Oddílové přebory


Něco o historii oddílových přeborů

Tradice oddílových přeborů vznikla v roce 1979, kdy se poprve konal přebor mladší části, tehdy ještě společného oddílu TESLY Brno. Posledním z těchto oddílových přeborů se konal v roce 1981 a od následujícího roku byl již oddíl SK Brno Žabovřesky + KDPM Brno (Krajský Dům Dětí a Mládeže) samostatným.

Oddílový přebor se vyhlašuje ve 4 kategoriích již od roku 1983. Každá kategorie má svůj název podle typu svých závodníků: VELKÁ MISTROVSKÁ, MALÁ MISTROVSKÁ, ZÁVOD NADĚJÍ, NOVÁČKOVSKÝ KUFR.

Od roku 1988 se závodí ve 3 etapách, 2 v sobotu a 3. v neděli.

V roce 2000 byl první oddílový přebor pořádaný s použítím razícího systému SportIdent.



Výsledky jednotlivých přeborů zobrazíte kliknutím na příslušný název.




21)
Oddílový přebor, 10.-11.listopadu 2001, Blansko-Češkovice

mapy: E1 - SUCHÝ ŽLEB, 1:15 000, e=5 m, stav 1998; E2 a E3 - ŽIŽLAVICE, 1:10 000, e=5 m, stav 2001

Výsledky : celkové, 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.
Mezičasy : 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.



22)
Oddílový přebor, 9.-10. listopadu 2002, Ochoz u Brna, chata Říčky

mapa: KŘTINY, 1:10 000, e=5 m, stav 2002

Výsledky : celkové, 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.
Mezičasy : 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.



23)
Oddílový přebor, 8. - 9. listopadu 2003, Ruprechtov, TZ Malina

mapy: E1 a E2 - VILÉMOV, 1:15 000, e=5 m, stav 2003; E3 - KOTLISKA, 1:15 000, e=5 m, stav 2003

Výsledky : celkové, 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.
Mezičasy : 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.



24)
Oddílový přebor, 13. - 14. listopadu 2004, Suchý, penzión V borkách

mapy: E1 - Suchý, 1:10 000, e=5 m, stav 2003; E2 - Přibytá 04 Summer, 1:10 000, e=5 m, stav 2003; E3 - Věchtěnec 04 Summer, 1:10 000, e=5 m, stav 2004

Výsledky : celkové, 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.
Mezičasy : 2.etapa a 3.etapa.



25)
Oddílový přebor, 11. - 13. listopadu 2005, Bukovinka, sokolovna

Výsledky : celkové, 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.
Mezičasy : 1.etapa, 2.etapa a 3.etapa.



27)
Oddílový přebor, 10. - 11. listopadu 2007, Valchov, sokolovna

Kompletní výsledky



28)
Oddílový přebor, 8. - 9. listopadu 2008, Jedovnice, autokemp Olšovec

Kompletní výsledky



29)
Oddílový přebor, 7. - 8. listopadu 2009, Blansko-Češkovice

Kompletní výsledky




30)
Oddílový přebor, 13. - 14. listopadu 2010, Březová

Kompletní výsledky




31)
Oddílový přebor, 12. - 13. listopadu 2011, Ruprechtov

Kompletní výsledky




32)
Oddílový přebor, 10. - 11. listopadu 2012, Milovy

Kompletní výsledky




33)
Oddílový přebor, 9. - 10. listopadu 2013, RS Nesměř

Kompletní výsledky




34)
Oddílový přebor, 8. - 9. listopadu 2014, Zderaz

Kompletní výsledky




35)
Oddílový přebor, 7. - 8. listopadu 2015, Suchý, penzión Athena

Kompletní výsledky




36)
Oddílový přebor, 12. - 13. listopadu 2016, Řásná u Telče

Kompletní výsledky