Výsledky kategorií štafet                                                                                                                                16.5.2005 10:27:16
                                                                        CP stafet - Bukovinka - 14.5.2005
===ČSOB-TBM=======================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D105        3.8- 4.8km   90- 140m 13-14k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  220 UOL SK UP Olomouc             116.48 Poklopová Ivana        41.41/1   Štrajtová Zuzana       34.13/2       75.54/1  Horčičková Eva         40.54/1      116.48/1  
                                              
  2  216 KON KOB Konice                142.51 Smičková Eva           52.02/3   Dittrichová Lenka      46.14/5       98.16/3  Skácelová Naďa         44.35/2      142.51/2  
                                              
  2  218 LCE TJ Slovan Luhačovice      142.51 Stackeová Anna         46.29/2   Vlažná Mirka           41.08/3       87.37/2  Cahlová Slávka         55.14/5      142.51/2  
                                              
  4  219 TZL SKOB Zlín                 154.37 Krejčíková Monika      61.34/5   Horynová Eva           41.49/4      103.23/4  Koláriková Irena       51.14/3      154.37/4  
                                              
  5  217 KSU Klub VS Šumperk           165.30 Paloncýová Maria       55.29/4   Hnilicová Jana         51.00/7      106.29/5  Rajnošková Marie       59.01/6      165.30/5  
                                              
  6  222 TTR OOB Třebíč                170.32 Orálková Libuše        69.20/6   Syslová Petra          47.20/6      116.40/6  Syslová Iva            53.52/4      170.32/6  
                                              
     225 VAK VLI JIL OSN           MS  163.44 Škodová Zuzana    MS   44.19/7   Zlesáková Vlasta  MS   45.17/8  MS   89.36/7  Skalníková Milada MS   74.08/7  MS  163.44/7  
                                              
     221 RBK SK Radioklub Blansko   DISK      Tesařová Jitka     DISK     /    Blažková Hana         -10.63/1   DISK     /   Hegerová Ivana              /    DISK     /   
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.8- 3.0km   75-  80m 10-10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  196 UOL SK UP Olomouc              73.22 Čermáková Magdalen     24.45/3   Horčičková Vendula     25.41/1       50.26/3  Štrajtová Štěpánka     22.56/1       73.22/1  
                                              
  2  191 DKP SK Kotlářka Praha          75.30 Svobodná Madla         23.31/1   Němcová Lucie          26.53/3       50.24/2  Seifertová Magda       25.06/2       75.30/2  
                                              
  3  195 TZL SKOB Zlín                  82.20 Žaludková Petra        25.55/4   Krejčíková Marie       29.03/4       54.58/4  Vintrová Iva           27.22/3       82.20/3  
                                              
  4  197 TRI TJ TŽ Třinec               85.27 Kosová Barbora         24.27/2   Mlčochová Alice        25.52/2       50.19/1  Jastrzembská Terez     35.08/4       85.27/4  
                                              
  5  193 RBK SK Radioklub Blansko      128.51 Pekárková Monika       34.02/5   Blažková Kateřina      49.11/5       83.13/5  Šestáková Petra        45.38/5      128.51/5  
                                              
     194 TAP KOB TRETRA Praha      MS   94.29 Mücková Tereza    MS   27.28/6   Jozová Magda      MS   32.37/6  MS   60.05/6  Zajíc Vítězslav   MS   34.24/6  MS   94.29/6  
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.7- 3.8km  105- 110m 11-11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  156 PHK OK 99 Hradec Králové       82.51 Azebová Nina           32.33/14  Vaculíková Jana        25.31/1       58.04/3  Machútová Lucie        24.47/1       82.51/1  
                                              
  2  142 DKP SK Kotlářka Praha 1        83.06 Doležalová Monika      31.43/10  Karochová Simona       26.31/3       58.14/4  Bochenková Ivana       24.52/2       83.06/2  
                                              
  3  153 LPU OK Loko Pardubice 1        83.30 Mrštíková Květa        31.19/7   Procházková Michae     26.05/2       57.24/2  Hermanová Zuzana       26.06/4       83.30/3  
                                              
  4  147 KON KOB Konice                 86.27 Dittrichová Petra      32.38/15  Hlavová Hana           27.46/4       60.24/7  Hlavová Jindra         26.03/3       86.27/4  
                                              
  5  143 DKP SK Kotlářka Praha 2        89.44 Svobodná Šárka         28.37/3   Bochenková Martina     30.48/9       59.25/6  Dlouhá Marie           30.19/12      89.44/5  
                                              
  6  161 SRK Spartak Rychnov n.K.       89.59 Müllerová Věra         30.13/5   Jirčáková Martina      28.08/6       58.21/5  Andršová Jana          31.38/14      89.59/6  
                                              
  7  164 TUR OOB TJ Turnov              92.06 Sehnalová Tereza       31.59/12  Knoblochová Jana       30.48/9       62.47/8  Horáková Veronika      29.19/7       92.06/7  
                                              
  8  166 UOL SK UP Olomouc              92.28 Pilcová Barbora        34.57/21  Poklopová Lenka        28.03/5       63.00/10 Jakobová Adélka        29.28/8       92.28/8  
                                              
