Fotky ze závodů

Chcete-li si připomenout atmosféru víkendových závodů, můžete se podívat na několik galerií fotek:

Zakreslete svoje postupy

Na webu www.obpostupy.cz byly zveřejněny mapy z víkendu k zakreslení postupů. Budeme rádi, když se s ostatními podělíte s vašimi postupy. Je možnost zakreslit jak postupy z klasické tratě, tak i postupy z krátké trati.

Výsledky závodního víkendu

Zveřejňujeme výsledky s mezičasy sobotní klasické trati a výsledky s mezičasy nedělní krátké trati.

Promoakce značky Goggle

Pro všechny závodníky je připravena slevová poukázka ve výši 150 Kč od partnera závodu a výhradního distributora slunečních brýlí značky Goggle. Poukázku bude možné použít u prodejního stánku přímo v místě konání závodu. Závodníci elitních kategorií se mohou těšit na hodnotné ceny značky Goggle. Na kolekci slunečních brýli se můžete podívat zde.

SANASPORT je na víkend připraven!

Závodu se bude opět účastnit firma SANASPORT. Na místě budou nápomocni odborníci s výběrem typologicky správné běžecké obuvi INOV-8 na orientační běh se speciální slevou. K dispozici bude také platební terminál s možností platby kartou.

SANASPORT je specializovaný obchod, kde doporučí typologicky nejvhodnější obuv a vybavení pro sportovní aktivitu. Pomocí metody diagnostiky došlapu na přístrojích Asics, Mizuno nebo Termic-M zjistí stav pohybového aparátu a díky změřeným hodnotám má sportovec jistotu správného výběru vybavení pro zdravý pohyb. Cílem je také eliminace sportovních zranění při nesprávném tělesném zatížení. Naleznete zde nové kolekce značek ASICS, MIZUNO, INOV-8, CRAFT, ADIDAS, POLAR, SILVA a jiné.

Startovní listiny

Zveřejňujeme startovní listiny. Můžete si prohlédnout startovní listiny sobotní klasiky po kategoriích nebo po oddílech, stejně jako startovní listiny nedělního middlu po kategoriích nebo po oddílech.

Parametry tratí

Pod záložkami jednotlivých závodů se již začaly objevovat specifické informace. Kromě popisů kontrol si tak můžete prohlédnout, jaké parametry tratí vás čekají v sobotu na klasice a v neděli na middlu.

Přehled plateb a objednávek ubytování

V menu celostátního víkendu nově přibyly položky Přehled objednávek ubytování a stravování a Přehled přijatých plateb. Pod těmito odkazy je vždy aktuální seznam objedávek a plateb. Zkontrolujte si prosím, zda zde uvedené informace odpovídají skutečnosti.

Sloučení kategorií

Z důvodu malého počtu přihlášených byly v neděli (middle) sloučeny kategorie HD21C do HD21B.

Ubytování ve stanu s grilováním

Možnosti ubytování byly rozšířeny o možnost přespat ve stanech na zahradě za kramolínskou hospodou, kde pro vás budou připravené klobásy a další grilované pochoutky.

Pokyny a popisy

Zde si můžete stáhnout v tiskovém formátu vydané pokyny k závodu (naleznete je též ve svých obálkách na prezentaci).

Vzhledem ke stále otevřenému přihláškovému systému, plánujeme zveřejnění startovních listin v úterý odpoledne. Pokud si chete udělat alespoň částečný obrázek o tom, co vás čeká, můžete nastudovat všechny popisy na sobotní klasiku a nedělní krátkou.

Plánek příjezdu

Připravili jsme pro vás plánek příjezdu s vyznačenými parkovišti. Doporučená cesta do centra bude značena od první odbočky ze silnice č.23 za(před) Náměští nad Oslavou - směr Vícenice, Sedlec, Kramolín.

V obci Kramolín se prosím držte značení a parkujte dle pokynů pořadatelů. Parkování bude řešeno jednosměrně po směru naznačeném šipkami a dle hesla "kdo přijede nejdřív, má to do centra nejblíž".

Velká mapa...

