11
   3:  2.03  7.22  9.45 11.35 18.16 26.30 28.02 33.24 38.00 40.43 42.51 44.05 45.06 46.04 47.03 47.23
 25   45 VLI VSK Slavia TU Liberec     136.09 Henych Petr            44.03  Henych Martin          44.09  Pachner Pavel          47.57  
                                              
   1:  4.14  6.37 10.08 11.53 17.23 25.12 26.15 30.04 34.12 36.33 39.01 40.22 41.34 42.28 43.37 44.03
   2:  3.21  9.14 11.33 12.42 17.51 24.30 26.29 29.46 36.53 38.22 39.23 40.40 41.50 42.40 43.44 44.09
   3:  3.33  9.39 11.40 13.08 19.35 28.05 29.39 33.23 39.34 42.32 43.11 44.28 45.32 46.29 47.34 47.57
 26   43 VBM VSK MZLU Brno             138.21 Mazal Zdeněk           44.49  Hrouda Petr            45.54  Sychra Tomáš           47.38  
                                              
   1:  2.06  7.29  9.29 10.56 17.20 25.11 26.36 30.07 36.00 38.49 39.41 41.07 42.16 43.15 44.23 44.49
   2:  2.50  5.09  9.00 10.49 17.58 26.04 27.18 31.43 36.30 39.09 41.12 42.36 43.37 44.27 45.31 45.54
   3:  3.07  9.15 10.43 12.27 18.30 25.53 28.27 32.41 38.41 40.57 42.21 43.58 45.04 46.02 47.12 47.38
 27   15 KSU Klub VS Šumperk           138.41 Halama Jakub           39.54  Šrámek Jaromír         47.10  Turczer Petr           51.37  
                                              
   1:  2.24  4.32  8.11  9.50 15.00 22.31 23.58 27.06 32.35 34.01 35.06 36.27 37.37 38.31 39.31 39.54
   2:  2.16  8.26 11.40 13.07 19.35 27.25 29.24 32.50 37.16 40.15 42.09 43.32 44.35 45.28 46.40 47.10
   3:  3.28 10.03 11.29 13.05 19.26 29.35 30.49 34.51 41.40 45.22 46.14 47.52 49.04 50.00 51.11 51.37
 28   11 JAM SK Jamnice                139.25 Holas Tomáš            47.18  Besta Michal           46.49  Košárek Pavel          45.18  
                                              
   1:  3.22  8.44  9.49 12.46 18.28 25.52 28.04 31.47 38.07 41.07 41.53 43.21 44.38 45.41 46.51 47.18
   2:  3.34  5.50  9.35 11.30 18.32 27.53 29.04 32.47 39.05 40.44 41.52 43.11 44.16 45.12 46.23 46.49
   3:  3.26  8.33 10.52 12.27 19.43 27.27 28.47 32.45 36.48 39.04 40.46 41.59 43.00 43.52 44.55 45.18
 29   47 VRB SK gymn. OOB Vrbno p.P    140.04 Dlabaja Štěpán         46.33  Klech Richard          46.01  Žaloudík Jiří          47.30  
                                              
   1:  3.34  8.50  9.51 12.07 17.33 27.19 28.44 32.10 38.34 40.14 41.27 42.50 43.57 44.58 46.08 46.33
   2:  3.14  8.52 10.31 11.59 18.10 26.12 27.28 31.55 37.52 40.43 41.22 42.37 43.35 44.28 45.33 46.01
   3:  3.12  6.09 10.07 12.01 17.59 25.47 28.28 32.57 38.15 40.40 42.26 43.41 44.51 45.51 47.04 47.30
 30   28 SHK Slavia Hr. Králové 2      144.27 Weiner Jakub           48.15  Stulík Jakub           44.22  Paclík Roman           51.50  
                                              
   1:  2.06  7.31  9.28 10.53 18.07 27.15 28.33 32.13 37.18 40.01 42.14 44.00 45.26 46.26 47.46 48.15
   2:  2.59  5.20  9.26 11.27 17.15 24.31 26.44 30.39 36.44 38.17 39.32 40.50 41.51 42.45 43.56 44.22
   3:  3.24  9.03 10.05 11.31 17.45 27.52 29.33 33.32 41.39 45.13 46.04 47.35 49.14 50.15 51.29 51.50
 31   19 PGP SK Praga Praha 2          144.29 Laciga Radek           48.30  Sysel Ondřej           48.00  Pokorný Ondřej         47.59  
                                              