  9  159 SJC Sportcentrum Jičín         92.55 Soukupová Lucie        30.42/6   Špicarová Michaela     32.06/12      62.48/9  Matušová Petra         30.07/9       92.55/9  
                                              
 10  145 JIL OK Jilemnice 1             93.30 Petrželová Tereza      26.50/1   Mechlová Lenka         29.30/7       56.20/1  Prchalová Ivana        37.10/21      93.30/10 
                                              
 11  157 SHK Slavia Hr. Králové 1       93.34 Chmelařová Michael     31.20/8   Hypiusová Tereza       32.05/11      63.25/11 Mádlová Věra           30.09/10      93.34/11 
                                              
 12  170 ZBM SK Žabovřesky Brno         96.44 Hýblová Jitka          33.18/17  Stratilová Marie       36.47/17      70.05/17 Štěpánská Adéla        26.39/5       96.44/12 
                                              
 13  165 TZL SKOB Zlín                  96.52 Polášková Tereza       32.32/13  Hoferková Petra        37.28/19      70.00/16 Filipová Zuzana        26.52/6       96.52/13 
                                              
 14  150 LCE TJ Slovan Luhačovice       99.41 Vlažná Lucie           31.46/11  Cahlová Blanka         35.02/15      66.48/13 Hubáčková Pavla        32.53/15      99.41/14 
                                              
 15  158 SHK Slavia Hr. Králové 2      100.46 Vlosinská Barbora      33.40/18  Teplá Tereza           33.36/13      67.16/14 Kinzlová Iveta         33.30/17     100.46/15 
                                              
 16  154 LPU OK Loko Pardubice 2       104.42 Knapová Jana           34.47/20  Valachová Martina      36.27/16      71.14/18 Bolechová Anežka       33.28/16     104.42/16 
                                              
 17  162 SSU SK Severka Šumperk        105.34 Březinová Marie        32.54/16  Chromečková Martin     41.54/22      74.48/22 Staňková Štěpánka      30.46/13     105.34/17 
                                              
 18  168 VRB SK gymn. OOB Vrbno p.P    105.35 Krätschmerová Ivon     39.04/24  Veličková Monika       30.26/8       69.30/15 Hvorecká Eva           36.05/19     105.35/18 
                                              
 19  160 SJI OK Jihlava                109.38 Kafková Tereza         39.40/26  Řezníčková Tereza      34.59/14      74.39/21 Boudová Zuzana         34.59/18     109.38/19 
                                              
 20  148 KSU Klub VS Šumperk           110.30 Vozdová Klára          37.03/22  Adámková Klára         37.18/18      74.21/20 Paloncýová Markéta     36.09/20     110.30/20 
                                              
 21  146 JIL OK Jilemnice 2            115.55 Augustinová Bohdan     27.54/2   Králová Tereza         37.49/20      65.43/12 Kellnerová Dominik     50.12/25     115.55/21 
                                              
 22  141 AOP NORD Slavia Min.Opava     122.03 Hadačová Tereza        40.54/27  Mazurová Eva           42.09/23      83.03/25 Rossmanithová Kate     39.00/22     122.03/22 
                                              
 23  167 VIZ TJ Sokol Vizovice         122.51 Maliňáková Barbora     34.33/19  Kršáková Marie         41.29/21      76.02/23 Kršáková Veronika      46.49/24     122.51/23 
                                              
 24  169 AOV Baník - FIZA Ostrava      123.33 Šmajstrlová Hana       39.39/25  Adamčíková Zdeňka      53.36/26      93.15/27 Weissová Lucie         30.18/11     123.33/24 
                                              
 25  149 LBE TJ Lokomotiva Beroun      123.34 Mezníková Lucie        29.28/4   Procházková Zuzana     43.52/25      73.20/19 Hamáčková Kristýna     50.14/26     123.34/25 
                                              
 26  144 DKP SK Kotlářka Praha 3       132.21 Přecechtělová Tere     31.23/9   Macháčková Kateřin     54.30/27      85.53/26 Setínková Eva          46.28/23     132.21/26 
                                              
 26  163 TAP KOB TRETRA Praha          132.21 Siněňkaja Táňa         38.49/23  Řehořová Magdaléna     43.12/24      82.01/24 Jiříková Dana          50.20/27     132.21/26 
                                              
     155 PGP SK Praga Praha        MS   98.51 Ježková Dominika  MS   33.56/30  Zelená Radka      MS   33.09/30 MS   67.05/30 Klečková Lucie    MS   31.46/30 MS   98.51/30 
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.7- 4.8km  130- 140m 12-12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  109 LPU OK Loko Pardubice 1        96.40 Krčálová Veronika      35.10/5   Dočkalová Martina      31.28/1       66.38/1  Štěrbová Marta         30.02/1       96.40/1  
                                              
  2  102 DKP SK Kotlářka Praha 1       103.02 Hrušková Lenka         33.04/3   Mališová Barbora       37.38/7       70.42/4  Kovářová Kristýna      32.20/2      103.02/2  
                                              