Plánek cílové arény

Aréna závodu je navžena tak, aby si přišli na své i ti, kteří chtějí sledovat zápolení v hlavních kategoriích. Dění v lese budeme v sobotu sledovat pomocí mezičasů z několika radiokontrol, v neděli zase pomocí divácké kontroly přímo na shromaždišti. To vše za komentování zkušené dvojice spíkrů. Těšte se!

Celý článek...

Ukázky nové mapy

Mapa je hotová a čeká na vás. Hlavní kartograf Zdeněk Rajnošek nyní právě prochází celou mapu a pečlivě kontroluje, zda je vše jak má. Stavitelé tratí vymýšlí zajímavé postupy pro klasiku a těžké kontroly pro middle. A to vše ve třech odlišných typech terénů, které závodní prostor nabízí.

Celý článek...

Orienťácká školka

image Přijedete-li se svými ratolestmi, můžete počítat s tím, že se o Vaše děti po dobu, co se budete trápit s nástrahami kramolínských hvozdů, postarají holky z naší školky.

Aktualizováno: Ubytování a stravování

Jak již víte, pořadatelé zajišťují pouze ubytování v tělocvičně. Souběžne s ubytováním je nově možné objednat si i snídani a večeři přímo v ZŠ a MŠ Valeč. Objednávky ubytování a stravování probíhají nezávisle na přihláškách na emailu ubytovani@eob.cz.

Pokud máte zájem o větší pohodlí, máme pro Vás pár tipů, kde se dá ubytování sehnat. Více informací pod odkazem Ubytování a stravování.

Fotografie prostoru závodu

image Již na začátku ledna jsme pro Vás na tyto stránky umístili fotografie z podzimní atmosféry kramolínského lesa, jen jsme zapomněli na odkaz v menu ... A tak Vám podzimní fotečky přinášíme až nyní.

Celý článek...

Občerstvení na shromaždišti

image V průběhu víkendu se o Vaše občerstvení bude starat náš partner Rauty Brno, firma, která má bohaté zkušenosti z oboru s realizacemi rautů v rozsahu od malých rodinných oslav až po významné mezinárodní akce se stovkami účastníků.
Podívejte se na jejich stránky na co všechno se můžete těšit.

Rozpis závodu

Zveřejnili jsme Rozpis celostátních závodů v Kramolíně.

Editováno: V původní verzi rozpisu nebyly uvedeny kategorie D14C, H14C, které jsou vypsány. V aktuální verzi jsou již doplněny. Omlouváme se.

Zajímavosti v okolí Kramolína

image

I závody se dají spojit s poznávání krás české vlasti. V blízkosti Kramolína se nachází hned několik zajímavostí. Co třeba navštívit unikátní Mohelenskou hadcovou step, podívat se na krásný výhled z Wilsonky, vykoupat se v Dalešicích a nakonec navštívit největší přečerpávací vodní elektrárnu ve střední Evropě - Dalešice či Jadernou elektrárnu Dukovany?

Celý článek...

Jdeme to napravit!

image Začali jsme pracovat na letošních áčkách. Loňský pořadatelský neúspěch je pro nás silným hnacím motorem, který nás žene k tomu, abychom Vám ukázali, že námi pořádané závody mohou dopadnout jinak, a že si z nich můžete odvézt pozitivní ohlasy. Budeme se vší silou snažit, aby se nám to podařilo a doufáme, že nám dáte ještě jednou šanci. Těšíme se na Vaše zážitky z lesů pod babylonskou rozhlednou a věříme, že budou kladné!

Vaši Žabiňáci

Závod se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Romana Onderky
Final Countdown
Počasí v Kramolíně
Partneři ZBM
OB Reklama
Obmapy Adamna
Zjednodušte si práci oblastního kartografa a ulehčete práci také všem oddílům v oblasti
Mapování
Nechte si vytvořit přesnou a čitelnou mapu.
Tady může být tvoje reklama
Loni jsme tu měli odkaz na HROBy a fakt jsme se divili, kolik lidí na něho kliklo. Lidi normálně takovýto reklamy čtou! Máš-li web s OB tématikou, pošli maila a my někoho z vás vylosujem, kdo tu bude tu reklamu mít :-)
Zavřít Následující Předchozí