   1:  2.19  7.39  9.29 10.47 17.45 26.22 27.32 31.21 37.48 41.00 41.46 43.19 45.44 46.43 48.03 48.30
   2:  3.03  8.49 10.34 12.01 18.46 27.28 29.38 33.40 40.06 41.40 43.10 44.39 45.39 46.34 47.40 48.00
   3:  2.44  4.58  8.40 10.34 17.08 25.54 28.13 32.18 37.27 40.06 42.16 43.48 45.23 46.21 47.37 47.59
 32   20 PGP SK Praga Praha 3          148.54 Drbal Jan              49.44  Buzek Martin           52.07  Novák Michal           47.03  
                                              
   1:  3.10  9.14 10.38 12.17 18.31 27.40 29.36 33.33 40.49 42.51 44.18 45.51 46.57 48.02 49.14 49.44
   2:  3.31  6.23 11.01 13.04 19.57 29.26 31.50 36.32 41.36 44.29 46.47 48.17 49.30 50.31 51.41 52.07
   3:  2.16  7.23  9.38 11.02 18.01 27.15 28.33 32.26 38.52 41.47 42.28 43.44 44.52 45.45 46.43 47.03
 33   44 VIZ TJ Sokol Vizovice         148.55 Jahn Petr              55.58  Starosta Pavel         46.42  Vyoral Jan             46.15  
                                              
   1:  3.54  9.05 10.36 12.12 17.31 25.58 28.28 31.55 46.46 48.48 50.04 51.35 53.17 54.25 55.34 55.58
   2:  2.37  4.47  9.18 11.21 17.31 26.39 27.52 31.49 36.51 39.33 41.38 43.03 44.11 45.09 46.17 46.42
   3:  3.13  8.39 10.22 11.48 18.30 26.36 28.10 31.53 37.50 40.50 41.34 42.53 44.00 44.54 45.56 46.15
 34   25 RBK SK Radioklub Blansko 1    148.56 Henek Michal           47.58  Jalový Milan           52.41  Šindelka Antonín       48.17  
                                              
   1:  1.52  7.29  9.25 11.02 18.03 26.55 28.06 32.01 39.01 40.53 42.11 43.43 45.23 46.22 47.33 47.58
   2:  3.30  9.19 11.02 12.55 19.07 28.59 30.55 35.00 42.41 45.31 47.43 49.06 50.19 51.13 52.16 52.41
   3:  4.29  9.21 13.54 15.40 21.02 28.05 30.14 33.56 39.56 42.53 43.38 44.54 46.03 46.56 47.57 48.17
 35   36 TAP KOB TRETRA Praha          150.59 Makovský Jakub         49.33  Šebesta Petr           53.56  Pucherna Jan           47.30  
                                              
   1:  3.55  9.23 10.37 12.00 17.42 26.48 28.02 31.48 40.27 42.27 43.46 45.24 47.00 47.59 49.09 49.33
   2:  3.35  6.31 11.24 14.09 21.11 31.44 33.29 37.30 43.12 46.05 48.22 49.53 51.05 52.06 53.27 53.56
   3:  2.20  8.00  9.35 11.11 18.13 26.07 28.15 32.02 38.39 41.54 42.41 44.03 45.11 46.06 47.09 47.30
 36   17 LPU OK Loko Pardubice 2       151.07 Kafka Miloš            54.15  Hovorka Jan            46.51  Bolech Filip           50.01  
                                              
   1:  6.26 13.09 14.59 16.29 22.26 30.48 33.47 37.57 44.33 46.17 47.37 49.18 51.20 52.42 53.50 54.15
   2:  2.11  7.38  9.42 11.30 18.31 26.58 28.21 31.51 37.39 41.17 41.57 43.14 44.15 45.08 46.20 46.51
   3:  3.11  6.21 11.32 13.34 20.38 29.10 30.25 34.29 39.30 42.50 45.08 46.28 47.37 48.30 49.35 50.01
 37    3 CTB SK Chotěboř               151.58 Hübner Jan             52.22  Gregor Martin          49.32  Král Michal            50.04  
                                              