  3  114 PHK OK 99 Hradec Králové 1    104.39 Panchártková Jana      31.46/1   Melounková Lucie       37.22/6       69.08/2  Nováková Kateřina      35.31/8      104.39/3  
                                              
  4  116 SCP AC Sparta Praha           106.11 Haluzová Jana          37.04/12  Hrazdírová Iva         33.32/2       70.36/3  Langpaulová Anna       35.35/9      106.11/4  
                                              
  5  110 LPU OK Loko Pardubice 2       110.16 Juračková Jana         34.53/4   Škodová Petra          41.32/17      76.25/10 Duchová Iveta          33.51/6      110.16/5  
                                              
  6  106 JPV SK Prostějov 1            111.54 Beržinská Soňa         39.12/16  Vávrová Veronika       38.56/11      78.08/12 Smičková Eva           33.46/5      111.54/6  
                                              
  7  127 VSP USK Praha 1               112.04 Matějová Kateřina      39.39/21  Horáková  Marie        39.25/12      79.04/14 Fialová Pavla          33.00/3      112.04/7  
                                              
  8  131 LPU OK Loko Pardubice 3       112.29 Marešová Michaela      36.57/9   Klimplová Lenka        35.21/3       72.18/5  Klimplová Zuzana       40.11/15     112.29/8  
                                              
  9  124 TUR OOB TJ Turnov             112.37 Omová Michaela         33.02/2   Kvapilová Věra         46.35/24      79.37/15 Holasová Lenka         33.00/3      112.37/9  
                                              
 10  115 PHK OK 99 Hradec Králové 2    114.00 Šolínová Lucie         35.15/6   Chaloupská Pavlína     37.49/8       73.04/6  Balcarová Jana         40.56/17     114.00/10 
                                              
 11  118 SJC Sportcentrum Jičín 1      114.32 Kolářová Magdalena     41.26/24  Uvizlová Martina       38.44/10      80.10/16 Kousalová Karolína     34.22/7      114.32/11 
                                              
 12  112 PGP SK Praga Praha 2          115.00 Spurná Martina         36.47/8   Tichovská Hana         36.53/5       73.40/7  Tichovská Martina      41.20/19     115.00/12 
                                              
 13  119 SJC Sportcentrum Jičín 2      115.34 Uvizlová Radka         37.12/14  Procházková Zuzana     38.06/9       75.18/9  Mikulová Ada           40.16/16     115.34/13 
                                              
 14  120 SJI OK Jihlava                116.32 Jirků Kamila           35.29/7   Palátová Petra         41.58/18      77.27/11 Tvarůžková Petra       39.05/13     116.32/14 
                                              
 15  117 SHK Slavia Hr. Králové        120.20 Čečková Martina        39.28/19  Fejlková Martina       35.35/4       75.03/8  Doležalová Lenka       45.17/23     120.20/15 
                                              
 16  121 SRK Spartak Rychnov n.K.      121.49 Filipová Ivana         37.02/10  Štěpánová Dita         46.41/25      83.43/21 Dytrtová Dagmar        38.06/11     121.49/16 
                                              
 17  104 GER Germany                   121.56 Dobke Marika           41.03/23  Kaufmann Elisa         43.05/19      84.08/23 Schote Gerd            37.48/10     121.56/17 
                                              
 18  103 DKP SK Kotlářka Praha 2       121.59 Plochová Dominika      39.19/17  Havlíčková Vendula     43.05/19      82.24/17 Foglarová Kamila       39.35/14     121.59/18 
                                              
 19  122 SSU SK Severka Šumperk        122.23 Mertová Eva            42.33/27  Horká Jana             41.15/16      83.48/22 Králová Zdenka         38.35/12     122.23/19 
                                              
 20  111 PGP SK Praga Praha 1          124.50 Masopustová Eliška     39.22/18  Horová Lenka           39.38/13      79.00/13 Brettlová Marta        45.50/25     124.50/20 
                                              
 21  105 JIL OK Jilemnice              125.00 Jindřišková Martin     42.10/25  Zlesáková Daniela      40.15/14      82.25/18 Horynová Martina       42.35/20     125.00/21 
                                              
 22  126 VOV VSK VŠB TU Ostrava        125.34 Hrouzová Pavlína       37.02/10  Sukeníková Zuzana      47.29/27      84.31/25 Višňová Michaela       41.03/18     125.34/22 
                                              
 23  123 TAP KOB TRETRA Praha          129.14 Lomáková Iveta         37.08/13  Letfusová Veronika     46.19/23      83.27/20 Piskáčková Zuzana      45.47/24     129.14/23 
                                              
 24  125 TZL SKOB Zlín                 132.15 Krejčíková Barbora     42.12/26  Otrusinová Jana        40.21/15      82.33/19 Baklíková Anna         49.42/27     132.15/24 
                                              
 25  128 VSP USK Praha 2               138.27 Boumová Irena          41.01/22  Zakouřilová Helena     43.19/21      84.20/24 Jahnová Anežka         54.07/28     138.27/25 
                                              
 26  108 KRN TJ Loko Krnov             139.32 Bohunská Jana          46.12/29  Halašková Veronika     48.49/28      95.01/27 Ulahelová Jana         44.31/21     139.32/26 
                                              
 27  132 STE SK SKI-OB Šternberk       143.55 Neumannová Kamila      39.30/20  Urbanová Edita         47.26/26      86.56/26 Osladilová Martina     56.59/29     143.55/27 
                                              
 28  130 ABM KOB MOIRA Brno            146.56 Mulíčková Eva          43.23/28  Otrusinová Helena      55.07/29      98.30/28 Cejpková KAteřina      48.26/26     146.56/28 
                                              
     107 JPV SK Prostějov 2                   Daňková Petra          37.44/15                              /             /                               /             /   
                                              
     113 PGP SK Praga Praha 3       DISK      Mezníková Lenka    DISK     /    Hostomská Jitka        43.40/22  DISK     /   Nováková Lucie         45.05/22  DISK     /   
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H105        4.3- 6.2km   85- 150m 13-15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  213 STE SK SKI-OB Šternberk       110.09 Hepnar Lubomír         40.51/2   Zdráhal Robert         29.59/1       70.50/2  Petřivalský MArek      39.19/1      110.09/1  
                                              
  2  202 KSU Klub VS Šumperk           121.27 Paloncý Pavel          32.25/1   Komárek Jaromír        37.44/3       70.09/1  Rajnošek Zdeněk        51.18/4      121.27/2  
                                              
  3  203 MOV SKOB Ostrava              132.22 Jelínek Petr           48.13/6   Juřeník Josef          38.18/4       86.31/4  Ryšavý Jiří            45.51/2      132.22/3  
                                              
  4  201 HAV SKOB Baník Havířov        134.10 Sochor Tomáš           43.44/4   Krhut Libor            39.58/5       83.42/3  Juračka Zdeněk         50.28/3      134.10/4  
                                              
  5  205 TTR OOB Třebíč                146.25 Klusáček Martin        48.51/7   Orálek Miroslav        41.56/6       90.47/5  Nešpor Jan             55.38/5      146.25/5  
                                              
  6  209 VBM VSK MZLU Brno             149.39 Hanzl Vlastimil        43.03/3   Bauer Emil             47.58/8       91.01/6  Chmelík Aleš           58.38/6      149.39/6  
                                              
  7  206 ZBP SK Zbraslav               162.54 Háněl Jaromír          50.25/8   Strejc Jaroslav        42.14/7       92.39/7  Hájek Tomáš            70.15/7      162.54/7  
                                              
  8  204 RBK SK Radioklub Blansko      174.16 Jalový Vlastimil       44.04/5   Henek Milan            49.23/9       93.27/8  Jalový Jaroslav        80.49/9      174.16/8  
                                              
  9  208 TTR OOB Třebíč                190.10 Kruml František        76.23/10  Klusáček Jan           36.36/2      112.59/10 Sysel Svatobor         77.11/8      190.10/9  
                                              
 10  207 DKP SK Kotlářka Praha         197.34 Procházka Zdenko       51.05/9   Stehno Pavel           60.16/10     111.21/9  Dlouhý Jiří            86.13/10     197.34/10 
                                              
     210 VBM VBM ZBM               MS  172.23 Pulec Pavel       MS   55.38/11  Hruška Tomáš      MS   49.53/11 MS  105.31/11 Jordanov Nikolaj  MS   66.52/11 MS  172.23/11 
                                              
     211 STE STE ADA OOP           MS  120.35 Neumann Jaroslav  MS   36.51/12  Věžník Antonín    MS   33.39/12 MS   70.30/12 Rychlý Miloš      MS   50.05/12 MS  120.35/12 
                                              
     212 LCE LCE AOP OSN           MS  122.58 Slezák Libor      MS   45.43/13  Kamenický Radan   MS   33.14/13 MS   78.57/13 Hadač Miroslav    MS   44.01/13 MS  122.58/13 
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.8- 3.0km   75-  75m 10-10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  178 LCE TJ Slovan Luhačovice       71.41 Hubáček Jan            27.50/5   Vlažný Jakub           22.42/1       50.32/2  Hubáček Michal         21.09/2       71.41/1  
                                              
  2  176 ABM KOB MOIRA Brno             71.43 Novotný Ondřej         24.28/2   Hrobař Štěpán          24.30/2       48.58/1  Mokrý Stanislav        22.45/3       71.43/2  
                                              
  3  181 SSU SK Severka Šumperk         81.28 Ostřanský Filip        28.13/6   Staněk Tomáš           25.00/3       53.13/3  Benc Martin            28.15/4       81.28/3  
                                              
  4  184 TRI TJ TŽ Třinec               85.17 Gazda Viktor           30.01/7   Argaláš Michal         34.11/4       64.12/7  Kantor Ondřej          21.05/1       85.17/4  
                                              
  5  179 PGP SK Praga Praha             89.41 Landovský Tomáš        24.33/3   Prášek Přemysl         36.50/5       61.23/4  Jeřábek Marek          28.18/5       89.41/5  
                                              