   1:  2.35  4.48  8.47 15.35 21.23 29.57 32.09 37.44 44.11 45.59 47.20 48.50 49.56 50.52 51.58 52.22
   2:  2.19  7.47 11.16 12.46 20.16 29.00 30.37 34.21 39.30 42.22 44.35 45.54 47.02 47.58 49.06 49.32
   3:  3.42  9.22 10.31 12.05 17.51 27.19 28.49 34.10 41.14 44.03 44.45 46.02 47.51 48.37 49.40 50.04
 38   10 GER Germany 2                 152.14 Meyer Joerg            41.18  Hofmeister Christo     60.36  Reichardt Maxim        50.20  
                                              
   1:  2.02  6.58  8.47 10.06 16.11 23.30 24.46 28.13 32.22 34.42 36.35 37.52 38.56 39.54 40.54 41.18
   2:  2.33  8.08 12.01 17.50 27.39 35.28 38.59 42.34 49.13 52.20 53.10 54.44 57.41 58.45 60.08 60.36
   3:  3.28  7.13 12.18 14.23 20.45 29.11 30.25 35.55 42.24 44.07 45.20 46.47 47.54 48.48 49.56 50.20
 39   14 KON KOB Konice                152.28 Procházka Josef        47.20  Grepl Ladislav         45.41  Krtička Jan            59.27  
                                              
   1:  3.32  9.26 10.35 11.59 17.39 26.30 27.43 31.34 37.57 41.02 41.54 43.25 44.45 45.45 46.53 47.20
   2:  3.08  5.35 10.07 12.05 17.43 26.23 27.50 31.50 38.00 39.35 40.40 42.01 43.11 44.09 45.15 45.41
   3:  3.06  8.52 11.45 13.23 22.18 31.11 38.26 42.28 47.29 51.09 53.15 54.46 56.47 57.45 59.01 59.27
 40    7 DKP SK Kotlářka Praha 4       156.08 Horálek Radek          49.46  Procházka Zdenek       51.41  Vlach Martin           54.41  
                                              
   1:  2.01  8.09 12.21 14.02 20.38 27.39 29.32 33.20 41.08 43.51 44.35 46.02 47.24 48.15 49.19 49.46
   2:  2.57  5.24  9.55 12.08 18.42 29.02 30.52 34.57 40.26 43.35 46.01 47.34 48.47 49.48 51.08 51.41
   3:  5.57 12.16 13.53 15.32 21.37 32.18 33.50 37.37 45.41 47.29 49.01 50.28 51.45 53.00 54.17 54.41
 41    1 AOP NORD Slavia Min.Opava     157.01 Čech Tomáš             56.06  Valík Luděk            48.04  Schuster Martin        52.51  
                                              
   1:  2.13  8.28 10.44 12.40 20.54 31.19 32.48 37.57 43.42 47.01 49.46 51.47 53.10 54.19 55.39 56.06
   2:  3.06  8.32  9.41 11.31 17.30 26.26 28.01 31.58 39.00 42.10 42.59 44.22 45.29 46.30 47.39 48.04
   3:  5.43  8.20 13.09 15.02 22.40 30.27 32.35 37.05 43.47 45.29 46.39 48.07 49.24 50.30 52.23 52.51
 42   46 VOV VSK VŠB TU Ostrava        159.21 Kopec Tomáš            47.18  Stoszek Jakub          54.33  Jirka Jakub            57.30  
                                              
   1:  2.05  7.36  9.35 10.57 17.40 26.43 27.51 31.58 38.05 41.05 41.51 43.22 44.43 45.43 46.48 47.18
   2:  3.37  5.52  9.40 11.37 18.27 27.46 30.41 35.16 41.16 44.30 47.04 48.49 51.52 53.00 54.10 54.33
   3:  3.10  9.40 11.37 13.23 20.33 30.30 32.21 37.11 48.13 50.05 51.43 53.32 54.45 55.49 57.06 57.30
 43   34 SRK Spartak Rychnov n.K.      164.37 Andrš Jiří             49.41  Vítek Tomáš            53.09  Janda Martin           61.47  
                                              
   1:  2.21  7.37  9.31 10.49 17.55 26.10 28.24 32.17 38.52 42.38 43.29 45.00 47.05 48.05 49.13 49.41
   2:  4.18 12.01 13.18 14.48 21.31 31.44 33.11 38.16 45.41 47.21 48.29 49.46 50.44 51.34 52.43 53.09
   3:  3.36  6.12 10.58 15.54 22.24 31.40 33.19 38.06 47.19 50.55 53.15 54.50 58.44 59.52 61.10 61.47
 44   33 SNA TJ Start Náchod           165.55 Pýcha Lukáš            61.30  Slavík Pavel           53.24  Sokolář Zdeněk         51.01  
                                              