  6  177 AOP NORD Slavia Min.Opava      91.58 Sýkora Jan             24.22/1   Rossmanith Vojta       38.49/7       63.11/6  Schuster Marek         28.47/6       91.58/6  
                                              
  7  182 TZL SKOB Zlín                 117.20 Kolárik Tomáš          25.35/4   Korčák Jakub           36.56/6       62.31/5  Schäfer Jan            54.49/7      117.20/7  
                                              
     180 RBK SK Radioklub Blansko  MSDISK     Štěcha Vojtěch              /    Tesařová Eva      MSDISK    /   MSDISK    /   Berka Miroslav              /   MSDISK    /   
                                              
     183 SKM KOB Směr Kroměříž      DISK      Dvorský Václav         33.02/8   Dvorský Vojtěch        48.47/8       81.49/8  Dvorský Petr       DISK     /    DISK     /   
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.1- 5.2km  160- 175m 12-12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   78 SJC Sportcentrum Jičín         86.33 Beneš Jan              29.19/2   Drobník Michal         28.39/1       57.58/1  Holas Štěpán           28.35/2       86.33/1  
                                              
  2   98 ZBM SK Žabovřesky Brno 1       92.27 Chromý Adam            29.12/1   Bořil Tomáš            33.24/4       62.36/2  Zimmermann Jakub       29.51/3       92.27/2  
                                              
  3   81 SSU SK Severka Šumperk 1       98.27 Opletal Jaroslav       35.00/10  Strachota Petr         35.01/6       70.01/5  Král Vojtěch           28.26/1       98.27/3  
                                              
  4   79 SRK Spartak Rychnov n.K. 1    102.37 Samek Martin           34.08/4   Dusílek Adam           31.15/2       65.23/3  Klícha Martin          37.14/20     102.37/4  
                                              
  5   73 PHK OK 99 Hradec Králové 1    103.01 Justa Pavel            38.14/19  Kubát Jan              34.08/5       72.22/11 Panchártek Jan         30.39/4      103.01/5  
                                              
  6   59 JIL OK Jilemnice 1            103.21 Perůtka Jan            34.54/9   Mališ Jiří             31.58/3       66.52/4  Malý Aleš              36.29/17     103.21/6  
                                              
  7   91 UOL SK UP Olomouc 1           103.29 Poklop Martin          33.06/3   Zdráhal Tomáš          38.12/13      71.18/10 Jakob Jan              32.11/8      103.29/7  
                                              
  8   96 VLI VSK Slavia TU Liberec     104.33 Škoda Jakub            34.21/6   Henych Tomáš           39.07/16      73.28/12 Henych Ondřej          31.05/6      104.33/8  
                                              
  9   72 PGP SK Praga Praha 2          105.04 Lejsek Tadeáš          34.39/7   Fliegl Ondřej          35.48/8       70.27/6  Pavlů Ondřej           34.37/13     105.04/9  
                                              
 10   80 SRK Spartak Rychnov n.K. 2    105.10 Jirčák Ondřej          35.05/11  Petras Tomáš           35.40/7       70.45/8  Pátek Lukáš            34.25/11     105.10/10 
                                              
 11   77 SHK Slavia Hr. Králové 1      106.03 Jirásek Michal         35.08/12  Šabatka Zdeněk         35.51/9       70.59/9  Šmehlík Eduard         35.04/15     106.03/11 
                                              
 12   87 TZL SKOB Zlín 1               107.03 Krajča Tomáš           34.11/5   Eid Michal             36.20/10      70.31/7  Nečas Tomáš            36.32/18     107.03/12 
                                              
 13   63 LCE TJ Slovan Luhačovice 1    107.49 Slezák Zdeněk          38.04/18  Vlažný Jan             38.47/15      76.51/15 Cahel Marek            30.58/5      107.49/13 
                                              
 14   99 ZBM SK Žabovřesky Brno 2      109.32 Hájek Daniel           35.47/14  Zelinka Jiří           40.36/21      76.23/14 Nykodým Miloš          33.09/10     109.32/14 
                                              
 15   86 TUR OOB TJ Turnov             112.15 Kučera Jiří            42.28/25  Kučera Petr            37.34/11      80.02/17 Vlček Martin           32.13/9      112.15/15 
                                              
 16   74 PHK OK 99 Hradec Králové 2    112.46 Müller Martin          34.40/8   Kycl Josef             43.12/26      77.52/16 Zelenka Tomáš          34.54/14     112.46/16 
                                              
 17   60 JIL OK Jilemnice 2            116.20 Černý Martin           40.52/22  Havlíček Lukáš         39.31/17      80.23/21 Budín Václav           35.57/16     116.20/17 
                                              
 18   64 LCE TJ Slovan Luhačovice 2    119.28 Valenta Jan            37.56/17  Benroth Jakub          42.40/25      80.36/22 Slezák Jiří            38.52/22     119.28/18 
                                              
 19   94 VAM OOB Vamberk               119.36 Klapal Michal          42.44/28  Klapal Jan             40.12/19      82.56/24 Vostřel Lukáš          36.40/19     119.36/19 
                                              
 20   88 TZL SKOB Zlín 2               119.42 Láznička Petr          39.47/21  Nečas Jiří             40.21/20      80.08/18 Kolárik Jan            39.34/23     119.42/20 
                                              
 21   70 OSN SK OS Nové Město n. M.    120.57 Kamenický Matěj        46.39/31  Bořil Petr             39.50/18      86.29/27 Rajnošek Matěj         34.28/12     120.57/21 
                                              
 22   95 VIZ TJ Sokol Vizovice         121.21 Malý Ondřej            42.25/23  Hladík Jiří            41.32/24      83.57/25 Bednařík Antonín       37.24/21     121.21/22 
                                              
 23   68 LPU OK Loko Pardubice         122.03 Kopecký Ondřej         39.36/20  Nožka Radek            40.44/22      80.20/19 Hovorka Lukáš          41.43/26     122.03/23 
                                              
 24   82 SSU SK Severka Šumperk 2      127.29 Ostřanský Josef        42.34/27  Přikryl Jan            43.29/27      86.03/26 Benc Tomáš             41.26/25     127.29/24 
                                              
 25   57 DKP SK Kotlářka Praha         127.31 Axmann Šimon           35.51/15  Betlach Martin         44.31/30      80.22/20 Štekr Michal           47.09/29     127.31/25 
                                              
 26   85 TTR OOB Třebíč                129.30 Fiala Martin           42.31/26  Růžička Adam           55.02/34      97.33/31 Klusáček Matěj         31.57/7      129.30/26 
                                              
 27   71 PGP SK Praga Praha 1          132.35 Červinka Jan           46.58/32  Sysel Ctibor           43.48/28      90.46/28 Mysliveček Marek       41.49/27     132.35/27 
                                              
 28   92 UOL SK UP Olomouc 2           133.01 Flodr Štěpán           37.52/16  Štrajt Michal          38.01/12      75.53/13 Vašíček Michal         57.08/33     133.01/28 
                                              
 29   97 VRB SK gymn. OOB Vrbno p.P    135.28 Ondrusz Martin         42.25/23  Válek Filip            38.20/14      80.45/23 Šopík Lukáš            54.43/31     135.28/29 
                                              
 30   76 SCP AC Sparta Praha           139.28 Vrabec Tomáš           44.45/29  Zuna Jaroslav          50.09/32      94.54/30 Kříž Štěpán            44.34/28     139.28/30 
                                              
 31   89 TZL SKOB Zlín 3               142.47 Popelka Lukáš          46.37/30  Navara Jakub           46.45/31      93.22/29 Schäfer Martin         49.25/30     142.47/31 
                                              
 32  100 SHK Slavia Hr. Králové 2      157.20 Šabatka Jan            56.13/34  Tomalík Ondřej         44.21/29     100.34/32 Souček Michal          56.46/32     157.20/32 
                                              
 33   75 RBK SK Radioklub Blansko      183.06 Šesták Jakub           63.53/35  Kazda Adam             57.51/36     121.44/34 Berka Milan            61.22/35     183.06/33 
                                              
      69 OOP TJ Opava              MS  137.09 Černý Vojtěch     MS   45.11/37  Kociánová MichaelaMS   47.59/39 MS   93.10/37 Kociánová Eva     MS   43.59/37 MS  137.09/35 
                                              
      93 UOL SK UP Olomouc 3       MS  129.40 Špacír Jan        MS   47.02/38  Pernica Jiří      MS   49.09/40 MS   96.11/38 Korčák Dominik    MS   33.29/38 MS  129.40/36 
                                              
      56 ADA TJ Spartak Adamov      DISK      Schmid Vladimír    DISK     /    Věžník Antonín         41.26/23  DISK     /   Věžník Václav          40.50/24  DISK     /   
                                              
      62 LBE TJ Lokomotiva Beroun   DISK      Procházka Pavel        35.23/13  Procházková Pavlín DISK     /    DISK     /   Adam Štemberk               /    DISK     /   
                                              
      83 SSU SK Severka Šumperk 3   DISK      Procházka Lukáš        54.38/33  Černý Richard          56.02/35     110.40/33 Králová Michaela   DISK     /    DISK     /   
                                              
      84 TAP KOB TRETRA Praha       DISK      Purkyt Jan         DISK     /    Hodek Michal           51.38/33  DISK     /   Purkyt Ondřej          58.22/34  DISK     /   
                                              
 
Konečné výsledky kategorie: H21         6.5- 6.9km  250- 275m 15-15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   49 ZBM SK Žabovřesky Brno 1      116.40 Bukovac Palo           39.19/2   Rajnošek Zdeněk        40.49/4       80.08/2  Dlabaja Tomáš          36.32/1      116.40/1  
                                              
  2   21 PGP SK Praga Praha 4          117.59 Matějů Luboš           39.34/3   Skyva Jan              40.43/3       80.17/3  Procházka Jan          37.42/4      117.59/2  
                                              
  3   22 PHK OK 99 Hradec Králové 1    120.21 Losman Petr            37.07/1   Macek Martin           42.40/11      79.47/1  Zvěřina Petr           40.34/11     120.21/3  
                                              
  4   30 SJC Sportcentrum Jičín 1      122.36 Kazda Ondřej           39.57/5   Kalenský Tomáš         44.01/16      83.58/7  Švihovský Jaromír      38.38/6      122.36/4  
                                              
  5   40 TZL SKOB Zlín 1               123.57 Krejčík Jiří           45.21/27  Pekárek Evžen          41.02/6       86.23/13 Smola Michal           37.34/3      123.57/5  
                                              
  6   16 LPU OK Loko Pardubice 1       124.15 Udržal Tomáš           46.39/29  Štěrba Zbyněk          41.01/5       87.40/19 Lučan Vladimír         36.35/2      124.15/6  
                                              
  7    9 GER Germany 1                 126.03 Teich Christian        42.26/16  Kwiatkowski Andre      44.21/19      86.47/14 Bader Leif             39.16/8      126.03/7  
                                              
  8   37 TUR OOB TJ Turnov 1           126.15 Váňa Petr              40.04/6   Váňa Martin            45.59/24      86.03/12 Oma Jakub              40.12/10     126.15/8  
                                              
  9   50 ZBM SK Žabovřesky Brno 2      126.19 Bukovac Maroš          45.02/25  Barták Lukáš           36.30/1       81.32/5  Pracný Jakub           44.47/20     126.19/9  
                                              
 10   42 TZL SKOB Zlín 3               127.34 Šidla Jan              41.18/12  Podmolík Tomáš         43.02/13      84.20/8  Žemlík Pavel           43.14/18     127.34/10 
                                              
 11   38 TUR OOB TJ Turnov 2           128.02 Šurgan Štefan          44.35/21  Holas Ondřej           43.27/15      88.02/20 Drahoňovský Aleš       40.00/9      128.02/11 
                                              
 12   41 TZL SKOB Zlín 2               128.28 Háj Jakub              43.23/18  Přibyl Broněk          42.13/9       85.36/11 Polášek Jan            42.52/15     128.28/12 
                                              
 13   32 SJI OK Jihlava                128.42 Lauerman Jan           41.07/9   Prášil Marek           40.23/2       81.30/4  Venhoda Milan          47.12/26     128.42/13 
                                              
 14    4 DKP SK Kotlářka Praha 1       129.25 Žaloudek Petr          45.00/24  Janata Martin          42.06/8       87.06/17 Hošek Václav           42.19/13     129.25/14 
                                              
 15    5 DKP SK Kotlářka Praha 2       129.27 Hejzlar Štěpán         44.00/19  Mrázek Jiří            41.35/7       85.35/10 Procházka Jan          43.52/19     129.27/15 
                                              
 16   35 STE SK SKI-OB Šternberk       129.48 Václavek Tomáš         42.28/17  Tomanek Daniel         44.20/18      86.48/15 Hanák Pavel            43.00/16     129.48/16 
                                              
 17   26 SCP AC Sparta Praha           129.49 Kovář Miroslav         41.10/10  Šístek Daniel          49.37/35      90.47/27 Skripnik Štěpán        39.02/7      129.49/17 
                                              
 18   48 VSP USK Praha 1               130.39 Kozák Petr             41.26/15  Kučera Jan             43.19/14      84.45/9  Flašar Jan             45.54/23     130.39/18 
                                              
 19   52 VSP USK Praha 2               131.14 Matějů Michal          41.11/11  Sommer                 42.40/11      83.51/6  Jirásek Milan          47.23/27     131.14/19 
                                              
 20    8 EKP VŠTJ Ekonom Praha         132.08 Jirků Libor            44.58/23  Kalous Vladislav       45.44/22      90.42/25 Šedivý Jan             41.26/12     132.08/20 
                                              
 21   18 PGP SK Praga Praha 1          132.50 Tesař Pavel            41.25/14  Kondrát Martin         48.44/33      90.09/24 Hora Vojtěch           42.41/14     132.50/21 
                                              
 22   23 PHK OK 99 Hradec Králové 2    135.18 Balcar Aleš            45.07/26  Vítek Petr             42.15/10      87.22/18 Kadeřávek Petr         47.56/32     135.18/22 
                                              
 23   12 JPV SK Prostějov 1            135.26 Henek Vladan           40.05/7   Černohous Jan          49.55/36      90.00/23 Stoklasa Bohumil       45.26/22     135.26/23 
                                              
 24   39 TUR OOB TJ Turnov 3           136.00 Brož Marek             40.26/8   Kořínek Jindřich       48.11/32      88.37/22 Gomzyk Andriy          47.23/27     136.00/24 
                                              
 25   45 VLI VSK Slavia TU Liberec     136.09 Henych Petr            44.03/20  Henych Martin          44.09/17      88.12/21 Pachner Pavel          47.57/33     136.09/25 
                                              
 26   43 VBM VSK MZLU Brno             138.21 Mazal Zdeněk           44.49/22  Hrouda Petr            45.54/23      90.43/26 Sychra Tomáš           47.38/31     138.21/26 
                                              
 27   15 KSU Klub VS Šumperk           138.41 Halama Jakub           39.54/4   Šrámek Jaromír         47.10/29      87.04/16 Turczer Petr           51.37/41     138.41/27 
                                              
 28   11 JAM SK Jamnice                139.25 Holas Tomáš            47.18/30  Besta Michal           46.49/27      94.07/31 Košárek Pavel          45.18/21     139.25/28 
                                              
 29   47 VRB SK gymn. OOB Vrbno p.P    140.04 Dlabaja Štěpán         46.33/28  Klech Richard          46.01/25      92.34/28 Žaloudík Jiří          47.30/29     140.04/29 
                                              
 30   28 SHK Slavia Hr. Králové 2      144.27 Weiner Jakub           48.15/34  Stulík Jakub           44.22/20      92.37/29 Paclík Roman           51.50/42     144.27/30 
                                              
 31   19 PGP SK Praga Praha 2          144.29 Laciga Radek           48.30/35  Sysel Ondřej           48.00/30      96.30/32 Pokorný Ondřej         47.59/34     144.29/31 
                                              
 32   20 PGP SK Praga Praha 3          148.54 Drbal Jan              49.44/38  Buzek Martin           52.07/39     101.51/36 Novák Michal           47.03/25     148.54/32 
                                              
 33   44 VIZ TJ Sokol Vizovice         148.55 Jahn Petr              55.58/43  Starosta Pavel         46.42/26     102.40/40 Vyoral Jan             46.15/24     148.55/33 
                                              
 34   25 RBK SK Radioklub Blansko 1    148.56 Henek Michal           47.58/33  Jalový Milan           52.41/40     100.39/33 Šindelka Antonín       48.17/35     148.56/34 
                                              
 35   36 TAP KOB TRETRA Praha          150.59 Makovský Jakub         49.33/36  Šebesta Petr           53.56/43     103.29/42 Pucherna Jan           47.30/29     150.59/35 
                                              
 36   17 LPU OK Loko Pardubice 2       151.07 Kafka Miloš            54.15/42  Hovorka Jan            46.51/28     101.06/34 Bolech Filip           50.01/36     151.07/36 
                                              
 37    3 CTB SK Chotěboř               151.58 Hübner Jan             52.22/40  Gregor Martin          49.32/34     101.54/38 Král Michal            50.04/37     151.58/37 
                                              
 38   10 GER Germany 2                 152.14 Meyer Joerg            41.18/12  Hofmeister Christo     60.36/46     101.54/38 Reichardt Maxim        50.20/38     152.14/38 
                                              
 39   14 KON KOB Konice                152.28 Procházka Josef        47.20/32  Grepl Ladislav         45.41/21      93.01/30 Krtička Jan            59.27/46     152.28/39 
                                              
 40    7 DKP SK Kotlářka Praha 4       156.08 Horálek Radek          49.46/39  Procházka Zdenek       51.41/38     101.27/35 Vlach Martin           54.41/44     156.08/40 
                                              
 41    1 AOP NORD Slavia Min.Opava     157.01 Čech Tomáš             56.06/44  Valík Luděk            48.04/31     104.10/43 Schuster Martin        52.51/43     157.01/41 
                                              
 42   46 VOV VSK VŠB TU Ostrava        159.21 Kopec Tomáš            47.18/30  Stoszek Jakub          54.33/44     101.51/36 Jirka Jakub            57.30/45     159.21/42 
                                              
 43   34 SRK Spartak Rychnov n.K.      164.37 Andrš Jiří             49.41/37  Vítek Tomáš            53.09/41     102.50/41 Janda Martin           61.47/47     164.37/43 
                                              
 44   33 SNA TJ Start Náchod           165.55 Pýcha Lukáš            61.30/45  Slavík Pavel           53.24/42     114.54/45 Sokolář Zdeněk         51.01/40     165.55/44 
                                              
 45   13 JPV SK Prostějov 2            172.47 Černohous Petr         67.24/47  Grulich Pavel          62.19/47     129.43/46 Hynek Petr             43.04/17     172.47/45 
                                              
 46   51 RBK SK Radioklub Blansko 2    195.29 Jalový Vlastimil       54.14/41  Ráb Martin             54.34/45     108.48/44 Jalový Jaroslav        86.41/48     195.29/46 
                                              
      31 SJC Sportcentrum Jičín 2  MS  153.43 Drobník Lukáš     MS   61.32/48  Kolín Jan         MS   45.44/49 MS  107.16/48 Špicar Petr       MS   46.27/49 MS  153.43/47 
                                              
       6 DKP SK Kotlářka Praha 3    DISK      Procházka Tomáš    DISK     /    Margold Martin         50.17/37  DISK     /   Pašek František        50.43/39  DISK     /   
                                              
      27 SHK Slavia Hr. Králové 1   DISK      Bláha Jan          DISK     /    Komanec Václav              /    DISK     /   Jedlička Michal        38.19/5   DISK     /   
                                              
      29 SHK Slavia Hr. Králové 3             Čečka Jiří             65.15/46  Havlas Jan             64.59/48     130.14/47                             /             /