   1:  8.05 10.46 18.06 20.03 26.40 38.35 39.42 44.18 51.47 55.11 56.06 57.35 58.54 59.48 61.02 61.30
   2:  3.21 10.06 11.43 13.24 19.53 28.30 30.43 36.26 42.12 45.12 47.26 48.58 50.27 51.29 52.52 53.24
   3:  2.11  8.28 10.20 12.06 19.32 29.21 30.48 35.45 42.22 44.15 45.39 47.03 48.13 49.15 50.34 51.01
 45   13 JPV SK Prostějov 2            172.47 Černohous Petr         67.24  Grulich Pavel          62.19  Hynek Petr             43.04  
                                              
   1:  2.28  9.36 15.21 18.07 27.59 38.11 40.45 46.34 54.49 58.07 60.51 62.54 64.18 65.40 66.58 67.24
   2:  6.29 13.26 14.56 18.46 25.44 36.13 37.27 42.56 52.48 56.13 56.59 58.29 59.42 60.43 61.52 62.19
   3:  2.52  5.30  9.56 11.55 17.26 25.00 26.28 29.33 35.35 37.05 38.19 39.30 40.45 41.37 42.41 43.04
 46   51 RBK SK Radioklub Blansko 2    195.29 Jalový Vlastimil       54.14  Ráb Martin             54.34  Jalový Jaroslav        86.41  
                                              
   1:  2.28  4.44  9.31 11.47 18.21 29.08 31.12 35.59 43.34 47.21 48.18 49.58 51.21 52.38 53.50 54.14
   2:  2.55  9.58 11.17 14.51 21.30 30.25 31.39 36.04 41.46 47.06 49.37 51.05 52.06 53.01 54.06 54.34
   3:  7.58 15.41 19.22 21.46 32.36 45.19 48.49 55.00 74.57 77.21 79.13 81.06 83.08 84.26 86.06 86.41
      31 SJC Sportcentrum Jičín 2  MS  153.43 Drobník Lukáš     MS   61.32  Kolín Jan         MS   45.44  Špicar Petr       MS   46.27  
                                              
   1:  3.50 11.03 17.39 19.23 26.44 36.42 39.02 44.09 52.11 53.51 55.13 56.51 58.46 59.44 61.02 61.32
   2:  2.45  5.06  9.01 11.03 17.52 26.01 27.24 31.08 37.05 40.13 40.57 42.12 43.13 44.09 45.17 45.44
   3:  2.59  8.52 10.17 11.47 17.47 25.25 27.49 31.43 36.52 39.22 41.25 42.39 44.05 44.57 46.02 46.27
       6 DKP SK Kotlářka Praha 3    DISK      Procházka Tomáš    DISK       Margold Martin         50.17  Pašek František        50.43  
                                              
   1:  2.25  4.22  8.34       18.16 27.11 28.18 31.50 40.40 43.59 44.54 46.26 47.50 48.50 50.04 50.27
   2:  2.27  8.15 13.19 15.23 21.46 30.55 32.22 35.51 42.17 43.54 45.05 46.32 47.54 48.45 49.49 50.17
   3:  3.39 10.18 14.41 16.09 21.43 28.48 30.50 34.33 39.12 42.43 44.42 45.59 48.14 49.07 50.17 50.43
      27 SHK Slavia Hr. Králové 1   DISK      Bláha Jan          DISK       Komanec Václav                Jedlička Michal        38.19  
                                              
   1:  3.18  5.47 10.08 11.52 17.09                                                       35.16 36.16
   2:                                                                                                
   3:  2.42  7.52  8.54 10.06 14.50 21.42 23.03 26.18 30.01 32.10 33.44 34.52 35.51 36.50 37.55 38.19
      29 SHK Slavia Hr. Králové 3             Čečka Jiří             65.15  Havlas Jan             64.59                                
                                              
   1:  4.03 11.35 13.58 16.01 25.04 36.47 38.51 44.32 53.42 58.07 59.14 61.06 62.15 63.26 64.49 65.15
   2:  5.12 12.29 15.32 17.35 25.56 36.50 38.58 44.06 50.53 56.24 58.53 60.33 61.57 63.08 64.28 64.59
   3: